Po klaipėdiečių langais išdygo tualetas

Prie daugiabučio namo prigludusį lauko tualetą netikėtai pamatę uostamiesčio J.Janonio gatvės gyventojai nustėro – mėlyna būdelė pastatyta tiesiai po pirmojo aukšto gyventojų langais. Kokiam tikslui ir apskritai, kas čia vyksta? Nė vienas gyventojų to nežinojo.

Ėmėsi spėlioti

Garbaus amžiaus namo gyventojai išsigando, nes kai kurie jų aktyviai priešinosi ketinimui renovuoti namą ir pamanė, kad renovacija bus vykdoma nepaisant jų nenoro, o pastatyta išvietė – netrukus pasirodysiančių statybininkų pranašė.

Kiti prisiminė apie pažadą šio namo kieme, maždaug toje vietoje, kur yra buvusi sena balandinė, įsteigti gražią vaikų žaidimo aikštelę. Gal darbininkams pastatyta "įstaiga"?

Tačiau žmonės labiausiai stebėjosi sprendimu išvietę pastatyti šalia langų.

Ant tualeto nurodyta, kad tai – įmonės "Ecoservice" nuosavybė, bet gyventojams prisiskambinti į šią įmonę nepavyko.

Į Klaipėdą – per Vilnių

"Klaipėdos" korespondentų bandymai ieškoti, kokia įmonė ir kokiems darbams ruošiasi šioje vietoje, nebuvo lengvi.

Greta stovinčius J.Janonio gatvės 26-ąjį ir 28-ąjį administruojančios įmonės "Vitės valdos" darbuotojai taip pat buvo nelengvai pasiekiami.

Paskambinus įmonės tinklalapyje nurodytu Klaipėdos padalinio telefonu atsiliepė nežinia kur esančios įmonės būstinės darbuotoja ir tik po kelių frazių išsiaiškino, kad kalbama bus apie Klaipėdą.

Tik tada ji sujungė su Klaipėdos padalinio atstovu.

Šis patikino, kad "Vitės valdos" jokių darbų šioje vietoje neplanuoja ir lauko tualeto neužsakė.

Savivaldybėje – nežinia

Paprastai apie visus uostamiesčio darbus viską žinantis Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento vadovas Liudvikas Dūda neprisiminė apie ketinimus ką nors daryti prie minėtų namų.

Valdininkas išmintingai patarė paskambinti savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojams, esą jie moka atlikti panašius tyrimus ir išsiaiškins tualeto mįslę.

Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vadovas Saulius Valiulis patikino, kad gyventojų skundo dėl tualeto negavo, tad tyrimo nėra pagrindo pradėti, bet pažadėjo pasidomėti.

Miesto tvarkymo skyriaus vadovę pavaduojanti Irena Nachčiunova taip pat nežinojo apie ketinimus ką nors daryti prie šių namų.

Valdininkė pati nuėjo į Statybos skyrių paklausti, ar jo darbuotojai nėra suplanavę kokių darbų. Pasirodo, ir jie tokių ketinimų neturi.

Rado laiko darbams

Dienraščio "Klaipėda" žurnalistai turėjo daugiau kantrybės nei gyventojai ir sulaukė, kol telefonu atsilieps įmonės "Ecoservice" žmonės.

Jie paaiškino, kad biotualetą užsakė įmonė "Gargždų komunalinės paslaugos", kurios darbuotojai prie namų klos šaligatvį.

Paklaustas, kodėl išvietę pastatė prie gyvenamojo namo, "Ecoservice" atstovai patikino, kad tualetą pastatė ten, kur to paprašė užsakovai. Jeigu gyventojai pageidaus, būdelė bus perkelta į kitą vietą.

"Gargždų komunalinių paslaugų" direktoriaus pavaduotojas Alfonsas Stanionis tikino nieko nežinantis apie tualeto dislokaciją.

Užsakovai esą tik prašę atvežti biotualetą, o kur jį statyti, nusprendę patys jo savininkai.

Šioje vietoje ketinama pradėti kloti šaligatvius, darbai gali užtrukti apie porą savaičių.

"Šį darbą atlikti jau senokai užsakė Klaipėdos savivaldybės administracija. Mums pasakė, kad padarytume tai, kai turėsime laiko. Laiko turėsime šią savaitę ar kitos pradžioje ir pradėsime darbuotis. Reikės nuvažiuoti, pasižiūrėti, gal tą tualetą įmanoma pastatyti kitur. Mes prašėme jį pastatyti pagal situaciją, aišku, ne žmonėms po langais", – pažadėjo A.Stanionis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Juokas pro ašaras,

Juokas pro ašaras, portretas
nes miesto valdininkai net nežino,kas mūsų karalystėje kokius darbus atlieka.Jau visai liberalai ,, nusivažiavo"jei ne žurnalistai,tai taip ir nebūtų sužinoję,kas pastatė būdelę.

idomu..

idomu.. portretas
anksciau sitas namas buvo- Svyturio 4! Kodel jis dabar tapo-J.Janonio 28??

NIEKO NAUJO

NIEKO NAUJO portretas
Kad valdžia ir jos tarnybos žmonėms spjaudo į akis - nieko naujo (skaitykit komentus apie SELĄ)
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Uostamiestyje greičiausias autobusas
  Uostamiestyje greičiausias autobusas

  Europos judumo savaitės pagrindiniu akcentu tapusi akcija "Diena be automobilio" vakar gyventojus skatino rinktis ekologiškesnes transporto priemones bei suteikė progą įvertinti Klaipėdos susisiekimo infrastruktūros būklę. ...

 • Pajūryje baigėsi vasariškas ruduo
  Pajūryje baigėsi vasariškas ruduo

  Anot sinoptikų, penktadienį atsisveikinome su vasariškai šiltais orais – jau netrukus ruduo parodys savo nagučius. ...

  1
 • Klaipėdoje kriminalai liejosi ir sovietmečiu
  Klaipėdoje kriminalai liejosi ir sovietmečiu

  Teiginiai, kad sovietiniais laikais laikraščiai nespausdindavo pranešimų apie kriminalinius įvykius, nėra visiška tiesa. Apie negeroves Klaipėdoje rašyta dažname vienintelio tada miesto laikraščio numeryje. Nepaisant j...

 • Klaipėdiečiai pasipiktinę – stovėjimo vietoje atsiras stulpas
  Klaipėdiečiai pasipiktinę – stovėjimo vietoje atsiras stulpas

  Neturintys kur laikyti automobilių pietinės Klaipėdos pusės gyventojai įširdo, kai savo kieme išvydo kliūtį. Piktinamasi, kad prie Žalgirio gatvės 3-iojo namo atsiras stulpas. ...

  5
 • Klaipėdos rajono savivaldybė ieško geriausių verslo idėjų
  Klaipėdos rajono savivaldybė ieško geriausių verslo idėjų

  Klaipėdos rajono savivaldybė kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ ieško geriausių verslo idėjų Klaipėdos rajone ir skelbia konkursą „Verslumo manija“. Dalyvauk ir galbūt būtent tu laimėsi piniginį prizą bei mokymus, ...

 • Klaipėdoje paminėta Žydų genocido diena
  Klaipėdoje paminėta Žydų genocido diena

  Penktadienį Klaipėdoje paminėta Lietuvos žydų genocido diena. Prieš holokausto aukas galvas nulenkė ne tik nužudytųjų tautiečiai, bet visų Klaipėdos bendruomenių atstovai, uždegę atminimo žvakeles. ...

  6
 • Sparnuočių saugumui – nauji kelio ženklai uostamiestyje
  Sparnuočių saugumui – nauji kelio ženklai uostamiestyje

  Šiaurės prospekte, ties Kretingos gatve, skubantiems klaipėdiečiams neretai kelią užtveria gulbių šeimynėlė. Siekiant apsaugoti paukščius nuo neatidžių vairuotojų penktadienį čia atsirado išskirtinai Klaipėdai sukurti...

  3
 • Naujam Rusnės keliui sutvirtinti vėl bus ieškoma rangovo
  Naujam Rusnės keliui sutvirtinti vėl bus ieškoma rangovo

  Rekonstruojant vietos gyventojų labai laukiamą užliejamą kelią Šilutė-Rusnė, Lietuvos automobilių kelių direkcija nutraukė žemės sankasos stiprinimo konkursą ir skelbs naują. Laikinasis direkcijos vadovas sako, jog konkurse nebuvo pakankam...

  4
 • Klaipėdos miesto praeiviams – atšvaitai nemokamai
  Klaipėdos miesto praeiviams – atšvaitai nemokamai

  Tęsiantis Europos judumo savaitei, Klaipėdoje vyko pėsčiųjų saugumui kelyje užtikrinti skirtas renginys. ...

  10
 • Uostamiesčio gyventojus į lovas guldo peršalimas
  Uostamiesčio gyventojus į lovas guldo peršalimas

  Nors orai vis dar primena vasarą, gerokai padaugėjo sergančiųjų peršalimo ligomis. Specialistų teigimu, įtakos tam turėjo labai dideli paros temperatūros svyravimai, kai rytai šalti, o dienomis – karšta. ...

  1
Daugiau straipsnių