Uostamiesčio girdyklose – jokio alkoholio naktį

Rita

Rita portretas
Atsiprašau už ne mano iškraipytą komentaro tekstą.Kas dedasi,gal tokių būdu nori kad nerašytų komentarų,ar nori parodyti ,jog rašo nemokšos.

Rita

Rita portretas
Ltsiko galima neryboti, tačiau alchogolio prekybą juose turėtų būti rybojama.Naktinis baras galėtų būti tiesiog žmonėms ,kurie dėl kažkokių priežasčių nori pasibuti kitur ,ne namie.Nereikia archogolio, nereikia narkotikų, tiesiog būtų baras su kava,arbata užkandžiais, pyragaičiais,sultymis.Juk galima pasibuti kitaip,neapsvaigus.Aš už tokį naktinį kabos barą.

žardės aliux

žardės aliux portretas
Nu tikslę kudie Veryga neapriboje naktiniu baru prekybas laiką, gi tiksls kaip i tur buut ne kad ribuot prekyba etylu alk. bet ribot lakima naktimis ypac. Klaipedos savivalda jei tur potencias tur priimt nepopulistiniu daugiau nutarimu del naktipieciu/naktybariu aliuka. Ja ja i policijas pasonej lak visa nakti prie žardes. Tai kaip cia suprast daba?? chroncis gal gert nevarzomai po 20:00 h o biski samoningesnis piliets kuris tikrai neleis sau eit i tokia uzeiga, net vyno ar shampes su merga pries reikaliuka negal ikalt??

Zygmas

Zygmas portretas
Apssurdas,Klaipedoje,prie Zardes,salia policijos nuovada...ir alchoholis naktimis liejasi laisvai...tsakant,globoja,kad butu darbo...

Humoras

Humoras portretas
Eik tu su savo "bardaku į bardakyną", o ne žmonėms po langais per naktis širšulus kelk. Kur pažiūrėsi, ten bardakas -:)

To nustebusi

To nustebusi portretas
Gimėte 2016metais (pastatas kuriame yra Bardakas statytas 2016m.)? Sveikinu, puikiai rašote, kaip 2 metų amžiaus.

Landsbergio stogas

Landsbergio stogas portretas
Šunys loja, nacnykai dirba.

Onutė

Onutė portretas
Jo žardės bariukas tyli........taip yra stogas kurį reikia nukelti ir paviešinti kurio tarybos nario jis yra saugomas.....o ten ir muštynės pastoviai ir išsinešama svaigalų bet apie jį tylima

Nustebusi

Nustebusi portretas
Kas čia per požiūris į žmonių gyvenamąją vietą? Visų pirma ne kokiame karo laikotarpyje gyvename, kad žmogus turi kažkur kraustytis bėgdamas iš savo namų. Jei aš ten gimiau ir užaugau, tai yra mano namai, tai kodėl man kažkas turėtų aiškinti kur turiu gyventi? Linai galiu tik tiek pasakyti, kad laikas būtų pasivažinėti po tą Europą ir pamatyti, kaip tie restoranai veikia ir koks yra naktinis gyvenimas. Ir patikėkit, liksit lengvai šokiruota. Ten tokia tvarka ir taisyklės, kad čia kaip laukinių kraštas atrodo. Nereikia "pursliotis" ten kur trūksta žinojimo ir supratimo kas yra kultūra. Ir nereikia daryti kitiems taip, kaip nenorėtum, kad tau darytų.

To Linai

To Linai portretas
Tauta išsigimsta, niekada ir niekas, nei vienas sveikas žmogus prekybą alkoholiu negalėtų pavadinti pramoga. Muštynės, keiksmai gatvėse tai jokia pramoga, o chuliganizmas. Kiek žmogus turi būti be kultūros, kas be ko ir be smegenų, kad rašinėt tokias nesąmones komentaruose.

Lina

Lina portretas
Uzdarykit kur tik norit ,o centras turi klesteti turi buti konkurencija ,kad pritrauktu zmoniu,.Turi buti klubai restoranai ir t.t vienas uz kita geresni..Kaip ir visoje europoje .O tos poniutes tegu bega is centro ir viskas bus gerai .

Lina

Lina portretas
Kam nepatinka nesdinkites is centro,bustai turi dideles kainas mainykites.Ir taip klaipedoje pramogu truksta ,centra seniai numarino tokie merai .Klaipedoje zmoniu nebera paziurekite greitai bus seneliu namu miestas .Kraustykites salia Taraskeviciaus ir bus ramu haha

Atsakymas - O aš "pritariu" nepritariu

Atsakymas - O aš "pritariu" nepritariu portretas
Tiesiog nesikraustykit į šurmulio zoną. Šiuo atveju atsikrausto žmonės tarp barų ir skundžiasi triukšmu. Dar juokingiau, kai žmonės pasirašo leidimui vykdyti alkoholio veiklą visą parą ir stebisi, kad atsidarė baras. Kartu įdomus dalykas - kodėl kimbama prie šių dviejų senamiesčio barų, kai vieno iš jų pastate yra kitas baras, o 2 metrų atstumu nuo Bardako yra bluezz. P. S. Man patinka, kai yra gyva, žmonių erdvė, todėl ir planuoju keltis į senamiestį. Jeigu pažiūrėtumėte kitus Europos miestus pastebėtumėte, kad šurmulys vyksta daugumoje senamiesčių.

Vilius

Vilius portretas
Labai gerai. Tik kodėl neuždaro visų? Ir ne tik girdyklų? Ten irgi alkoholis liejasi laisvai, vyksta muštynės, girdisi keiksmai Plius minus, Medinava, Troba,Piteris, Pramogų bankas, Bardakas, Leika, Bukowsky, Bliuzas, Jazzpilis ir dar galima vardinti ir vardinti. Vietoj barų tegu įrengia maldos namus, arba senjorų šokių vakarus kam per 70 nuo 18 iki 20 valandos, išpjaukime šunims balso stygas ir tik iki 20 val. giedokim Aleliuja

Gyventoja

Gyventoja portretas
Įdomu, kas gi taip dengia "kokteilių barą naktis", net juokas beima. Pakalaus šalia įsikūrūsių, informavo, kad girdykla turi gerą stogą, todėl niekas ir "neįkanda". Žurnalistams būtų įdomus tyrimas.

Rapolas

Rapolas portretas
Komentarus del Zardes kiaulides, kur prie automobiliu aiksteles ir geliu parduotuves (is Taikos pr. puses, ne "Admirolo" kazino) trina. Viskas aisku, kas stogas.

O aš "pritariu" nepritariu

O aš "pritariu" nepritariu portretas
O kodėl tik miegamuosiuose? Aš miegu senamiestyje arba centre, tai kodėl tamsta nori išsimiegoti, o kiti mat ne? Manau, kad tai yra neteisinga. "Girdyklos" turi būti negyvenamose teritorijose, nes kitaip yra pažeidžiamos žmonių teisės į poilsį.Aš taip pat einu į darbą, taip pat moku mokesčius ir esu žmogus. Jeigu "viarslinykai" nori krautis sau kapitalą kitų sveikatos sąskaita, tai yra NETEISINGA.

rasa

rasa portretas
o dėl Žardės bariuko nei žodžio

Pradedu norėti rinkimų

Pradedu norėti rinkimų portretas
kasmet ))) ir liberalieji sujudo )))

Kokie šaunuoliai?

Kokie šaunuoliai? portretas
Rinkiminė akcija, startas duotas.

Šišioniškis Ansas

Šišioniškis Ansas portretas
Vėl suklestės bobučių prekyba, kaip senais laikais.

Pritariu

Pritariu portretas
Miegamuosiuose rajonose apskritai negali būti naktinių barų - uždaryt be gailesčio.

Girtuoklio mama

Girtuoklio mama portretas
Kada bus uždaryta Žardės girdykla Admirolas taikos pr.?

Ona

Ona portretas
Dar debreceno 40carklyde uždaryt pavargom nuo bomžų.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių