Nuostolingai veikusi „Geoterma“ bus parduota už eurą

Aleks

Aleks portretas
Po tokių faktų sužinojimo iš tikro darosi baisu šioje šalyje

...o dabar

...o dabar portretas
atėjęs privatus verslas pasiims šį brilijantą sukabinęs visai Lietuvai makaronus ir sems pinigus lopetomis.Ne negalvokite kad pigiai gaudamas, pigiai parduos:D)Čia kaip su prek.tinklais-ateis pigus ir parduos tokia kaina kaip visi.Kitaip išmes iš kartelio.KODĖL GEOTERMA NEGALI BŪTI VALSTYBINĖ ĮMONĖ?!!!Ir neskieskite apie nuostolius-čia silpna priežastis.Tuos milijoninius nuostolius tik per tiek N metų stenėdami vos įstengėte padaryti

Aksioma

Aksioma portretas
Po visu Žemaitijos regionu plyti neišsemiami karštų geoterminių vandenų plotai.Kažkada pats Gentvilas vyresnysis populiarino idėją apie šį visiškai ekologinį ir pigų šilumos išgavimą.Taip atsirado Geoterma.Puikiai įrengta, su išmanių žmonių kolektyvu.Viskas buvo pastatyta, sustyguota,beliko tik kai ką pajungti.,,Išėjimai"į paviršių buvo net Žibininkuose ir Vidmantuose.Deja, pakelių plėšikai esantys viršuje sugalvojo kad žmonėms toks pigus ir ekologiškas šildymas bus per gerai ir pasikvietė danus.Ponai užsieniečiai gražiai šokdino darbuotojus mokydami kaip reikia dirbti ir tyliai sau grobė ką galėjo.Kai išspaudė citriną-išnešė klumpes namo.Vistik Geoterma dar kvėpavo..Paskutinis ir labai nesuprantamas(tiems kurie nežino dėl ko visas tas daroma)smūgis buvo miesto ir respublikinės valdžios nemalonė...Tik dabar aišku,kad šią įmonę reikėjo pašalinti kaip konkurentą.Taigi šalia mūsų puikusis, gerasis Fortumas kuriam visur turi būti žalia šviesa..Vėl-gerai pažystami, ciniški razbaininkai:))..

Diagnoze

Diagnoze portretas
Kada svaistunus ims sodinti i cype?

Kaip afrikiečiai

Kaip afrikiečiai portretas
Kodėl nieko nerašoma, kas mums tą Geoterma padovanojo? Kodėl? Dovaną gavom, bet siauri interesai nugalėjo...Ir Adamkus važiavo, ir kiti mesijai, tik nė vienas vadovas jos negelbėjo. Kaip neraštingiausios Afrikos tautelės elgėmės, nebuvo valstybinio požiūrio...Ir protingojo Bronislovo Lubio nebeturime

AK

AK portretas
Visai gali būti, kad pilnaverčiam produktui pagaminti, reikėtų papildyti biokuro katiline. Giluminė energija gali naudingai duoti dalį reikalingos šilumos, tačiau paruošti iki produkto, turėti vamzdynus - taipogi gali būti reikalinga. Keista tik skaityti, kad kažkokie mokslininkai norėtų, kad kažkas išlaikytų "unikalų objektą tyrinėjimams". Naudingai gaminkite gaminius, ir į sveikatą tirkite, o išlaikyti niekas neturi.

auuu prokurorai

auuu prokurorai portretas
cia truputi subtiliau elgiasi lietuviska Musu Reikalas,bet Sventosios uosto pinigu isisavinimas tai nera lygiu.Uosto nera,pinigu nera,kaltu nera.Pirmasis Lietuvos verslininkas ponas Stasaitis senais laikais pasake,nemoketi mokesciu ,nes vis vien vagys isvogs,buvo kaip politinis kalinys pudomas lietuviskuose kalejimuose,o buvo TEISUS

...

... portretas
CHE: "Per 20 milijonų eurų atsiėjusi įmonė parduodama kitą mėnesį, už 1 eurą, bet naujasis jos savininkas turės padengti ligšiol susikaupusias bendrovės skolas" - ar tik ne su Lietuvos kuru panašiai buvo, kai žydukas už 1Lt. milžinišką turtą įsigijęs paskui dar iš Lietuvos (MŪSŲ!) visus tuos 'nuostolius' prisiteisė?.. KAS čia pinigaujasi mūsų sąskaita, ar ne dėl to tos mūsų valstybinės įmonės ir žlugdomos?

Paradoksas

Paradoksas portretas
kiek aš suprantu iš žemės gelmių išgaunamas šiltas vanduo nekonkurencingas šaltam vandeniui, kuris pašildomas iš atvežtinio kuro. Fantastika...

>

> portretas
Kaip supratau,isisavino milijonus,atejo laikas apsiforminti, "paketas"?"Tut vsio zakonno",-o viskas prasidejo,"taip nekaltai"(nebaudziamai),nuo "draugystes"? Lietuvoje nera" kur deti" Euru,belieka apsiforminti. P.S Paklauskit "konteineriu, "valdzios", bomzo", kur "jis" detu Eurus,daug Euru? ???.Dabar paklauskit "valdzios", kur "jie" ,deda Eurus,daug-daug-daug-milijardus MUSU Euru?

Per 20 milijonų eurų atsiėjusi įmonė

Per 20 milijonų eurų atsiėjusi įmonė portretas
Išmesti vėjais 20 mln € ,kaltų einį kartą NĖRA. Kuom sliriamės nuo buvusios CCCP ? Pinigai paleidžiami "vėjais" ir kaltų nėra. Kodėl buvo leidžiama įmonei tokius nuostolius patirti,kas vadovavo ?

o kas Lietuvai nenešė "žalos"?

o kas Lietuvai nenešė "žalos"? portretas
Lietuvai žalą "nešė" ir valstybiniai bankai, ir naftos perdirbimo įmonė, ir benzino kolonėlių tinklas, ir degtinės gamyklos ir t.t.. Kumečiai tie lietuviai, jiems tik už-sienio ponų trūksta. :)

medis

medis portretas
Tiek šiltas tas geoterminis vanduo, kad net biokatilinės prisireikė pasišildymams..jai per 20m nieko nesugebėjot padaryt, tai ten grynai pinigų švaistymas. Pažaidėm ir užteks.

Danas

Danas portretas
Kiek man yra zinoma Felikso pavarde yra Zinevicius, ne Zinkevicius.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių