Staigmena Melnragėje: dingo moterų paplūdimys

Į Antrąją Melnragę pailsėti prie jūros savaitgalį atėjusios moterys nemaloniai nustebo čia neberadusios joms skirto paplūdimio. Į teisybės paieškas kylančioms dailiosios lyties atstovėms panikuoti neverta – joms skirtas pliažas nepanaikintas. Tiesiog prižiūrėtojai laiku nespėjo pastatyti skiriamųjų ženklų.

Nebuvo įrengtas ženklas

Savaitgalį į Antrosios Melnragės paplūdimį atėjusios moterys sutriko. Dailiosios lyties atstovėms teko ieškoti, kur yra joms skirtas paplūdimys.

„Antrojoje Melnragėje moterų paplūdimys visada būdavo šiek tiek paėjus Pirmosios Melnragės link. Savaitgalį čia nebuvo pastatyta jokio apie tai informuojančio ženklo. Tačiau visi kiti ženklai stovėjo. Nesupratome, ar čia vis dar tebėra moterų paplūdimys, ar jis panaikintas“, – pasakojo klaipėdietės.

Moterys atkreipė dėmesį, kad jau pernai čia esantis joms skirtas paplūdimys buvo sumažintas.

Rangovui skyrė baudą

Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento direktorius Liudvikas Dūda pabrėžė, kad šiemet paplūdimių ribos nesikeitė. Jos išliko tokios pat kaip ir praėjusiais metais.

„Matyt, rangovai nepastatė riboženklio. Gal ženklai dar remontuojami. Šiaip žmonės yra įpratę ir žino, koks pliažas kur yra. Nors ir nėra ženklo, moterų paplūdimys liko ten, kur it buvo. Manau, kad artimiausiu laiku rangovai pastatys ženklus“, – spėjo direktorius.

Paplūdimiuose dar nėra sustatyti ir rūkymo vietas žymintys ženklai. Anot L.Dūdos, kol nebus sustatyti ženklai, pliažuose rūkantys žmonės nebus baudžiami. Tačiau traukti dūmą jis patarė prie suoliukų.

Dienraštis „Klaipėda“ jau rašė, kad rangovai nespėjo paruošti Melnragės ir Girulių paplūdimių iki vasaros sezono pradžios, kuri oficialiai paskelbta šeštadienį. Daugiausia problemų kelia takai.

Už tai, kad viskas nebuvo parengta tinkamai ir laiku, Melnragės ir Girulių paplūdimius prižiūrinčiai įmonei skirta 1500 litų bauda.

„Vėl važiuosime tikrinti pliažų. Jei nebus viskas paruošta, ir vėl skirsime baudą. Nežinau, kodėl žmonės taip keistai elgiasi. Atrodo, kalbėjome, jie viską suprato, bet šie vis tiek elgiasi neatsakingai, įžūliai“, – piktinosi L.Dūda.

Atsiliko dėl pavasario

Įmonės „Ekonovus“ Klaipėdos regiono vadovas Antanas Gudelis tvirtino, kad paplūdimius vėluojama paruošti, nes nebuvo pavasario.

„Iš karto dirbti negalėjome, nes buvo sušalęs smėlis. Dabar viskas lyg ir yra paruošta, išskyrus takus. Jiems įrengti reikia daug laiko. Tai nėra paprasti darbai. Vėjas pusto smėlį. Užkasami laiptai ir takai. Juos reikia atkasti“, – pasakojo A.Gudelis.

Teigiama, kad Antrojoje Melnragėje moterų paplūdimį žymintis ženklas laiku nebuvo pastatytas, nes jo nespėta atnaujinti. Jį ir ženklus žyminčius rūkymo vietas ketinama pastatyti artimiausiomis dienomis.

Jei ne klaidžios moterų pliažo ir rūkymo vietų paieškos, daugiau incidentų pliaže nebūtų buvę užfiksuota.

Klaipėdos skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Aleksandras Siakki tvirtino, jog pirmasis vasaros savaitgalis praėjo be incidentų, nors žmonių buvo daug.

„Vanduo šaltas – apie 11–12 laipsnių šilumos. Žmonės bandė lįsti į jūrą, bet nesimaudė“, – pastebėjo A.Siakki.NAUJAUSI KOMENTARAI

anireg

anireg portretas
moteru pliazas turetu buti didesnis

Aleksandra

Aleksandra portretas
Jeigu ribos nebuvo pakeistos, grąžinkit moterų paplūdimio žeklą atgal pirmoje Melnragėje. Atvykome pailsėti ir štai tau vietoi bendro paplūdimio matote jau moteru. Sutvarkykite takelius, GĖDA skelbti kad pasiruošėt vasaros sezonui, pakelkit savo užpakalius nuo kedžių ir patikrinkit kas darosi. Tik nekalbėkit kad vėl nėra pinigu, milionus surinkot už mašinų stovėjimą - tai tvarkykit kaip pridera.

Melnragiškė

Melnragiškė portretas
Kam jie du tie kiaulių kompleksai reikalingi, vienas šalia kito?
VISI KOMENTARAI 17

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių