Neringą drebins siautulingos vasaros sutiktuvės (programa, foto)

Labiausiai į šalies vakarus nutolęs kraštas – Neringos kurortas skelbia vasaros pradžią. Vos už kelių valandų kurortinį gyvenimą vėl įsiūbuos festivalis „Benai, plaukiam į Nidą“.

Startą vasaros pradžios šventei netrukus duos tarptautinės dviratininkų lenktynės „Auksinės kopos“, finišuosiančios Nidos uosto teritorijoje.

Šiandien, gegužės 24-ąją, šventinį šurmulį kels ir burtis Nidos uoste kvies gatvėmis žygiuosiantis Sedos miestelio vaikų pučiamųjų instrumentų orkestras (19 val.).

Kiek vėliau vakarėjančioje Nidoje nuskambės pirmieji festivalio „Benai, plaukiam į Nidą“ akordai. Lietuviškos muzikos šventės atidarymo koncerte nuo 20 val. koncertuos Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas kartu su Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjais.

Vėlų penktadienio vakarą Nidos uoste džiazuos Neringos kurorto draugai - grupė „Keksi“  iš Latvijos. Jaunimui šį vakarą bus skirta nuo pusės dvylikos vyksianti klubinė programa su Virus J ir Egle Jakštyte.

Šeštadienio vidurdienį šeimos su vaikučiais kviečiamos į geriausių Lietuvos vaikų kolektyvų koncertą. Šeštadienio popietę Nidos uoste koncertuos ansamblis „Lietuva“ (16 val.). Atgis ir Bardų skveras (nuo 17 val.).

Skambiausias savaitgalio akordas nuskambės didžiojo Nidos festivalio koncerto metu. Prieš koncertą Kuršių marias raižys laivų paradas, kviesdamas visus prisijungti prie prasidėjusio laivybos sezono.

Sekmadienį krepšinio aikštelėje iššūkį Nidos festivalio dalyviams iššūkį mes neringiškiai. Kurorto komandai vadovaus Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Savaitgalį duris taip pat atvers kūrybinės dirbtuvės bei vaikų ir jaunimo konkurso „Žvilgsnis į kuršių neriją“ paroda, vyks sakralinės muzikos festivalis „Laudate Dominum“.

„Neringa šiandien žengs pirmuosius žingsnius aktyvaus kurortinio sezono link. Nekantriai laukiame į kurortą sugrįžtančių ištikimų Neringos draugų. Viliamės, kad poilsį kūnui ir sielai siūlanti Neringa šiais metais taps džiugiu atradimu ir čia dar nebuvusiems. Tuo labiau, kad vasarą pasitinkame intensyvia kultūrine programa, rekonstruota dviračių tako atkarpa tarp Nidos ir Preilos, tarptautiniu futbolo turnyru ir kitomis naujovėmis “, - į gražiausią Baltijos pajūrio kurortą atvykti kviečia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

PROGRAMA

Gegužės 24 d. (penktadienis)

15.30-17.30 val. Tarptautinės dviratininkų lenktynės ,,Auksinės kopos”.

Lenktynių finišas - Nidos uosto teritorijoje.

19.00 val. Sedos miestelio vaikų pučiamųjų instrumentų orkestro pasirodymas žygiuojant Nidos gatvėmis iki didžiosios scenos.

19.30 val. Festivalio atidarymas.

Neringos savivaldybės mero ir svečių sveikinimai. Mažųjų buriuotojų paradas Kuršių mariose.

Didžioji scena Nidos uosto teritorijoje.

19.45 val. Festivalio atidarymo koncertas.

Dalyvauja: Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas, Č. Gabalis, E. Seilius, K. Zmailaitė, grupė „DAR“, Ž. Žvagulis, I. Starošaitė, grupė „el Fuego“, V. Riaubiškytė-Tarasovienė ir V. Tarasovas, B. Petrikytė ir kt.

Didžioji scena Nidos uosto teritorijoje.

22.15 val. Informacinė pauzė.

22.30 val. Grupės „Keksi“ (Latvija) koncertas.

Didžioji scena Nidos uosto teritorijoje.

23.30-00.30 val. Klubinė programa. Virus J ir E. Jakštytė.

Didžioji scena Nidos uosto teritorijoje.

Gegužės 25 d. (šeštadienis)

12.00-14.00 val. Geriausių Lietuvos vaikų kolektyvų koncertas.

Didžioji scena Nidos uosto teritorijoje.

16.00-17.00 val. Ansamblio „Lietuva“ koncertas.

Didžioji scena Nidos uosto teritorijoje.

16.00 val. Vaikų ir jaunimo konkurso parodos ,,Žvilgsnis į Kuršių neriją" atidarymas ir kūrybinės dirbtuvės.

Miniatiūrų muziejus Juodkrantėje (L. Rėzos g. 3, Neringa).

17.00-19.00 val. Bardų koncertas.

Bardų skverelis Nidoje prie Vytauto Kernagio paminklo.

19.00 val. Sedos miestelio vaikų pučiamųjų instrumentų orkestro pasirodymas žygiuojant Nidos gatvėmis iki didžiosios scenos.

19.30 val. Didysis Nidos festivalio koncertas. Neringos savivaldybės mero ir svečių sveikinimai. Didysis laivų paradas Kuršių mariose.

Didžioji scena Nidos uosto teritorijoje.

Dalyvauja: grupė RONDO ir „Božolė choras“, „Indigo choras“ su V. Matuzu, grupė „Šark‘A“ ir Vilniaus „Šachmatinis choras“, Deivis ir Renata , I. Valinskienė, R. Cicinas, grupė „Pikaso“, Vudis, Nota, Grūdas, R. Dambrauskas, grupė „Patruliai“, Soliaris, grupė „Studentės“, V. Šiškauskas, O. Vyšniauskas, grupė „Mochito“, L. Remeikienė ir ,grupė „Roxy 5“, E. Seilius, K. Zmailaitė, grupė „DAR“, Ž. Žvagulis, I. Starošaitė, grupė „el Fuego“, V. Riaubiškytė-Tarasovienė ir V. Tarasovas, J.Miliauskaitė ir kt.

24.00 val. Finalinė daina. Fejerverkai.

Gegužės 26 d. (sekmadienis)

12.00 val. Mini krepšinio turnyras. Žaidžia: Nidos festivalio dalyvių ir neringiečių komandos.

Nidos uosto teritorija (prie Naglių g. 16).NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Šuo išgelbėjo lapei gyvybę
  Šuo išgelbėjo lapei gyvybę

  Vokiečių ir škotų aviganių mišrūnė išgelbėjo gyvybę į šulinį įkritusiai lapei. Laukinis gyvūnas įkrito į spąstus prie Vasaros estrados, kur ją aptiko su šeimininke pasivaikščioti išėjusi kalyt...

  1
 • Vėl bandys išjudinti apsileidėlius
  Vėl bandys išjudinti apsileidėlius

  Klaipėdos valdžia bandys vėl išjudinti miesto vaizdą darkančių griuvenų savininkus imtis darbų. Maksimalus žemės mokestis grės ir tiems, kurių sklypuose stovi ilgą laiką nenaudojami pastatai. ...

  7
 • V. Sinkevičius: uosto plėtra privalo išlikti tarp valstybės prioritetų
  V. Sinkevičius: uosto plėtra privalo išlikti tarp valstybės prioritetų

  LR Seimo Ekonomikos komiteto vadovas Virginijus Sinkevičius teigia, kad rekordiniai Klaipėdos uosto rezultatai ir gaunama nauda valstybei rodo, jog valstybė turi siekti, kad uostas būtų maksimaliai plėtojamas. Šiandien Klaipėdos valstybinio jūr...

  1
 • Klaipėdoje šeimai teikiamos kompleksinės paslaugos
  Klaipėdoje šeimai teikiamos kompleksinės paslaugos

  Nuo liepos 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kartu su partneriais vykdo iš ES struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“. ...

 • Įrengs naujus ženklus
  Įrengs naujus ženklus

  Klaipėdos regione planuojama diegti vienodą turizmo informacinę infrastruktūrą. Septynių savivaldybių administruojamose teritorijose numatyta statyti vienodus ženklus ir stendus, kurie palengvintų istorinių, kultūrinių, gamtinių objektų lankymą....

  1
 • Klaipėdos uoste įspūdingai augo krova
  Klaipėdos uoste įspūdingai augo krova

  Klaipėdos uosto augimas tarp rytinės Baltijos uostų vertinant tonomis šiemet yra vienas didžiausių. Jis ne tik, kad neprarado kokių nors krovinių, bet ir pritraukė naujų. ...

  5
 • Stiprinama žemės kasimo darbų kontrolė
  Stiprinama žemės kasimo darbų kontrolė

  Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius intensyvina kontrolę dėl kasinėjimo darbų, atliekamų savivaldybės viešojo naudojimo teritorijose (gatvėse, vietinės reikšmės keliuose, aikštėse, ža...

  1
 • Klaipėdos universiteto laivynas plaukioja saugiai
  Klaipėdos universiteto laivynas plaukioja saugiai

  Klaipėdos universitetas yra bene vienintelė Lietuvos aukštojo mokslo įstaiga, kuri turi laivus. ...

  2
 • Šventojoje siekiama atnaujinti „Žvejo dukrų“ skulptūrą
  Šventojoje siekiama atnaujinti „Žvejo dukrų“ skulptūrą

  Visuomenininkai ketina kreiptis į Palangos miesto savivaldybę ir prašyti lėšų 1982 metais sukurtos skulptūros „Žvejo dukros“ aplinkai sutvarkyti, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“. ...

  4
 • Kova su lapais – be reklamos
  Kova su lapais – be reklamos

  Pietinėje miesto dalyje esančių daugiabučių namų gyventojai keiksnoja visus kitus, tik ne save, dėl prieš savaitę lietaus nuotekas užkimšusių rudeninių lapų. Tačiau atsirado ir klaipėdiečių, parodžiusių pavyzdį kitiems. ...

  14
Daugiau straipsnių