Nuo Menų zonos skauda galvas

reikia

reikia portretas
Reikia ne prašymus rašyti , o kreiptis tiesiai į teismą. Negi gyventojai turi raštu prašyti , kad būtų laikomasi LR įstatymų ? Koks "protuolis" išdavė leidimą daryti tokį gėdingą bardaką vidury miesto? Už šios "kultūros" akcijos aiškiai kyšo korupcijos ausys. Straipsnio nuotraukoje suvaidintas gražus vaizdelis , o iš tikrųjų ten vykdavo purvini reikalai su vėmimais, šlapinimais pakampėse , riksmais , girtų mergelių žviegimais, jau nekalbant apie sveikatai kenksmingus "bumčikų" decibelus.. Kaip paaiškinti naktį miegoti norintiems mažiems vaikams, kad tai ne velnių puota , o " kultūros" renginiai ... Taigi, ne prašyti reikia, o teisti tuos, kurie dėl savo pilnos kišenės kėsinasi į daugelio žmonių sveikatą.

gudručiai

gudručiai portretas
siūlo kraustytis iš senamiesčio, o tai kas ten liks? didelė tuščia zona? tai gal tegu "organizatoriai" išmoksta kokybiškus kultūros renginius daryti, kad ir gyventojams, ir užsienio turistams, ir jaunimui patiktų. o dabar malkų priskaldo ir išvažinėja į užmiesčio tylos zonas.

Tiems kurie siūlo man kraustytis kitur

Tiems kurie siūlo man kraustytis kitur portretas
Tai jūs nusipirkite iš manęs butą, jei blauzdos nepersilpnos. Pažiūrėsim kas yra kas.

minde

minde portretas
Pasiulymas centrines senamiescio gyventojams yra toks, kadangi Jus pries triuksma tai patarciau neiti vakarais i jokia senamiescio kavine , i jazzus ir juros svente ir t.t. tiesiog neproteguokit to, negirkite . gal viska uzdarys arba perkels kur nors atokiau i lez ar kazkas, kur poto Jus gerbiamieji sakysit "anksciau vykdavo viskas senamiestyje o dabar LEZ kokia nesamone" taiva kaip sakoma "tik netekęs žinai, ką išties praradai".

uz ramybes mokesti senamiescio gyventojams

uz ramybes mokesti senamiescio gyventojams portretas
Jeigu pasenote, persikelkite i misko kvartala, bet ten trugdys pauksciu ciulbejimas. Tada galite i miegamuosius rajonus, bet ten irgi jums trugdys masinu signalizacijos ar girto kaimyno muzika vidury nakties. Na tada lieka vienkiemis, bet ten irgi jums kazkas trugdys, nes tokiems zmonems viskas blogai, tik su paciais viskas tvarkoje..

RK.

RK. portretas
Visa šita nesąmonė su senamiesčio gyventojų skundais baigsis kai bus įvestas visuotinis nekilnojamo turto mokestis nuo turto rinkos vertės. Kai reikės kasmet sumokėti 10 000 - 20 000 eurų, tai turtuoliai ubagai kelsis gyventi ten, kur jiems ir vieta, o senamiestyje gyvens tie, kurie gali susitvarkyti garso izoliaciją. O iki tol šitie milijonieriai skųsis ir skųsis...

košmaras

košmaras portretas
Visą vasarą kas svaitgalį senamiestyje triukšmo šventės, fejerverkai. Ar tai normalu, kai miestas , vienintelis Lietuvoje didžiuojasi turėdamas Sveiko mieto "titulą, už kurį dar ir susimoka> Ar normalu, kad vsaros renginiams negalioja Klaipėdos miesto savivaldybės patvirtintos Viešosios tvarkos taisyklės? kodėl ponas Lendraitis darbo valndų metu sėdi Fb , reklamuodamas savo miesto Neringos renginius, ir neatsižvelgia į yai, dėl ko kenčia gyventojai. Juk ne visi visą vasarą atostogauja, o renginiai, muzika iki pat paryčiu? Ar normalu, kad iš Zarasų perkeltos "roko naktys" triukšingiausius koncertus poryt koncertus pradės po 22 valandos? Politkams, merui, Lendraičiui tai - ne problemos, jie gyvena ramybės zonoje...

Nesutinku

Nesutinku portretas
Begalo džiaugiuosi jog vyksta tokie renginiai.

zona

zona portretas
labiau tiktų pavadinimas triukšmo zona, nes su menais ten nekažką

as

as portretas
jei isigyjate senamiesti miesto sirdi buta ir paskui skundziates, tai sorry visada buvo miesto centre surmulys. pamenu kazkuriais metais 18h vakaro iskviete policija nes mat triuksmas is kavines. tai gyvenkite kazkuriam ramesniam rajone manyciau. ar cia gyvenate, kad galetumet pasigirti o as gyvenu klaipedos senamiesti

cha

cha portretas
Šitas "menas" reikalingas kokiems 8 žmonėms. Ir dėl jų tiek triukšmo.

nuomonei

nuomonei portretas
Cha Cha atseit "remiu" jūsų meną, kaip jūs remiate jei nieko nedirbate. Jau kokius aštuonis komentarus parašėte, rėmėja blyn :))))))

nuomonė

nuomonė portretas
aš manau , kad festivalių rengėjais ir "pinigų skirstymo " komisijų nariais negalėtų būti tie , kurių festivalius "skundė" miestiečiai ir valdininkams reikėjo "kalbėtis " dėl renginių kokybės . Manau tai, kad miestiečių buvo skųstasi ir dėl "kitos " menininko veiklos , valdininkai turėtų susimąstyti ar toks asmuo sugebės tinkamai vykdyti miestiečių remiamą veiklą ? :) O čia ne tas pats Vaičekauskas , kuris "nesugebėjo" sužinoti , kad reikia leidimo piešiniui ant miestui priklausančios sienos ? Buvo diskusija....ir ką ? P.S. žinote , jūs nesirūpinkite kur man gyventi :) Kai jūs mane "išlaikysite " galėsite kalbėti , o dabar , aš "remiu" jūsų meną , todėl aš pageidauju - atsižvelgti į mano norus :)

Senamisčio gyventojams

Senamisčio gyventojams portretas
Jus pradedat skustis nuo 14.00:) ir tai faktas. Kraustikites i pietinius rajonus ten pigesnis šildymas jokiu švenčiu mažesnis transporto judejimas:) lidlas yra. Nu vieni pliusai.

Žinovas

Žinovas portretas
Jūs visi stebitės kas vyksta Klaipėdos senamiestį, užtenka paskaityti kas vyksta Lietuvoje kai per festivali GRANATOS deginami muziejaus pastatai- ir visiems tai lyg viskas gerai, duoda leidimus ir paskui nėra kaltų- BETVARKĖ, KAS KA NORI, TAS TA DARO

Linksmai seimai

Linksmai seimai portretas
Klausimas: Kodėl visuose portaluose fotografijose Naglis Puteikis kartu su savo žmona su sklidinom taurėm vyno ? Jie dideli kovotojai už blaivybę. Puteikis visus TV laidose skatino negerti, ar kai sudidejo su Karbauskiu nuomone pakeite ? Laukiame sios seimos drauges Ligitos Girskienes aptarimo viesai. Puteikiai, kur jusu garsi nuomone, ka ?

Anonimas

Anonimas portretas
N.Puteikienė kada baigsite kliedėti, aaa juk pilnatis, atsiprašau O dėl triukšmo, taigi yra kruizinių laivų terminalas, lai ten ir triukšmauja sau. Ko grūstis į senamiestį. Tikėkimės po šio straipsnio viskas pasikeis, nors iki rudens liko kelios savaitės

Senamiesčio gyventoja

Senamiesčio gyventoja portretas
Iškilus Klaipėdos menininkas D. Vaičiakauskas yra palaikomas visapusiškai. Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus pastato paskirtis lengvai buvo pakeista. Iš kultūrinės - į naktinį barą. Senamiestyje visas pastatas - D. Vaičiakausko naktinė girdykla. Šio namo langai nesandarūs , už plonos pralaidžios garsui sienos žmonių miegamieji. Naktimis triukšmas, muzikos žemų garsų kalimas. Girtų lankytojų staugimas, muštynės... Ir taip jau ne vienerius metus. Kiek skųstasi , kiek rašyta. Ir nieko. Į kai kuriuos raštus iš savivaldybės net nesulaukta atsakymų. O Savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus surinkta medžiaga ir perduotą licencijos sk. svarstymui dėl baro veiklos licencijos panaikinimo net nebuvo svarstoma. Apie kokį čia kultūros mietą mes kalbame !

manau ,

manau , portretas
džiaugtis ir girtis "kiek susirenka" į renginius reikėtų tada , jei tie renginiai būtų mokami :) Užsidirbkite :)))) O tol , kol esate "išlaikomi" , manau turite paisyti tų , kurie ryte turi uždirbti jūsų "išlaikymą " :) Aš taip pat noriu , kad Klaipėda būtų ir gyva ir graži ,ir žmonės joje gyventų laimingi . Noriu , kad vyktų festivaliai , koncertai , bet noriu ir ryte išsimiegojęs, švariu taku, su gera nuotaika keliauti į darbą , kad ir kitais metais galėtų "vaičekauskai ir kiti " turėti lėšų festivaliams :) Yra savivaldybės klerkai , manau jie ir turėtų tuo pasirūpinti , o ne tikėtis "geriausių rezultatų " :) Todėl tarybos narė N.Puteikienė bus teisi tol , kol klerkai tik "tikėsis", o ne smulkmeniškai apgalvos visas detales. Apie pono mero " pasirašymus " FB .... liko tik nusivilti ...

manau, jei

manau, jei portretas
miesto valdininkai ,visokie "organizatoriai ", barų savininkai dirbtų atsakingiau - galėtų ir barai dirbti ir festivaliai vykti . Argumentuoju - valdininkai prisimintų kas kenkia gyventojų gyvenimo kokybei ir organizatoriams būtų prievolė to paisyti – triukšmas , nuorūkos , šiukšlės ir t.t. Barų savininkai pasirūpintų , kad ryte jų aplinka blizgėtų , tada tie patys turistai nesistebėtų senamiesčio "švara“ . O dabar , mano nuomone, vyksta tik kiršinimas...Vieni pyksta dėl negalėjimo išsimiegoti ir negalėjimo tinkamai atlikti savo darbines pareigas , kiti – dėl negalėjimo „realizuotis „ kūryboje , o „kaltas“ , mano galva, tik valdininkų neprofesionalumas. Dabar aš kaip miestietis , nejaučiu , kad tie, kuriuos „remiu“ savo mokesčiais ir tie, kuriems „ moku“ atlyginimą rūpinasi manimi . Jie man „sako“ skųskis ,o mes pasikalbėsime su „organizatoriumi“ :)))) Ir tik tada jie gal susimylės , pasirūpins tuo, kuris juos išlaiko ? :)

Klaipedai

Klaipedai portretas
Tik pamanykit, net du kartus iskviete pareigunus!!!jau visai nebeturit apie ka rasyt?!tai du gyventojai, cia jau visa Klaipeda?!atsigaukit jus visi ir dziaugites, kad tiek zmoniu susirenka i tuos renginius, juo labiau gi yra leidimai visi. Tuoj prasides ruduo ir Klaipeda virs vel i vaiduokliu miesta, su tusciomis gatvemis.tai ar to jums reikia?man tai ne, as noriu, kad Klaipeda butu visad "gyva", kaip ir daugelis normaliu Europos miestu. O Puteikiene, kaip tarybos nare, neturetu tokiais pigiais budais darytis sau reklamos, naivuoliu saskaita. Slykstu ziuret.

Nesuprantantis.

Nesuprantantis. portretas
Tai aš taip suprantu, kad ta "menų zpna" tai DJ ir leidžiamas bumčikas ? Ar kaip ?

vėjai :)

vėjai :) portretas
pakeliaukit ir pasidomėkite kokie draudimai " muzikantams" keliami pasaulio senamiesčiuose :))))) Mano nuomone , tai jūs kaip sovietai visur norite " savos laisvės " :))))

sovietų palikuoniams

sovietų palikuoniams portretas
Bumbekliai pakeliaukite po pasaulį ir pamatysite, kad miestro centrai gyvi visą parą. Taip, VISĄ PARĄ. Tik mūsų sovietiniai reliktai gavę butus centre to nesuvokia, nori ramybės kaip kaime, o po to stebisi ko senamiestis numiręs. Tokie komentatoriai kaip "As" tik parodo, kokio kvailumo žmonės skundžiasi - pietinis rajonas šiaip jau yra MIEGAMASIS rajonas, o centras - kultūros ir veiklos vieta. Tikiuosi vieną kartą politikai nebesibaimins tų kelių verksnių ir leis veiksmą centre, net turistai nesuvokia, kaip gali kavinės ir kitos įstaigos taip trumpai dirbti...

pritariu N.Puteikienei

pritariu N.Puteikienei portretas
dėl galimo stogo , dėl balsavimo ir pagrįstos draugystės :) ? Nes ir man kai kurie D.Vaičekausko "renginiai " - "liūdnoki ir skystoki " ...deja , deja .. Nesuprantu , pirmą dieną dirba ponas Lendraitis ir kiti savivaldybės klerkai ? Nesuprantu patarimo rašyti skundus ...Nesuprantu „ pasikalbėjimo“ su D.Vaičekausku... Valdininkai nežino kaip dirbantys senamiesčio gyventojai reaguoja į tokius garsius "festivalius" ? Kodėl gyventojai būtinai turi skųstis ? Kodėl iš karto nebuvo tinkamas „leidimas triukšmauti „ ? Mano nuomone tai neprofesionalumas , ponai valdininkai , o Puteikienė vėl teisi dėl viešos kritikos . O ką padarėte jūs ? Tikėjotės „ geriausių rezultatų „ ? :) Gal reikėtų pradėti skaičiuoti miesto gyventojų lėšas ir atsakingiau skirti pinigus ?

N.Puteikienė

N.Puteikienė portretas
Ši zona yra globojama mero ir todėl daro, ką nori. Kai dar prieš porą mėnesių išsakiau viešą kritiką, sulaukiai įvairių gęasinimų, šmeižto,dėl kurio mano FB buvo blokuotas. Prie viso šito prisidėjo ir meras.- jis net sugebėjo aprašyti savo FB mano kūno dalis. Manau, kad tai - ne paprasta, o pagrįsta mero ir Vaičekausko draugystė. Vaičekaukas būdamas Kultūros ir meno tarybos nariu, balsavo už Džiazo festivalio finansavimą. Ranka ranką palaiko, o nei kokybė renginių, nei gyventojų skunadai, nei viešoji tvarka zonoje - nesvarbu. Yra stogas gi.

Senamiescio gyventoja 2

Senamiescio gyventoja 2 portretas
Per tą pusmetį aš nekartą nakties metu skambinau skubios pagalbos telefonu 112, bet policijos pasirodymas situacijos nepakeičia. Dažniausiai policijos automobilis tik pravažiuoja Turgaus gatve, stebint, ar nėra smurto ir jokių kitų veiksmų nesiima. Prie viso to norėčiau dar pridėti didelį nusistebėjimą ir nesuvokimą savo protu, kaip galima apskritai leisti steigti naktinį klubą (žinant jo specifiką) šalia gyvenamų namų. Tokių sprendimų pasekmė- užprogramuotas konfliktas. Labai tikiuosi, kad bus atsižvelgta į šį skundą ir imtis kitų Konstitucijos garantuojamų veiksmų nebus būtina.

Senamiescio gyventoja 1

Senamiescio gyventoja 1 portretas
Lietuvos Respublikos Konstitucija kiekvienam šalies piliečiui užtikrina teisę į poilsį (LRK IV skirsnis, 49 str.) ir gina žmogaus orumą (LRK II skirsnis, 21 str.). Deja, jau pusę metų šia konstitucine teise aš ir mano šeima naudotis negalime. Po to, kai greta mūsų namo, t.y. Turgaus g. 16 name Klaipėdoje atsidarė naktinis klubas „Rocco ir Ella“, kiekviena savaitgalio naktis tampa pragaru. Žemų dažnių, pastovaus ritmo diskotekinė muzika sukelia mūsų namo sienų virpėjimą, kuris trunka 2- 6 val. naktį kaip tik tada, kai žmogus turi teisę ilsėtis. Ilgalaikis tokio pat dažnio (apie 120 smūgių per min.) triukšmas visiškai išbalansuoja nervinę, psichinę būseną, kuri tampa adekvati žmogaus kankinimui. Be muzikos sukeliamo triukšmo, nė kiek nemažesnį siaubą kelia neblaivių klientų šūkavimai, keiksmai, kurie tęsiasi iki klubo uždarymo, paprastai iki 5- 7 val. ryto. Prie viso to dar prisideda ir taksi automobilių, kurių čia nakties metu itin gausu, signalai, durelių trankymas ir pan.

Anonimas

Anonimas portretas
Daiva Janauskaite, gal galėtumėte panagrinėti Savivaldybės viešosios tvarkos taisykles, ką jos skelbia. kokia yra tvarka dęl triukšmo mieste ir jo įtakos gyventojų sveikatai. Gal savivaldybės klerkai ir renginių organizatoriai žinotų iki kada gali tęstis renginiai mieste, o miestiečiams nebūtu prievolės skūstis raštu dęl kiekvieno atvejo. Turime Viešosios tvarkos skyrių, lankykitės renginiuose, dirbkite dėl žmonių ir žinosite situaciją. Reikėtų daugiau kultūros Kultūros Sostinėje. Kai renginys (Grojantys fontanai) baigiasi beveik 2 valandą nakties tikrai nėra normalu ir tai tęsiasi jau 4 metus iš eilės!

As

As portretas
Tai siulau iskelti visas oramogas i pietinius rajonus, ten daugiau zmoniu, tegul ir jiems nors kartais buna linksma, o jeigu nepatiktu triuksmas, tai tegul keliasi kitur gyventi....kaio cia kazkas patare centre gyvenantiems zminems.O dar geriau daryti renginius po savivaldybes klerku langais, gal greiciau daeitu kaip ir ka reikia isduoti ir kontroliuoti...

Gut

Gut portretas
Puteikienė nėra gyventojai.Ir visada atsiranda pusporočių, kurie skambina į policiją po 12.01 per jųros šventė ar per naujus metus.Nepatinka triukšmas miesto centre? - kelkitės į užmiestį.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Į Palangą – sumaišties keliais
  Į Palangą – sumaišties keliais

  Palangos kurortas ruošiasi sezono atidarymui, tačiau atvykstantieji turėtų šarvuotis geležine kantrybe – pagrindinė įvaža į miestą vis dar skendi kelininkų dulkėse. ...

 • Čempionų titulą apgynusiam „Dragūnui“ – sveikinimai
  Čempionų titulą apgynusiam „Dragūnui“ – sveikinimai

  Lietuvos rankinio lygos čempionų titulą apgynusius Klaipėdos „Dragūno“ rankininkus pasveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Rankininkams, jų treneriams bei komandos vadovams Klaipėdos meras linkėjo nenuleisti kartelės. ...

 • Septynių vaikų mamai – valstybės apdovanojimas
  Septynių vaikų mamai – valstybės apdovanojimas

  Ketvirtadienį miesto rotušėje pagerbta klaipėdietė Ona Kajutienė. 78-erių moteris įvertinta už tai, kad užaugino ir gerai išauklėjo septynis vaikus – penkias dukras ir du sūnus. Už tai jai įteiktas ordino „Už nuopelnus L...

 • Nušvito Klaipėdos universiteto pastatų kompleksas
  Nušvito Klaipėdos universiteto pastatų kompleksas

  Trečiadienio vakarą pirmą kartą nušvito dalies Klaipėdos universiteto statinių fasadai. Nuo šiol dalis universiteto statinių taip bus apšviesti kiekvieną vakarą. Aktyvių miestiečių pasiūlytą idėją įgyvendino Klaipėdos mie...

  3
 • Už vazonus Teatro aikštėje – 18 tūkst. eurų
  Už vazonus Teatro aikštėje – 18 tūkst. eurų

  Visai neseniai Teatro aikštė buvo papuošta šešiais įmantriais vazonais, čia pastatyta ir tiek pat suoliukų. Nors dabartinis aikštės įvaizdis daugumai gyventojų patinka, šiam grožiui nenusileidžia ir jo kaina. ...

  22
 • M. Mažvydo alėjoje nuo benamių ginasi grotomis
  M. Mažvydo alėjoje nuo benamių ginasi grotomis

  Uostamiesčio vargetos įvarė verslininkus į kampą – M.Mažvydo alėjoje aplink prekybos centrą nuolat besitrinančius benamius šie bando išvaikyti apsitvėrę geležinėmis grotelėmis. ...

  6
 • „Achema“ už SGD terminalo išlaikymą sumokės 239 mln. eurų
  „Achema“ už SGD terminalo išlaikymą sumokės 239 mln. eurų

  Didžiausia dujų vartotoja Lietuvoje, Jonavos trąšų gamintoja „Achema“ už suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo išlaikymą per 10 metų – iki 2024-ųjų sumokės 239 mln. eurų, teigia „Achemos grupės“...

  6
 • Daugiabučių gyventojus įsiutino ženklas
  Daugiabučių gyventojus įsiutino ženklas

  Laukininkų gatvės gyventojai antradienį ryte net žagtelėjo, išvydę gatvės pradžioje atsiradusį kelio ženklą, draudžiantį automobiliams ne tik stovėti, bet ir sustoti. Žmonės lieja pyktį, nes daugiabučių kiemuose vyksta atviros kovos u...

  10
 • Pratybos „Ugninis griausmas“ persikėlė į pajūrį
  Pratybos „Ugninis griausmas“ persikėlė į pajūrį

  Netiesioginės ugnies paramos padalinių pratybos „Ugninis griausmas“, po savaitės kovinių šaudymų į sausumos taikinius, šią savaitę persikėlė į pajūrį, kur vykdomi kompleksiniai šaudymai į taikinius jūroje. ...

  14
 • Nidoje – naujas paplūdimys: kviečia maudytis išvalytose Kuršių mariose
  Nidoje – naujas paplūdimys: kviečia maudytis išvalytose Kuršių mariose

  Šiais metais Nidoje galėsime drąsiai maudytis ne tik jūroje, bet ir Kuršių mariose. Tokias naujoves LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ pristato Aušra Feser, Kuršių nerijos nacionalinio parko direktorė. ...

  3
Daugiau straipsnių