NLRL: paaiškėjo 5 stipriausios Vakarų diviziono komandos

Vakarų diviziono „A – B“ grupėje Plungės LRK rezultatu 8:3 (2:1, 1:2, 5:0) sutriuškino Mažeikių „Lederos“ komandą ir užsitikrino vietą pirmajame Vakarų diviziono penketuke, kuris tęs kovą dėl medalių.

Dvikovoje susitiko vienodo pajėgumo komandos ir kova buvo itin atkakli. Plungės ekipa tris kartus veržėsi į priekį, Mažeikių klubas tris kartus stabdė beįsibėgėjantį traukinį.

Viską nulėmė trečiojo kėlinio pradžia, kai dvi grubias klaidas padarę „Lederos“ gynėjai leido varžovams per 34 sekundes pelnyti 2 įvarčius, o dar po poros minučių po eilinės klaidos LRK pirmavo jau 6:3.

Nepaisant kaip ant mielių išaugusio skirtumo, „Ledera“ kūrė progas, bet mažeikiškiams varžovų vartai buvo lyg užkerėti. Plungės komanda ir toliau demonstravo šaltakraujišką progų realizaciją ir sugebėjo pridėti dar du įvarčius, skambiu akordu patekdama į pirmąjį Vakarų diviziono penketuką. “A” grupė vieno rato sistema išsiaiškins tris stipriausias ekipas, kurios kausis dėl lygos apdovanojimų, “B” grupė taip pat sužais vieną ratą ir išsiaiškins stipriausią komandą, kuri kovos su Rytų ir Centro divizionų “B” grupių nugalėtojais.

„LRK: Vaclovas Ruibys 3, Alvydas Mickevičius 2, Gediminas Grinius, Aleksas Vyšniauskas, Algimantas Zepčiukas po 1 įvartį.

„Ledera“: Andrejus Konovalovas, Viktoras Čiginskas, Algis Liubavičius po 1 įvartį.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Klaipėdos „Toras“             9 0 0 0 8    2:87   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje Kėdainių LRK po sunkios kovos rezultatu 5:3 (0:1, 3:1, 2:1) įveikė Kauno „Charlie pizza“ komandą ir užsitikrino antrąją diviziono vietą, suteikiančią teisę kautis dėl patekimo į finalo ketvertą.

„Charlie pizza“ pirmoji pasiekė įvartį ir pirmavo iki antrojo kėlinio pradžios, kai supykę kėdainiečiai per 3 minutes pelnė du įvarčius ir pradėjo diktuoti savo sąlygas. Antrojo kėlinio pabaigoje pelnę 3 įvartį, LRK pasijuto saugiau ir trečiajame kėlinyje, nors ir nelengvai, tačiau nužingsniavo pergalės link.

Užsitikrinę antrąją vietą, kėdainiečiai dėl patekimo į finalo ketvertą po reguliaraus sezono pabaigos kovos su trečiąją vietą Vakarų diviziono „A“ grupėje užėmusia komanda.

LRK: Lukas Burneika 2, Raimondas Štrimaitis, Daumantas Karalevičius, Marius Krikštanaitis po 1 įvartį.

„Charlie pizza“: Erminas Gutauskas, Jevgenijus Čiugajus, Saulius Gutauskas po 1 įvartį.

Rytų-Centro diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų SCP                11 8 0 0 2  52:36   24
2. Kėdainių LRK                 11 6 1 0 3  51:45   20
3. Vilniaus „Vanvita“            9 4 0 0 5  36:39   12
4. Kauno „Charlie Pizza“        11 3 0 1 6  34:42   10
5. Kauno LRK                    10 3 0 0 7  40:50    9