Užklupo liga? Susimokėk!

Vida

Vida portretas
Panašiai buvo ir man. Prieš pora mėn. kreipiaus į Nefridą, tai buvo penktadienis :) siulė susimokėt ir būtų priėmę tą pačią dieną, o jei ne, tai tik pirmadienį. Galiausiai prisirašiau prie kitos poliklinikos, kuri priėmė mane tą pačią dieną, nemokamai :) p.s. ir be kortelės sugebėjau gydytojai nupasakoti savo sveikatos būklę ir praeity vartotus vaistus.

Vida

Vida portretas
Panašiai buvo ir man. Prieš pora mėn. kreipiaus į Nefridą, tai buvo penktadienis :) siulė susimokėt ir būtų priėmę tą pačią dieną, o jei ne, tai tik pirmadienį. Galiausiai prisirašiau prie kitos poliklinikos, kuri priėmė mane tą pačią dieną, nemokamai :)

Arunas

Arunas portretas
Nefridos reklama, kabutėse... $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Karolinai

Karolinai portretas
atleisk, bet tu esi ASILĖ ! kur lendi ir ka komentuoji ar bent supranti esme ?

Karolina

Karolina portretas
Manau nereikia daryti iš musės dramblio. Galėjo nuvykti į privačią kliniką arba į ligoninę. Šioje poliklinikoje lankomės pas puikią šeimos gydytoją, tik geriausi atsiliepimai.

to RK

to RK portretas
"..O pensininkų rusų laikais buvo nedaug, nes jie iki pensijos tiesiog neišgyvendavo. Beje, priminsiu, kad numirusius juos po to dar laikydavo tris paras daugiabučiuose..." Kas buvo, tas buvo.!.Bet,bet.. Jus pamirsot, kad, kai mire lietuvis,,tai "muzika(du muzikantai) groja visa nakti" ir per visa "daugbuti ir per visa ..kvartala(raiona)" ir ta "muzika" turejo "klausytis" VISI-gyvi zmones, ir ju vaikai.. taipat.!!! Argi ..ne taip buvo "rusu laikais"?:)Ar, tai "normalu buvo"???

to RK

to RK portretas
".. Įstatymas nurodo, kad pagalba turi būti suteikta per 24 valandas, tą ir pasiūlė gydymo įstaiga - ateikit rytoj ir priimsime..."?? "rusu laikais"- ta moteriske butu priimta-- tuc tojau , o.... ne per ..24 valandas!!!? :)))

RK.

RK. portretas
Rusų laikais jai gydytis nereikėjo, nes ji nesirgo. O pensininkų rusų laikais buvo nedaug, nes jie iki pensijos tiesiog neišgyvendavo. Beje, priminsiu, kad numirusius juos po to dar laikydavo tris paras daugiabučiuose.

to pensininkė

to pensininkė portretas
TAMSTA! Tai, kada Jums buvo.. geriau "gydytis"?- prie- "rusu,akupacijos laikus"? Ar, dabar- prie .." Laisvos Lietuvos laikus"??:)

pensininkė

pensininkė portretas
kam tos ligos istorijos juk vistiek daktarai į ją net nežiūri ir neskaito jie ir taip jas rašo ką tik nori spaudimo nematuoja net o į kortelę užrašo ir aplamai nuo tokių daktarų elgesio net nebesinori pas juos eiti ypač pas vyresnius gydytojus nes jie tokie susireikšminę kad atrodo yra nepakeičiami esu labai nusivylusi daktarais

to.. ir ,,valdžia,, daugeliu atveju ne prie ko.

to.. ir ,,valdžia,, daugeliu atveju ne prie ko. portretas
Na taip, taip..BET, ,,valdžia,,gydosi kitap"negu paprasti piliecai! "daktarai" aplink jos "skraido kaip drugeliai"ARGI... tai NETIESA??:)

to Hmmm

to Hmmm portretas
"..,kad tai Kubiliaus konservatpalaikiu sukurtas reketas nelegalus ,mokate priverstinį reiškia privalo gydyti be papildomų mokesčių.." NA, DABAR, "pabarstykit druska Kubilui" ant "subine"!:))))

to kl

to kl portretas
"..Aš jau pagyvenusi(70m) ir gerai prisimenu,kad tais "blogais" sąjungos laikais,buvo draudžiama karščiuojant eiti į gydymo įstaigą,o reikėdavo kviesti gydytoją į namus,kuris atvykdavo tą pačią dieną.." Idomu! Ir kodel, lietuviai dabar taip "varo backa"ant tos SSSRo laikus? Gal, jiems "blogai buvo" kad.."..reikėdavo kviesti gydytoją į namus,kuris atvykdavo tą pačią dieną.."?:)

Uz beretu valdzia

Uz beretu valdzia portretas
Kysininku landynes on ne gydimo istaigos

Hmmm

Hmmm portretas
Ar jūs žinote ,kad priverstinis mokestis nelegalus ,kad tai Kubiliaus konservatpalaikiu sukurtas reketas nelegalus ,mokate priverstinį reiškia privalo gydyti be papildomų mokesčių

Kiek skaitau

Kiek skaitau portretas
dažniausiai ligoniai turi problemų dėl gydymo įstaigų vidaus tvarkos, taip kaip ir šiuo atveju. Kitoje - taip nebūtų nutikę ir ,,valdžia,, daugeliu atveju ne prie ko.

to kl

to kl portretas
Tikra tiesa, tais,, blogais" laikais, buvo tvarka, dabar viskas sugriauta, chaosas kur bepažvelgsi.

Tu As

Tu As portretas
Is kur toks savo bukles nustatymas.gal turite kompiuterine diagnostika turite isimontave? Kaip zmones LT besielgtu visada blogai.zmones nejo pas gyditojus,gydesi patys,blogai.uzdraude pardavineti vaistus.zmones db susirge eina pas gyditojus,blogai, be reikalo eina... Tas zmogus moka privaloma psd,todel jam gydimas garantuojamas konstitucijos.ir nereikia burti is kavos tirsciu kas galetu buti,o teisingai padare kad kreipesi i medikus.kad valstybe nesugeba uztikrinti pilieciu teisiu ,cia yra problema

As

As portretas
Ligonei vaistineje reikejo nusipirkti paracetamolio ( ji parduoda be recepto) salia zoleliu. Is kur toks naivumas gydytis tik zolemis? Vaistazoles yra tik pagalbine priemone. Ir is vis kas per mada vos tik sukarsciavus begt pas gydytoja? Jeigu jau taip blogai butu, tai sumokeciau kiek reikia, kad tik padetu, o jeigu dar turi jegu piktintis, tai matyt savijauta nebuvo, kad reiktu neatideliotinos pagalbos cia ir dabar - vaziuok pas ta gydytoja kur esi prisirases.

kl

kl portretas
Aš jau pagyvenusi(70m) ir gerai prisimenu,kad tais "blogais" sąjungos laikais,buvo draudžiama karščiuojant eiti į gydymo įstaigą,o reikėdavo kviesti gydytoją į namus,kuris atvykdavo tą pačią dieną.Įsivaizduokit,kiek ta karščiuojanti ligonė užkrėtė žmonių.Karščiuojančius vaikus taip pat liepia atvesti į polikliniką.Per nepilnus 30m.iki pamatų sugriauta ne tik švietimo,bet ir gydymo sistema.

Anonimas

Anonimas portretas
Prieš kelis metus teko ir man prisirašyti į Nefridą ir susimokėti mokėstį už konsultaciją.Nors prisirašymas prie gydymo įstaigos per Sveidrą įvyksta ir tu esi jau šios klinikas pacientas.Kartais ir be kortelės galima priimti pacientą-juk korta neateis kitą dieną(tikrai žinau,kad taip yra).Bendrai Nefridoje yra didelės eilės -laukti ilgai taloną,laukti ilgai prie kabineto nors ir turi taloną ir niekada pagal laiką neužeini į kabinetą.Užsiregistruoji prieš 3 savaitės-lauki prie kabineto 2val.Prabanga mūsų laikais.

maryte

maryte portretas
ir vetrunges klinika praso pas specialista uz priemones (pirstines, apziuros instrumento panaudojima) sumoketi 10 euru.

Anonimas

Anonimas portretas
Tos privačios išsidirbinėja-traukia pinigus iš pacientų.Kauno"Ave vita"užsiregistravus internetu pas dermatologą ir gavus patvirtinimą sms,sulaukus tos dienos ir nuvykus,registratūroje pareikalauja siuntimo iš šeimos gydytojos...Tai kodėl anksčiau to nepranešė?O dabar mokėk 45eur. ir priims.

A

A portretas
Reikėjo eiti į vaistine,būtų užtekę 5 eurų.

Antanas

Antanas portretas
GYDYTOJAI davė priesaika padėti sergantiems , lietuvos taip sakant elitas,patriotai, o iš tikrųjų tai dvasios vergai.Biznieriukai baltais chalatėliais

tam "RK"

tam "RK" portretas
Registratūros "žvitrioji akis" sprendžia apie paciento sveikatos būklę...... Komentatorius "RK" tai daro net nematęs žmogaus ?! Kitaip nei šiknium, jo nepavadinsi.

klp

klp portretas
Įdomu, ar ta moteris ir liko tos nefridės klientė? Jeigu taip, tai nėra ko dejuoti. Patys nieko nedarome, tik dejuojame. Reikia apeiti tokias įstaigas.

RK.

RK. portretas
Žiniasklaida turėtų skatinti įstatymų laikymąsi, o ne savivaliavimą. Moteris buvo prisirašiusi pas kitą šeimos gydytoją, todėl ten ir turėjo vykti gydytis. Akivaizdu, kad be ligos istorijos gydymas yra rizikingas. Įstatymas nurodo, kad pagalba turi būti suteikta per 24 valandas, tą ir pasiūlė gydymo įstaiga - ateikit rytoj ir priimsime. Tai, kad moters būklė neatitiko skubios pagalbos kriterijų turbūt akivaizdu visiems. Moteriškei siūlau apsilankyti pas psichiatrą, kad nebebūtų "šokiruota".
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kruiziniai laivai atsisveikino su Klaipėda
  Kruiziniai laivai atsisveikino su Klaipėda

  Paskutinio kruizinio laivo „Marco Polo“ apsilankymu penktadienį Klaipėdoje uždarytas 2018 m. kruizinių laivų turizmo sezonas. ...

 • Gatvės lenktynes nutraukė lietus
  Gatvės lenktynes nutraukė lietus

  Šeštadienį Taikos prospekte, netoli prekybos centro "BIG", grėsmingai riaumojo motociklų ir automobilių varikliai, garsiai cypė padangos. Paskutinį kartą šiais metais vyko gatvės automobilių lenktynės, kurias užbaigti ...

  1
 • „Sodo diena“ suvienijo Priekulės bendruomenę
  „Sodo diena“ suvienijo Priekulės bendruomenę

  Šeštadienį Priekulės kultūros centre vyko sodo dienai paminėti skirtas renginys, kurio metu gyventojai įsigijo įmantrių veislių obelų ir paragavo 16 skirtingų rūšių obuolių. ...

  1
 • Keliautojams motociklu – pirmi išbandymai
  Keliautojams motociklu – pirmi išbandymai

  Klaipėdietį Aurimą Mockų ir televizijos laidų kūrėją, žurnalistą Rimą Bružą kaimyniniame Kaliningrado (Karaliaučiaus) krašte nustebino pasienyje išrikiuota karinė technika. Keliautojai penktadienio vakarą jau žadėjo leisti Var&s...

  4
 • Vidury gatvės išdygo duobė
  Vidury gatvės išdygo duobė

  Penktadienį ryte I.Kanto gatvės pradžioje atsirado ženklai, rodantys, kad gatve važiuoti nepavyks. Jos viduryje iškasta duobė bylojo apie čia atliekamus rimtus darbus. ...

  4
 • Auksinis ruduo pajūryje baigėsi
  Auksinis ruduo pajūryje baigėsi

  Gerais orais iki šiol lepinusi gamta artėjančią savaitę pradeda tikrąjį, niūrųjį, vėluotąjį rudenį. Prognozuojamos žvarbios ir lietingos dienos. ...

  2
 • Kodėl savaitgaliais nedirba turizmo informacijos centrai?
  Kodėl savaitgaliais nedirba turizmo informacijos centrai?

  Sumanymas paskatinti domėtis savo kraštu, lankytis ir atokiose vietovėse, parsivežti iš ten magnetukų, kuriais galima sudėlioti Lietuvos žemėlapį, virto prekybos centrų akcijas primenančiu vajumi. Tačiau savaitgaliais, kai dirbantys ...

  6
 • Nušvito Žvejybos uosto kiemai
  Nušvito Žvejybos uosto kiemai

  Istorinis įvykis – taip Žvejybos uosto daugiabučių gyventojai įvertino naująjį kiemų apšvietimą. Prieš gerą mėnesį įrengti žibintai nušvito trečiadienį vakare. ...

  15
 • Žvejų gatve – vienos krypties eismu
  Žvejų gatve – vienos krypties eismu

  Pavasarį Žvejų gatvėje ir jos prieigose įsivyravo sumaištis. Panaikinus  vienpusį eismą, automobiliai gatve važinėjo dviem kryptimis. Tokiu sprendimu liko nepatenkinti vietos gyventojai ir verslininkai, tad netrukus vėl įsigalios senoji ...

 • JAV ambasadorė domėjosi SGD klasterio veikla
  JAV ambasadorė domėjosi SGD klasterio veikla

  Uostamiestyje besilankanti Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorė Lietuvoje Anne Hall šiandien susitiko su Lietuvos SGD klasterio atstovais. Vizito tikslas – susipažinti su šios platformos veikla bei aptarti bendradarbiavimo galimybes. ...

  6
Daugiau straipsnių