Paaiškėjo, kada prasidės šildymo sezonas

vagiai :(

vagiai :( portretas
už lango +14-įjungė šildymą !!! Vėl šildome lauką,na kas vyksta ?! Smaugia iš visų pusių @#&@#

paaiškinkite

paaiškinkite portretas
Klaikiai atsibodo gyventi sovietmetyje. "Pažangioji" Klaipėdos liberalų valdžia sau pasidarė vakarietišką gyvenimo kokybę, o žmones (kurie kaip kvailiai juos rinko) niekina ir spjauna į juos. Gal užteks kankinti šalčiu. Nieko gero, kad vakar (ačiū ačiū ačiū liberalams!) jau teikėsi įjungti. Bet vis tiek šalta, nes viskas sudrėkę, įmirkę. Ilgai teks dar kankintis. Be to, dabar sergu, daug kainuoja vaistai. Ar galima klerkus paduoti į teismą dėl sveikatos sutrikdymo, nes dėl jų kaltės, neįjungus laiku šildymo, susirgau. Dar neaišku kaip mano liga vystysis. Gal komplikuosis.

Nueikit pas daktaru

Nueikit pas daktaru portretas
Man neidomu kad jums gaila.5 euru. Neturi uz ka moket isvis atsijunk. Namie dregna kaip lauke. Ko jus zyziat vatnikai? Gal rusai ar liberalai kalti, kad ijunge? Visi tik apie save galvoja ir svarbu zysti

Jack

Jack portretas
Drėgmės namuose daug. Šitiek dienų lijo ir nebuvo šiltos saulės, todėl grįžus į namus tenka su chalatu sėdėti. Aš jau geriau mokėsiu už šildymą ilgiau, bet nesupykčiau, kad jis prasidėtų bent jau su spalio 1d. Kai šiais metais, tai tikrai, visą rugsėjį ir dabar va spalį pliūrina ir nieko - skaitosi, pakentėkit.

Savivaldybės klerkai nuosavose namuose gyvena

Savivaldybės klerkai nuosavose namuose gyvena portretas
Todėl kiekvienais metais toks cirkas. Šaltų jų vaikai - šildymo sezonas prasidėtų laiku.

Kristina

Kristina portretas
Kam šildymo nereikia - pirkite Dituvoje pašiūrę ir gyvenkite ten. Vienam šeimos nariui vaistai nuo peršalimo ~ 80 EUR, o kur dar prarastas atlyginimas. Normalūs žmones sveikatą žiūri...

Tina

Tina portretas
Greičiau šildykit.. Jau seniai reikėjo Kaskart į drėgnus namus eidama galvoju, kur čia tie civilizacijos privalumai jei gyvenam kaip laukiniai. Kas per žaidimas - laukti, kol bus nebeištveriamai šalta. "Pakentėkim, būna ir blogiau" mentalitetas.

gyventojai

gyventojai portretas
Lentele po straipsniu rodo kad 2017 10 11 diena jau turi buti paleistas sildymas ! Kazkodel radiatoriai kaip lavonai salti ! Kas duos isakyma , kiek dar kentesim ? Visi namai permirke , nespeja dziuti , saulute , taip syksciai islenda is po svininiu debesu . Na , tiesiog niuru ir namuose ir uz lango .

Keistuolis

Keistuolis portretas
Debilai paklausė debilų ir įjungė šildymą ne nu nesveiki žmonės gyvena Lietuvoj tris dienas vėjas paputė iš šiaurės, tu matai į šiaurę esantys namai sudrėko, ne nu pizdėc liaudis pati prašosi didesnių mokesčių, o paskui dar stebisi kodėl taip blogai Lietuvoj gyvent... Dabar už vos šilta gyvatuką mokėsime dideles saskaitas po kelių dienų kai oras išils prasidarysime langus ir šilumą leisim į lauką nesveika liaudis, kurią pasitaikius progai naudojasi valdžia, dabar trina rankas šilumininkai dėkoja kvailiams ačiū už skundus.

Piliete

Piliete portretas
Šildymo nejungia todėl, kad vėliau pradėjus šildyti reiks mažiau mokėti kompensacijų,todėl ir anksti išjungia, ne todėl,kad jau čia labai rūpi ,kad mes neperkaistume, tik apie save galvoja, o savo užpakalius jau senai šildosi visų sąskaita.....bjauru, kai kažkas sprendžia už patį žmogų ir naudojasi savo valdžia,kurią , deja, mes patys jiems ir įduodame į rankas.....

Liepų 11 – veltėdžių sankaupa

Liepų 11 – veltėdžių sankaupa portretas
Klerkas Michailovas sako: "gyventojai pastebėjo, kad namuose jau šalta". Tai ką, jis – nepastebėjo? Kur jis gyvena? Kokios jo pareigos? Ar pagal pareigas jis turi pastebėti, ar neturi pastebėti, kas vyksta? Jei viską turi "pastebėti" gyventojai, tai kam reikalingi tie visi klerkai.

Tora

Tora portretas
Jeigu visi nepatenkinti, tai kam balsuojat už tuos Šūdus liberalus

Pyktas keksas.

Pyktas keksas. portretas
O! Toks jausmas kad visi būkapročiai mano kaimynai (80% "seniorai") šio straipsnio komentaruose. Ir debilas pirmininkas ko gero irgi. Pasiruoše rūras nušalti, tik kad tą centą sutaupyti. O poto vaikšto apsimyžė su cistitais į liftą neieiti. Šildausi jau geras dvi savaitės kondicioneriais ir dar aplinkinės močiutės šildau, joms gerai, joms bepigu. Susnos.

lara

lara portretas
tai prasides bobu vasara o sildyma ijungs kai 2savaites lijo nereikejo o kai atsils tai sildys ir butus viska daro jie atbulai gal ir vaiksto atbulom

Viktorija

Viktorija portretas
Koks skirtumas savaite veliau ar anksciau ijungs, vis tiek mokesim, kaip uz visa menesi. Tad tegu tik jungia, o tai nebeimanoma kiek dregmes namie, sienos pelyti pradejo.

Donatas

Donatas portretas
Gaila, kad ir šildymo metu buto temperatūra siekia vos 18°C, kai kaimynai tuo tarpu skundžiasi kaip netveria karščiu atvirais langais perdien.

tik nereikia sapalioti

tik nereikia sapalioti portretas
Visiems apsiputojusiems kad nejungti,pasižiūrėkit lentelę,kad tas 12 ar 13 skelbiamų laipsnių per dieną būna tik porą valandų,vidurdienį o visą kitą dalį dienos ar po pietų iki 9 laipsnių.Pasireguliuokite savo šildymo centrus,tam juk yra šilumininkai.Pas mus yra davikliai lauke,ir kai įjungiama tik vos jaučiasi,bet iš karto dingsta drėgmė ir šaltis bute.Koks čia taupymas,jei išnešama dešimtimis į vaistinę,už šildymą tiek net nesumokėčiau kiek jau palikau vaistinėje.

***

*** portretas
Kad tik pinigų nuplėšt, galėtų ir anksčiau įjungtų...niekam dar nereik to šildymo

Klp

Klp portretas
Musų rubikoniai energetikai ir afrikoje šildymą įjungtų kad tik pinigai tekėtų

Rubikonas

Rubikonas portretas
Matosi ir įžengė į Klaipėda. Dar savaitė bus iki 15 šilumos! Aš nenoriu šildymo kai šilta!

Geriau

Geriau portretas
Jau pasišildyti elektriniu šildytuvu negu sirgti. Kainuoja žymiai brangiau.

nieko naujo

nieko naujo portretas
Tradiciskai reikia palaukti kol suserga puse darzeliu,mokyklu,kai autobusuose neimanoma apsikesti kosinciu ir sloguojanciu.Padekim vaistininkams!!!! nereiks moketi uz sildyma.

Anonimas

Anonimas portretas
Pagaliau, vaikai namie sala, nejauku namie.

Pagaliau

Pagaliau portretas
Pagaliau, o kam silta, nusisamdykite santechnika, kad reguliuotu, nereikes bambeti....ar baigsis kada nors si betvarke, kad turime tiek salti.

Anonimui

Anonimui portretas
Tuoj is pykcio matyt uzvirsi. Garus nuleisk ir nebus taip karta.

Ro-Ro

Ro-Ro portretas
Keistuolių teatras. Nuo sekmadienio išlys saulė, dienomis bus apie 15 laipsnių pavėsyje ir apie 13 naktimis. Kur tie energetikai prognozes žiūri? Na tikri vaučeriai ...

Anonimas

Anonimas portretas
Kai atsilimas jie pajungia, galesit moket uz ora cia kas verkslenat, i valdziazmogiu kisene

V

V portretas
Kas čia piktinas, kad lauką reiks šildyt, kreipkitės į namo administratorių, tegu sureguliuoja daviklį. Pas mus radiatoriai labai greit reaguoja į lauko temperatūrą. Jei lauke nešalta, radiatoriai drungni, tik bendram jaukumui namie palaikyt

Anonimas

Anonimas portretas
cia kurie verkia ,kad salta esate tikri myzniai biski salciau jau verkia jus visus i sibira nuvaryciau tada zinotumet kas yra saltis

O,

O, portretas
Kokia laime, pagaliau!

gyventoja

gyventoja portretas
Niekaip nesuprantu , ar Klaipedos atsakingi asmenys ne tame paciame mieste gyvena ? Nejaugi nemato , negirdi , kaip gyventojai dauguma , praso ijungti sildyma . Stai , dabar ruosiu pietus , o apacioje kaimyne kosti , nes ji serga bronchitu . Tokia dregme niekam netinka , visos persalimo ligos tik paumeja . Saugokite savo miesto gyventojus ir negailekite silumos . . [ mes uz ja sumokame ] .

Klausiu klausiancio

Klausiu klausiancio portretas
Kodėl nebuvo pajungta šiluma kai tris paras vidutinė paros temperatūra nesiekė 10 laipsnių?

Sukaitusiems

Sukaitusiems portretas
Nepamirskite kad tie prognozuojami +14 ar dar daugiau per para buna tik 1 val o visas kitas 23 val paroje to nebuna. Dregmeje ir ju nebelieka. DEKUI uz siluma. Slapia namo saurine siena nei prie +25 nebeisdzius rudeni.

karštas

karštas portretas
Šiaip bent jau mūsų namuose nei šalta, ne drėgna ... Išeinant į darbą paliekame mikroventiliacijas, grįžus vakare ir gaivus oras namuose, o ir visai nešalta dar ...

klausiu

klausiu portretas
Pagal kieno reikalavimus reikia pradėti šildyti, kai paros vidurkis 10 laipsnių? Aš reikalauju, kad pradėtų šildyti , kai vidurkis 15 laipsnių.

Anonimas

Anonimas portretas
Valioo

Kas diena

Kas diena portretas
tos pacio melodijos,pasiziurekite i prognozes perspektyvoje iki 15 temperatura diena,nieko sau normu laikymasisi.Tarp kitko kiek atnese surinke parasus ,kad nori sildytis,niekada neraso.

as

as portretas
Kam per karsta atsidarykit saldituvus ir bus vesiau :)

audrius

audrius portretas
Puiku. Laukiame šildymo. Nekreipkit dįmesio į nukvakelius, tegul jie eina miškan gyventi, juk nešalta

Rita

Rita portretas
Tikrai dar nereikia sildit nera salta

Sukos

Sukos portretas
Iki sekmadienio bus +14 laipsnių!!! Vagys aferistai. Vėl mums teks langus atsudarius lauką šildyt

Anonimas

Anonimas portretas
Pagaliau sulaukėm...

Lololol

Lololol portretas
2047metais ijungs spalio 11d. Ruoskites

Pritariu

Pritariu portretas
VALIO VALIO VALIOOOOO
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Paaiškėjo vadovų konkursų nugalėtojai
  Paaiškėjo vadovų konkursų nugalėtojai

  Po vieną kandidatą – tiek žmonių pretendavo į tris skirtingus vyriausiųjų gydytojų konkursus. Nors iš pradžių buvo pateikti keturi prašymai. ...

  1
 • Uostamiestį papuoš įspūdingas sakurų parkas
  Uostamiestį papuoš įspūdingas sakurų parkas

  Klaipėdos savivaldybė kviečia susipažinti su rengiamo sakurų parko uostamiestyje techninio darbo projekto projektiniais pasiūlymais ir teikti nuomonę ir pastabas dėl priešprojektinių sprendinių nuo birželio 19 iki 29 d. elektroniniu pa&scaron...

  12
 • Naktimis gyventojams miegoti neleidžia metalo laužo krova
  Naktimis gyventojams miegoti neleidžia metalo laužo krova

  Žvejybos uosto rajono gyventojus jau ne pirmą savaitę iš proto varo naktimis į laivus kraunamo metalo laužo triukšmas. Bendrovės "Klaipėdos Smeltė" vadovas patvirtino, jog ši krova truks iki metų pabaigos. Kovodami už n...

  14
 • Vasarą atostogautojų pamėgtos „Maximos“ dirba ilgiau
  Vasarą atostogautojų pamėgtos „Maximos“ dirba ilgiau

  Nuo šiandien, birželio 20 d., Palangoje esanti „Maximos“ parduotuvė (Plytų g. 9A, Palanga) šią vasarą poilsiautojams ir vėl bus atvira visą parą septynias dienas per savaitę. Pirkėjų patogumui, atsižvelgiant į vasaros lai...

  1
 • Erkiniam encefalitui žmogaus lytis – nesvarbi
  Erkiniam encefalitui žmogaus lytis – nesvarbi

  Ankstyvas pavasaris bei šiltesni nei įprastai orai padidino užsikrėtusiųjų erkių platinamomis ligomis pacientų gretas. Ligoninėje sulaukiama pirmųjų pacientų, užsikrėtusių erkiniu encefalitu. ...

  1
 • Išgirdo gyventojų prašymus
  Išgirdo gyventojų prašymus

  Senamiestyje esančioje Aukštojoje gatvėje ir pėsčiųjų take Debreceno gyvenamajame rajone nebereikės baimintis tamsos. Svarstyta, kokie žibintai labiausiai tiktų šiose vietose. ...

 • Jūrininkų prospekto remontas įgauna pagreitį
  Jūrininkų prospekto remontas įgauna pagreitį

  Praėjusiais metais dėl liūčių strigęs Jūrininkų prospekto kapitalinis remontas įgauna pagreitį. Jau lenkiamas pakoreguotas darbų grafikas. ...

  6
 • Estai padovanojo Klaipėdos zoologijos sodui tris retus ožius
  Estai padovanojo Klaipėdos zoologijos sodui tris retus ožius

  Klaipėdos zoologijos sodas po kone dešimtmetį trukusių derybų, pagaliau sulaukė itin retų sraigtaragių ožių. Aukštai Vidurio Azijos kalnuose gyvenantys ožiai – nykstanti rūšis. Jų išskirtinių ragų dažnai taikosi...

  4
 • „Lietuvos paštas“ gudrybę įvardijo klaida?
  „Lietuvos paštas“ gudrybę įvardijo klaida?

  Pašto darbuotojai susigalvojo "verslą" ir mėgina pelnytis iš klientų, įsitikinęs klaipėdietis. Jo manymu, galbūt nesąžiningi asmenys bendrovėje "Lietuvos paštas" neteisėtai mėgino iš jo išsirei...

  12
 • Vyrai nepaliko gėlių ant žemės
  Vyrai nepaliko gėlių ant žemės

  Užsieniečiai klaipėdiečius moko pilietiškumo ir bendruomeniškumo. Tam nereikia jokių brangiai apmokamų projektų ar akcijų. ...

  7
Daugiau straipsnių