„Prisidirbę“ vairuotojai neatsikrato įpročio siūlyti policijai kyšį

Praėjusį savaitgalį Klaipėdos apskrityje užregistruoti 3 kyšių davimo atvejai. Dėl jų pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Penktadienį po pietų uostamiestyje Taikos prospekte policijos patruliai pastebėjo eismo įvykį, kurio metu automobilis „Honda" atsitrenkė į kitos mašinos galinę dalį. Apžiūrint avarijos vietą, pareigūnams kilo įtarimas, kad avarijos kaltininkas, 1972 m. gimęs Taikos prospekto gyventojas S. K., yra neblaivus, nes elgėsi labai įtartinai - svirduliavo, kalbėjo nerišliai, nuo jo sklido alkoholio kvapas.

Vairuotojas buvo įsodintas į tarnybinį policijos automobilį, jam pasiūlyta pasitikrinti blaivumą. Bet vyriškis atsisakė tai padaryti ir, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, Patrulių rinktinės pareigūnams pasiūlė kyšį - 400 litų.

Tačiau patruliai pinigais nesusigundė ir vyriškį nuvežė į komisariatą. Vairuotojas apklaustas, jam nustatytas sunkus girtumas.

Penktadienį vakare pietinėje Klaipėdos dalyje patruliai pastebėjo ir sustabdė pavojingai dviratį vairavusį 1969 m. gimusį Debreceno gatvės gyventoją Ž. S.

Išaiškėjo, kad vyriškis yra sunkiai apgirtęs. Norėdamas išvengti baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimą, į tarnybinį policijos automobilį įsodintas dviratininkas pareigūnams davė 30 litų.

Patrulių rinktinės pareigūnai pinigų atsisakė ir vyriškį nuvežė į komisariatą.

Šeštadienį Šilutėje Geležinkelio gatvėje, labai sunkiai apgirtęs sustabdyto automobilio „Vw Sharan" vairuotojas, šilutiškis Tilžės gatvės gyventojas, 1975 m. gimęs D. N., siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, policijos patruliams pasiūlė 150 eurų.

Šilutės r. PK pareigūnai vyriškį įspėjo dėl už tai gresiančios baudžiamosios atsakomybės, tačiau vairuotojas atkakliai bruko pinigus. Šilutiškį ir jo eurus patruliai nuvežė į komisariatą.


Šiame straipsnyje: policijakyšis

NAUJAUSI KOMENTARAI

nuomone

nuomone  portretas
Kad, „prisidirbę“ vairuotojai baigtu siūlyti kyšius, reikia ,kad pareigūnai juos baigtu imti

RK.

RK. portretas
Ne. Tam, kad policininkai (ir ne tik jie) neimtų kyšių reikia, kad niekas jiems jų neduotų. O neduos tuomet, kai žinos, jog už tai gali gauti realią laisvės atėmimo bausmę. Pasiūlykit bet kokį kyšį policininkui Vokietijoje. Kai atsedėsit galėsit papasakoti kaip viskas buvo. Akivaizdu, kad policininkai suima tuos, kurie siūlo kyšį būdami neblaivūs. Bet taip pat privalo būti ir tuomet, kai kyšis siūlomas už lengvesnius KET pažeidimus. Būtent taip korupcija gali būti įveikta. Korupcijos nėra ne tada, kai niekas neima kyšių, o tada, kai niekas jų neduoda.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių