Turnyrinės rikiuotės kaimynų mūšyje – triuškinama persvara

Lietuvos 3-iosios lygos Klaipėdos regiono futbolo čempionate sužaistos dvejos rungtynės. Abiejose sporto karaliaus gerbėjai nesulaukė dramatiškų įvykių.

Kretingos „KKT“ 4:1 įveikė paskutinėje vietoje esančia ir vos tašką turinčią Klaipėdos „Rosą“, o Plikių „Klarksono-Sakuonos“ vienuolikė net 11:1 sutriuškino turnyrinės rikiuotės kaimynus – Klaipėdos „AGRpako-Sendvario“ futbolininkus.

Devintojo turo susitikimas Kretingoje prasidėjo rezultatyviomis atakomis. Po Roberto Kratavičiaus ir Dovydo Nossano taiklių smūgių, jau 14-ąją min. „KKT“ buvo priekyje 2:0. Šeimininkų persvara greitai aptirpo, kai 16-ąją min. rezultatą sušvelnino klaipėdietis Jurijus Miruta. Tačiau tai buvo viskas, ką įstengė padaryti autsaideriai.

Baigiantis pirmajam kėliniui ir įpusėjus antrajam, į „Rosos“ vartus krito susitikimo baigtį nulėmę įvarčiai. Taiklūs buvo Martynas Jefišovas (32 min.) ir Audrius Gadeikis (67 min.).

Po šios pergalės kretingiškiai, pelnę 14 taškų, pakilo į ketvirtąją vietą.

Netikėtai baigėsi turnyrinės rikiuotės kaimynų – „Klarksono-Sakuonos“ ir „AGRpako-Sendvario“ varžybos. Vietoje atkaklaus mūšio žiūrovai išvydo akivaizdžią vienos komandos persvarą.

Ypač Plikių futbolininkai varžovus pranoko po pertraukos, laimėję antrąjį kėlinį 8:1. Pirmą kartą šiose pirmenybėse buvo užfiksuotas dviženklis skirtumas – 11:1.

Trys įvarčius įmušęs Marius Valskis (14, 80 ir 87 min.), ir padidinęs taiklių smūgių sąskaitą iki dešimties, dar labiau sustiprino rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo poziciją.

Taip pat trys kartus varžovų vartininką nuginklavo Julius Labžentis (6, 42, 64 min.), du – Jaunius Zimantas (48 ir 79 min.), po sykį – Gvidas Kulbickas (83 min.), Maksimas Jegorovas (86 min.) ir Darius Grigaitis (90 min.).

Garbės įvartį 11 m baudiniu 70-ąją min. pelnė Remigijus Vaitkevičius.

Po šių susitikimų komandų rikiuotė tokia: 1.„Koralas“ – 17 taškų (po 8 rungtynių); 2.„Babrungas“ – 16 (8); 3.„Sarema“ – 15 (8); 4.„KKT“ – 14 (8); 5.„Baltai“ – 13 (7); 6.„Klarksonas-Sakuona“ – 13 (9); 7.„AGRpakas-Sendvaris“ – 4 (9), 8.„Rosa“ – 1 (9).