Šiluma pasiekė tik darželius

Anatolijus

Anatolijus portretas
Kokie skaičiai minimi higienos normose? Patalpose turi būti 18–22 laipsniai šilumos, o skirtumas tarp temperatūros 10 cm aukštyje virš grindų ir metru aukščiau negali viršyti trijų laipsnių. Mat esant didesniam nei 4 laipsnių temperatūros skirtumui, kūno temperatūra kojose sumažėja net 7–10 laipsnių. Tuomet į aplinką „nuteka“ kur kas daugiau šilumos ir jaučiamasi prastai. Tai ypač svarbu atsiminti, jei namuose yra mažų vaikų, kurie ropinėja ar žaidžia ant grindų. Tuo paaiškinamas ir noras mūvėti šiltas kojines ar šlepetes. Žema aplinkos temperatūra sutrikdo kraujotaką, dėl to nukenčia sąnarių ir nervų galūnių aprūpinimas maistinėmis medžiagomis, paūmėja sąnarių, nervų ligos. Teigiama, kad susilpnėja ir imunitetas, todėl dažniau sergama kvėpavimo takų ligomis. Neabejotinai jaučiama ir nervinė įtampa dėl prastų sąlygų. Tad būtų neišmintinga į visa tai neatsižvelgti taupant pinigus šildymui.

didi

didi portretas
kam per anksti???pas jus kepina labai??tai dziugu.deja pas mus salta,dregme +18 vos vos,kaip sakykit gyvent su mazu vaiku tokiomis salygomis??? gal pagaliau liaukites svaigti taupyti sveikatos saskaita..sildymo butinai reikia..suauges dargali pakenteti bet kai yra mazi vaikai pagalvokit patys...

Anonimas

Anonimas portretas
Dar per anksti!!!

Anatolijus

Anatolijus portretas
Pas mus renovuotame name plius 19 lapsniu kambario temperatura. Idomu kokia kambario temperatura pas tuos, kurie saukia ijungti sildyma?????

Anonimas

Anonimas portretas
pritariu 200 proc. kad būtinai reikia pradėti šildymą daugiabučiuose. Kiek dar galima tyčiotis iš zmonių? Reikia atsižvelgti ne tik į temperatūrą, bet ir į tai, jog lietus ir vėjas sustipriną šalčio ir drėgmės efektą. Jau ir taip visi serga, jei šalta darželiuose ,mokyklose, vadinasi, šalta ir namuose, negi taip sunku suprasti ?! Juk tas pats oras, ta pati drėgmė.. Nustokite pliaukšti niekus ir svarstyti, junkite greičiau šildymą, kol dar visi nenušalėme.

Hm

Hm portretas
Tikrai taip, naivuoliai tie, kurie galvoja, kad miesto valdzia rupinasi vargingai begyvenanciais.Kompensaciju saskaita musu sveikata aukoja ir tiek ziniu.Kada galas ateis tu liberalu karaliavimui.Baisu pagalvoti apie tokius.

Ziauriai elgiasi valdininkai

Ziauriai elgiasi valdininkai portretas
Keista mintis: ijunge darzeliams apsildyma.Taip, vaikelis diena ten, bet jis gryzta, miega tai nesildomose patalpose. Liga cia pat, o ir senukai, o sergantys, negaluojantys......Zmogedros tie valdininkai, ne kitaip. O viskas del to, kad maziau reiketu moketi kompensaciju, jeigu kam neaisku.....

tam "kad tik paloti"

tam "kad tik paloti" portretas
Kaip tuos parašus surinksi,jei atsiranda va tokių kaip jūs "nelojančių",kurie sakys ir žemą nereikia jungti,galima ir su striuke lovoje gulėti,bus pigiau."Sarginiai šunys" kaip išsireiškėte va ir esate jūs ir į jus panašūs,kurie nejaučia saiko su savo "taupumu" ar kvailumu.

Hm

Hm portretas
Siaubas..Dar rinkim Jazzmenus, ne tokius jazzus mums cia parodys.Vaikai pasirodo tik darzeliuose vaikai..Mokyklose, ligoninese lai sala sau i sveikata.Supuves tas miestas jau visiskai darosi.Ko ir noret, zuvis puva nuo galvos.O musu pagrindine zuvis masto tik kaip kokia masinyte uz musu pinigus kuo brangesne issinuomot.

klaiku

klaiku portretas
Valdžia lygtai nuolat šneka, aiškina, kad kratosi sovietizmo. O tas 8 ar 10 laipsnių per parą vidurkis iš kur atsirado? Ar tik ne iš sovietmečio? Tik kodėl Klaipėdos valdžia laikosi į jį įsikabinusi ir nepasmerkia. O jei ne sovietmečiu – tai dar blogiau. Tas 8-10 laipsnių vidurkis pirmiausia yra genocidas, o antra – jo nesilaikoma. Jau buvo žemiau nei 8-10, o niekas šildymo neįjungė. Nieko sau turime valdovus, sprendėjus. O mes – vergai.

močiutė

močiutė portretas
Savivaldybos administracija rūpinasi vaistinių gerove

Tam nelojančiam

Tam nelojančiam portretas
Kodėl turiu drąskytis ir rinkti parašus, kažkam juos nešti, jei rytoj ar poryt pajungs. Bet problema, kad kiekvienais metais paliekama erdvė Jazz'ui. Pasakytų koks dėdė iš ūkio tarnybos, kad tikrai nejungsime dar savaitę, tai ir parašai pajudėtų. Bet dabar viskas "plaukia": no jo kaip ir reikėtų, nes drėgna, bet temperatūros dar nepasiekė reikiamos, tai spręsim, žiūrėsim...Kaip man dirbančiam, vaikius vežiojančiam į darželius, būrelis, suprasti kada čia jau jungs ir ar verta rinkti parašus?

kankinimų miestas

kankinimų miestas portretas
Klaipėdos meras – dievas ir visgalė gamta viename asmenyje. Dievas ir gamta siunčia rudenį, darganas, lietų, šaltį. O meras sprendžia, kada leisti žmonėms gyventi kaip žmonėms. Nori leidžia gyventi šiltai, nori – neleidžia. Šalkite, štai jums. Paskaitykite žurnalistės J. Bačiliūnaitės straipsnį laikraštyje "Klaipėda" (popieriniame (2017 10 10). Kiek būsime gyvuliais šiai valdžiai.

Kad tik paloti...

Kad tik paloti... portretas
Gyventojai gali patys apsispręsti, kada pradėti šildytis. Daugiabučiuose namuose tam reikia gauti daugumos sutikimą.Tad nesuprantu tų dejuojančių, kad jų namuose šalta ir drėgna-kodėl nesinaudojate jums suteikta galimybe, kodėl puolate, kaip "sarginiai šunys" ant žmonių, kuriems tikrai dar nereikia to šildymo, nes namuose nei šalta, nei drėgna.Daugiau lojimo iš jūsų, nei tiesos-jei serga vaikai, jei pelija kambariai, tai ar normalūs žmonės nesinaudos jiems suteikta teise....

Kad tik

Kad tik portretas
Greiciau tegu jungia, ziauriai, salta, dregme, mazus vaikus vos ne trigubai reikia rengti. Lyja istisai ko čia delsti, nesuprantu!

miestietė

miestietė portretas
Sergame jau visa šeima,ne tiek išnešiau pinigų į vaistinę.Drėgmė namuose,net pelėsiais atsiduoda,eikit jūs kakoti su tokiu taupymu.Čia yra teroras šaldant žmones,ir dar gaunam per kišenę nes įjungti šildytuvai ir į vaistinę išnešam ne tokias sumas.O tie šaukiantys,kad nereikia šildymo,tai jie ir žiemą sakys nereikia,galima ir paltą apsivilkus gulėti lovoje.

Salta

Salta portretas
Kuo greiciau reikia ijungti sildyma, su vaikais namuose nusalt baigiam, nors ir sildytuvai pajungti visa diena....

keistuolis

keistuolis portretas
Pasiziurekite i prognozes apie koki sildyma gali eiti kalba iki 15 silumos ir tikisi sildymo!

As

As portretas
Nustokit pjautis kaip šunys,daugiau pagarbos vienas kitam,gal tada ir situacija šalyje pagerės.Gatavi gerkles vienas kitam perkąst,darbe,gatvėj,parduotuvėj,kaimynystėj,internete ir tam.Kaip galima nesuprasti,kad kiekvieno situacija kitokia,vienų butai senos statybos,kitų naujos,langai į skirtingas puses ir t.t.Pvz pas mus šilta,bet aš puikiai suprantu tuos,kurių butuose jau drėgna ir šalta,turiu su kuo lyginti.Suaugę žmonės atvirai vieni iš kitų tyčiojatės,kita karta bus dar žiauresnė,nes namuose,panašu,nieko gero negirdi.

Jungti šildymą

Jungti šildymą portretas
Atsibodo kaskart jungti ar dar ne , juk šiaurėje gyvename , prie vandens, drėgmė namai sustatyti taip kad vieni šešėliai , ryte pora val. pašviečia ir tiek ATSIBODO kentėti...

as

as portretas
Tik jungiam greiciau ir sildomes.

Ita

Ita portretas
Sildyti dar nereikia ,jei kam salta yra elektro sildytuvai prasom mokekite savo o ne mano pinigais

Kaip suprasti?

Kaip suprasti? portretas
cia straipsnyje raso .kad nesvarbu ar bus reikalingi parametrai del paleidimo silumos visame mieste ar ne ,vis tiek paleisime.Tai ka iseina,kad pas mus istatymai ir potvarkiai tik galioja popieriuje ,kada norim paleidzia ,kad nori neleidzia.Tai ir su vis betvarke dabar LIetuvoje ,sedime paskutinese pozicijose ES ,ir vis dar su skurdu kovojame ir koruopcija ,kada uz korupocine veikla 38 euru bauda.Jeigu yra istatymai reikia ju laikytis.Juk aiskiai parasyta ,kas nori sildytis reikia surinkti 51 procenta parasu,kodel nerasote kiek namu surinko parasus?Is esmes ziurint tai juridiskai pazeidziamos zmoniu teises ir I tai savivaldybes vadovai turetu atkreipti demesi.Yra zmoniu .kuriems ir vasara salta.nes vejas ,lietus buna ir birzelio menesi,tai ir sildymo sezona testi ar ka.

liberalai išauklėjo žmones

liberalai išauklėjo žmones portretas
Dauguma komentarų skleidžia patyčias ir neapykantą kitokią nuomonę turintiems žmonėms. Tai nestebina, nes ir miesto valdininkai elgiasi lygiai taip pat. Paskaitykite, paklausykite, kad ir vicemero Šulco kalbeles. Jose be patyčių mažai ką dar atrastum.

qqq

qqq portretas
Klaipėdoje dar nešalta,šildymo dar nereikia.

mrr

mrr portretas
Labiausiai patiko interviu per kažkurią televiziją: "Dar galima nejungti, pakentėsime. Bet jei vaikų turi tai tikrai negerai. Aš vaikų neturiu, tai galim pakentėti. Tegul nejungia dar." Va taip ir gyvenam, kiekvienas į savo daržą žiūrim

Anonimas

Anonimas portretas
Ačiū savivaldybės darbuotojams. Nusprendė teisingai, šalta kaip ir nėra, bet drėgmė didelė ir tikrai nemalonu namie. Kai butai į šiaurinę pusę ir jokia saulė nešildo tai šiluma tikrai reikalinga.

Gintarė

Gintarė portretas
Taip, tikrai labai prasminga šildytis elektriniu šildytuvu, kai visa šiluma minučių bėgyje išgaruoja. Nebent jei po vieną kiekvienam kambaryje pastatytum ir pleškintum ištisai. Kam norisi sutaupyti, geriau televizoriaus keletą dienų nejunkit. O dar geriau - kraustytis į nešildomą sodo namelį. Galėsit taupyti kad ir iki viduržiemio!

Zita.

Zita. portretas
Šildyti jau reikia , nes labai drėgna ir šalta , tik peršalimo ligų laukiama ir daugiau nieko.

nereikia-per anksti

nereikia-per anksti portretas
sildyt normaliai nenori silumininkai-jiems nenaudinga,vel reikes atidaryti langus ir sildyt ora,o moket kosmines sumas.Kam salta isijunkit sildytuva ir niekas neapgaus,kiek rodys skaitikliai uz tiek ir mokesit,o kam priverst visus kitus,kuriu langai sutvarkyti ir t.t.,kur matet ta dregme namuose-neaisku.

Albinai

Albinai portretas
Vedinti butus butina, nepriklausomai nuo sezono.

Ijunkite apsildyma

Ijunkite apsildyma portretas
Kodel nesildoma? Jeigu ir pensininkai jau supranta, kas esant dregniems ir vesiems orams namai tampa dregni ir issala, taigi ijungus apsildyma kol atsigauna, piniginiai gaunasi dargi brangiau.Kazkodel sildymo imones to neatsizvelgia, vadinasi jiems , kuo veliau ijungs, tuo didesni pelna is varganu pensininku ispes.Tik gaila, kad niekam nerupi daugiabuciu( negru) kvartalu gyventojai....

Gintarė

Gintarė portretas
Jau tikrai laikas pradėti šildyti. Nesvarbu kokia temperatūra, jau kelias dienas ištisai lyja, namuose kaupiasi drėgmė. Vakare nesinori gultis į lovą, nes patalai tarsi prisigėrę drėgmės, o ryte sunku prisiversti iš jos atsikelti, kai taip vėsu. Nesuprantu, ko dar delsti?

GENNOVAITE

GENNOVAITE portretas
Gerb Audriau turtuoli niekada nebusiantys pensininku neizeidinekit senu zmoniu Turbut neturit tevu arba Ju negerbiat Patariu is sirdies galite apsirengti silciau ir nepykti ant kitu

Jau

Jau portretas
nebeteskit ir sildykit,nes tikrai dregna ir salta bute

Audrius

Audrius portretas
Nepataikaukit pensininkams ir kitiems ubagams. Greičiau junkite šildymą

Albina

Albina portretas
Neteikia dar sildymo kam salta ir turi pinigu sildytuvus gali isijungti.o kai kam lauka sildytu dar nesinori.per brangu langus atidarus laikyti

As

As portretas
Senai laikas vaikai serga vaistai brangesni nei sildymas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Teismas: konteineriniai tualetai Palangoje buvo pastatyti nelegaliai
  Teismas: konteineriniai tualetai Palangoje buvo pastatyti nelegaliai

  Klaipėdos apygardos administracinis teismas paskelbė, kad konteineriniai tualetai Palangos paplūdimyje šią vasarą buvo pastatyti nelegaliai, antradienį pranešė „Lietuvos ryto“ televizija. ...

  8
 • Išrinktos uostamiesčio judriausios klasės
  Išrinktos uostamiesčio judriausios klasės

  Klaipėdos moksleiviai antrą kartą varžėsi dėl judriausios klasės titulo. Antradienį Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizavo moksleivių konkurso „Judriausia klasė“ finalinį etapą. Šio konkurso tikslas ne&nbs...

 • Atvers eismą Tilžės gatve
  Atvers eismą Tilžės gatve

  Rekonstruojama Tilžės gatvės dalis pagaliau bus atverta vairuotojams. Eismą šios arterijos ruože nuo Jakų žiedinės sankryžos iki geležinkelio pervažos planuojama atidaryti jau savaitgalį. ...

 • Socialdemokratų krizė: partinių skyrybų pasekmės
  Socialdemokratų krizė: partinių skyrybų pasekmės

  Socialdemokratų partijos susiskaldymas palietė ir atskilusių Seimo narių sekretorių-padėjėjų gyvenimus. Dalis jų jau neteko darbo, nes nepasekė paskui savo patronus ir liko senojoje socdemų gvardijoje. Viena tokių – klaipėdietė Lilija Petra...

 • Elektroninė sistema egzaminuoja nervus
  Elektroninė sistema egzaminuoja nervus

  Ilga meditacija, žiūrint į kompiuterio ekraną, lakstymas nuo vieno kompiuterio prie kito, neaiškus burbuliavimas ar net keiksmažodžių virtinė – tokių situacijų liudininkai pastaruoju metu tampa gydytojų pacientai ar vaistinių klientai....

  2
 • Take skaičiuos dviratininkus
  Take skaičiuos dviratininkus

  Po metų startuos pėsčiųjų-dviratininkų tako, besidriekiančio Taikos prospekte nuo Sausio 15-osios iki Kauno gatvės, remontas. Planuojama ne tik sutvarkyti jo dangą, želdinius, bet ir įrengti suoliukus, užuovėjas, dviratininkų skaičiuotuvus. ...

  4
 • Rizikos vertė – 10 milijonų eurų
  Rizikos vertė – 10 milijonų eurų

  Prieš suskystintų gamtinių dujų terminalo statybą reikšti nuogąstavimai dėl jo nepatogumų nepasitvirtino. ...

  10
 • Klaipėdiečiai aktyviai ruošiasi gripo egzaminui
  Klaipėdiečiai aktyviai ruošiasi gripo egzaminui

  Permainingi orai egzaminuoja klaipėdiečių sveikatą. Sergamumas peršalimo ligomis ir gripu kol kas uostamiestyje nepasiekė piko, bet gyventojai iš anksto pasirūpina apsauga nuo klastingos ligos. ...

  2
 • Klaipėdos universiteto mokslininkai tirs vėgėles
  Klaipėdos universiteto mokslininkai tirs vėgėles

  Maždaug po pusantrų metų sužinosime, ar Lietuvos vandenyse dar liko vėgėlių. ...

 • Uostamiestyje atnaujins mokyklų stadionus
  Uostamiestyje atnaujins mokyklų stadionus

  Per penkerius metus vaizdas miesto švietimo įstaigų sporto aikštynuose, kurių daugumos būklė prasta, kardinaliai pasikeis. Į stadionus kasmet ketinama investuoti po pusantro milijono eurų. ...

  6
Daugiau straipsnių