Paplūdimių apžiūros metu – incidentas

Pasiruošimas artėjančiai vasarai įsibėgėjo. Kaip vyksta pasirengimas sezonui, vertino pliažuose apsilankę miesto vadovai. Apžiūros metu neišvengta incidentų. Į paplūdimį buvo iškviesti policijos pareigūnai.

Apsižodžiavo su vadovu

Apžiūrą miesto vadovai penktadienio rytą pradėjo Antrosios Melnragės paplūdimyje.

Būtent į šią vietą ir teko vykti policijos ekipažui. Pareigūnus iškvietė visuomenininku prisistatantis Germanas Čepas, kuris žeria kritiką, kuri, kaip teigiama, neretai būna nepagrįsta, savo pastebėjimus įvairiais miesto klausimais.

Policijai vyras paskambino po to, kai apsižodžiavo su biudžetinės įstaigos „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriumi Virginijumi Urbonu.

Atvykus miesto merui Vytautui Grubliauskui policijos pareigūnai aiškinosi incidentą, apklausė liudininkus, nustatinėjo, ar buvo smurtas.

Tačiau šis įvykis nesutrikdė paplūdimių apžiūros. V.Urbonas miesto vadovams papasakojo, kas jau nuveikta, ką dar reikia padaryti, kokios naujovės laukia poilsiautojų.

„Siekiame, kad paplūdimiuose atsirastų kuo daugiau atrakcijų, jog į pliažus žmonės trauktų ne tik saulėtomis ir šiltomis dienomis, bet ir apniukus dangui. Juk oras vasarą, kuri ir taip trumpa, mus tikrai ne visada lepina“, – tvirtino direktorius.

Jau įrengti gultai

Uostamiesčio paplūdimiuose įrengta dar viena apžvalgos aikštelė, kurios ypač populiarios tarp poilsiautojų. Ja galės džiaugtis Antrosios Melnragės pliažo lankytojai.

Iki šiol tokie objektai buvo Pirmojoje Melnragėje ir Giruliuose. Antrosios Melnragės paplūdimyje įrengti ir mediniai gultai vietoje, kur anksčiau veikdavo kavinė.

Alus šiais laikais – kalio cianidas.

„Alus šiais laikais – kalio cianidas. Tad prie gultų padėjome knygutes apie Klaipėdą. Lankytojai galės pasiskaityti“, – tvirtino V.Urbonas.

Dar viena naujovė – muzikinės aikštelės, kur lankytojai galės klausytis klasikinės muzikos.

Šios atsiras Smiltynės centriniame ir Antrosios Melnragės paplūdimiuose, kuriems siekiama gauti Mėlynąją vėliavą. Praėjusiais metais ši plevėsavo tik pirmajame.

Į aikštelę atėję žmonės paspaus mygtuką ir galės klausytis muzikos. Ši nesklis už aikštelės ribų.

Temperatūrą matuos plūdurai

Smiltynės centriniame ir Antrosios Melnragės paplūdimiuose veiks ir elektroniniai stendai, kuriuose bus rodoma oro temperatūra, kita poilsiautojams aktuali informacija.

Vandens temperatūra bus matuojama specialiais plūdurais, kurie informaciją perduos į stendus. Taip pat šią informaciją bus galima rasti internete.

Iki sezono vidurio Melnragės–Girulių ir Smiltynės paplūdimiuose planuojama įrengti vaizdo stebėjimo kameras. Tikimasi, kad tai padės užtikrinti didesnį poilsiautojų saugumą ir sumažinti vandalizdmo atvejų, kurie pastaruoju metu pakankamai dažni, skaičių.

Šiemet paplūdimių prižiūrėtojai pradės valyti smėlį. Yra nupirkta speciali valymo mašina

Pasak  V.Urbono, šios pagalba bus surenkamos iš smėlio smulkios šiukšlės, šis apverčiamas 10 centimetrų geliu, kad saulė išdegintų visas bakterijas. Šiuos darbus planuojama vykdyti kas savaitę.

Dar draugiškesni neįgaliesiems

Klaipėdos paplūdimiai šiemet taps dar draugiškesni neįgaliesiems. Jiems bus pasiūlyti patobulinti, patogesni takai, kuriais galima privažiuoti arti jūros. Pastarieji su suoliukais bei poilsio aikštelėmis bus įrengti beveik visuose paplūdimiuose.

Kaip ir pernai, Smiltynės bei Neįgaliųjų paplūdimiuose veiks pagalbos iškvietimo stotelės, kur paspaudus mygtuką galima išsikviesti pagelbėti pasirengusį asmenį iš gelbėtojų posto, išklausyti aktualią garsinę informaciją. Judėjimo negalią turintiems žmonėms taip pat bus pasiūlyti specialūs vežimėliai su kuriais neįgaliuosius galima paplukdyti jūroje.

V.Urbonas tvirtino, kad pernai ši paslauga buvo populiari. Kai kurie neįgalieji specialių vežimėlių pagalba jūroje maudėsi pirmą kartą gyvenime.

Renka gelbėtojų komandą

Paplūdimių prižiūrėtojai prie sezoną ruošia inventorių: persirengimo kabinas, suoliukus, kurių bus daugiau, šiukšlių dėžes. Didžioji dalis inventoriaus pirkta pernai, tad šiemet užteks jį atnaujinti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pripažinkime kad

Pripažinkime kad portretas
tokie pliažų gerinimo veiksmai yra geras dalykas.Aišku norėtūsi dar daugiau, bet viskas iš karto turbūt niekad nesigauna..O kad toki čepai kelia bangas irgi gerai-kiek įsitikinome kiekvienos valdžios struktūrų sudėtyje visuomet sukiojasi nelabai švarūs veikėjai kurie pro šalį einančių pinigų nepraleis.Ypač liberalai, kurie net idealogijos neturi o turi tik religiją.Pinigo kaip Dievo religiją

DĖL SNORO AFEROS

DĖL SNORO AFEROS portretas
D.GRYBAUSKAITĘ - CŽV (BUVUSIĄ KGB) AGENTĘ UŽ GROTŲ!

>1-am

>1-am portretas
suski tu, esu tikra, kad ir esant salia tualetui varai po krumu... prasikrapstyk akis, gal kazka gero pamatysi
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Klaipėdos savivaldybės senjorams – naujos galimybės
  Klaipėdos savivaldybės senjorams – naujos galimybės

  Nuo kitų metų pradžios Klaipėdos savivaldybės darbuotojai – valstybės tarnautojai, sulaukę 65-erių, jei tik pageidaus, nebebus palydimi į pensiją, kaip iki šiol, bet galės toliau darbuotis pagal darbo sutartis. Tokia galimybė atsiras ...

  4
 • Suvienodins viešųjų tualetų kainas
  Suvienodins viešųjų tualetų kainas

  Tualetai nuolat kelia žmonių aistras – vieni pyksta, kad jų per mažai, kitus stebina mokestis už paslaugą. Nuo šiol Klaipėdoje tvarka visur bus tokia pati. Už pasinaudojimą išviete teks sukrapštyti 30 centų. ...

  6
 • Priekulėje – žirgų sporto ir miesto šventė
  Priekulėje – žirgų sporto ir miesto šventė

  Klaipėdos rajone, Priekulėje, šeštadienį vyksta tradicinė miestelio ir žirginio sporto šventė. Pagrindinis jos akcentas – sportinio jojimo varžybos – konkūras. ...

  1
 • Klaipėdietės kraują kaitina bangų medžioklė
  Klaipėdietės kraują kaitina bangų medžioklė

  Veržliai Baltijos bangas Melnragėje skrodžiantys banglentininkai jau tarsi tapo neatsiejama šios vietos peizažo dalimi. Lietuvoje vis labiau populiarėjančio sporto entuziastai, patvirtindami populiarų posakį apie tai, jog nėra prasto oro, smals...

  1
 • Palangoje sutvarkytas vandens išplautas kopagūbris
  Palangoje sutvarkytas vandens išplautas kopagūbris

  Palangoje baigti vandens išplauto kopagūbrio stabilizavimo darbai. ...

 • Tėvus siutina darželio remontas
  Tėvus siutina darželio remontas

  Lopšelinukų tėvus supykdė lopšelyje-darželyje "Liepaitė" vykstantis remotas. Vienas tėvų net išreiškė nuogąstavimą, ar sunkiasvorė darbininkų technika nekelia grėsmės jo atžalai? ...

  13
 • Prognozė pajūryje: sausa, karšta, giedra
  Prognozė pajūryje: sausa, karšta, giedra

  Artimiausią savaitę pajūryje karaliaus tropinė vasara, lengviau atsikvėpti nebus progų net naktimis. Sinoptikai prognozuoja, kad gali būti fiksuotas net stichinis karštis. ...

 • S. Gentvilas meta iššūkį V. Grubliauskui Klaipėdos mero rinkimuose
  S. Gentvilas meta iššūkį V. Grubliauskui Klaipėdos mero rinkimuose

  Seimo narys Simonas Gentvilas meta iššūkį Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui ir sieks tapti liberalų kandidatu į uostamiesčio vadovus, penktadienį pranešė vietos žiniasklaida. ...

  42
 • Palangoje atidarytas Moldovos garbės konsulatas
  Palangoje atidarytas Moldovos garbės konsulatas

  Palangoje penktadienį oficialiai atidarytas Moldovos Respublikos garbės konsulatas, kuriam vadovauja profesorius, habilituotas daktaras Valdemaras Razumas, pranešė Užsienio reikalų ministerija. ...

 • Klaipėdoje prasideda estakados projektavimo darbai
  Klaipėdoje prasideda estakados projektavimo darbai

  Klaipėdoje ruošiamasi išskirtinės reikšmės transporto mazgo rekonstrukcijos darbams. Šiandien, liepos 20 d., Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas su transporto infrastruktūros projektavimo ...

  14
Daugiau straipsnių