Palangos „Ramybėje“ prasideda vasaros renginių maratonas

Ateinantį Joninių savaitgalį Palangos Ramybės multifunkcinis centras (Vytauto g. 35) pradeda vasaros renginių maratoną. Kiekvieną dieną čia vyks koncertai, spektakliai, literatūros vakarai, kino filmų pristatymai, parodos ir užsiėmimai bei spektakliai mažiesiems.

Vėlyvais vakarais kvies kitokių pramogų erdvė – „Snobų naktys“ – lankytojai galės varžytis viktorinose, rungtis debatuose ir prie šachmatų lentų, diskutuoti iki ryto, pristatyti savo kūrybą ir netgi dalyvauti akluose pasimatymuose!

Penktadienį, birželio 24 d. 20 val. atostogaujantys ir palangiškiai kviečiami į pasaulinį populiarumą pelniusią Astoro Piazzolos tango operą „Maria de Buenos Aires“, kuri laikoma vienu iš labiausiai tango dvasią atskleidžiančių kūrinių. Koncertiniame operos atlikime dainuos šių metų „Eurovizijos“ konkurse puikiai pasirodžiusi Evelina Sašenko ir 2010 m. Tarptautinio Fiodoro Šaliapino konkurso „Golosa nad Pliosom“ laureatas Eugenijus Chrebtovas. Dalyvaus aktorius Algirdas Paulavičius ir septynių muzikantų orkestras.

Šeštadienį, birželio 25 d. 20 val. trys energija trykštantys latvių violončelistai „Melo-M“ parodys, kokią įvairią muziką galima atlikti, griežiant violončelėmis: disco, rock, heavy metal, pop. „Melo-M“  tai  virtuoziškumas, aistra, šou, stilius, humoras, emocijos!

„Ko tikėtis? Suomiškos polkos, airiško džigo, rytietiškų melodijų, graikiško sirtakio, rusiškų ir net afrikietiškų intarpų. Taip pat sugrosime keletą savos kūrybos kompozicijų“, – pristatė „Melo-M“.  Antroji koncerto dalis bus skirta eksperimentams su pop ir rock kūriniais. Violončelėmis latviai sugros „99 luftballons“, „Clocks“, „Mission Impossible Theme“ ir kitų žinomų kūrinių naujas versijas.

Vasarą „Ramybėje“ koncertuos Andrius Kulikauskas, Mantas Jankavičius, Jurga Šeduikytė, Shorena, Edmundas Seilius, Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas, Gitana Pečkytė ir Mindaugas Zimkus, Grupės „el Fuego“ ir „Thundertale“, Baltijos gitarų kvartetas ir smuikininkas Vilhelmas Čepinskis bei kt.; vaidins aktoriai Birutė Mar, Rolandas Kazlas, Eglė Jackaitė; spektaklius rodys „cezario grupė“ ir Miltinio teatras, „Domino“ ir „Bravo“ teatrai.

Penktadienį, birželio 24 d. 19 val. Ramybės galerijoje atsidaro dvi parodos – lietuvių išeivio modernisto Prano Gailiaus tapybos ir grafikos paroda „Incabloc/ Tarp blokų“ ir vilniečio dailininko Vaidoto Žuko darbų paroda „Pelkyno gėlė“. Galerijoje visą vasarą bus galima nusipirkti autorinių juvelyrinių dirbinių iš nuolat veikiančios ekspozicijos.

Vasara galerijoje numatomos Nomedos Marčėnaitės ir Mariaus Jonučio, Mikalojaus Vilučio ir Jūratės Stauskaitės, Eglės Bogdanienės ir Jolantos Vazalinskienės darbų parodos.

„Snobų naktys“ žada, kad kiekvieno penktadienio ir šeštadienio vėlyvais vakarais „Ramybė“ virs kitokių pramogų erdve. 24 d., penktadienį 23 val. Eugenijus Bunka pasakos ir diskutuos apie įstabiąją ir graudžiąją Žemaitijos istoriją. Vyks istorinė viktorina. 25 d, šeštadienį 23 val. snobams dainuos ir su jais bendraus romansų primadona Liuba Nazarenko. Vyks viktorina Rusijos tema bei bardų naktinėjimai.

Liepos mėnesį dalyvauti „Snobų naktyse“ ypatingų svečių teisėmis į Palangą atvyks legendiniai politikai, rašytojai, publicistai ir kitos neeilinės asmenybės. Prof. Vytautas Landsbergis atidarys šachmatų turnyrą ir išduos, kiek šachmatų yra politikoje, bei kas siejo šachmatus ir M. K. Čiurlionį. Su „Snobų vakarų“ lankytojais diskutuos Nijolė Oželytė ir rašytoja Kristina Sabaliauskaitė. Kūrybiniais išgyvenimais dalysis dainininkas Darius Mileris-Nojus.

Ramybės menų ir maisto kiemelis visą vasarą kvies papietauti arba praleisti vakarą meniškoje aplinkoje, pavartyti knygų ir paragauti patiekalų keptų ant atviros ugnies arba žarijose.


Šiame straipsnyje: PalangaRamybė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių