S. Budinas: dėl griuvenos imtasi teisinių priemonių

...

... portretas
Vilniuje n4ra o pas mus tegul būna. Kodėl mes lyg koki priklausomi tapkiai privalome lygiuotis į kažką?

Bruto Neto

Bruto Neto portretas
Tegu tuos paveldus apgyvendina name Naujoji Uosto g. 5 ir tegu jie saugoja tą urbanistinės struktūros statinių kategoriją! Reikėtų tokių paveldų paklausti, ar jie įsivaizduoja Vilniuje, sakykime, Algirdo gatvėje saugomą pastatą,kuris yra įlindęs į gatvę ir trukdo eismui.

Vytautas L.

Vytautas L. portretas
Pastatas yra istoriškas.Pastatas yra vertingas ir tvirtas.Tiesiog jo išorė per visą pokario laikotarpį yra apleista.Reikia jį gražiai atkurti,perdažyti ir pastatas sužibės visa savo senamiesčio laikų architektūra ! Pastatą reikia perduoti visuomeninėms ar politinėms organizacijoms ir tada jame bus aktyvus gyvenimas... Visuomeninėms ar Nevyriausybinėms organizacijoms patalpų mieste labai trūksta! Na,o dėl pėsčiųjų šaligatvio toj pusėj ,tai jo ten niekada nebuvo ir nereikia.Tai yra automobilinio transporto magistralė! Tas pat ir dėl dviračių...Dešimtmečiais čia jie nevažinėjo.Tiesiog čia yra niekam neįdomūs Uosto patvoriai...Nors kita gatvės puse ir tą dviračių klausimą lengvai galima išspręsti

Anonimas

Anonimas portretas
galetu koks didelis sunkvezimis ivaziuoti ir pasibaigtu tos nesamones ,kur jie mato grozi to pastato matyt apsiruke tie paveldosaugininkai

laukiu rinkimų. Nebeliks joje tokių mankurtų

laukiu rinkimų. Nebeliks joje tokių mankurtų portretas
Baisu, kai valdžioje sėdi tokie menko išsilavinimo ir nulinės kultūros asmenys. Jie neturi supratimo apie tikrąją Klaipefą ir mori ją pavetsti beveide, pilka. Jie nemyli miesto, kuriame gyvena. Jie nekenčia žmonių, jei jie nepataikauja. Jie myli tik save ir savo pinigines

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
Pastatas neturi nei architektūrinės, nei istorinės vertės. Paveldosaugininkai nustatė, kad vertinga vieta ir tūris. Pastatą galima nugriauti ir jo vietoje iš lentų sukalti tokio pat dydžio kubą ir paveldosaugininkai bus laimingi bei neturės jokių priekaištų.

R.S.

R.S. portretas
Girdėjau, kad tas pastatas lygtai bakui su uostu per puse priklauso.Neremontuoja specialiai, kad keltų pavojų ir kuo greičiau iššauktų visuomenės pasipiktinimą.Be to kur jūs girdėjote kad bankai kam nors be savo pačių naudos, leistų pinigus?

Nesuprantu vieno dalyko,

Nesuprantu vieno dalyko, portretas
ko čia taip tas pastatas trukdo? Jei nepatinka - ten nevažinėkit. Tu labjau kad greit bus ,,gelbėtojas" Bastionų tiltas, kuris pagal liberalų 'suksukratelio' įtikinėjimus, išspręs visas transporto problemas

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Kyla daug klausimų. Kas savininkas? Kodėl taip ilgai stovi apleistas? Kiek miestui kainuos nusavinimas? Pastatas, žinoma, ne vietoje, bet jis nėra griuvena, kaip čia norima įteigti, ir jo architektūrinė bei istorinė vertė Budinui šimtą kartų yra išaiškinta, bet jis apsimeta kvaileliu. Trumpai priminsiu komentatoriams, kad šis namas - senasis uosto valdybos pastatas, vienas iš nedaugelio išlikusių XIX amžiaus Naujamiesčio pastatų. Sprendimą jau esu siūlęs - kaip Pilies gatvėje ar keliose vietose Tiltų gatvėje iškirsti pastate pralaidą. Arba tvarkingai išardyti ir vėl surinkti tolėliau nuo gatvės. Per brangu? Bet kitiems neaiškiems projektams ir visokiausioms studijoms bei vizijoms lėšų savivaldybė kažkaip visada atranda.

Jonas

Jonas portretas
Pasižiūrėkite ,kiek ten tinko,apsauginiame tinkle prikritę,kabo bobos virš žmonių galvų ir svoris ne viena dešimtis kilogramų.Aš kiekvieną dieną pravažiuodamas stebiuosi,nejaugi mūsų savivaldybėje visi akli ,ar nosies iš kabineto ne iškiša.žmonėssaugokitės!!!!!

Manau

Manau portretas
Impotencija klp valdžiai. Kai nestovi, tai ir vargšas pastatelis, atkentejes tiek daug, kaltas

tokie

tokie portretas
tipai tai /ateiviu stogas/...

>

> portretas
Manau,"rasytojai",t.y savUUUvaldbe aptarnaujanciam personalui,keliu policija bauda turetu israsyti,uz K.T pazeidima,ejima per gatve nenustatytoje vietoje.O griauti butina,"budinus ir i ji panasius" be teises dirbti valstybini darba.Barbarai,vel "menulio faze" ... P.S " to Romai,negi manai,kad esi,griuvantis, kam reikalingas ..." ?

Marius

Marius portretas
Tegul greičiau griauną šitą avarinės būklės pastatą, kuris kelią grėsmę, tiek pėstiesiems, tiek vairuotojams. Jo nebūtų, būtų galima nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takus, automobiliams nebereikėtų pavojingai manevruoti aplink šitą baisuoklį. Buvęs Baltijos kinoteatro pastatas irgi dabar paverstas griuvenom ir niekas nieko netvarko, o senamiesčio širdy randasi, vien šiuos baisuoklius panaikinus, būtų galimybę senamiesčiui atsinaujinti, nes dabar baisiai atrodo.

motas

motas portretas
Visa kvartala nugriove,liko tik pora senu namu.

Kęstutis

Kęstutis portretas
Padarykit taip pat ir su tais Baltijos kinoteatro pastato savininkais iš Šiaulių, taip pat baigia nugriūt geriausioj senamiesčio vietoj.

Entuziastas

Entuziastas portretas
Your message to merui@kl.lt couldn't be delivered

Romas

Romas portretas
Ar kas nors normaliai gali paaiškinti kam reikalingas tas griūvantis namas ? Ar kažkas jį planuoja remontuoti ar kaip ? Jeigu ne, tuomet ko laukiama ? Kad koks gabalas nukristų ant automobilio arba,dar blogiau, ant žmogaus ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių