Po klaipėdiečių langais išdygo tualetas

Prie daugiabučio namo prigludusį lauko tualetą netikėtai pamatę uostamiesčio J.Janonio gatvės gyventojai nustėro – mėlyna būdelė pastatyta tiesiai po pirmojo aukšto gyventojų langais. Kokiam tikslui ir apskritai, kas čia vyksta? Nė vienas gyventojų to nežinojo.

Ėmėsi spėlioti

Garbaus amžiaus namo gyventojai išsigando, nes kai kurie jų aktyviai priešinosi ketinimui renovuoti namą ir pamanė, kad renovacija bus vykdoma nepaisant jų nenoro, o pastatyta išvietė – netrukus pasirodysiančių statybininkų pranašė.

Kiti prisiminė apie pažadą šio namo kieme, maždaug toje vietoje, kur yra buvusi sena balandinė, įsteigti gražią vaikų žaidimo aikštelę. Gal darbininkams pastatyta "įstaiga"?

Tačiau žmonės labiausiai stebėjosi sprendimu išvietę pastatyti šalia langų.

Ant tualeto nurodyta, kad tai – įmonės "Ecoservice" nuosavybė, bet gyventojams prisiskambinti į šią įmonę nepavyko.

Į Klaipėdą – per Vilnių

"Klaipėdos" korespondentų bandymai ieškoti, kokia įmonė ir kokiems darbams ruošiasi šioje vietoje, nebuvo lengvi.

Greta stovinčius J.Janonio gatvės 26-ąjį ir 28-ąjį administruojančios įmonės "Vitės valdos" darbuotojai taip pat buvo nelengvai pasiekiami.

Paskambinus įmonės tinklalapyje nurodytu Klaipėdos padalinio telefonu atsiliepė nežinia kur esančios įmonės būstinės darbuotoja ir tik po kelių frazių išsiaiškino, kad kalbama bus apie Klaipėdą.

Tik tada ji sujungė su Klaipėdos padalinio atstovu.

Šis patikino, kad "Vitės valdos" jokių darbų šioje vietoje neplanuoja ir lauko tualeto neužsakė.

Savivaldybėje – nežinia

Paprastai apie visus uostamiesčio darbus viską žinantis Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento vadovas Liudvikas Dūda neprisiminė apie ketinimus ką nors daryti prie minėtų namų.

Valdininkas išmintingai patarė paskambinti savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojams, esą jie moka atlikti panašius tyrimus ir išsiaiškins tualeto mįslę.

Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vadovas Saulius Valiulis patikino, kad gyventojų skundo dėl tualeto negavo, tad tyrimo nėra pagrindo pradėti, bet pažadėjo pasidomėti.

Miesto tvarkymo skyriaus vadovę pavaduojanti Irena Nachčiunova taip pat nežinojo apie ketinimus ką nors daryti prie šių namų.

Valdininkė pati nuėjo į Statybos skyrių paklausti, ar jo darbuotojai nėra suplanavę kokių darbų. Pasirodo, ir jie tokių ketinimų neturi.

Rado laiko darbams

Dienraščio "Klaipėda" žurnalistai turėjo daugiau kantrybės nei gyventojai ir sulaukė, kol telefonu atsilieps įmonės "Ecoservice" žmonės.

Jie paaiškino, kad biotualetą užsakė įmonė "Gargždų komunalinės paslaugos", kurios darbuotojai prie namų klos šaligatvį.

Paklaustas, kodėl išvietę pastatė prie gyvenamojo namo, "Ecoservice" atstovai patikino, kad tualetą pastatė ten, kur to paprašė užsakovai. Jeigu gyventojai pageidaus, būdelė bus perkelta į kitą vietą.

"Gargždų komunalinių paslaugų" direktoriaus pavaduotojas Alfonsas Stanionis tikino nieko nežinantis apie tualeto dislokaciją.

Užsakovai esą tik prašę atvežti biotualetą, o kur jį statyti, nusprendę patys jo savininkai.

Šioje vietoje ketinama pradėti kloti šaligatvius, darbai gali užtrukti apie porą savaičių.

"Šį darbą atlikti jau senokai užsakė Klaipėdos savivaldybės administracija. Mums pasakė, kad padarytume tai, kai turėsime laiko. Laiko turėsime šią savaitę ar kitos pradžioje ir pradėsime darbuotis. Reikės nuvažiuoti, pasižiūrėti, gal tą tualetą įmanoma pastatyti kitur. Mes prašėme jį pastatyti pagal situaciją, aišku, ne žmonėms po langais", – pažadėjo A.Stanionis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Juokas pro ašaras,

Juokas pro ašaras, portretas
nes miesto valdininkai net nežino,kas mūsų karalystėje kokius darbus atlieka.Jau visai liberalai ,, nusivažiavo"jei ne žurnalistai,tai taip ir nebūtų sužinoję,kas pastatė būdelę.

idomu..

idomu.. portretas
anksciau sitas namas buvo- Svyturio 4! Kodel jis dabar tapo-J.Janonio 28??

NIEKO NAUJO

NIEKO NAUJO portretas
Kad valdžia ir jos tarnybos žmonėms spjaudo į akis - nieko naujo (skaitykit komentus apie SELĄ)
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Klaipėdos savivaldybės senjorams – naujos galimybės
  Klaipėdos savivaldybės senjorams – naujos galimybės

  Nuo kitų metų pradžios Klaipėdos savivaldybės darbuotojai – valstybės tarnautojai, sulaukę 65-erių, jei tik pageidaus, nebebus palydimi į pensiją, kaip iki šiol, bet galės toliau darbuotis pagal darbo sutartis. Tokia galimybė atsiras ...

  23
 • Pajūrio gelbėtojams rūpesčių netrūksta
  Pajūrio gelbėtojams rūpesčių netrūksta

  Neblaivūs poilsiautojai, paplūdimiuose neprižiūrimi vaikai ir neatsakingi jų tėvai, persikaitinę senjorai – visi jie pajūrio gelbėtojų rūpestis. Pastarieji džiaugiasi, kad šią vasarą jūros vanduo dar neįšilęs ir bent kol ka...

  7
 • Suvienodins viešųjų tualetų kainas
  Suvienodins viešųjų tualetų kainas

  Tualetai nuolat kelia žmonių aistras – vieni pyksta, kad jų per mažai, kitus stebina mokestis už paslaugą. Nuo šiol Klaipėdoje tvarka visur bus tokia pati. Už pasinaudojimą išviete teks sukrapštyti 30 centų. ...

  10
 • Priekulėje – žirgų sporto ir miesto šventė
  Priekulėje – žirgų sporto ir miesto šventė

  Klaipėdos rajone, Priekulėje, šeštadienį vyksta tradicinė miestelio ir žirginio sporto šventė. Pagrindinis jos akcentas – sportinio jojimo varžybos – konkūras. ...

  4
 • Klaipėdietės kraują kaitina bangų medžioklė
  Klaipėdietės kraują kaitina bangų medžioklė

  Veržliai Baltijos bangas Melnragėje skrodžiantys banglentininkai jau tarsi tapo neatsiejama šios vietos peizažo dalimi. Lietuvoje vis labiau populiarėjančio sporto entuziastai, patvirtindami populiarų posakį apie tai, jog nėra prasto oro, smals...

  11
 • Palangoje sutvarkytas vandens išplautas kopagūbris
  Palangoje sutvarkytas vandens išplautas kopagūbris

  Palangoje baigti vandens išplauto kopagūbrio stabilizavimo darbai. ...

 • Tėvus siutina darželio remontas
  Tėvus siutina darželio remontas

  Lopšelinukų tėvus supykdė lopšelyje-darželyje "Liepaitė" vykstantis remotas. Vienas tėvų net išreiškė nuogąstavimą, ar sunkiasvorė darbininkų technika nekelia grėsmės jo atžalai? ...

  17
 • Prognozė pajūryje: sausa, karšta, giedra
  Prognozė pajūryje: sausa, karšta, giedra

  Artimiausią savaitę pajūryje karaliaus tropinė vasara, lengviau atsikvėpti nebus progų net naktimis. Sinoptikai prognozuoja, kad gali būti fiksuotas net stichinis karštis. ...

 • S. Gentvilas meta iššūkį V. Grubliauskui Klaipėdos mero rinkimuose
  S. Gentvilas meta iššūkį V. Grubliauskui Klaipėdos mero rinkimuose

  Seimo narys Simonas Gentvilas meta iššūkį Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui ir sieks tapti liberalų kandidatu į uostamiesčio vadovus, penktadienį pranešė vietos žiniasklaida. ...

  49
 • Palangoje atidarytas Moldovos garbės konsulatas
  Palangoje atidarytas Moldovos garbės konsulatas

  Palangoje penktadienį oficialiai atidarytas Moldovos Respublikos garbės konsulatas, kuriam vadovauja profesorius, habilituotas daktaras Valdemaras Razumas, pranešė Užsienio reikalų ministerija. ...

Daugiau straipsnių