Pajūrio komandų derbyje – įspūdinga „Neptūno“ pergalė

Trečiąją pergalę iš eilės, susumavus BBL, LKL ir LKF taurės turnys, sekamdienį iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai. Klaipėdiečiai pajūrio komandų derbyje nepaliko jokių vilčių Palangos „Naglio“ komandai.

Roberto Kuncaičio auklėtiniai Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės rungtynėse namie net 44 taškų skirtumu 108:64 (25:25, 28:8, 29:17, 26:14) nušlavė „Naglio“ ekipą.

Intriga šiame mače laikėsi tik per pirmąjį jo kėlinį, kai komandas kovėsi taškas į tašką, tačiau jau antrojo kėlinio pradžioje „Neptūnas“ smogė iš peties.

Martyno Mažeikos vedina uostamiesčio ekipa antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 15:2 bei taip pasiuntė varžovus į nokdauną (40:25). Pirmuosius taškus antrajame kėlinyje palangiškiai pelnė tik sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Pakiliai tiek puolime, tiek gynyboje žaidę klaipėdiečiai su lyg kiekviena minute tik dar labiau didino savo pranašumą, o finalinė rungtynių sirena paskelbė įspūdingą „Neptūno“ pergalę 44 taškų skirtumu (108:64).

Įspūdingai uostamiesčio ekipoje debiutavo tik šeštadienį į Lietuvą atvykęs ir tik vienoje treniruotėje dalyvavęs Dustinas Heimanas. Gynėjas per 14 minučių spėjo pelnyti net 18 taškų (4/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/4 baudų) ir atlikti 4 rezultatyvius perdavimus.

Antonio Grantas aikštelėje praleido taip pat 14 minučių, per kurias surinko 12 taškų (5/9 dvitaškių, 2/5 baudų) ir atkovojo 6 kamuolius.

Klaipėdos komandai iškovoti fantastišką pergalę nesutrukdė ir 20 padarytų klaidų. Tiesa, ir varžovai suklydo 19 sykių.

„Neptūnas“: Dustinas Heimanas 18, Martynas Mažeika 17, Luke‘as Bonneris 15 (15 atk. kam.), Valdas Vasylius 13, Antonio Grantas 12, Mantas Ruikis 8, Davidas McClure‘as 6, Modestas Kumpys 5, Tomas Vilkius 4, Robertas Bitinas 3, Mindaugas Stašys 3.

„Naglis“: Mindaugas Reminas 18,Mantas Mockevičius 14, Chrisas Lowe‘as 9, Vilmantas Dilys 8.

Šiame straipsnyje: Klaipėdos Neptūnas