Sumaišties dėl priskirtų konteinerių nebus

Javol

Javol portretas
Lietuviu laudies ismintis,- "ileisk kiaule i baznycia ir BUS KRAC". P.S Klausimelis, chebra,mums uz musu pinigus(tradiciskai),"daro" paslauga,ar savo versla?Negi,"jie",moka uz zeme kur stovi konteineriai,negi "jie",perka uz savu pinigus konteinerius,irengineja "pozeminius konteinerius",negi ,"jie",valo konteineriu aplinka,negi"jie",uz konteineriu isvezima JAMA skirtingai(mokestis nekintamas),negi,negi ... ?Ar kada,musu nusamdyti tarnai,patape valdininkais,ives tvarka?Idomu kas is "tarybos-valdybos-deputatu-administracijos-specialistu-eiliniu" sav U valdybeje,bent zino kur yra siukslynas,kaip apskaitomos atvezamos atliekos(siuksles),kiek uzdirbama uz parduodamas atliekas-zaliavas-komposta-kura.ir t.t

as

as portretas
Manau savivaldybe turi priimti sprendima kad atlyginimai butu pervedami i savyvaldybe ir pasiims tiek kiek jai reikia isduos talonelius apsiprekinti socialiniai atvaziuos patikrins saldytuva kiek ko yra ir kita men prides ar atims juk viskas daroma runkeliu labui valdininkai mazai uzdirba juk nauju paredu reikia

VALIO

VALIO portretas
Džiaugiuosi, mūsų šiukšlių konteineriai yra name,nes prieš porą metų neliko lėšų, ponams iš savivaldybės, pastatyti požeminius ar kitokius konteinerius.Žinoma, kartais tenka susitaikyti su nevalyvų šeimininkių išmestų šiukšlių dvoku,bet jeigu bus priimti neprotingi sprendimai,tai mūsų namui pasisekė, nereikės kovoti su svetimais šiukšlintojais.Kentėsim smarvę,nuodysim tarakonus ir žiurkes,bet būsim ramūs!!!!

Daugiabutininkas

Daugiabutininkas portretas
Panašu, kad valdininkai yra iš vilų ir nežino, kaip atrodo gyvenimas daugiabučiuose. Kas ten gali visus sužiūrėti, iš kur tas šiukšlintojas. Aš savo laiptinėje ne visus žinau, nes dalis žmonių yra nuomininkai, kurie dažnai keičiasi, dalis yra giminaičiai, kurie laikinai svečiuojasi,, dar yra žmonės, kurie tik prižiūri išvykusių užsienin butus ir pan. Aš absoliučiai nieko nežinau, kas darosi kaimyniniuose namuose, jei mano akiratyje nėra nei konteinerių, nei tų namų laiptinių, iš kurių turėtų išsmukti potencialūs niekadėjai.

g

g portretas
Man nerūpi,kokiam namui ar kiemui "priskirti" konteineriai.Mano reikalas,tvarkingai iki jų nunešti išrūšiuotas šiukšles ir įmesti.Viskas.Aš moku KRAC už šiukšlių išvežimą,Klaipėdos būstui už "sezoniniai teritorijos priežiūros darbai ir teritorijos nuolatinė priežiūra.Ką dar įsakysite apmokėti ir kada sotūs būsite?

Ne tuo keliu

Ne tuo keliu portretas
einama.Juk problema reikia spresti ,kur tas siuksles zmogus gali mesti ,sakykime pensininkai ar kiti vienisi zmones ,kur jiems ismesti kokia spintele ar sena saldytuva,juk nuvezimas i aikstele kiek kainuoja ,o dar pakrovima s,juk gerai buvo seniau ,kad stambias atliekas buvo galima sumesti i stambia gabaritinius ,konteinerius ir viska s,juk uz tai gyventojai moka pinigus ,ir buvo tvarkingiau mieste ,dabar padare kazkur toli tuos stambiagabariciu atlieku surinkimo punktus ,nepatogu gyventojams.Zodziu neziurima ,zmonems ,kad butu geriau ,visai netinkama valdzia ,matyt per ilgai sedi jau tie zmones ,reikia per rinkimus jiems pasiulyti pailseti.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Klaipėdos savivaldybės tarnautojai kartu su KRATC galimai nusprendė, kad apmokestinus gyventojus, pastarieji patys savo lėšomis ir kiekvienas pagal savo supratimą ims įrenginėti, prižiūrėti, saugoti šiukšlių tvarkymo konteinerius, aikšteles bei jų prieigas. Didesnė tikimybė, kad gyventojams su galimais pažeidėjais, ( o gal ir kaimynu) prie tų pačių konteinerių teks aiškintis tarpusavio santykius, o neišsprendžiant problemos kviestis į pagalbą policijos pareigūnus ir gal net medikus. Smagu: visi turės darbo, gyventojai ims vienas kitą pažinti gatvėje, susiburs į savigynos būrius! Nenustebsiu pamatęs grupę namo gyventojų tempiančių statybinį laužą ar didesnius šiukšlių maišus nuo "savo" šiukšlių konteinerio į "kaimyninio" namo. Palinkėčiau savivaldybės tarnautojams sveiko proto nepriimti tokių neapgalvotų, nepamatuotų sprendimų.

kaimietis

kaimietis portretas
gyvenu apsisiukslines ir gyvensiu. nieko jus man nepadarysit ir nieka as netarkysiu.

GGG

GGG portretas
o baldus ir škuduryną irgi langu montuotojai atneša, nejuokinkite vėl norite nieko nedarydami pinigu nusiraut...negana to kad žmonės po kelis kartus moka šiukšliu mafijai už buta, už soda už garaža ir t.t

Jis

Jis portretas
Jie kameromis nustatinėja :))))))) Tvarką daryti reikia, ką tos jūsų kameros padarys? Užsitampysite teismuose, nejuokinkite. Sakykim pažeidėjas suvers šiukšlių kalną tai kas tvarkys? Gyventojai netvarkys, ne jie sumetė. Bausite gyventojus? Gyventojai dar turės teismuose įrodinėti, kad ne jie šiukšlino? Kaip įrodyti jei filmuota medžiaga vieno KRATC rankose, kuris į teismą ir paduos? Visiškai neaiški padėti, geriau nedrumskite vandens, dirbkite savo darbą, o mobiliomis kameromis fiksuotus į policiją, o ne kraukite gyventojams.

BORFas

BORFas portretas
2 ar 3 metus atgal buvo nustatyta kad klaipedieciai permokejo uz siuksles ispudinga suma pinigu! Kur tie pinigai dingo??? Uz jos mes visi galejome dar 2-3 metus nieko nemoketi! Kur dingo pinigai??? Kur pinigai uz permoka???

Adelės brolis

Adelės brolis portretas
Įrenkime tada šiukšliomatus: atėjau su maišeliu, įdėjau kortelę, išmečiau šiukšlių maišelį ir man nuskaičiavo kažkiek pinigėlių, ir tegul tada biurokratai su kameromis, policija ir šunimis ieško kas padėjo prie konteinerio, o ne prievartauja gyventojus, kad konteinerius saugotų. Ir sugalvoja tie valdžiažmogiai nesamonių.

?

? portretas
Kas tas kameras stebės ? O kas bus jei automobilio numerio kamera "nematė " ? O kitų namų gyventojus, metančius atliekas į ne jiems priklausantį konteinerį ar paliekantį prie tvoros, kamera "pažins " iš veido ? Ir žinos jo adresą ? Ar gyventojai turės kreiptis į paieškai į policiją ? :) Manau čia viskas aišku - jei kas ir stebės tas kameras , "nusikaltėlių " nustatyti praktiškai bus neįmanoma , baudų nebus , o už viską mokės namo, kuriam priklauso gyventojai , deja ....

tvarkos noriu ir aš , bet

tvarkos noriu ir aš , bet portretas
dabar jaučiuosi , taip lyg valdžia ir kratcas užpakalį spardytų man - norinčiam gyventi tvarkingai ir nesipykti su kaimynais . Mano nuomone , valdžia tam ir yra , kad padėtų man spręsti mano problemas , todėl turi pasirūpinti aikštelėmis , tvorelėmis ir kameromis , kad aš juos išlaikydamas sugebėčiau tinkamai tvarkytis . Ar mokesčiai sumažės ? Ar galime apsitverti aikštelę ir tai jau MŪSŲ kiemas ? Nereikia jokių įteisinimų ir projektų tvorai ?:) Įsivaizduoju kaip atrodys miestas , aptvertomis pagal savo skonį aikštelėmis ? Ar vėl bus taisyklės tvorai ? :) Tada visiems , iš kitų namų statančius automobilius MŪSŲ kieme , galėsime sakyti atia ? : ) Teritorijos valymu rūpinamės mes - samdome valytoją , kiemą apsišviečiame lempomis nuo savo daugiabučio , atliekų aikštelės švara rūpinamės mes - tai kiemas mūsų ar VISŲ ? :) Kas tas kameras stebės ? Kas ieškos 'kaltų" ? Kas išrašinės baudas ? ir t.t. ..... :)))

Dėmesio!

Dėmesio! portretas
Šiandien 15val.seimo posėdyje bus pateiktas priėmimui Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo įstatymo Nr. IX-1314 pakeitimo įstatymo projektas.Teikėjas-žaliųjų ministras Markauskas, pranešėjas -Stančikas..ŽIŪRĖKITE IR ATSIMINKITE!!!

to ir ką aš turiu daryti kai man parūps

to ir ką aš turiu daryti kai man parūps portretas
Kai parūps, susitarsi su kaimynais apsitverti tą aikštelę, pasikabinsi spyną ant vartelių, kultūringai su kaimynais išmesi atliekas ir gyvensi švariai. O tie, kas paliks prie aptvaro, bus nufilmuoti ir nubausti. Kas negerai? Kad valdžia nori tvarką įvesti? Tai tam ji ir išrinkta, kad apsileidėliams užpakalius spardytų.

Vanagas

Vanagas portretas
Mokame mokescius uz siuksles, tai tegul firma, kuri gauna musu pinigus ir darbuojasi. Ar jie galvoja, kad reikia atvaziuoti karta per savaite, kada siuksles byra per virsu?!

Jonas

Jonas portretas
Ar nors vienas iš šių proto bokštų , priimančių tokius sprendimus, gyvena daugiabučiame name?

priminkit

priminkit portretas
jei nustatysite gyventoją, metantį atliekas į ne jo namui priklausanti konteinerį ,kuo remiantis ir kokią baudą skirsite ? Kaip nustatyti kuris šiukšlių maišas, kokio jis svorio , priklauso "svetimautojui" ? Ar tai neturi jokios reikšmės ? Kaip daugiabučių gyventojai , norintys gyventi švariai , be baudų dėl paliktų atliekų , turi elgtis naktį ? Aikštelės atviros , prieinamos visiems . Papildomai samdyti visą parą dirbantį atliekų sargą ? Labai mylit miestiečius liberalieji ? :))))

ir ką aš turiu daryti kai man parūps ?

ir ką aš turiu daryti kai man parūps ? portretas
mano namui priskirti konteineriai stovi už namo , prie gatvės , prieš kito namo laiptines- namas kitos bendrijos . Ne mūsų daugiabučio kieme . Kieme nėra galimybių pastatyti , nes neįvažiuos atliekų surinkimo mašinos . Gyventojai konteinerių nemato . Kaip mums sukontroliuoti kas naudojasi mums priskirtais konteineriais ? Na, pamačiau pila lyg ne mūsų namo gyventojas ir ką ? Rengtis , bėgti aiškintis kas jis toks kur gyvena ? Pasiunčia jis mane , jei nubėgęs apie namą dar jį randu ( šiukšles įmeta greitai ) . Jei spėju pafotkinu ir ką toliau ? Ieškos iš foto ? Atliekas išimti ?:) Išvada - namo gyventojams reikės mokėti už viską kas bus konteineryje ir už atliekų išvežimą kurios bus šalia jų . Todėl rašau , mano galva , savivaldybės klerkai primetė daugiabučių gyventojams mokestinę prievolę , kurios gyventojai neturi galimybės vykdyti ir tai vadina rūpesčiu ir darbu miestiečiams ? Labai liberalu . Lauksiu posėdžio , pasisakymų šiuo klausimu ir išaiškinimų kaip turiu elgtis .

faktas

faktas portretas
Dabar daugiabučių gyventojų tarpe galioja sistema: metu kur noriu ir man nerūpi. Po sprendimo priėmimo bus kita sistema: jei tau nerūpi - mokėk. Kai reikės patiems mokėti, tikrai parūps, kas ir kaip šiukšlina tavo kieme.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Klaipėdos miesto savivaldybės tarnautojai nusprendė eiti paprasčiausiu keliu, eilinį kartą apmokestindami gyventojus, tačiau nesudarydami sąlygų šioms šiukšlių aikštelėms prižiūrėti. Gyventojai neturės tiek gražaus laiko prižiūrėti tas aikšteles, nakties metu tai padaryti bus dar sudėtingiau, o nepažįstant kitų namų gyventojų tai padaryt bus net neįmanoma. Galiausiai - ar tokia kontrolė gyventojų reikalas? Vaizdo stebėjimo kamerų visur neįrengs ir pažeidėjų nenustatys. O jei ir nustatys, tai už šio pažeidėjo išverstas šiukšles gyventojai bus priversti sumokėti ir greičiausiai tik po to išieškoti patirtus nuostolius. Kas ir kokiu būdu nustatys kiek šis pažeidėjas šiukšlių atsikratė (kilogramais)? Kas atstovaus tokių nukentėjusių gyventojų interesus? Būtų logiška jei tos aikštelės būtų bent jau aptvertos, rakinamos, patekimas galimas tik priskirtų namų gyventojams (pvz.: su kortelėmis). Dabar nuspręsta pasipinigauti gyventojų sąskaita.

qqq

qqq portretas
Jei jau taip ,-tai ir mokesčius mažinkit.Kas per nesąmoningas išsidirbinėjimas???.Dirbkit žmonėms,kurie jus išlaiko ,o ne tik sau.

Adelė

Adelė portretas
Tada, kai prie mano namui priskirtų konteinerių bus sumontuotos vaizdo kameros ir kažkas stebės vaizdą, galėsiu ramiai miegoti naktį ir išeiti į darbą dienos metu, nes žinosiu, kad blogiečiai neprivertė šiukšlių prie "mano" konteinerių. O dabar, gerbiamieji tarybos nariai, turėtumėt įtakoti nesąmoningų sprendimų nepriėmimui ar atšaukimui, nebent patys tai palaiminot.....

Ita

Ita portretas
Pastatytos tos kameros ,bomzos eina su kabliais ir tikrina konteinerius ,ar nubaude ka nors ,miestas sunkiai savo teritirijas tvarko ,pas mus prie Baltijos ziedo nupurske kad zole nezeltu ir parudavo kad nuvalytu kam to reikia bus gerai ,

kaip liberalu :)

kaip liberalu :) portretas
MANO kiemas tik tada , kai reikia mokėti mokesčius ? :) Kada bandome iš savo kiemo išprašyti svetimas mašinas , tai visi vienu balsu šaukia - kiemas VISŲ , šaukia ir dėl atliekų pylimo - kur noriu ten pilu . Sutinku su tuo, kad turėtų tvarkyti tie, kurie pila , bet ? Ar visi konteineriai pagal schemą tikrai stovi prie tų daugiabučių ,kurių gyventojai apmoka jų priežiūrą ? Ką gali padaryti to namo gyventojai , norėdami gyventi tvarkingai , kai konteineriai labai pakeliui kito namo gyventojams ? Mano galva , gyventojai neturi jokių sąlygų tinkamai prižiūrėti aikšteles , o tų sąlygų sudarymas tikrai , ne gyventojų problema . Tam yra savivaldybės klerkai , aptverkite , sudėkite kameras ar dar kaip kitaip , o dabar manau tik pasipinigavimas . Norėčiau matyti kaip į jūsų kiemo konteinerį kaimynas pila atliekas, o jūs mokate :)

Airijoje

Airijoje portretas
Naujuose rajonuose yra pastatyti nameliai kur laikomos siuksles.Durys su kodiniu uzraktu ir jokiu problemu del tvarkos.Is isores net neitarsi kad ten laiko siuksles.

Jau

Jau portretas
Jau visai savivaldybe nesusitvarko. Juk siuksliu rusiavima atlieka gyventojai. Turetu KRATC uz tai gyventojams moketi, butelius mes plaunam is savo krano.

KIPSAS FRICAS

KIPSAS FRICAS portretas
Tai gal ir tavo tualete kamerą pastatyti, kad būtų įrodymai, kas iš svečių kaka padaręs nesusitvarkė? Tavo kiemas, tavo šiukšlių konteineris - pats ir rūpinkis švara. Nereikia savo atsakomybės ant kitų krauti. Vokietijoje dėl to klausimų niekam nekyla. Už tvarką prie konteinerių ir netgi už neteisingai į konteinerį išmestas atliekas atsako konkrečių namų gyventojai. Jei nesugeba patys susitvarkyti - moka dvigubai didesnius mokesčius už atliekas.

kaip liberalu :)

kaip liberalu :) portretas
ir vėl viskas tik "dėl žodžių" alia liberaliai : atseit žinom kelias vietas , turim 10 kamerų , nustatyti šiukšlintoją problemos nebus . O kaip bus su kitomis komunalinių atliekų aikštelėmis , esančiomis prie daugiabučių be kamerų ? Kaip ten užtikrinti tvarką ? Manau problema vėl pusiau lupta pusiau skusta ir ištikrųjų visi problemų sprendimai palikti gyventojams . SVARBIAUSIA - MOKĖKITE ir mokesčius ir būsimas baudas :) Manau niekas nesiaiškins tavo ne tavo atliekos , rado ir mokate tie gyventojai , kam priskirta aikštelė .

Bokis

Bokis portretas
Klanas.

Jonas

Jonas portretas
KRATC , pastatykite videokameras prie kiekvienos aikštelės, nes į konteinerius statybines ir kitas nebuitines atliekas meta ne šalia gyvenantys , o prašalaičiai.Jei nemokate tvarkytis su savo ūkiu , tai nors nepriiminėkit nesamoningų sprendimų. Kas turės saugoti konteinerių aikšteles nuo nakties metu atsikratančių jau paminėtų atliekų?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • „Švyturio“ arenoje šurmuliavo mados ir grožio mugė
  „Švyturio“ arenoje šurmuliavo mados ir grožio mugė

  Klaipėdiečiai šeštadienį traukė į "Švyturio" areną, kur vyko didžiausia nemokama mados ir grožio mugė "Design for life". Po vienu stogu buvo galima rasti visko – nuo drabužių iki kosmetikos ar net inter...

 • Žygeivių subjuręs oras neišgąsdino
  Žygeivių subjuręs oras neišgąsdino

  Nors šeštadienio rytas pasitaikė itin lietingas ir vėjuotas, į žygį pajūriu išsiruošė tūkstančiai dalyvių iš visos Lietuvos. Kai kurie paplūdimiu nupėdinti ketina net 100 kilometrų. Tokį atstumą planuojama įve...

  1
 • Švedas – Ukrainos ir Lietuvos draugas
  Švedas – Ukrainos ir Lietuvos draugas

  Žurnalistas, dokumentinių filmų kūrėjas, vertėjas ir visuomenininkas švedas Jonas Ohmanas Lietuvoje gyvena jau kelis dešimtmečius. Pastaraisiais metais jis vadovauja Ukrainos paramos organizacijai "Blue/Yellow" ir aktyviai remia ...

  21
 • Uostamiestyje greičiausias autobusas
  Uostamiestyje greičiausias autobusas

  Europos judumo savaitės pagrindiniu akcentu tapusi akcija "Diena be automobilio" vakar gyventojus skatino rinktis ekologiškesnes transporto priemones bei suteikė progą įvertinti Klaipėdos susisiekimo infrastruktūros būklę. ...

  7
 • Klaipėdos pramonininkai aktyvina veiklą
  Klaipėdos pramonininkai aktyvina veiklą

  Sparčiau spręsti verslo problemas, stiprinti mokymo kokybę, aktyviau dalyvauti miesto gyvenime Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) nariai nusprendė suburdami tris komitetus. Verslo aplinkos, Darbo aplinkos bei Švietimo, mokslo ir inovacijų k...

  4
 • Pajūryje baigėsi vasariškas ruduo
  Pajūryje baigėsi vasariškas ruduo

  Anot sinoptikų, penktadienį atsisveikinome su vasariškai šiltais orais – jau netrukus ruduo parodys savo nagučius. ...

  3
 • Klaipėdoje kriminalai liejosi ir sovietmečiu
  Klaipėdoje kriminalai liejosi ir sovietmečiu

  Teiginiai, kad sovietiniais laikais laikraščiai nespausdindavo pranešimų apie kriminalinius įvykius, nėra visiška tiesa. Apie negeroves Klaipėdoje rašyta dažname vienintelio tada miesto laikraščio numeryje. Nepaisant j...

  15
 • Naktiniams barams Klaipėdoje – griežtesnė kontrolė
  Naktiniams barams Klaipėdoje – griežtesnė kontrolė

  Klaipėdoje svaigiaisiais gėrimais išsinešti net ir naktį prekiaujančioms įstaigoms – miesto valdžios kirtis. Nelegaliu verslu įtariamoms įmonėms žadama apriboti alkoholio pardavimo laiką. ...

  2
 • Klaipėdoje daugės dviračių takų
  Klaipėdoje daugės dviračių takų

  Klaipėdoje aktyviai vykdomi pėsčiųjų ir dviračių takų tiesimo ir tvarkymo darbai. ...

  14
 • Nidoje – atminimas prancūzams
  Nidoje – atminimas prancūzams

  Parnidžio kopa Nidoje pasipuošė dar vienu atminimo ženklu. Tai skulptoriaus Kęstučio Musteikio akmeninis suoliukas, padabintas paukščiu. Meno kūriniu siekiama įamžinti prancūzų karo belaisvius, padėjusius apželdinti Kuršių ne...

  3
Daugiau straipsnių