SEL sudrebino Klaipėdą: suplūdo minios gerbėjų

hiegienos normos ne šiaip sau privalomos

hiegienos normos ne šiaip sau privalomos portretas
cituoju: tyrėjų išvadą: " Dėl didelio triukšmo jau po 1 minutės smegenys gali sutrikti, tapti panašios į epilepsiją sergančio žmogaus". Apie tai, kaip žemų garsų dūžiai ardo vidaus organus, pasiskaitykite atitinkamoje literatūroje. SELO koncerte buvo pragariškas garsas, toks, kokiu ČŽV kalėjime buvo kankinami kaliniai. Ir, kaip jie sakė, tai buvo pats baisiausias kankinimo būdas. Kas dar neaišku?

Eina sau

Eina sau portretas
Kokie nuskriausti žmonės gyvena miško kvartale. Moksliniai tyrimai rodo, kad muzika gali padėti dirbant tiek fizinį, tiek protinį darbą, tačiau svarbu pasirinkti tinkamą muziką, rašo portalas bigthink.com. Dirbant fizinį darbą pagelbės ritminga, smagi muzika, o protinio darbo muziką palydovę pasirinkti bus sunkiau. Dvi valandos garsios muzikos neturėtų susukti pilvo:) Apksritai rekomendacija šio kvartalo gyventojams nevaikštinėti aplink. Kaip kažkas minėjo, ar tikrai norite ritualinės salės. Tai ką daryti Jūros šventės metu kai miestas 3 d ūžia, ir eilė kitų renginių.

as

as portretas
dalajobu Celofanu gauja

Amžinas

Amžinas portretas
konfliktas tarp jaunų ir jau senų...

Rimalda

Rimalda portretas
Paskambina tėvelis, skundžiasi, kad mama pažadino. Ne be priežasties: kažkoks įtartinas dangus,pašvaistės,Ar tik ne prieš pasaulio pabaigą. Pasiklausėm tokių "sapnų". Pagalvojom. Senus žmones iš miego prikelia, jie susipyksta, nemiega...O kas atlygins žalą. Sveikatos SEL ir pats ne prūdais turi. Ar jis negali pagalvoti- juk sveikata nenuperkama. Savo TRIUKŠMĄ PARDUODA , O SVEIKATĄ AR GALI KOMPENSUOTI TIEMS RAJONO GYVENTOJAMS. SKELBIU, KAD IŠ SEL PRAŠYSIM KOMPENSACIJOS, O JEI NE- PIRMĄ PASITAIKIUSIAPROGA GAUS SU BEISBOLO LAZDA PER GALVĄ. O KĄ - SVEIKATOS NETURIU - DARAU , KĄ NORIU.

apie Vasaros estr.

apie Vasaros estr. portretas
Vasaros estrada turi tarnauti tam, kam ji ir buvo prieš 40 metų pastatyta - Dainų ėventėm ir pan. O ne naktiniams pragariško garso koncertams, kurie varo trečdaliui miesto infarkta. Ar jaučiate skirtumą?

patarimas

patarimas portretas
Žinomas muzikos terapeutas Adam Knist savo darbe, kur surinkta dešimtmečio tyrinėjimų medžiaga, rašo: “Pagrindinė roko muzikos poveikio sveikatai priežastis, be abejo, yra garso stiprumas, sukeliantis susierzinimą, hipertoniją ir ypatingą narkotinę būseną. Rokas nėra nekalta laisvalaikio pramoga; tai narkotikas, pavojingesnis už heroiną, nuodijantis jaunų žmonių gyvenimą”. - Taigi, mieli buduliai, "narkašinkitės "sau į sveikatą, drebinkit savo "bumčikų" prakaltas smegenėles, bet nedrįskit mūsų versti klausyti savo mėšlo

ho

ho portretas
gal vietoj vasaros estrados reikia ritualinę salę padaryt. Senjorų turgus yra jau :)

to ginanciam ui

to ginanciam ui portretas
Ne blin nebuvo :d nebuvo tokie jautrūs visi, tame tarpe ir tamsta. Nieko nebereikia, aš ne už selą aš už vasaros estradą, kam tada ji? uželdinam mišku sulyginam su žeme. kam tie takai miško kvartalo gyventojams. Dainų šventės ir kiti renginiai.

ginančiam Selą

ginančiam Selą portretas
SSSR laikais tokių mega stiprintuvų nei iš tolo nebuvo, nemeluok. Be to, mes jau seniai esame Europoje, tai ir laikas elgtis europietiškai, o ne rusiškai-buduliškai.

buves gerbėjas

buves gerbėjas portretas
nuvylė selas gruodžio 26 koncerte, kai nei muzikos kokybės nei garso nebuvo. Miško kvartalo (dyzelinio kvartalo kvapų, bambekliai tikri ''našlaičiai" CCCP LAIKAIS ne taip būdavo. Dabar 1 koncertas per metus. gerai nors tai

koncas per prievartą

koncas per prievartą portretas
mes ir neitume į SELO koncertus, bet esame PER PRIEVARTĄ verčiami jų klausyti. Ir girdime ne muziką, o baisius dūžius per galvą. Neįmanoma net namuose būti. Kodėl šitam padarui negalioja triukšmo higienos normos? Kas jis, Dievas? Kodėl jis turi mums trumpinti gyvenima? Juk aplinkui yra ir vaikų, ir sergančių, ir ligoninių? Kur garantija, kad toks drebinimas nesukėlė insulto ar infarkto? Juk garsas buvo SIAUBINGAS. Ar tai gėris? Bausti reiktų ne SELĄ, o tuos (tą?), kurie davė jam leidimą drebinti pusę Klaipėdos netinkamoj vietoj naktį.

NA NA

NA NA portretas
kam nepatinka Selas ir jo dainos ,tas ir neina į jo koncertus ,eikit į mažvaikio Donatėlio ,pasižiūrėti , kokių naujų pratimų išmoko ,kokiais dažais kuodą nudažėir tt,, ,______yra pavyduolių ,yra piktybiškų žmogeliukų ,kurie pavydi Selui ,net kai jis net nedainuoja ,o keikiasi ir fakius rodo ,kai teisybė drožia apie Grybauskaitę ir seimą ,,,sėkmės ,Selui ,jis nors lietuviškai Lietuvoje dainuoja ir padeda sergantiems Lietuvos vaikams ,,,,,

liberalas

liberalas portretas
pastangos neveltui, per eile metu paveikeme Klaipedieciu samprata apie morale

Gintas

Gintas portretas
....koks dainininkas tokie ir gerbėjai....tūkstančiai japų.....

apie šitą koncą

apie šitą koncą portretas
atseit, klausytis dykai. Ko klausytis? Perkūno trenksmų? Nes jokios muzikos ten ir girdėti nebuvo. Iki mūsų daeina tik košmariški žemi dažniai ir vibracijos

ne boba

ne boba portretas
parvykom vakar taksi , bet galiuką iki namų teko paeiti, Siaubas, manėm, išprotėsim nuo pragariško garso. O kaip ligoniai tuberkuliozineje, kuri yra visai greta Vasaros estrados? Tegul tie jaunieji "narkašinasi" tokiu garsu, tegul save žaloja - jų reikalas, bet kodėl turi tą pragaro griausmą vidurnaktį kentėti kiti žmonės? O dėl tų didelių minių......Narkotikus siūlau valdžiai pigiai pardavinėti, tai dvigubai didesnes minias sutrauksit.

Selas atvažiuoj

Selas atvažiuoj portretas
vieną kart metuose o vietinės bobos žviegia ištisus metus.Ner kas anas sutvarko

Nieko gero

Nieko gero portretas
Šaukė visą vakarą mulkis - kur jūsų rankos, paplokit .Ne selas , o seilius .Geri dainininkai aplodismentų NEPRAŠO . Koks asilas leido miegamajam rajone koncertus daryti ? Matyt gerai sumokėjo. Yra Švyturio arena, terminalas kruizinis - tegu ten savo "koncertus" atlieka, o vasaros estrada palikit dainų šventei - dienos metu.

klst

klst portretas
žmonės nori pasitūsavoti, BET nesuprantu ko jie eina į SELo balaganą. Juk jis nieko , apart keikimosi ir kitų juodinimo , nemoka. Bet, kad Klaipedoj nėra kas veikti, ką vaikia Žvejų rūmai, kur jū renginiai, ką veikia kiti??????????>

Loni

Loni portretas
Visiškai sutinku su Laimos komentaru! Niekada nebuvau Selo gerbėja. Užtat vakar su malonumu žiūrėjau futbolą ir sirgau už Rusiją, deja! Bet jie šaunuoliai!

ahaha

ahaha portretas
Vasaros estradoje vykstantys SEL koncertai visada sulaukia didelio.

to laima

to laima portretas
laima,ar Lama,kaip ten i tave kreiptis,nezinau.Eik, pakeist pampersus vaikui ir pasildyk vakariene vyrui(boyfriendui)o,jei turesi laisvo laiko,apart futbolo ir SELO smerkimo,pavartyk gramatikos vadoveli.SELAS keikiasi teisingliau,nei tu rasai...

Laima

Laima portretas
O tai ko selas velavo,vakarieniavo kokioj kavinej nemokamai?ir aplamai dejom ant tokio koncerto,futbolas vyko laimejo Kroatija,ar supratot futbolas o ne kazkoks selas.O cia paskutinis atsisveikinimo koncertas tikiuosi?

Klausysis veltui aplinkiniai

Klausysis veltui aplinkiniai portretas
Raso pask. sakinys- turi klausytis Misko ir Tauralaukio kv. gyventojai.....ne turi, o gauna galimybe dykai pasiklausyti Sel'o koncerto senukai.

sel

sel portretas
sakė selas duos pinigų estrados remontui, bent suoliukam ir grindiniui galėtų :D

Fanas

Fanas portretas
Visi zures futbola

gerai

gerai portretas
kad žmonės nori pasitūsavoti, BET nesuprantu ko jie eina į SELo balaganą. Juk jis nieko , apart keikimosi ir kitų juodinimo , nemoka. Nebent pasižiūrėti į jo pagalbininkų padaromus šviesų efektus ar...pasižiūrėti į didžiulę surenkamą sceną. Juk be laivų, jūros ...kaip ir nėra ką daugiau Klaipėdoje veikti, tai bent skandalisto pasižiūrėti eina...

tam J

tam J portretas
Geriau negu delibilų SEL'o ale gerbėjų myžimas

J

J portretas
100000 kartu geriau nei jazzo alum prasmirdes festivalis ar pijoku juros svente

to is misko kvartalo

to is misko kvartalo portretas
giedok savo tautine giesme ir nesigilink i gyvenima.matau,sunku tau issilaikyti srovej...svesk valstybes simtmeti ir lauk manu is dangaus...

to 1am anonimui

to 1am anonimui portretas
va tu,tai tikrai,kas tu toks?

to anonimas

to anonimas portretas
Čia tas kur sakė kad Lietuvoj daugiau nekoncertuos (mažiau irgi)

iš Miško kvartalo

iš Miško kvartalo portretas
Mums tai liūdna, kad Lietuvoje tiek daug "budulių", kurie apart šitos skandalingos "žvaigždės" turbūt daugiau nieko nežino. O tie jo "bumčikų" dūžiai, tie nenormalaus garso stiprintuvai , naikinantys viską kas gyva aplinkui, labai tiktų į ČŽV kalėjimą Gvatemaloje. Sako, ten tokia mega garsia žemų dažnių muzika kalinius kankindavo. Ir, pagal juos, tai buvęs pats žiauriausias kankinimo būdas.

ANONIMAS

ANONIMAS portretas
O KAS JIS-TOKS?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių