Palikto automobilio savininkas dar neatsirado

Daugiau nei mėnesį Antrosios Melnragės aikštelėje stovintis automobilis kol kas nėra patrauktas. Savininkui išrašomi vis nauji pranešimai apie nesumokėtą rinkliavą, o bauda toliau didėja.

Lapelių vis daugėja

Dienraštis „Klaipėda“ apie Antrosios Melnragės paplūdimio prieigose esančioje aikštelėje paliktą automobilį „Nissan Almera“ rašė praėjusią savaitę.

Pagal atspausdintą parkomato kvitą, nurodantį, kada sumokėta rinkliava už stovėjimą, galima spėti, jog mašina minėtoje vietoje palikta liepos 23 d.

Nors kvitas išblukintas saulės, matosi ne tik atspausdinimo data, bet ir laikas – 10.17 val.

Rinkliava buvo sumokėta ne tik už visą dieną, bet ir dalį kitos. Legaliai laikyti automobilį aikštelėje buvo galima iki liepos 24 d. 10.47 val. Būtent šią dieną už automobilio valytuvo ir buvo užkištas pirmasis pranešimas apie nesumokėtą rinkliavą. Dabar tokių – visa šūsnis, kuri vis didėja.

Keista tai, kad tarnybų atstovams nekilo klausimų, kodėl transporto priemonė aikštelėje palikta taip ilgai, kur dingo jos savininkas.

Mašinos šeimininkai pasikeitė

Dienraščiui „Klaipėda“ pradėjus domėtis ilgą laiką paliktu automobiliu, situacija parūpo ir savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui.

Paaiškėjo, kad mašina registruota 62 metų vilniečio vardu. Būtent jam ir buvo išsiųsti jau surašyti protokolai. Tačiau šis nurodė, kad automobilį pardavė dar birželį.

Pardavimo sutartis pasirašyta nurodyto mėnesio 20 d., bet mašina nebuvo perregistruota naujojo savininko vardu. Dienraščiui pradėjus domėtis mašina, sukruto ir pats vilnietis.

Automobilis perregistruotas naujojo savininko, kuris taip pat iš sostinės, vardu. Tačiau ir pastarasis tikino, kad mašiną pardavė. Teigė, kad tai padarė praėjus vos penkioms dienoms po įsigijimo.

Vilnietis kontrolieriams pirmadienį taip pat atsiuntė transporto priemonės pardavimo sutartį. Vyras tvirtino, kad mašiną įsigijo tamsiaodis, nurodė vardą ir pavardę.

Naujojo savininko kontaktų jis neturėjo. Vilnietis negalėjo pasakyti ir kokios tautybės buvo pirkėjas. Prasitarė tik tiek, kad neįsidėmėjo, o sandėris vyko anglų kalba.

Susirūpinusieji paliko raštelį

Šis automobilio pardavimas taip pat nebuvo sutvarkytas iki galo – transporto priemonė nebuvo perregistruota naujojo savininko vardu. Vilnietis žadėjo išregistruoti mašiną, tačiau iki pirmadienio pietų jam to padaryti nepavyko.

Klaipėdos savivaldybės Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Vilius Valys informavo, kad toliau vyksta tyrimas. Vėl bus bandoma susisiekti su „Regitros“ duomenų bazėje nurodytu automobilio savininku. Dabar jam gresia visa atsakomybė už paliktą mašiną.

„Dabartiniais duomenimis, antrajam savininkui nepavyko išregistruoti mašinos. Matyt, tam nebuvo teisinio pagrindo. Bandysime dar kartą susisiekti. Jo pareikalauta pasirūpinti automobiliu, patraukti. Kuo ilgiau stovės, tuo didesnė baudų suma susikaups“, – teigė vedėjas.

Anot V.Valio, dėl antrojo mašinos savininko nurodyto asmens, kuriam pardavė automobilį, į policiją nesikreipta. Vedėjas patikino, kad tam nėra teisinio pagrindo.

Atsakyti už pažeidimą kažkas vis tiek turės.

„Jei bus pakeistas mašinos savininkas, tada kreipsimės. Viską išsiaiškinsime iki spalio 25 d., kada numatytas bylos svarstymas. Tada bus priimtas sprendimas. Atsakyti už pažeidimą kažkas vis tiek turės“, – pabrėžė vedėjas.

Paskutinis pranešimas apie nesumokėtą rinkliavą už automobilio valytuvo užkištas sekmadienį.

Pirmadienį už jo atsirado ir raštelis, raginantis pasidomėti, ar žmogus nenuskendo. Matyt, jį paliko susirūpinę praeiviai.



NAUJAUSI KOMENTARAI

gggg

gggg portretas
bet tai geras pardavejas... parduoda kazkokiam neaiskiam pirkejui ir net nesiteikia i regitra nueiti.

mika

mika portretas
Nenusibodo dar apie ta automobili rasyti? Total kosmar...

Pizd*c

Pizd*c portretas
Dingo zmogus,nelaime turbut,o jie bl*t toliau baudos rasineja,avinu salys
VISI KOMENTARAI 13
  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

  • Nori Europos jaunimo sostinės titulo
    Nori Europos jaunimo sostinės titulo

    Klaipėda sieks tapti Europos jaunimo sostine 2020 metais. Tikimasi, kad tai padės ugdyti ir išlaikyti mieste jaunuosius talentus. Tačiau yra ir abejojančių tokių titulų nauda. ...

    4
  • Mokyklose atnaujins sporto sales ir bibliotekas
    Mokyklose atnaujins sporto sales ir bibliotekas

    Septyniose uostamiesčio progimnazijose ir gimnazijose bus įrengtos modernios ugdymo erdvės. Vienose numatoma atnaujinti sporto sales, kitose bibliotekas-skaityklas. ...

    2
  • Siekis: Lietuvos šimtmečiui – atnaujinta jachta „Lietuva“
    Siekis: Lietuvos šimtmečiui – atnaujinta jachta „Lietuva“

    Jachta „Lietuva“ turi būti kapitališkai suremontuota ir toliau reprezentuoti Klaipėdą bei visą šalį – tokią poziciją išsakė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos kolegija, pritarusi lėšų skyrimui &scaro...

    7
  • Sankryžos rekonstrukcija baigta
    Sankryžos rekonstrukcija baigta

    Pamario, Audros ir P.Lideikio gatvių sankryžoje jau įrengtas turbožiedas. Tereikia sutvarkyti dokumentus, kad objektas būtų pripažintas tinkamu naudoti ir perduotas savivaldybei. ...

    6
  • Kultūrų centro direktorė negali nedainuoti
    Kultūrų centro direktorė negali nedainuoti

    Gyvendamas svečioje šalyje kiekvienas mūsų trokšta jaustis tarsi namie. Tuo tiki ir Jelena Butkevičienė, atlikusi didelį darbą ir Klaipėdoje subūrusi įvairių tautų atstovus – nuo žydų iki armėnų – po vienu, Tautinių k...

  • Klaipėdoje – I. Kanto pėdsakai
    Klaipėdoje – I. Kanto pėdsakai

    Turtinga Klaipėdos istorija vis dar traukia iš užmaršties faktus, kurie galėtų praturtinti pasauliui siunčiamą žinią apie mūsų miestą. Jau netrukus galėsime besti pirštu į senamiesčio kampą, kur stovėjo garsiojo filosofo Im...

    11
  • Šilumos laukti nebeverta
    Šilumos laukti nebeverta

    Geri orai baigėsi, savaitgalis ir artėjančios savaitės pradžia bus drėgna bei vėsi. Šilumos sinoptikai patarė nebelaukti. ...

    1
  • Savivaldybė svarsto investuoti į Klaipėdos universitetą
    Savivaldybė svarsto investuoti į Klaipėdos universitetą

    Klaipėdos miesto savivaldybė nori glaudžiau bendradarbiauti su Klaipėdos universitetu (KU), meras Vytautas Grubliauskas aiškina, kad savivaldybė galėtų prisidėti ir finansiškai. ...

    5
  • Smiltynės jachtklubas žada sutvarkyti pakrantę
    Smiltynės jachtklubas žada sutvarkyti pakrantę

    Smiltynės jachtklubas puoselėja mintį sutvarkyti šalia esančią pakrantę, kuri dabar nesiderina prie gražios įstaigos aplinkos. Norima, kad greta plytinti teritorija virstų patrauklia rekreacine zona. ...

    2
  • Klaipėdos mieste – nauja gatvė
    Klaipėdos mieste – nauja gatvė

    Klaipėdoje atsiras nauja gatvė, kuriai bus suteiktas Šilėnų gatvės pavadinimas. Ši arterija drieksis šalia Arimų gatvės. ...

    7
Daugiau straipsnių