„Žemaitijos dragūnas“ – Lietuvos rankinio lygos lyderis

Klaipėdos „Žemaitijos dragūno“ rankininkai iškovojo eilinę pergalę ir įsitvirtino Lietuvos rankinio lygos turnyrinės lentelės pirmojoje vietoje.

Šeštadienį namuose klaipėdiečiai priėmė turnyrinės lentelės kaimynus – antrąją vietą čempionate užimančius Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus.

Nuo pat pirmųjų varžybų minučių aikštelė virė arši kova. Klaipėdiečiams pirmąjį kėlinį pavyko laimėti trijų įvarčių skirtumu – 14:11.

Po pertraukos rankininkai kovojo dar įnirtingiau. „Dragūniečiams“ pavyko įrodyti, kad jie ir šiemet bent kol kas Lietuvoje yra stipriausi – nors ir vieno įvarčio skirtumu, tačiau klaipėdiečiai įveikė rankininkus iš Kauno. Galutinis varžybų rezultatas – 26:25.

„Žemaitijos dragūnas“ Lietuvos rankinio lygoje dar nėra patyręs nė vieno pralaimėjimo – iškovojo 14 pergalių iš tiek pat galimų.

Kauniečiai Lietuvos rankinio lygoje suklupo antrą kartą.