Nuo žaizdų kenčiantis vyras negali įsigyti vaistų ir keikia A. Verygą

Zero

Zero portretas
Veryga tai lietuviskasis Mengele.

13

13 portretas
Ei veryga tu Asilas ar apsimeti Asilu :)

dirgina odą

dirgina odą portretas
Būna, kad visokie kremai su konservantais taip sudirgina odą, arba skalbimo priemonės.

To www

To www portretas
O ką daryti jei tau vaistus reikia vartoti nuolatos? Aš pati turiu vartoti min. 3 skirtingų rušių vaistus (dexamethason'a, omeprazol activi ir Ondansetron - teva) šie vaistai man būtini ir jiems privalomi receptai, taigi kiekvieną mėnesį turiu laukti min. 2h prie šeimos gydytojo kabineto, dėl recepto... nes "ponas visažinis" sveikatos ministras įvedė tokią kvailą tvarką....

Www

Www portretas
Straipsnyje , zmogutis labai supykes ant daktaru, seimos gydytojui galima tel. Pasiskambinti ir elektroniniu budu jis israsys vaistus, reikemus arba jai negali israsyti daugiau nei valstybe nustaciusi kompensuojamu vaistu, tai parasysk kitu tokiu paciu, bet kaip suprtau is straipsnio zmogutis dyrba ne Lietuvoje nes blaskosi po poliklinikas ir neranda savo seimos gydytojo , cia jau kita medalio puse , tokiem siuo metu dabar tik ir lieka lankytis pas privacius daktarus po 35 eurus

Www

Www portretas
Sia liga gydantis , tepami vaistai priklauso max 3 pakuotes men.kompensuojamu vaistu,ir jokie kiti gydytojai negali israsyti, nes visi mato pas save PC kiek ir kokiu vaistu tau yra skirta, galima butu padaryti taip kad tau ju visu pirkti iskarto nereikia , nes kai labai jau brangus vaistai ir iskarto perki visus labai jau didele suma pinigu gaunasi, gydytojas israso tau visam laikotarpiui o tu nusiperki tiek kiek reikia , o po savaites ar 2 dasiperki

Klp

Klp portretas
Nesuprantu, prie ko čia veryga? Žmogus gali pasirinkti šeimos gydytoją. Šiuo atveju žmogus pasirinko gydytoją, kuris nelabai tiktų ir į veterinarus. Tai prie ko čia Veryga ?

Kl

Kl portretas
Veryga jau senai turejo atsistatydint. Kaip iki siol jis dar nesupranta kad yra sujaukes visa sveikatos sistema. Tiek gyditojams tiek ligoniams tik blogiau yra padares nei buvo iki siol.

Mindaugas

Mindaugas portretas
Ka cia ir sneketi, Klaipeda yra trecias miestas pagal dydi Lietuvoje. Kurioje mes net neturim mikro hirurgo!!! Kolegai nutiko nelaime,nusipjove pirsta. Klaipedoje ji pasalino. Butu tai nutike Kaune ar Vilniuje viska kuo graziausiai butu sutvarke.

Anonimas kitas

Anonimas kitas portretas
Atrodo virs pensininko gerokai,

Veryga

Veryga portretas
turi užsiimti poliklinikų ir ligoninių pertvarka, įsigilinti į eilių prie specialistų kabinėtų problemą ir sureguliuoti žemesniojo personalo algas.Bet valstiečiai tikriausiai bijo rimčiau paliesti medikų ar farmacininkų mafiją.Kad nenutiktų blogiau kaip Andriukaičiui.Kuris pradėjo ,,lukštenti"privačios medicinos darbą, gilintis į ligoninių realijas ir už tai buvo gražia forma iškomandiruotas į Briuselį.Kur iki šiol ir tupi

Anonimas

Anonimas portretas
jus paziurekit i jo veida ka toks gero gali nuveikt?

Marytė

Marytė portretas
Labai puikiai aptarnauja Klaipedoje Odos ligų dispanceris Klaipėdoje Jūros/Naujojo Sodo g. Ir ekstra kai pagalbos reikia skubiai aptarnauja. Tik registratūroje paklauskite, gal galima ekstra be eilės. Ir visada daktarai tą pačią minutę priima. Tiesa, toks skubus priėmimas tik 26 eurai. Ir po 10 d dar siūloma ateiti pas gydytoją apžiūrai nemokamai. Tolia info aš turiu, nes kreipiausi prieš 8 dienas. Linkiu pasveikti .

pilietė

pilietė portretas
Siūlyčiau keisti šeimos gydytoją, jeigu negali vaistų išrašyt ekstra atveju. Nes kitas gydytojas ar gydytoja tikrai išrašytų. Be to, toje privačioje klinikoje reikėjo reikalauti kokio nors "popierėlio", kuriuo remiantis šeimos gydytojas privalėtų išrašyt vaistus. Ir ką gi, čia Lietuva, čia daug nesąmonių, ypač medicinos įstaigose.

Taip iseina

Taip iseina portretas
Taip iseina kad sitoje salyje slepti mokescius ir eiti pas privatu gydytoja apsimoka labiau. Tai kam cia reiktu susimastyti? Ar valdziai ar zmonem?

123

123 portretas
Prie ko čia Veryga? Gi Veryga nesužiūrės kiekvieno gydytojo. Jeigu patys gydytojai (ir vaistininkė, kuri paėmė receptą) nesilaiko įstatymų, tai prie ko čia Veryga? Šiuo atveju dėl abejotinų gydytojų veiksmų reikia kreiptis į ligoninės ar įstaigos vadovą, o jei ir jie nepadeda tada pas Verygą. Tik nereikia iškart karti visų šunų ant valdžios, nes tai lengviausia.

Gal ne tas atvejis

Gal ne tas atvejis portretas
Nuo narkotos panašiai būna medikai neima

Genys

Genys portretas
Verygos nemėgsta alkoholio pramonės magnatai ir raudonanosiai.

darius

darius portretas
siai ligai iskokite ;enstilar; nepigus bet efektas garantuotas

Algirdas

Algirdas portretas
Tokius gydytojus ir ministrus reikia be teismo karti

Jau 10 metų

Jau 10 metų portretas
kaip reikia uždaryti Klaipėdos odos dispanserį kaip apsoliučiai neatitinkančią ir neatliekančia savo paskirties med.įstaigą.Tiesiog stulbina metodai, kai esant rimtai situacijai, vietoje tyrimų paskiriamas "spiritukas"tepti, ir neatliekama jokių procedūrų.Net paprasčiausi kvarco neturi..b

Pritariu Petrui

Pritariu Petrui portretas
Ir kartu stebiuosi - kiek mažaraščių komentatorių išmoko vienu pirštu baksnot klaviatūrą ir rodyti totalų savo neišprusimą irnesusigaudymą situacijoje. O tokiems reikės balsuot... Ir ką?

Sodinti sveikatos ministrus be teismo...

Sodinti sveikatos ministrus be teismo... portretas
uz tai, kad zmogui su liga reikia laukti menesi , kad patekti pas gydytoja.

Petras

Petras portretas
Keikti reikia na Verygą, o šeimos gydytoją. Tik ji nesugebėjo paprastaI ĮVYKDYTI SAVO PAREIGOS. keiskite šeimos gydytoją

Ji

Ji portretas
Per ta Veryga ir mano mamytes nebera. Isejus is ligonines tik po men pas gydytoja patekti tegalima. Taip ir kopmlikavosi liga. Man prireikus vaistu reikejo pas kaimynus prasytis pagalbos, nes be recepto nenusipirksi. Kad sutrauktu ji rupuze

Ramune

Ramune portretas
Odos ligu gydytoju truksta,bet registraturoje sumokejus 20 euru tuoj pat atsiranda gydytojas. Teko ir man paciai kreiptis i odos ligu gydytoja del isberimu kune. Pasake,kad talonas pas gydytoja bus tik po menesio,nors prie gydytojos kabineto sedejo tik vienas pacientas, o as buciau buvusi antra,taciau manes neprieme,o pasiule susimoketi 20 euru,tada mane priims. Teko moketi,nes nezinojau del kokios priezasties mane isbere. Kai isejau is gydytojos kabineto,tai laukiamajame nebuvo nei vieno ligonio,tad tapo aisku,kad valstybine poliklinika paprasciausiai lupikauja ligoniu saskaita.

Ligonis

Ligonis portretas
Niekas Lietuvoj nedirba tik Veryga. Kas ji pasodins viena karta i vieta. Atseit rupinasi zmoniu sveikata, o kiek jau i kapus per ji nuejo. Nieko nedaro tik galvoja kaip daugiau zmonems nervus pagadinti.

Algys

Algys portretas
Reiks turbut ta Veryga nusauti-pradziai su druska,jei nemacys ,tai pipiru dadesiu,reikia juk zmogui smegenis atgaivinti,kai nustojo alkoholi vartoti graikisko riesuto dydzio smegenys beliko!

Anonimas

Anonimas portretas
Burzuju valdzia ant jusu runkeliai skarsa deda. Taigi jums aiskiai pasake, kad jeigu neturi pinigu DVESK. Taigi zmogeliui buvo aiskiai pasakyta kad kam davei privaciam gydytoju tai pas ta ir toliau vaiksciok ir mokek (suprask kad ir as galiu uz 35 E. israsyti) Padejuokit, paverkit, pakeikit bet NIEKO NEPAKEISIT ivestos burzuju tvarkos. Nebent jeigu rusai ateitu, bet jiems avinu ir ubagu NEREIKIA.

na ,as ir sakau ..pries skiriant y ministerius

na ,as ir sakau ..pries skiriant y ministerius portretas
reikia tikrint durnyne , ypatingai dirbusius psichiatrais arba psichologais.....kaip taisykle is 100% siu veikeju 99% nuvaziaves stogas ,kaip kuriems iki klaikumo

As

As portretas
Onute pirma isitikink poto rasyk lazda turi du galus.

Dargyvas

Dargyvas portretas
Piliečiai, ponai, tautiečiai, bičiuliai, draugai ir draugeliai, ,,tovar išči", - nebūkim tokie pikti viens kitam ir pagiežingi. Visi mes turime pykčiui ,,rimtus pagrindus" . Tame tarpe ir aš. Bet pasidžiaukim bent tais nedideliais teigiamais pokyčiais, kurių mes kartais nematom ( bet jie gi egzistuoja) ir švenčių proga palinkėkim vieni kitiems TAIKOS ir RAMYBĖS

????

???? portretas
Kas gali paaiškinti,kodėl šeimos gydytojas Vilniuje gali pacientą užregistruoti pas bet kurį specialistą,na, o mes Klaipėdoje gyvenantys tokios laimės neturim???Gal mes kitoj šaly gyvename ir kitokie gydytojai? O kaip reikia jaustis žmogui,kuriam mato onkologinį susirgimą,o talono pas onkologą neįmanoma gauti?

Nagi

Nagi portretas
Vieningo k budintys...ginate Verygą...malačiai...gal padėkos kaip nors?

Onutei

Onutei portretas
Komentatorė Onutė pati alkaška, todėl labai greit atpažino tuos pačius simptomus, kaip ir jos nosis

na tai ...

na tai ... portretas
Onute ,ar tu extraseksė,pfu tai yra ekstrasensė...ar galvoje gangrena pas jus prasidėjusi

Ministras

Ministras portretas
Įstatymas veikia !

Onute

Onute portretas
Koki niekala cia varot,dazai ar tai guasas ar akrilas,o jei tikrai tai apleista alkoholiko koja ir prasidejusi gangrena.

Liūdna

Liūdna portretas
Klaipėdos poliklinikose tragiška padėtis. Pas specialistus pagal siuntimą laukti 2-3 mėnesius. Tas pats specialistas privačioje įstaigoje gali priimt tą pačią dieną už atitinkamą mokestį. Absurdas vienas gydytojas specialistas per dieną, savaitę aplekia kelias privačias gydimo įstaigas, susirenka pinigus ir vis verkia, vis dejuoja, kad mažai uždirba. Lupikautojai, diletantai o ne gydytojai!!!!!

Geras Ponas

Geras Ponas portretas
Tiesa- Verigai ne vieta valdzioje

XXL

XXL portretas
kas jo nekeikia ?

:)

:) portretas
Ko krioket dar bekit i rinkimus isvakaro, ka issirinkot ta ir turir, per tv gi dziaugiates kokia gera valdzia, tai dabar ta gera valdzia dekit prie zaizdu ir uzgys.

AS manau

AS manau portretas
Toks seimos gydytojas negali juo dirbti.Ir reikia skelbti pavardes tokiu gydytoju,Kas gali paneigti,kad jis nenorejo vokelio tik ne tuscio.Dabar rasti gera gydytoja bet kurios ligos specialista sunkoka.Tokie ir istatymai ne sergancio pusej.Jei reikia padaryti tyrima pasako jis brangus ir negaliu jo pasiusti daryti.Juo tolin juo blogyn su medicina.

Jonas

Jonas portretas
Ponui reikia laikyti šaldytuve mineralinio vandens bonką ir nieko daugiau. Siūlau valgyti grikių košę, virtą vandenyje. Jeigu jos nepersivalgysite,po mėnesio oda bus 16 mecio.Už sutaupytus pinigus bei šeimos gydytojo pagalba , galėsite išsiaiškinti koks maistas Jums sukelia alerginę reakciją. Daktariūgai -rašančiam tepalų receptus , vaistinėje be recepto nupirkite pompikę ir pastatykite klizmą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Palangos oro uostas aptarnavo rekordinį keleivį
  Palangos oro uostas aptarnavo rekordinį keleivį

  2018-uosius Palangos oro uostas palydi ilgai lauktu rekordu – čia buvo aptarnautas 300 000-asis keleivis. Iki šiol pajūrio oro vartai tokio keleivių srauto dar nebuvo sulaukę. Metai sėkmingi buvo ir iš šio oro uosto skraida...

 • Švenčių proga nušvito ir paplūdimiai
  Švenčių proga nušvito ir paplūdimiai

  Šią savaitę turėtų būti užbaigti puošti Antrosios Melnragės ir Smiltynės paplūdimiai, į kuriuos, nepaisant subjurusių orų, vis dar užsuka nemažai lankytojų. ...

 • Po avarijos užgeso šviesoforai
  Po avarijos užgeso šviesoforai

  Vienoje judriausių miesto sankryžų vairuotojų laukia kliūčių ruožas. Jau kelios dienos Minijos, Pilies, Sausio 15-osios ir Galinio Pylimo gatvių sankryžoje neveikia šviesoforai. Šioje vietoje susidaro kamšatys, o pėstieji guod...

  8
 • Nemokama kava sukėlė klausimų
  Nemokama kava sukėlė klausimų

  Uostamiesčio verslininkų iniciatyva visą gruodį kava ar arbata vaišinti pensininkus patiems senjorams sukėlė įtarimų. Esą nemokamą karšto gėrimo puodelį kai kuriose Klaipėdos kavinėse senjorai gali gauti tik pateikę pensininko pa...

  8
 • Dėl „Independence“ išpirkimo kilo ir abejonių
  Dėl „Independence“ išpirkimo kilo ir abejonių

  Seime pradėjus svarstyti Klaipėdos SGD išdujinimo įrenginio „Independence“ išpirkimą dėl to kilo nemažai klausimų. ...

  9
 • Po užsieniečio skundo – tyrimas
  Po užsieniečio skundo – tyrimas

  Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba pradėjo nagrinėti tarp "Beer Garden" apsaugininkų ir Klaipėdos universiteto studento iš Indijos kilusį konfliktą. Vaikinas teigė, kad į uostamiesčio barą jo neįleido vien todėl, kad yra ne e...

  6
 • Klaipėdoje laukiamas naujas SGD krovinys
  Klaipėdoje laukiamas naujas SGD krovinys

  Klaipėdoje trečiadienį laukiamas naujas suskystintų gamtinių dujų (SGD) krovinys, skirtas dujų tiekėjai bendrovei „Litgas“. Tai bus jau 12-tas dujovežis šiemet. ...

  3
 • Rinkimuose uostamiestyje – nauji rekordai
  Rinkimuose uostamiestyje – nauji rekordai

  Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys rodo, kad kova dėl valdžios Klaipėdoje bus labai įtempta. Be politinių partijų, kurios savo ambicijų neatsisako, uostamiestyje į rinkimų kampaniją įsijungė dar ir 5 visuomeniniai rinkimų komitetai. &Scaron...

  11
 • Bėdos dėl duobės nesibaigia
  Bėdos dėl duobės nesibaigia

  Vairuotojai, važiuodami lygiu keliu ties Tilžės g. žiedine sankryža, džiaugėsi neilgai. Prieš porą savaičių sulyginta duobė ir vėl atsinaujino. Klaipėdiečiai trauko pečiais ir nesupranta, kaip tai galėjo nutikti. ...

 • Žymaus filosofo vardas bibliotekai kainuos
  Žymaus filosofo vardas bibliotekai kainuos

  Per artimiausią uostamiesčio tarybos posėdį turėtų būti nuspręsta, ar Klaipėdos savivaldybės viešajai bibliotekai bus suteiktas filosofo Imanuelio Kanto vardas. Teigiama, kad šio garsaus vardo suteikimas bibliotekai padidintų jos repre...

  4
Daugiau straipsnių