Užklupo liga? Susimokėk!

Vida

Vida portretas
Panašiai buvo ir man. Prieš pora mėn. kreipiaus į Nefridą, tai buvo penktadienis :) siulė susimokėt ir būtų priėmę tą pačią dieną, o jei ne, tai tik pirmadienį. Galiausiai prisirašiau prie kitos poliklinikos, kuri priėmė mane tą pačią dieną, nemokamai :) p.s. ir be kortelės sugebėjau gydytojai nupasakoti savo sveikatos būklę ir praeity vartotus vaistus.

Vida

Vida portretas
Panašiai buvo ir man. Prieš pora mėn. kreipiaus į Nefridą, tai buvo penktadienis :) siulė susimokėt ir būtų priėmę tą pačią dieną, o jei ne, tai tik pirmadienį. Galiausiai prisirašiau prie kitos poliklinikos, kuri priėmė mane tą pačią dieną, nemokamai :)

Arunas

Arunas portretas
Nefridos reklama, kabutėse... $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Karolinai

Karolinai portretas
atleisk, bet tu esi ASILĖ ! kur lendi ir ka komentuoji ar bent supranti esme ?

Karolina

Karolina portretas
Manau nereikia daryti iš musės dramblio. Galėjo nuvykti į privačią kliniką arba į ligoninę. Šioje poliklinikoje lankomės pas puikią šeimos gydytoją, tik geriausi atsiliepimai.

to RK

to RK portretas
"..O pensininkų rusų laikais buvo nedaug, nes jie iki pensijos tiesiog neišgyvendavo. Beje, priminsiu, kad numirusius juos po to dar laikydavo tris paras daugiabučiuose..." Kas buvo, tas buvo.!.Bet,bet.. Jus pamirsot, kad, kai mire lietuvis,,tai "muzika(du muzikantai) groja visa nakti" ir per visa "daugbuti ir per visa ..kvartala(raiona)" ir ta "muzika" turejo "klausytis" VISI-gyvi zmones, ir ju vaikai.. taipat.!!! Argi ..ne taip buvo "rusu laikais"?:)Ar, tai "normalu buvo"???

to RK

to RK portretas
".. Įstatymas nurodo, kad pagalba turi būti suteikta per 24 valandas, tą ir pasiūlė gydymo įstaiga - ateikit rytoj ir priimsime..."?? "rusu laikais"- ta moteriske butu priimta-- tuc tojau , o.... ne per ..24 valandas!!!? :)))

RK.

RK. portretas
Rusų laikais jai gydytis nereikėjo, nes ji nesirgo. O pensininkų rusų laikais buvo nedaug, nes jie iki pensijos tiesiog neišgyvendavo. Beje, priminsiu, kad numirusius juos po to dar laikydavo tris paras daugiabučiuose.

to pensininkė

to pensininkė portretas
TAMSTA! Tai, kada Jums buvo.. geriau "gydytis"?- prie- "rusu,akupacijos laikus"? Ar, dabar- prie .." Laisvos Lietuvos laikus"??:)

pensininkė

pensininkė portretas
kam tos ligos istorijos juk vistiek daktarai į ją net nežiūri ir neskaito jie ir taip jas rašo ką tik nori spaudimo nematuoja net o į kortelę užrašo ir aplamai nuo tokių daktarų elgesio net nebesinori pas juos eiti ypač pas vyresnius gydytojus nes jie tokie susireikšminę kad atrodo yra nepakeičiami esu labai nusivylusi daktarais

to.. ir ,,valdžia,, daugeliu atveju ne prie ko.

to.. ir ,,valdžia,, daugeliu atveju ne prie ko. portretas
Na taip, taip..BET, ,,valdžia,,gydosi kitap"negu paprasti piliecai! "daktarai" aplink jos "skraido kaip drugeliai"ARGI... tai NETIESA??:)

to Hmmm

to Hmmm portretas
"..,kad tai Kubiliaus konservatpalaikiu sukurtas reketas nelegalus ,mokate priverstinį reiškia privalo gydyti be papildomų mokesčių.." NA, DABAR, "pabarstykit druska Kubilui" ant "subine"!:))))

to kl

to kl portretas
"..Aš jau pagyvenusi(70m) ir gerai prisimenu,kad tais "blogais" sąjungos laikais,buvo draudžiama karščiuojant eiti į gydymo įstaigą,o reikėdavo kviesti gydytoją į namus,kuris atvykdavo tą pačią dieną.." Idomu! Ir kodel, lietuviai dabar taip "varo backa"ant tos SSSRo laikus? Gal, jiems "blogai buvo" kad.."..reikėdavo kviesti gydytoją į namus,kuris atvykdavo tą pačią dieną.."?:)

Uz beretu valdzia

Uz beretu valdzia portretas
Kysininku landynes on ne gydimo istaigos

Hmmm

Hmmm portretas
Ar jūs žinote ,kad priverstinis mokestis nelegalus ,kad tai Kubiliaus konservatpalaikiu sukurtas reketas nelegalus ,mokate priverstinį reiškia privalo gydyti be papildomų mokesčių

Kiek skaitau

Kiek skaitau portretas
dažniausiai ligoniai turi problemų dėl gydymo įstaigų vidaus tvarkos, taip kaip ir šiuo atveju. Kitoje - taip nebūtų nutikę ir ,,valdžia,, daugeliu atveju ne prie ko.

to kl

to kl portretas
Tikra tiesa, tais,, blogais" laikais, buvo tvarka, dabar viskas sugriauta, chaosas kur bepažvelgsi.

Tu As

Tu As portretas
Is kur toks savo bukles nustatymas.gal turite kompiuterine diagnostika turite isimontave? Kaip zmones LT besielgtu visada blogai.zmones nejo pas gyditojus,gydesi patys,blogai.uzdraude pardavineti vaistus.zmones db susirge eina pas gyditojus,blogai, be reikalo eina... Tas zmogus moka privaloma psd,todel jam gydimas garantuojamas konstitucijos.ir nereikia burti is kavos tirsciu kas galetu buti,o teisingai padare kad kreipesi i medikus.kad valstybe nesugeba uztikrinti pilieciu teisiu ,cia yra problema

As

As portretas
Ligonei vaistineje reikejo nusipirkti paracetamolio ( ji parduoda be recepto) salia zoleliu. Is kur toks naivumas gydytis tik zolemis? Vaistazoles yra tik pagalbine priemone. Ir is vis kas per mada vos tik sukarsciavus begt pas gydytoja? Jeigu jau taip blogai butu, tai sumokeciau kiek reikia, kad tik padetu, o jeigu dar turi jegu piktintis, tai matyt savijauta nebuvo, kad reiktu neatideliotinos pagalbos cia ir dabar - vaziuok pas ta gydytoja kur esi prisirases.

kl

kl portretas
Aš jau pagyvenusi(70m) ir gerai prisimenu,kad tais "blogais" sąjungos laikais,buvo draudžiama karščiuojant eiti į gydymo įstaigą,o reikėdavo kviesti gydytoją į namus,kuris atvykdavo tą pačią dieną.Įsivaizduokit,kiek ta karščiuojanti ligonė užkrėtė žmonių.Karščiuojančius vaikus taip pat liepia atvesti į polikliniką.Per nepilnus 30m.iki pamatų sugriauta ne tik švietimo,bet ir gydymo sistema.

Anonimas

Anonimas portretas
Prieš kelis metus teko ir man prisirašyti į Nefridą ir susimokėti mokėstį už konsultaciją.Nors prisirašymas prie gydymo įstaigos per Sveidrą įvyksta ir tu esi jau šios klinikas pacientas.Kartais ir be kortelės galima priimti pacientą-juk korta neateis kitą dieną(tikrai žinau,kad taip yra).Bendrai Nefridoje yra didelės eilės -laukti ilgai taloną,laukti ilgai prie kabineto nors ir turi taloną ir niekada pagal laiką neužeini į kabinetą.Užsiregistruoji prieš 3 savaitės-lauki prie kabineto 2val.Prabanga mūsų laikais.

maryte

maryte portretas
ir vetrunges klinika praso pas specialista uz priemones (pirstines, apziuros instrumento panaudojima) sumoketi 10 euru.

Anonimas

Anonimas portretas
Tos privačios išsidirbinėja-traukia pinigus iš pacientų.Kauno"Ave vita"užsiregistravus internetu pas dermatologą ir gavus patvirtinimą sms,sulaukus tos dienos ir nuvykus,registratūroje pareikalauja siuntimo iš šeimos gydytojos...Tai kodėl anksčiau to nepranešė?O dabar mokėk 45eur. ir priims.

A

A portretas
Reikėjo eiti į vaistine,būtų užtekę 5 eurų.

Antanas

Antanas portretas
GYDYTOJAI davė priesaika padėti sergantiems , lietuvos taip sakant elitas,patriotai, o iš tikrųjų tai dvasios vergai.Biznieriukai baltais chalatėliais

tam "RK"

tam "RK" portretas
Registratūros "žvitrioji akis" sprendžia apie paciento sveikatos būklę...... Komentatorius "RK" tai daro net nematęs žmogaus ?! Kitaip nei šiknium, jo nepavadinsi.

klp

klp portretas
Įdomu, ar ta moteris ir liko tos nefridės klientė? Jeigu taip, tai nėra ko dejuoti. Patys nieko nedarome, tik dejuojame. Reikia apeiti tokias įstaigas.

RK.

RK. portretas
Žiniasklaida turėtų skatinti įstatymų laikymąsi, o ne savivaliavimą. Moteris buvo prisirašiusi pas kitą šeimos gydytoją, todėl ten ir turėjo vykti gydytis. Akivaizdu, kad be ligos istorijos gydymas yra rizikingas. Įstatymas nurodo, kad pagalba turi būti suteikta per 24 valandas, tą ir pasiūlė gydymo įstaiga - ateikit rytoj ir priimsime. Tai, kad moters būklė neatitiko skubios pagalbos kriterijų turbūt akivaizdu visiems. Moteriškei siūlau apsilankyti pas psichiatrą, kad nebebūtų "šokiruota".
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių