Projekte „Stilius“ – moteriškumo triumfas

Dienraščio „Klaipėda“ kartu su mados ir verslo centru „Herkaus galerija“ organizuojamas klaipėdiečių gražinimo projektas „Stilius“ įgauna pagreitį. Ketvirtąja laimingąja pokyčių dalyve tapusios Julijos Tolytės išvaizdos virsmas pranoko lūkesčius. Savanorės uniformą nusimetusi mergina nustebino moteriškumu ir žavesiu.

Sužavėjo savanorė

Mados ir verslo centro „Herkaus galerija“ direktorė Aistė Valiūtė džiaugėsi projektui skiriamu dėmesiu ir siunčiamomis klaipėdiečių anketomis.

„Turbūt artėjantis pavasaris veikia moteris. Šį kartą atidžiai perskaičius gautus laiškus, mūsų dėmesį patraukė jauna mergina, užsiimanti nemoteriška veikla. Projekto organizatorius sužavėjo klaipėdietės J.Tolytės atsiųstos nuotraukos, kuriose ji vilki kariška uniforma“, – kalbėjo A.Valiūtė.

Anot jos, nuspręsta 27 metų merginai suteikti naują, ryškų, moterišką ir pavasariu alsuojantį įvaizdį. Pokyčiai atlikti už maždaug 1 tūkst. litų.

„Nusprendėme Julijai padėti nusimesti sunkius bei neišvaizdžius drabužius ir pasijausti fatališka vilioke“, – teigė direktorė.

Žemaičių apygardos 3-ioje rinktinėje, 306-oje pėstininkų kuopoje savanore tarnaujanti J.Tolytė pasakojo, kad apie projektą sužinojo budėjimo metu vartydama dienraščio „Klaipėda“ puslapius.

„Pamačiau reklamą, kviečiančią dalyvauti. Pagalvojau, kad reikėtų išmėginti savo jėgas, tačiau pamaniau – kol grįšiu namo, persigalvosiu. Vis dėlto laišką išsiunčiau. Kažkokią nuojautą, jog būsiu atrinkta, matyt, turėjau iš anksto“, – prisiminė mergina.

Pasikeitimas – po nesėkmių metų

J.Tolytė pripažino, kad 2013-ieji jai buvo sunkūs ir skaudžių netekčių metai.

„Pernai atsisveikinau su mama. Liga pasiėmė brangiausią man žmogų. Užpuolė finansinės problemos dėl būsto. Atrodo, kad visus metus mane persekiojo nesėkmės – vieną bėdą vijo kita. Pamaniau, kad išvaizdos pokyčiai man taps puikiu startu sėkmingam periodui“, – kalbėjo klaipėdietė.

Ryžtis pasikeitimams J.Tolytę paskatino ir jos penkerių metų dukrytė Kamilė. Mergaitė vis papriekaištaudavo, jog mama iš darželio ją pasiima vilkėdama savanorės uniforma.

Moteriškumo neprarasdavo

J.Tolytė prisiminė, jog dar vaikystėje buvo ta mergaitė, kuri kieme žaidė su berniukais. Baigusi mokyklą jauna moteris nusprendė stoti į savanoriškas krašto apsaugos pajėgas ir išmėginti savo jėgas vyriškoje profesijoje.

„Pradėjusi šią veiklą, galvojau, kad tai – tik trumpam. Tačiau šis „trumpam“ tęsiasi jau aštuonerius metus. Darbas man tiko ir patiko. Planuoju dar kelerius metus praleisti tarnaudama“, – kalbėjo klaipėdietė.

Jauna moteris pasakojo, kad išvaizda jos gyvenime užima ne paskutinę vietą, tačiau ir per didelio dėmesio jai neskiria.

„Paprastomis dienomis rengiuosi patogiai, o dažausi saikingai. Pasipuošti mėgstu per vakarėlius su bendradarbiais ar kitomis progomis. Tačiau tie laikai, kai veidą dengdavo storas pudros sluoksnis, jau seniai praėjo“, – teigė J.Tolytė.

Drąsa, ryžtu ir ištverme pasižyminti klaipėdietė prieš permainas nesiliovė drebėjusi. Kuopos vaikinai ją drąsino ir primygtinai siūlė pasimėgauti kirpėjų, makiažo meistrų ir stilistų rodomu dėmesiu.

Pabrėžė ryškius bruožus

Grožio ir soliariumų studijos „Etude“ plataus profilio kirpėja Justina Jončaitė pasakojo, kad „Stiliaus“ projekto dalyvės plaukai – be galo stori ir garbanoti.

„Kiekvieną dieną tvarkyti tokios apimties plaukus bet kuriai moteriai būtų nelengva užduotis. Nusprendžiau palengvinti šią naštą“, – kalbėjo J.Jončaitė.

Anot jos, J.Tolytės plaukai buvo kiek patrumpinti, išploninti, jiems suteikta tvarkinga forma.

„Šį kartą dažymo neprireikė, nes mergina dar visai neseniai plaukų spalvą buvo atnaujinusi. Kad dalyvė jaustųsi moderniai ir šventiškai, jai parinkau dailų plaukų pynimą“, – atliktus darbus vardijo kirpėja.

Makiažą atlikusi studijos „Etude“ kosmetologė-vizažistė Edita Vingytė, vos pamačiusi projekto dalyvę, nustatė merginos spalvinį tipą.

„Makiažo spalvas rinkausi atsižvelgusi į tai, jog J.Tolytė priklauso žiemos tipui. Norėdama pabrėžti išraiškingus jos veido bruožus, pasirinkau baltą, juodą, rudą ir mėlyną spalvas.

Dominuojančios šios žiemos sezono lūpų spalvos – tamsių ir ryškių tonų. Atsižvelgdama į tai, dalyvei pritaikiau vyšninį atspalvį“, – kalbėjo E.Vingytė. Padovanoto makiažo, kirpimo ir šukuosenos kaina siekė 210 litų.

Sužibėjo spalvomis

Pasaulines mados tendencijas įkūnijančioje drabužių ir aksesuarų parduotuvėje „Monton“ J.Tolytė buvo puošiama toliau.

„Monton“ stilistės projekto dalyvei parinko figūrą ryškia rožine spalva pabrėžiančią suknelę, kurios vertė 179 litai. Prie jos priderino masyvią spalvingą apyrankę, kainuojančią 59 litus. Kontrastingų spalvų kaklo papuošalas padėjo sudėlioti paskutinius akcentus ir sukurti prabangos dvelksmą. Dovanoto aksesuaro kaina – 59 litai.

Beje, ryškių spalvų „Monton“ pavasario kolekcijoje – ypač daug. Tai tikra „spalvinė bomba“, išstumianti iš kasdienybės bet kokį nuobodumą. „Monton“ kostiumėliai, suknelės, megztiniai ir patogūs trikotažo drabužiai akį traukia visa vaivorykštės spalvų gama. Išskirtinumo kolekcijai suteikia ir įdomūs raštai – senovinių atvirukų motyvai, įvairiausi langeliai, drugeliai, gėlės ir palmės. „Monton“ dizaineriai pasistengė, kad kolekcijoje netrūktų suknelių – jos šį sezoną ypač madingos.

„Monton“ aksesuarų pasiūloje taip pat vyrauja moteriškumas, kurį pabrėžia ryškios cukrinių saldainių ar švelnios zefyro rožinės spalvos.

Itališkos avalynės „Batų galerija“ savininkas Gintaras Mackevičius sakė, kad prie suknelės norėjo priderinti batus, kurie taptų stilingu akcentu, pabrėžiančiu moteriškumą.

„Išrinkome pilkus odinius aulinukus su kulnu. Modelis papuoštas stilingomis grandinėlėmis. Mūsų parduotuvėje avalynė užsakoma tik du kartus per metus vykstančiose parodose Italijoje. Dirbame tiesiogiai su gamintojais ir į Lietuvą atvežame tuos modelius, kurie yra skirti tų metų mados tendencijoms Europoje. Visi batai mūsų parduotuvėje yra pasiūti iš aukštos kokybės odos. Avalynė gaminama Italijoje, Suomijoje ir Slovėnijoje", – sakė G.Mackevičius. Batai, padovanoti klaipėdietei, kainuoja 259 litus.

Papildė žaviais aksesuarais

Lietuvos dizainerių sukurta produkcija prekiaujančios parduotuvės „Ma'aM“ atstovai padovanojo žavingą pilką delninukę.

Svarbia naujo kuriamo stiliaus dalimi tapo ir parduotuvėje „Terdeco“ parinktos tamsiai pilkos spalvos pėdkelnės. Konsultantės Laimos teigimu, jos puikiai dera prie naujos suknelės ir batų, be to, puikiai formuoja figūrą, pakelia sėdmenis ir lieknina.

„Klientėms siūlome išskirtinės kokybės italų firmos „Mura“ produkciją. Galime pasiūlyti pėdkelnių, kurių storis siekia nuo 20 iki net 300 denų. Netolimoje ateityje pradėsime prekiauti ir lietuviškomis įvairių spalvų pėdkelnėmis“, – pasakojo konsultantė. Padovanotos pėdkelnės kainavo 22 litus.

Norėdamas paskatinti nepamiršti pasirūpinti ir fizine sveikata, „Herkaus sporto klubas“ „Stiliaus“ projekto dalyvę pradžiugino 129 litų vertės vieno mėnesio abonementu pasirinktoms treniruotėms.

Po atliktų pokyčių mergina ir projekto organizatoriai įspūdingus rezultatus aptarė „Max Coffee“ namuose, kur pasivaišino gardžia kava.

Pirmajame prekybos centro „Herkaus galerija“ aukšte įsikūrusioje oazėje vietoje bei išsinešti siūloma daugiau nei 20 kavos ir įvairių jos gėrimų rūšių.

„Max Coffee“ namuose galima atsigaivinti ir spaudžiamomis šviežiomis sultimis, pasimėgauti desertu, užsukti pasistiprinti siūlomais užkandžiais. Kiekvieną rytą miestiečiams kepamos ir gardžios bandelės. Be to, visi klientai gali pasinaudoti nemokamu bevieliu interneto ryšiu“, – pasakojo „Max Coffee“ savininkas Audrius Statkevičius. Gardžia kava pavaišinta už daugiau nei 30 litų.

Rezultatai – stulbinami

Po įspūdžių kupinos dienos J.Tolytė jautėsi pakylėta. Mergina juokavo, kad nubėgti 10 kilometrų krosą jai lengviau, nei išsėdėti kirpėjos kėdėje.

„Nė minutės nesigailiu dalyvavusi projekte. Dar negaliu patikėti, kad tai tikrai aš. Grįžusi namo turbūt dar ilgai žiūrėsiu į veidrodį ir stebėsiuosi. Įspūdį paliko viskas: graži šukuosena, įspūdingas makiažas, ryški suknelė ir žavingi aksesuarai“, – sakė mergina.

Dienraščio skaitytojos ir toliau kviečiamos siųsti savo anketas bei aprašymus, kodėl norėtų pasikeisti, projektui adresu stilius@kl.lt. Kas mėnesį bus išrenkama viena moteris, kurios permainomis, kurių vertė maždaug 1 tūkst. litų, galės pasidžiaugti ir „Klaipėdos“ skaitytojai.

Mados ir verslo centras „Herkaus galerija“
Herkaus Manto g. 22, Klaipėda
Tel. +370 679 77 833
El. paštas info@herkausgalerija.lt
www.herkausgalerija.ltNAUJAUSI KOMENTARAI

melancholikas

melancholikas portretas
pažįstu iš matymo šitą gražią moterį, kažkur kaimynystėje gyvena, dažnai matau. Graži ji man ir su džinsais, ir tik padažytom blakstienom. Vienu žodžiu, gražiam žmogui viskas tinka... :)

MiLEDI

MiLEDI portretas
Na man irgi uzkliuvo uniforma. Man asmeniskai tai ne trupucio nekliudo, bet kaip jau ir rase kazkas, tai yra draudziama istatymo ir nesvarbu, kad cia noreta parodyti jos gyvenimo buda. Uz tai gali atleisti is tarnybos! O kaip minimum papeikima gauti turetu, per drasiai ji cia.

girl

girl portretas
Viskas gerai, na bet suknelė... nelabai :) Ir geriau su kerzais atrodė, nes ir tie bateliai... Moteriška gražu, bet čia, mano akiai, persistengta. Tiesiog šypsotis daugiau. Šypsena labai puošia ;)
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Mirė I. Simonaitytės bibliotekos direktorė L. Pačebutienė
  Mirė I. Simonaitytės bibliotekos direktorė L. Pačebutienė

  Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos bendruomenę pasiekė liūdna žinia – eidama 51-uosius metus, anapilin iškeliavo šios bibliotekos direktorė Laima Pačebutienė. ...

  1
 • Užgavėnės uostamiestyje šiemet bus itin spalvingos
  Užgavėnės uostamiestyje šiemet bus itin spalvingos

  Graži tradicija suvienijo klaipėdiečių šeimas. Artėjant žiemos išvarymo šventei, klaipėdiečiai plušėjo kurdami įspūdingas Užgavėnių kaukes. Teptukus miklino ir į kūrybos procesą įsijungė tiek suaugę, tiek ir vaik...

  4
 • Baltijos jūros dovana – fosilija
  Baltijos jūros dovana – fosilija

  Gintaro gaudytojai savo tinkluose aptiko neįtikėtiną radinį – fosiliją moliusko, kuris galėjo gyventi prieš milijonus metų. Vietos gyventojai nusprendė padovanoti radinį Pajūrio regioninio parko ekspozicijai. ...

 • Folkloras – ne blizgučiai ir rėkiantys balsai
  Folkloras – ne blizgučiai ir rėkiantys balsai

  Klaipėdietę Mariją Serebriakovą daugelis pažįsta kaip veiklią moterį ir šiltą mokytoją. Jos dėka jaunimas susižavi ir puoselėja senąsias tradicijas, o uostamiestyje vyksta tarpkultūrinis dialogas, kuriam nė nereikalingas kalbos mokėjima...

 • Žiema pajūryje kapituliuoja
  Žiema pajūryje kapituliuoja

  Paskutinės kalendorinės žiemos dienos tikros žiemos nebeprimins, veikiau ankstyvą pavasarį. Pajūryje pūs stiprokas vakarų vėjas, o oro temperatūra laikysis aukščiau nulio. ...

  1
 • Įspėja neapsigauti: biznis – parvovirusu sergančiais šuniukais
  Įspėja neapsigauti: biznis – parvovirusu sergančiais šuniukais

  Maltos bišoną iš nelegalių veisėjų įsigijusi klaipėdiečių pora per keletą dienų iššvaistė daugybę laiko ir pinigų, kad ūmai sunegalavęs šunelis išgyventų. Į nepavydėtiną situaciją patekę žmonės r...

  24
 • Daugiabučių renovacija Klaipėdos rajone
  Daugiabučių renovacija Klaipėdos rajone

  Klaipėdos rajono savivaldybės taryba dar 2013 metais patvirtino Klaipėdos rajono energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programą ir paskyrė UAB „Gargždų būstas“ jos įgyvendinimo administratoriumi. Šiuo metu vyksta jau...

  1
 • Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia dalyvauti konkurse
  Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia dalyvauti konkurse

  Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia dalyvauti Pajūrio teritorijos priežiūros ir poilsio paslaugų teikimo joje konkurse. ...

 • G. Kalvaitienė: darbas įprasmino gyvenimą
  G. Kalvaitienė: darbas įprasmino gyvenimą

  Energingą ir pozityvumu trykštančią jūrinio mokslo puoselėtoją Genutę Kalvaitienę galima vadinti Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentų krikštamote. Gyvenimo džiaugsmu spinduliuojanti moteris įgyvendino daugybę pro...

  10
 • Kelių direkcija teigia nenutrauksianti Rusnės estakados statybos sutarties
  Kelių direkcija teigia nenutrauksianti Rusnės estakados statybos sutarties

  Viešųjų pirkimų tarnybai (VPT) pareiškus, kad Automobilių kelių direkcija turi nutraukti 9,46 mln. eurų vertės Rusnės estakados statybų sutartį, direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas sako, kad sutarties nenutrauks, nes būtų sužlugd...

  9
Daugiau straipsnių