Apsaugininko nužudymu įtariamojo gynėjas: jis ne narkomanas, jis gynėsi nuo smurto

Dar

Dar portretas
Bet ar uz tai nuzudyti reikejo. Advokata pati i kaliuze kad gina isigimeli

manyčiau

manyčiau portretas
Kad apsaugos darbuotojai kartais viršija savo įgaliojimus-teko matyti 'Iki" parduotuvėje. Net neišsiaiškinę puolė stumdyti žmogų o vėliau matėme jį kaip niekur nieko -paleido.Vadinasi jie buvo neteisūs. O tas žmogelis pasakojo,kad turėjo prekių nusipirkęs iš kitos parduotuvės ir parodė čekį.Taigi apsaugos darbuotojai ne visada irgi būna teisūs.

žinoma žinoma.

žinoma žinoma. portretas
Na, advokatėlis nesnaudžia. Pasamdyta tiek lojikų, ir visi "matė", buvo "sumušti", "įžeisti". Mane irgi porą kart apsauga tikrino, ir ką??? niekas napapjautas, visi gyvi gyvutėliai, manęs šankeriniai spuogai neišbėrė...Aš žmoniškai, ir jie žmoniškai. Bet, panašu, kad banditėlis žmonių kalbos nesupranta. Džiaugiuos, kad dabar turės labai nesmagių, ir ilgų nuotykių. Gaila, kad jauno vyro neprikelsi. Advokatėliui dar viena versija: "peiliuką" šiukšlė atsinešė, nes norėjo vietoje "svogūnus nusilupt" . Kuom bloga teorija? henytė kalėjime razinų išsireikalavo, šitas plunksnuotis galės mandarinų prašyt, jam tik vienintelė "paguoda", kad ne už išprievartavimą sėdės.

TIPINIS MAROZELIS SU NULIU SMEGENU

TIPINIS MAROZELIS SU NULIU SMEGENU portretas
Jo didziausia gyvene varke,kaip mandarinus nusipirkti uz svogunu kaina, nieko neturi ir gyvenime nieko netures,visas uzklupuses problemas turi ispresti mama,pats pradejo apsauginiu kambari ardytis,bande raminti, o jisai pasirodo rankevem peili buvo rankovej isikises ir smoge apsauginiui i kaklo sriti ir begti pas mama.

iš portretas
išvaizdos panašus į paprastą durnelį

Pritarčiau

Pritarčiau portretas
Klaipėdoje išties tapo pavojinga gyventi. Liberalai pavertė iš Klaipėdos girdyklą. Alkoholio upės liejasi laisvai. Girti smurtautojai slampinėja visą parą. Aš taip pat priverstas vaikščioti ginkluotas. Neprašiau aš iš nieko tokio gyvenimo. Įsigailiojo nauji įstatymai dėl alkoholio prekybos. Ar uždarytos naktinės girdyklos?

Baisu gyventi

Baisu gyventi portretas
Spres viska teisesauga ypac yra kameros kurios uzfiksavo ar buvo smurtas ar ne. Bet viena dalyka pasakysiu. As normalus zmogus turiu seima darba ne narkomanas toks pat kaip ir jus, bet Klaipedoje dabar yra labai pavojinga gyventi, tai faktas ir as nesiuoju ir duju baloneli ir peili o masinoje yra dar ir lazda.

dabar savitarnoje

dabar savitarnoje portretas
pagaliau būs laisva, be eilių....nes visi bijos sumaišyti cibulius su mandarinais...:)

Patareja- taksistui

Patareja- taksistui portretas
Jeigu esate pilietiskas zmogus ( apie pilietiskuma moketes mokykloj), tai DARANCIUS NUSIZENGIMUS- SUDRAUSMINSITE! Dabar dauguma turim telefonus su kameromis, tai nufilmuokite, nes leidziama filmuoti TA, KURIS DARO NUSIZENGIMA! Dabar taksi vairuotojas yra liudininkas be irodymo, o gal jis smeizia? Bukime budrus ir atsakingi vieni uz kitu sauguma!!!

Gedas

Gedas portretas
Dabar bus baisu apsipirkinėtė savitarnos kasose.

vienuolIUI

vienuolIUI portretas
Ne man vienam, o mano šeimai. Tiesiog blogame rajone gyvenu ir tiek. Nors kur Klaipėdoje geras rajonas?

