Vasario 16-ąją Klaipėda šumuliuos nuo ryto (programa)

 

 

Pirmą kartą šventinis renginys, skirtas Valstybės atkūrimo dienai, vyks netradicinėje vietoje – „Švyturio“ arenoje. Keli tūkstančiai klaipėdiečių galės išvysti ansamblio „Lietuva“ ir šalyje žinomų solistų pasirodymą.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginiai Klaipėdoje prasidės Mišiomis. Po jų laukia eitynės nuo Marijos Taikos Karalienės bažnyčios į Atgimimo aikštę.

Čia vyks iškilminga rikiuotė, vėliavos pakėlimas, liesis sveikinimo kalbos. Miestiečiai bus vaišinami karšta arbata. Šventiškai turėtų nuteikti kariliono koncertas.

Daugiau nei dešimtmetį Vasario 16-ąją organizuojamas koncertas „Mūsų vaikai – tėvynei Lietuvai“. Jame pasirodys geriausi Klaipėdos vaikų ir jaunimo chorai, ansambliai ir solistai.

Bene didžiausias ir iškilmingiausias renginys vyks „Švyturio“ arenoje, kur Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas ir šventinis koncertas organizuojamas pirmą kartą.

Klaipėdiečiams siūlomas nemokamas renginys – valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“, solistų Kristinos Zmailaitės, Edmundo Seiliaus ir Česlovo Gabalio pasirodymas.

Per šventinį minėjimą uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas įteiks Klaipėdos miesto vėliavą už Metų darbą.

Nemokamas renginys „Švyturio“ arenoje sukėlė didžiulį klaipėdiečių susidomėjimą. Organizatoriai žadėjo, kad šį šventinį renginį galės pamatyti per 4 700 žiūrovų.

Panorusiems pamatyti koncertą žmonėms kvietimus siūlyta atsiimti keturiose kasose skirtingose miesto vietose. Tačiau vos šioms atsidarius, visi bilietai į nemokamą renginį buvo išgraibstyti.

Renginį organizuojančio Klaipėdos kultūros centro Žvejų rūmai direktorius Alvydas Lenkauskas žadėjo, kad nespėjusieji įsigyti kvietimų dar turės tokią galimybę – šventinę dieną „Švyturio“ arenos kasose bus palikta 250 kvietimų.

Juos klaipėdiečiai galės pasiimti likus porai valandų iki koncerto, nes šventinę dieną kasos dirbs trumpiau – tik nuo 14 val.

Vasario 16 d.

10.30 val. Švč. Mergelės Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje Mišios už Lietuvą.

Apie 11.40 val. eitynės į Atgimimo aikštę.

12 val. Atgimimo aikštėje – Valstybės atkūrimo dienos šventė.

12.30 val. Liepų gatvėje Klaipėdos kariliono koncertas.

12.30 val. Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centre (S.Dariaus ir S.Girėno g. 10) tradicinis tarptautinis rankų lenkimo turnyras.

13 val. KU MF Koncertų salėje (K.Donelaičio g. 4) šventinis koncertas „Mūsų vaikai – tėvynei Lietuvai“ (nemokamai).

16 val. „Švyturio“ arenoje minėjimas ir šventinis koncertas.

 


Šiame straipsnyje: Vasario 16

NAUJAUSI KOMENTARAI

Alvydas Medalinskas

Alvydas Medalinskas portretas
Informuoju visus, kad šią gražią dieną subrendo įvairių Lietuvos visuomeninių organizacijų susitarimas kitą savaitę, trečiadienį, vasario 22 d. 12 val. surengti visuomeninę pilietinę protesto akciją aikštėje prieš Lietuvos Respublikos Prezidento rūmus kol kas dar sąlyginiu pavadinimu " Išvykime neteisingumą iš Lietuvos". Antradienį , švęsdami Užgavėnes, išvysime iš Lietuvos žiemą, kitą dieną pareikalaukime iš mūsų valdžios išvyti vieną kartą neteisingumą ir tuos, kas tai Lietuvoje įkūnija. Pareikalaukime grąžinti dorus teisėsaugos pareigūnus toliau dirbti jų prasmingo ir reikalingo darbo, kovojant su politine, partine korupcija, kontrabanda, neteisėtu praturtėjimu. Rytoj šiuo tikslu Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai: Romualdas Ozolas, Bronius Genzelis ir aš, Alvydas Medalinskas, įteikiame pareiškimą Vilniaus savivaldybėje, kad tokį renginį organizuojame. Kviečiame visus vilniečius ir kitos Lietuvos žmones, neabejingus teisingumui Lietuvoje ir norinčius, kad to teisingumo būtų mūsų valstybėje, aktyviai jame dalyvauti. Apie šio renginio kitas detales dar paskelbsime žiniasklaidoje ir intereneto komentaruose. Perduokite šią informaciją vienas kitam, kaip Sąjūdžio metais, iš lūpų į lūpas ir pakvieskite ateiti savo bendraminčius. Ateikime įšį renginį ne tik su plakatais, atsindinčiais mūsų požiūrį į neteisingumą Lietuvoje, bet ir su trispalvėmis, parodydami, kad mums yra labai svarbi mūsų valstybė.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių