„Žemaitijos dragūno“ rankininkams vėl suspindo auksas

Ant „Žemaitijos dragūno“ rankininkų krūtinių antrus metus iš eilės sužibo Lietuvos rankinio lygos čempionų aukso medaliai. Finale uostamiesčio ekipai užteko trijų rungtynių, kad įveiktų Kauno „Lūšį“.

Trečiadienį Klaipėdoje vykusios trečiosios varžybos baigėsi Artūro Juškėno auklėtinių pergale 30:27.

Pirmąjį susitikimą klaipėdiečiai buvo laimėję 36:32, antrajame, kuris baigėsi lygiosiomis 33:33, uostamiesčio žaidėjus lydėjo sėkmė metant 7 m baudinius.

Pirmąjį kėlinį vyko nuožmi kova. Svečiai buvo pasiryžę žūtbūt sugadinti klaipėdiečiams nuotaiką ir tęsti kovą dėl aukso medalių.

Nors „dragūnai“ visą laiką iki pertraukos pirmavo, tačiau persvara buvo itin trapi – 1-2 įvarčiai.

Identiška kova vyko ir žaidėjams atsipūtus. Šeimininkai buvo priekyje, o svečiai alsavo į nugarą. Tačiau įpusėjus kėliniui „dragūnai“ pabėgo į priekį 5 įvarčiais ir atrodė švęs lengvą pergalę. Tačiau „Lūšies“ vyrai likus žaisti keturias minutes beveik pavijo bėglius 27:28.

Vis dėl to, klaipėdiečiai sugebėjo atremti kauniečių šturmą ir šventė pergalę 30:27.

Šiame straipsnyje: Žemaitijos Dragūnas