Taksistas

Taksistas portretas
Nesenai maciau,kai akropolio apsauginiai muse zmogu

vienuolis

vienuolis portretas
Tamstai jau reikėtų į bažnyčią pašventinimo kreiptis. Tiek įvykių vienam žmogui.....

nuomonei

nuomonei portretas
Tai tau pasisekė ir tiek. Man teko bendrauti su apsauginiais nors nieko nevagiu. Mane yra ne kartą gatvėje užpuolę, ne kartą užpuolę apiplėšę ir sužaoję mano artimuosius, o kartą užpuolikas įsibrovė į namus, todėl aš visuomet su savimi turiu dujų balionėlį. Jei reziumuoti tai gyvenant Klaipėdoje aš ir man artimieji patyrė: triskart užpulta ir atimta rankinė. Kartą atimtas mobilus telefonas. Dvi vagystės iš sandėliuko, kur pavogė dviračius, viena vagystė iš namų, vienas įsibrovimas į namus, bet šuo sutvarkė klausimą, gausybė prisikabinimų gatvėje reikalaujant pinigų, keli sukčių vizitai apsimetusių kuo tik nori, vienas sužalojimas peiliu, keli bandymai konfliktuoti važiuojant automobiliu. Vienas užpuolimas ir muštynės gatvėje. Vienas užpuolimas sumušimas ir bandymas išprievartauti ir tik šaunamojo ginklo pagalba užpuolikas buvo nubaidytas. Kaip tokiam mieste gyvenant gali vaikščioti ne ginkluotas? Aplinkui pilna alkoholikų ir narkomanų. Dirba naktiniai barai ir pseudo parduotuvės.

nuomone

nuomone portretas
Man labai ziauriai skamba pasakymas peiliu nesiojuosi gynybai vien pasakymas PEILIS man skamba labai ziauriai.Mano nuomone sitas erelis jau neeiline figura kuri nuo jaunu dienu galvoja kad ji uzpuls ir gintis reikes peiliu .Paaiskinimai kad svogunus sumaise su apelsinais dar didesne nesamone.Labai gaila zuvusio jauno vaikino kuris zuvo nuo eilinio chuliganelio.Per visa savo gyvenima neteko pabuti pas apsauginius nes niekada nesumaisiau svogunu su apelsinais.

Joo

Joo portretas
Tai šaunu jei išjungė smurtaujantį apsauginį.

Žmogžudių gynėjai

Žmogžudių gynėjai portretas
Pats nekenčiamiausias teisininkų sluoksnis turėtų būti advokatai.Juk jie už pinigus netgi primoko savo ginamuosius meluoti kaip įmanant.Nužudė jauną savo darbą atliekantį pareigūną-nusikaltėlį moko meluoti,kad mušė jį ,ir dar visokias nesąmones,aišku,prikurs.Pats nusikaltėlis neprigalvoja tiek melagysčių,kiek juos primoko advokatai.Argi tai nedaro pačius advokatus nusikaltėliais?

apsauga

apsauga portretas
Įvykis neeilinis, bet deja - nepaskutinis. Apsaugos darbuotojų kvalifikacija - "žemiau plintuso". Nelaimė atsitiko darbo metu, darbo vietoje ir ne spontaniškai. Galima buvo paruošti apsaugos darbuotojus tokioms situacijoms ir jų išvengti. Su pažeidėju dirbo trys apsaugos darbuotojai, nusikaltėlis buvo uždaroje tarnybinėje patalpoje. Darbuotojai arba nežinojo, kaip saugiai elgtis tokioje situacijoje, arba dirbo "atsipalaidavę". Abiem atvejais akivaizdžios spragos apsaugos darbuotojų paruošime. Juk, kad ir kaip bebūtų skaudu, bet vaikinai DIRBO apsaugos darbuotojo darbą ( ne valytojo, ne pardavėjo....) Rezultatas - dirbo blogai ir netinkamai. Užuojauta žuvusiojo artimiesiems. Prieš juos atskomybę turėtų jausti vaikino darbdaviai ( ir ne tik moralinę)

vot teip

vot teip portretas
galiu pamokyt apsauginio darbo pagrindu,jei kam reikia pirma - taisykle:tinkamai ivertinti konfliktine situacija antra - jokiu budu savo veiksmais neuzastrint konfliktines situacijos trecia nevaidint didvyrio ar didmoteries apauginio darbo vietoj,niekas is valdzios jums uz tai nepadekos ir premijos uz tai negausit

Buvusiam apsauginiui

Buvusiam apsauginiui portretas
O per mano kaip irkėjo praktiką, netinkamas apsaugos darbuotojų elegys mano ir artimųjų atžvilgiu buvo ne kartą. Tiesa be fizinės sąveikos, bet čia greičiau dėl to kad su manimi nepakonfliktuosi. Mane asmeniškai LABAI žeidžia kai apsauginis nori patikrinti mano kišenes. Aš niekada nieko nevagiau, aš uždirbu labai gerus pinigus, aš rengiuosi brangiais rūbais ir visuomet esu tvarkingas. NIEKADA nebūnu girtas. Taigi jei apsauginis prie manęs prisikabina su įtarimais ir dar prie visų lankytojų siūlo eiti į budelę patikrinti mano kišenes aš tai priimu kaip labai rimtą garbės ir orumo įžeidimą bei viešą pažeminimą kitų klientų akivaizdoje.

medis

medis portretas
Koks skirtumas ar svogūnai ar mandarinai, bet gerkles pjaustyt gali tik psihinis..ir dar nešiotis savigynai peilį??pakelkit rankas, kas nešiojatės?

NL

NL portretas
3. Užuojauta abiems šeimoms.

Vidukas

Vidukas portretas
Įtariu, kad įrašai bus dingę, o buvęs antras apsauginis meluos, išsisukinės. Gaila, mirusio apsauginio, nes tokiam tik gyvenimo pradžia. O tą konfliktą galėjo issiaiškinti vietoje. Jeigu sulaikei vagį, tai kviek policija.

Buves apsaugos darbuotojas

Buves apsaugos darbuotojas portretas
As ten esu dirbes, ir galiu patikinti kad jega nebudavo panaudojama, pats sulaikytas pasodinamas kambarelyje ir ten liepiama sedeti ir laukti kol atvaziuos policija, apsauginis nestovedavo salia, tik stebedavom per kamera ta kambariuka, bet tekdavo tokius kurie bandydavo visom isgalemis pabegti, sudrausminti, bet ten ne reiskia kad ten pakelti ranka, tiessiog tas sulaikytasis vel budavo pasodinamas atgal, konfliktu patys apsauginiai niekada nepradedavo, per mano darbo praktika.

Rasai

Rasai portretas
Ko gailitės? Kad neišaiškinot savo vaikui jog reikia kasos čekius naujų prekių su savimi turėti, kad vokti negalima, galų gale, kad laisvalaikis nebūtinai turi būti prekybos centre. Kiek jaunimo "trainiojasi" valandų valandas iš neturėjimo ką veikti, knaisiojasi, ragauja, žaidžia, išdykauja. Tai gal yra ir turiningesnių laisvalaikio praleidimo formų? Ne to gailitės ponia Rasa.

Dekalogas

Dekalogas portretas
Nevok, nežudyk, nekalbėk netiesos ir t.t. Tai kažkur girdėti žodžiai ? Ar ne to tėvai mus visus mokė? Šiandien jei jūs suvoktumėt vogimo mastus, tai net diskutuoti būtų gėda. Ir vagia ne tik "degradai". Vagia jauni, vagia seni, vagia padoriai apsirengę, vagia kas tik sugalvoja ir kaip sugalvoja. Vagių tauta, kaip čigonai, kaip amžinai neprivalgantys ir neprigeriantys padarai. Jei daugiau padirbtumėt prekybos centre, suvoktumėt tą mąstą.Šitas "išgama" ne šiaip sau buvo atvestas į kabinetą. Gali būti, kad jis jau turi nevieną nusikaltimą savo sąskaitoje ir tas be abejo paaiškės tyrimo metu. Ir jums, kurie vagiate ar pateisinate vagis, galiu seną patarlę priminti -" yla iš maišo anksčiau ar vėliau visada išlenda". Vagis kaip ir melagis - "paskutiniai žmonės " pasaulyje, "BRUDAI" taip sakant, todėl nemanykit, kad šitie dalykai PRAEIS. Jūs galit Dievu netikėti, bet jūsų darbai NEPRAEIS. Anksčiau ar vėliau dekalogą teks prisiminti ir savo brudą išsivalyti arba būsit išvalyti.

Rasa

Rasa portretas
Pirmiausia užuojauta abiems šeimoms.Tik ką prasidėję gyvenimai ir jau nutrūkę... Kad apsauga savivaliauja,tai faktas ir niekas nenuginčys.Dvylikmetės mergaitės buvo nuvestos į apsaugos būdą(nesiverčia kitap pavadinti), iškratytos,atimti turimi daiktai(plaukų gumelės,lūpų blizgis),iškviesta policija.Neva jos vogė.Šitoks išgąstis vaikams buvo,jos pasakojo,kad net purtė,o vieną net už ausies tampė.Ir tai darė ne kokie pienburniai,o moterys metuose.Išlaikė vaikus kokias dvi val.Policija su savo mašina namo parvežė namo(21 val jau buvo).Skambinau vaikui apie19.30,nes tokiu metu ir žiemą,budavo namuose,nekėlė.Apsauginė atėmė telefoną ir neleido kalbėt,nors matė ekrane MAMA.O moralas toks-mergaitės ilgai tame skyriuje apsižiūrinėjo prekes,jas stebėjo,o išėjo ne pro kasas.O tai vagilės,nieko nepirko.Ne maximos daiktus atėmė,juos buvau pirkus kitoj parduotuvėj.Daiktų negrąžino,policija siūlė rašyt pareiškimą dėl apsauginių elgesio.Nerašiau,o dabar kaip gailiuosi...

Nuomone.

Nuomone. portretas
Kaip ten bebuvo ,bet vaikscioti su peiliu ir issitraukus perpjauti gerkle nemanau,kad normalus zmogus sitaip galetu.Jeitai sugebejai reiskia galejai gintis ir kitaip.

Nk

Nk portretas
Tai kad jis nieko nepavoge , savitarnos kasoje susimokejo. faktas akivaizdus - vaikis nevagis . Ne tas mygtukas ,paveiksliukai panašūs.

Policijos veteranai

Policijos veteranai portretas
Atsakomybe del saugos tarnybos darbuotoju veiksmu turi prisisimti VRM ministras ir Premjeras ir Lietuvos prezidente

apsauginiai neturi teises mustis

apsauginiai neturi teises mustis portretas
ar provokuot mustynes --apsauginio zutis ,tai pasekmes jo isprovokuotu mustyniu ......jei tas vaikinas nebutu turejes peilio , siandien pats guletu lavoninej uzspardytas negyvai apsauginiu

NL

NL portretas
2. Kas nors yra pagalvojes kodel taip yra Lietuvoje?

Anonimas

Anonimas portretas
apsauginiai mušti neturėtų bet jūs manote kad pagautas vagis sau ramiai sėdėjo ir atsiprašinėjo gailėjosi savo poelgio žinoma kilo konfliktas ir pasišvaistymas peiliu baigėsi mirtimi tegul atsako už savo darbelius viena už vagystę antra už žmogžudystę

NL

NL portretas
1. Apsaugos darbuotojai nera profesionalus.

Uz pacana

Uz pacana portretas
E tu velnias pazystantis narkomanus as buciau ta pati vietoi bahuriuko padares. Mandri jus ten LT sokat ant vieno po keturis. Ka su tokiais daryti tik pjauti. Ne jy dauzyti turejo ta papjauta gelbeti balvonai tie apsauginiai vapsie kaip y apsauga priima tokius meslo gabalai....

pažįstantis narkomanus

pažįstantis narkomanus portretas
asilo morda kaip tipinio degrado narkomano. Tą asilą teisinantys komentarai su daugybe gramatinių klaidų, surašyti zoninių ir Kauno gatvės rajono degradų. Advokatas meluoja, nes už tai gauna pinigus.

ekspertė

ekspertė portretas
Rulis... tamstos dviprasmiame pasamprotavime pastebėjau net 4 gramatines klaidas :-)

Jo

Jo portretas
Fyt eisiu i akropkli nepamirs peili pasimt.

Nk

Nk portretas
Juk nepavoge tu mandarinų, susimokejo. Jie ir taip jau kas antras supuvęs. oi kaip Maxima nubednejo dėl tų kelių centų skirtumo, juk ne konteinerį jų pirko o kelis. Pademonstravo apsauginiai savo žemos savivertes galią ir gavosi super žiauriai -- vienas kapuose ,kitas kalėjime.

avokadas

avokadas portretas
Na,"sumaišė" cibules su mandarinais......vieniems nereikėjo jo pulti o jam mojuoti peiliu......kaltos abi pusės.......ir apskritai tas su tuo peiliu - būtų nemojavęs - šiandien mandarinus valgytų......už mandarinų kainą.....įdomu, ką kameros parodys ir kitas apsauginis papasakos......kad ir kaip advokatas nesisuktų - vis tiek švelniausias nuosprendis - neatsargus nužudymas.....

OGI

OGI portretas
Dirba tik mama kasininke o gyvena pasiturinčiai ir dar sako kad skurstame...............

Natalija

Natalija portretas
Nekaltas nes jį mušė o jis tik gynėsi, kalti kiti apsauginiai, Kas per....

Rulis

Rulis portretas
Tegul išgamos susimasto! Aš manau tai nepaskutinis! Tegul išmogsta dirpti!

Kaunui

Kaunui portretas
O už ką tu policininkams duotum premiją? Jie gi įtariamojo nepagavo ir net nežinojo kas jis. Taigi jis pats pasiskambino ir prisidavė. Tai kur policijos nuopelnas?

Arui

Arui portretas
Kaip supratau iš spaudos, tai Rosvaldas nieko netinkamo ir nedarė. Kaip supratau kaltinimai mušimu buvo kitiems dviems apsaugos darbuotojams. Kaip ten bebūtų apsaugos darbuotojais dabar eina dirbti daug tokių kurių priimti neturėtų. Yra ir man porą kartų buvę nemalonių situacijų, kai apsaugos darbuotojai labai netinkamai elgėsi. Tik tiek, kad manęs mušti nelabai eina, bet iš veidų mačiau, kad norėjosi. Būna, kad apsaugos darbuotojai ieško nuotykių. Nuobodu gal jiems ar ką. Būna ir sadistų. Netaip seniai nuskambėjo, kaip apsaugos darbuotojas sumušė vaiką nes manė kad tas apsivogė, o paaiškėjo kad nevogė.

????

???? portretas
Mano nuomuone cia dvi tiesos Arba “davede” ir tas intuityviai nepagalvojas padare tai , nors ir nenorejo Arba Su galva kazkas negerai ! Sutikite , issitraukri peili tik del to kad pagavo su mandarinais ..... !!! Nera logikos ! Max administracine bauda butu buvusi ... O tie kurie teisiate tai ziurekit kad patiems taip neatsitiktu , kaip taisykle visa tai sugryzta tiems kas labiausisi teisuoliais prisimeta ! Uzuojauta abiem seimom !!

Aras

Aras portretas
Užjaučiu Rosvaldo artimuosius. Tai buvo ypač mandagus, paslaugus ir malonus jaunas žmogus. Labai tikiuosi, kad žudikas bus pasodintas be teisės išeiti. Advokatas, aišku atidirbinėja savo algą, bet netikiu aš tom pasakaitėm. Žudikas ir liks žudiku....

Jo

Jo portretas
Jo gynėsi su peiliu. Ir visu pirma kas ta ginyba.?? Jei tave Akropolyje stebi kameros. Visa laika vagis buvo ir dar plius kriminalas. Jaunuoli nuzudė. Tokiu Lietuvoje Šviesuoliu tik daugės. Nejuokinkite. Pažiurėjus telika ziauru darosi cia gyventi. Atmatos... ir dar ji gins kazkoks lepausis.

Li

Li portretas
Pasirodo pardavėjos - pasiturinčios šeimos. Matyt reik eiti į Maximą dirbti. Žmogžudys ir liks žmogžudžiu.

Irma

Irma portretas
Niekas ji ten ne muse! Kur yra sumusimo demes? Du isspausti spuogai sone? Gal dantis ismuse? Dabar jis sekti pasakas gali naivuoliams.Daleidziu kad biski papurte ji.Tai ka,dabar traukiam visi peilius?

ema

ema portretas
kas yra pirkęs savitarnos kasoje,puikiai žino,kad svogūnų su mandarinais tikrai niekaip nesupainiosi. Kitas klausimas, ar jis gynėsi,ar išsiėmęs peilį ėmė išsidirbinėti ir tik tada tai įvyko bandant atimti peilį? Rašo,kad jo motina pardavėja,ar tik ne šioje parduotuvėje? Gal todėl šitaip aršiai norėjo ištrūkti?

nesvarbu

nesvarbu portretas
Zinojau ta Maksa, joks narkomanas jisai, ir ne pijokas, ir is bendravimo normalus zmogus, bet kad nuzude tai labai negerai padare, uzojauta artimiems. Jei apsaugininkai musie ji tai ir jiem turietu pora metu skirti kad tokiu atvejiu nepasikartuotu.

KLUPMĖ AVOKADAS

KLUPMĖ AVOKADAS portretas
Įsakymas Nr. GGV-001 - Nuo šiandienos Lietuvos žmonės galite legaliai nešiotis peilius - sveikatos sutrikdymo, pasikėsinimo nužudyti prevencijos atvejams užkardyti.....

Del peilio

Del peilio portretas
Jus Kauno rajone pagyvenkite, ten pilna narkomanu kurie gali vakare reketuoti. Peilis agrasinimui pvz?

skaitytoja

skaitytoja portretas
baisi geda, kad dar teisinate tą psichopatą žudiką. Vis tiek būtų ką nors nužudęs. Ne veltui peilį nešiojos. Normaliam žmogui kam toks peilis?

ema

ema portretas
Apsauginiai gal nebeerelins,esu maciusi kaip talzo nei uz ka, o cia del smulkmenos muse apsauginiai.Spresti reikia civilizuotai,o ne jega.O Vilniuj nesenai apsauginis irgi visagalis sumuse uz nieka,irgi maximoj.Gana vIiespataut apsauginiams. Jei muse,tai ir gynesi.Zinoma gaila ir vieno ir kito,.Vieno nebera,o kitam gyvenimas sugadintas.

ttt

ttt portretas
jei musu Lietuvoje stato paminklus sunaujai, tipo ramziui,tai zmogaus nuzudymas tampa eiliniu ivykiu,kur dingo vertybes, nesuprantu

Bile Koks

Bile Koks portretas
Nu jo, pasiturinti šeima; ,motina- pardavėja, sūnus bedarbis, ir mandarinai už svogūnų kainą.... Praktiškai Bilo Geitso gyvenimas

Cha

Cha portretas
Jei čia būtų Amerika,lavonas panašiam konflikte būtų ne vienas,nes ten savyginai yra nešiojamasi daugiau negu peiliai,ačiū dievui,kad mes dar nepatapom Amerika

Klaipeda

Klaipeda portretas
Ну ни хуя себе за мандаринчиками сходил...

Iš dalies tikrai tikiu

Iš dalies tikrai tikiu portretas
Apsaugoje tokie "ereliai" dirba, kad šiuo vaikinuku bent jau iš dalies tikiu.

Šlykštyne

Šlykštyne portretas
O kas jam belieka idiotui, tik sakyti, kad gynėsi. Labai abejoju, kad tas a.a apsauginis davė jam malkų. Ir neįsivaizduoju kaip įmanoma sumaišyti mandarinus su svogūnais. Tikiuos sulauks savo bausmės, t.y. NIEKADA NEBEVAIKŠČIOS TARP MŪSŲ.

Vz

Vz portretas
As zinau kad , apsauga musa tuos kurie parvedami .teisingai jie neturi Teises kelti ranku. Gal kitiems bus pamoka . Dirbantiems ta darba , jus niekas tik sargai o ne pareigunai .

Anonimui

Anonimui portretas
Iš kokio kaimo čia rašai komentarą apie parduotuvės darbuotojas,kurios mušasi su vagišiais ir dar kompensuoja parduotuvės nuostolius dėl vagysčių

Anonimas

Anonimas portretas
anksčiau kai nebūdavo apsauginių pardavėjos pagavusios vagį pačios aplupdavo kol policija atvažiuodavo o manote kad vagį reikia glostyti juk pardavėjos turi dengti nuostolius o jei tas žudikas nešiojasi peilį savigynai tai jau aišku kad bet kada bet kam klius to peilio ašmenimis nuteisti tokį iki gyvos galvos gal tada atskirs apelsinus nuo svogūnų ir peilio nereikės nešiotis savigynai

saulius

saulius portretas
Uz minimuma sargauja tik neisilavine atsilykeliai kurie piktnaudziauja tarniba nes tiesiog runkelei zemo intelekto ira.Sargu sunbudese taip pat turi buti irengta filmavimo kamera kad nebutu daromi nusikaltimai pries itariamus smulkia vagyste asmenys

Kl

Kl portretas
Matomai žmogui su nervais kažkas žiauriai negerai, apsauginiai neturi tinkamo pasiruošimo dirbti savo darbą

Vaje

Vaje portretas
Pilnas faktas kad gynesi nes ne viena karta girdejes apsaugininkiu prasimankstinimus tai ir neislaike nervai zmgeliui uz ju zeminima

ss

ss portretas
pagrindiniai apsauginiai yra tuščia galvijai , be juokiu išsilavinimu , todėl ir dirba uz minimumą o vaidino is savęs ...

Kuo

Kuo portretas
tolyn,tuo "geryn" Lietuveleje. Jeigu : "as", "geras Ponas ", "kauniokas " ir daugelis kitu "tikru " vyru pritaria smurtui. Taip ir bado vienas kitam uzpakalius,smaugia, bado,dauzo, karia vieni kitus. Ir "tikri vyrai nedirba uz 300 euru ". "Garbe" Lietuvai uz "tikrus" vyrus.

Realiai paskaicius

Realiai paskaicius portretas
Lietuvoje zmonems objektyvumo nereikia, svarbiausia nedelsiat visiems paleisti krauja, nu ziauru..

Karolinai

Karolinai portretas
Karolina, jeigu Jus bandytu tryse pvz isprievartauti ir zmogus atejes Jus ginti netycia uzmustu skriaudika, ta pati dabar rasytumet? (Tiesiog pavyzdys..)

minde

minde portretas
ne visi gal turi dirbt sveikatos kita darba bet bukam lietuviuj dirba ar blogai geriau kad pasalpinis butu kad pavoijingas darbas niekas nepasake .dziaugtis turi vadovai kad kas isvis ta darba dirba durnyne apsaugoj/geriau vogt pagal komentatorius kur sulaike vagy nevykelis o vagis mire is bado ejo vogt/

Karolina

Karolina portretas
Nu ar jus juokaujate? Zmogu nuzude ir dar ji teisinti bandoma? Tragikomedija.

nuomone

nuomone portretas
Vien peilio nesiojimasis ir paaiskinimas kad jis reikalingas gynybai kazkokia nesamone sis vaikinukas puikiai suprato kad sitas peilis bet kada bus panaudotas pries zmogu.. Kokia gali buti gynyba naudojant peili.Gynybai as visada turiu su savimi duju balioneli ir as manau kad man pakanka savigynai.Siuo atveju tai ziaurus chuliganiskas sadistiskas sio erelio poelgis ir sitas erelis turi tupeti ilgus metus CYPKEJE kad galetu apmastyti ivykdyta sadistiska nusikaltima.

Pupu dede

Pupu dede portretas
Apsauginiai LT yra didziausi nevykeliai. Dar reikia atkreipti demesi, kad pats itariamas policijai paskambino,kitaip dar ir nesurastu. Komedija. Ar normalus zmogus dirba uz 300 euru? Joks vyras save gerbiantis uz tokius pinigus neeitu dirbt, tai patys pagalvokit kas tie apsauginiai.

Kauniokas

Kauniokas portretas
Tiė apsauginiai rujoja rujoja! Ju laimė ,kad manęs mekabina! Subines pradurčiau

BRONIUS TAMALIUNAS.

BRONIUS TAMALIUNAS. portretas
JEIGU TAIP KAIP TEKO MAN MATYTI PARDUOYUVIU APSAUGININKAI ELGSIS AUKU BUS DAUGEU. PILIETIS NEBLAIVUS SU PREKEMIS ATEJIO PRIE KASOS ,PADEJO PREKES ANT PREKIU APSKAICEVIMO STALO, IR LAUGDAMAS KADA APSKAICIUOS ATSIDARE SKARDINE ALAUS...PRISOKO APSAUGINEI, UZLAUZE RANKAS, NUTEMPE Y SAVO PATALPAS, YMETE Y KAMBARY--KAMERA IR UZRAKINO, ISKVIETE POLICIJE. POLICIJEI ATVYKUS , POLICNINKAM BISAIP MELAVO KAD TAI BAISENYBE AGRESYVUS, IR KAD KAIP JIE ATIDARYS KAMERA ISKART PASIRUOSTU TAZERIUS SAUTI. NEZINODAMI PADETIES KETURI POLICININKAI SU TAZEREIS RANKOSE PASIRUOSE PULTI... BET MAN PAAISKINUS KAD VISO TO NEREIKE NURIMO IR ATIDARE KAMERA RAMEI ISIVEZE AISKINTIS... PRADEJUS AISKINTIS SU APSAUGINEIS KODEL JIE NELEIDO TAM PILIECIUI SUSIMOKETI , ATSAKE KAD PER ILGAI PINIGINEI KUITESI ,IR GERE ALU. O KAS JIUM DAVE TEISE UZRAKINTI KAMEROI NUTEMPTI UZLAUZUS RANKAS, ATSAKYMAS-- TOKE MUMS DUOTA INSTRUKCIJE... TAI JAI DUOTOA PAZEIDZENT KONSTITUCIJE TAIP ELGTIS APS

kl.

kl. portretas
Dar viena žmogžudystė žmogžudystėmis pirmaujančioje šalyje.

Antanui

Antanui portretas
Na aš po teisybei savigynai peilio niekada nesinešiočiau, bo toks dviprasmis įrankis. Kita vertus peiliai nėra uždrausti nešiojimuisi.

Raimis

Raimis portretas
Apsauga neturi teisės mušti žmogaus o jai tą darė jie patys išprovokavo šitą įviki !!!

Geras Ponas.

Geras Ponas. portretas
Jei žmogus ginėsi nuo nusikaltėlių- apsaugos, tai gerai ,kad papjovė. Bus pamoka kitiems apsaugos darbuotojams, kurie musa zmones/

xxxx

xxxx portretas
nenustebčiau , jei vaizdo įrašų neatsiras ... negi dubasinsi , filmuojant////

Antanas

Antanas portretas
nuo kada pas mus ,leidziama savyginai nesiotis statybini ar bet koki peili.Apsurdas.Matyt ir advokatas trenktas,gal ir jis nesiojasi peili savyginai.

Dirbes apsauginiu

Dirbes apsauginiu portretas
Situacija dviprasmiska,jeigu tie ''apsauginiai'' muse del kainos skirtumo tarp mandarinu ,ir svogunu, na net keistoka situacija ,na nebent negalejo suvaldyt, bet tai jau neprofesianalumas, ar tiesiog bandymas parodyt virsenybe... nors ir tai nesuteikia teises zudyt...Na zudika galima suprsati ,bet atleisti ,net gi jei ginyba ??? tiesiog kvailiausias itariamojo paaskinimas ... peili nesioju gynybai.ka nori turi sakyt ,bet tik ne gynybai...

Danguole

Danguole portretas
...Na ziauru is ties,bet cia ir apsauginiams pamoka turetu but...vis dazniau tenka skaityt,kad apsauginiai perlipa savo pareigybes,panaudodami fizine jega sulaikytiems juos sumusdami,kaip ir siuo atveju...na video irasas parodys ,aisku tai nereiskia,kad sulaikytas asmuo turi atimt gyvybe,nemanau,kad ir siuo atveju jis tai planavo,bet gindamasis atliko nenumatyta veiksma...as jokiu budu nenoriu teisint itariamaji,bet siuo tragisku atveju pasikartosiu...apsaugos darbuotojai turi gaut griezta instruktaza...jeigu nesugeba susitvarkyt profesonaliai su itariamuoju o tik panaudojant smurta(tryse su vienu)tai tokiems nevertetu darbintis i tokias pareigas...siuo atv vardan paciu saugumo!!!!

jokio pateisinimo

jokio pateisinimo portretas
Tik nereikia,ar normalus žmogus eina su peiliu į parduotuvę?Mandarinai ir svogūnai prasideda iš skirtingų raidžių,ir mandarinai nepriskirti daržovių grupei,tad sumaišyti neįmanoma.Tokius brudus tik utilizuoti.

vot teip

vot teip portretas
nenustebčiau sužinojęs,kad gintis mūsų bananinėje šalyje,jau yra draudžiamas dalykas

Kaunas

Kaunas portretas
Apsauginiai MUSA net moteris ir vaikus,o ka kalbet apie narkomana,musa kad neateitu daugau vagiliaut.O ar turi teise juos baudze uz tai,plugus kaimo

as

as portretas
kaune pries kokia 5 metus banginis parduotuve ejau per kasa ir sucype , prisokoko apsauginiai nusitemempe i savo kambari per ta laikai aisku pavaisino per spranda kokius penkis kart, isrengege , pasirodo kad sucype dzinsai kuriuos as pirkau olandijoje. dadejo dar malku ir pasake jeigu turi pretenziju policijai pasakom kad tu girtas cia vogiai ...o as alaus buvau isgeres bokala. tai nenustebsiu jeigu zmogu pradeda lupti ne uz nieka ir jis ginasi. as ne ant tiek narsus bet irgi pavaryciaiau

Nejuokinkit

Nejuokinkit portretas
Nuo kada normalus zmones i parduotuve su peiliu kiseneja eina,ir pjauna iskart i gerkle.Narkomanas senai zinomas ,uz koju ir i siena bruda

Anonimas

Anonimas portretas
o kiek bus bausmes skirta puse metu kalet ir penki eu zalos susimoket juk teisesaugoi akciju daugiau nei maxsimoj

Anonimas

Anonimas portretas
psihas jis bet gaila apasauginio

žudikas

žudikas portretas
Maksim Pavlovskij

Antanas

Antanas portretas
Matosi kaltinamasis galimai psihinis ligonis, gaila apsauginio, bet jo negrazinsi

q

q portretas
kokia pavardė to maksimo?

...

... portretas
JEI advokatas teisybę sako - jam pagarba, jei TIK meluoja - teist kartu su žudiku už bendradarbiavimą ir nusikaltimo slėpimą.

abejonė

abejonė portretas
Trys apsaugos darbuotojai..... Uždaroje patalpoje su pažeidėju...... Pažeidėjas vieną apsaugininką nužudo, kitą sužeidžia.... Žudikas sugeba pasprukti iš apsaugos patalpos ir prekybos centro.... Aišku, policija ištirs aplinkybes, bet dėl apsaugos darbuotojų profesionalumo kyla daug klausimų (nebent koks bušido čempionas buvo sugalvojes nugvelbti kilogramą mandarinų)

Eu

Eu portretas
Tarcok bl .. pati uzmusti toki ..

Sima gynėjui

Sima gynėjui portretas
pone, yra kameros ir jei jūs čia kažkokį "skiedalą pilate", tai yra mažų mažiausiai neetiška, nes žuvusysis pats nebegali savęs apginti, bet Dievas yra visiems teisėjas. Vagys ir aferistai labai greitai žino kaip save išteisinti. Šlykštu tokias antraštes skaityti. Bus matyti, kaip jūs visi jausitės, kai apsauginiais niekas nebenorės dirbti. Galėsit patys "klėbuotis" su tomis atmatomis. Šito žuvusio žmogaus pralietas nekaltas kraujas turės daug ką pakeisti, nes kitaip, visiems bus nekas.

jo

jo portretas
Gerai, kad šitas Maksimas O. savigynai kalašnikovo nesinešiojo...

Jis

Jis portretas
Advokatas ir yra tam advokatu- išsukti kiek galima nes už tai pinigus gauna. Bet faktas yra faktas- užmušti kitą žmogų reikia sugebėjimų ir tam tikro mentaliteto, todėl teisinti mušė, nemušė- jau antraplanis reikalas. Be to, tikrai jau niekas netempia už svogūną ir nemuša.

dievas

dievas portretas
Nu sulaikymas ir neturejo ilgai uztrukt, del tokios gudriai pasirinktos vietos pasislept

mm

mm portretas
Žmogus mirė nes pirkėjas tyčia ar netyčia sumaišė svogūnus su mandarinais... kažkoks košmariškas absurdas.

Kaunui

Kaunui portretas
Šiaip rašo, kad mama įkalbėjo sūnų pasiduoti...

...

... portretas
Tokį reikėjo sulaikant vietoje 'bebandant pabėgt'...

Seimai tvirtybes

Seimai tvirtybes portretas
Apsauginiai turi buti apmokyti ir gauti nemaza algele, tai labai pavojingas darbas. Kada supras savininkai, patys prestizinem masinom laksto ir sedi kabinetuose.Baisus ivykis visoje Lietuvoje, gal kas pajudes....seimai neapsakomas skausmas, tvirtybes

Anonimas

Anonimas portretas
Atrodo,kad pilietiški klaipėdiečiai padėjo sulaikyti žudiką.Tik kolega,buvęs kartu,kažkaip negalėjo niekuo padėti...labai jau suįžūlejo tie kišenvagiai-tuoj per gerklę su peiliu.

Negaliu skaityti

Negaliu skaityti portretas
Teisingai, reikia teismo dėl, suėmimo, mat gali "karalius" būti įžeistas. Gal geriau ji paglostykit, nupirkit butelį ir leiskit eiti pasivaikščioti, nes vargšelis gali būti patyręs traumą - vistik gaudė daug policininkų.

Kaunas

Kaunas portretas
gerai policija padirbo saunuoliai buciau vadas ir premija duociau Uzuojauta zuvusio artimiesiems
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių