Autobusas stotelėje suvažinėjo moterį

Klp-ietė

Klp-ietė portretas
Dėkui Dievui,kad nereikia autobusais važiuot,nes kai pažiūriu kaip jie vairuoja,didžiulė užuojauta keleiviams. O ir kitus eismo dalyvius retas kuris žmonėmis laiko. Važiuoja taip lyg vieni nuosavam dvare būtų. Gaila močiutės...

Lina

Lina portretas
Reik kažką keisti, skundus rašyti ar ką. Kiek jie gali išsidirbtinėti iš mūsų, ypač dabar kai jų naglumas pasiekė net gyvybės atėmimą !

Rima

Rima portretas
stotelias valantis valytojos sniega pyla an vaziuojancios dallies autobusai prie sustojimo privaziuoti negali nes suvazinetas sniegas pasidaro labia slydu o vairuotojas kai uzdaro durys ziuri I kita puse ir nemato atbeganciu keliaiviu to labiau Klaipedoje I autobuso ilipimas per priekines durys per kitas griestai draudziama

Nuomonė

Nuomonė portretas
aš ne pensininkas bet susiduręs esu ne kartą su autobusų vairuotojų nemandagumu, grubumu, kai į keleivį žiūri kaip į priešą. Nuvažiuoja iš po nosies, nepalaukia keleivių atbėgančių iš kito autobuso, uždaro autobuso duris prieš pat nosį... Siūlau: kas pusmetį po 1 dieną visus vairuotojus auklėti, mokyti (tegu išlaiko įskaitas mandagumo, etiško elgesio, gerų manierų, vairavimo kultūros). Kas neišlaiko kultūringo vairavimo įskaitos - nenori būti geru vairuotoju, tegul kitokio darbo ieškosi.

jonas

jonas portretas
Nejaugi reikėjo tokios tragiškai pasibaigusios nelaimės, kad kelininkai pradėjo valyti autobusų sustojimo vietas nuo sniego ir ledo.

Sigitas Petkevičius

Sigitas Petkevičius portretas
Netvarkos buvimas keleivių pervežimo transporte pastebimas nuolat. Ir tai tęsesiasi iki pakol kažkas baisaus neatsitks. Kaip ir šiuo atveju dabar bus kuriama komsija problemai išspręsti. Komisija ant komisijos dėl komisijos. Aš asmeniškai prieš tai pirmadienį toje pačioje stotelėje stebėjau kaip mokykliniai vaikai vaikai stotelėje belaukdami autobuso žaisdavo užslypdami ant sniego kupsto vienas kitą vaikėsi. O tai visai šalia kelio. Teko griežtu balsu juos nuvaikyti. Vienas natsargus žingsnis būtų tokia pat nelaiminga dalia. Gyventojų atsargumo dėlei prie stotelės bent 50 metrų neturėtu būti jokių kliūčių, o čia sniego kupstai sugrūsti. Taip yra ir kituose miesto stotelėse. Kitas blogumas yra kai keleiviniai transportai neprivažiuoja prie stotelės šaligatvio, o sustoja nuo kelkraščio 0,50 cm. . Na aš galiu su savo žirklėm ramiai nulypti, o žemesnieji keleiviai privalomi tas kliūtis įveikti su vargais.

varveklis

varveklis portretas
ne visi bet dauguma vairuotoju yra dolbani, ne kart yra sustoje grynai ties pusnimis, arba iš vis xer znajet kur... jiem pofik mūsų visu gyvybės ,jiem svarbu tik grafikas... juos reik daužyt su ledo varvekliais, gaila močiutės, gal ji turejo anūkų. o dabar pyzdą,

Astra

Astra portretas
Prie ko čia senukai,galejo ir vaikas paskusti po ratais..

Vėra

Vėra portretas
Tai ir turėjo nutikti. Tai buvo užprogramuota . Gaila moters, žuvo dėl nevalytų šaligatvių . Aišku , kalta bus pati. Kiekvieną kart laukdama autobuso maldauju mintyse , kad vairuotojas būtų išmintingas ir sustotų ne prie sniego pusnies. Ypač , kai reikia išlipti. Stotelėse nuvalyta vos keli metrai . Autobusai ilgi ir sustoja ne po vieną . Žmonės priversti rizikuoti savo gyvybe , kad patektų į autobusą.

jonas

jonas portretas
Moteriškė kartais ne Ana Karenina...

rita gaila mociutes bet vairuotojo labiausiai ne visi supra

rita gaila mociutes bet vairuotojo labiausiai ne visi supra portretas
pikti zmones ne visi supranta koks sunkus ir atsakingas vairuotojo darbas seniem zmonem reiketu labiau buti atidiems neskubeti

Audrius

Audrius portretas
Nežinau. Jie patys turi žinoti.

to Audrius

to Audrius portretas
tipo, Budinas?

Audrius

Audrius portretas
Šiandieną ryte labai uoliai gramdė stotelių bordiūrus. Kodėl visą laiką turi kažkas atsitikti baisaus, kad protaut pradėtų asmenys. Logiška ir garbinga būtų, kad atsakingas už tai pilietis atsistatydintų.

piktas

piktas portretas
man tai vairuotojo gaila kad per tokias senes susigadina gyvenima...sedetu bl pencionai ant peciau bet ne kaip blusos sokineja

Faktas

Faktas portretas
ĮAutobusas gali pajudėti tik tada, kai uždarytos durys. Policija tuo įsitikino ir užfiksavo įvykio vietoje. Pasak liudininkų, močiutė (72 m.) tikrai paslydo ant sniego krūvos, nučiuožė ant važiuojamosios gatvės dalies ir pakliuvo po jau pajudėjusio autobuso ratais. Oficiali išvada: nelaimingas atsitikimas.

santechnikas to klausimas

santechnikas to klausimas portretas
uztat liepu g ir atgimimo aikste islaizyta nuo sniego ,lyg ziemos nebuvo net .o stotelese kas dedasi poxui liberastams

kas

kas portretas
kaltas nustatys tyrimas, bet kad senoliai amzinai kazkur skubantys tai faktas - per gatve lekia jau mirksint zaliam ar net per raudona, eina ne per pereja, braunasi pirmi ilipti, islipti-, kur jie skuba kai patys turi laiko marias, neaisku.

as

as portretas
Gerajam ponui neteisk kad nebutum teisiamas tikriausiai ir pats vairuoji tai nezinai kas laukia pacio ...visada gerai pagalvok pries smerkdamas kitus...

GAILA ZMOGAUS GYVYBES

GAILA ZMOGAUS GYVYBES portretas
Labai nesisaugo senyvo amziaus zmones,turbut galvoja,kad dar jauni esantys,spes,praeis,kazkas juos pasaugos.MEGSTA IR PASISTUMDYTI ATSIDARIUS AUTOBUSO DURIMS- O TAI JAU NESAUGU.

Viktoras

Viktoras portretas
Arturas, klaipėdos autobusų parke - šiuolaikiniai autobusai. Autobusas negalės važiuoti, kol neuždarytos durys, nes kompas blokuoja ratus. Tyrimas nustatytas kas kaltas.

Arturas

Arturas portretas
Nespėja seni žmonės isikibti,jau vairuotojai pajuda,sustoja ne prie kelkraščio,apie tai kad pasisveikint net nekalbu,Kažkas iš praeito amžiaus.Jeigu niekas nesikeis,bijau dar daug incidentu bus.

Ok

Ok portretas
Senis mldc

neskubekite

neskubekite portretas
Taigi kalbejo moteris , kad dar neaisku, gali buti moteriskei nukentejusiai sirdis sustojo ar dar kazkas. Vairuotojas ne prie ko.Palaukite isvadu.

klausimas

klausimas portretas
užuojauta velionės artimiesiems ir klausimas savivaldybės klerkams: ar tikrai pasirūpinta, kad aplink autobusų stoteles, perėjas nebūtų apledijusių sniego kauburių? Juk akivaizdu, ne vairuotojaas užvažiavo, o pėsčioji paslydo į gatvę po ratais.

Vardas*

Vardas* portretas
Tai gal pradek savo "morda" taisyt? Visur tie zmones zuva , tik niekas tiek daug nesneka apie tokius dalykus. Kad zmones pikti ir agresyvus , tai ir durniui aisku. Esminis dalykas , kad visi bando vienas kita apgauti , tai ir raukos.

Teisėjams

Teisėjams portretas
Pažiūrėkite į save teisuoliai, išmokite suprasti, užjausti, žmonėms nelaimė, o jūs džiaugiatės. Antžmogiai jūs.

Jonas

Jonas portretas
Čia abu nukentėjo. Užuojauta močiutės šeimai ir vairuotojui. O visiems kitiems reikia pasimokyti ir elgtis atsargiau, tiek pėstiems tiek už vairo.

senis

senis portretas
lietuviskas palikimas - vairuotojai nevykeliai , kurie nekencia savo darbo ir ypac keleivius... uzsienyje tokiu nesamoniu nera, o marijos zemei kiekvienais metais po autobuso ratais mirsta zmones :) lt kur nebeeitum visur tos nepatenkintos mordos, tai parduotuvei, tai autobuse, dar europeciais save vadina :)

Močiutei

Močiutei portretas
Tavo anūkai urodai vatiniai.

JIs

JIs portretas
Baikite jūs komentuoti nesąmones kol visos padėties nežinote. Labai jau greitai visi linkę į linčo teismus pas mus. Kas paneigs, kad patys keleiviai lipa į jau beuždarantį duris autobusą tik atbėgę? aš pats vairuoju automobilį, tai kiek tokių atvejų, kai perėjoje tau važiuojant net nežiūrėdami į tave po ratais lenda pėstieji? Mano- perėja tai viskas saugu ir galima, bet po ratais staiga iššokus tokia logika nepadės.

Ponams

Ponams portretas
Kad ir kaip linkėtumėt kitiems bloga, vairuotojas nekaltas. Moteris po ratais pakliuvo važiuojamojoj daly ir tikrai ne pėsčiųjų perėjoj. O panšios nelaimės karts nuo karto pasitaiko, deja...

Geras Ponas

Geras Ponas portretas
Man negaila vairuotojo-jo lemtis-teismas ir kalėjimas. Užuojauta giminei. O Klaipėdos merui-tai reikėtų jau seniai užsiimti autobuso parko veikla.

Močiutė

Močiutė portretas
Urodas vairuotojas 100% kaltas

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Gaila vairuotojo. Na, kur tos močiutės skuba,lekia. Vos paeina, bet mobilus rankose. Tarška autobuse taip, kad ausys kursta.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių