Jaunas vairuotojas bandė sprukti nuo policijos naktinės Klaipėdos gatvėmis

DIEVAS

DIEVAS portretas
OI TIE BYBIAI, GAURUOTI BYBIAI, IR PYZDOS AJAJAJI, PYZDOS SULTELIU JUM VISIEM KURVA SU MYZALU SUMAISYTU

hmm

hmm portretas
Kodėl čia puikuojasi nuotrauka kur parašyta kad jaunas vaiiruotojas bėgo nuo policijos ir kažkokio žmogaus veidas nors jis niekur nebėgo? Čia kas dedasi?

Kastetui

Kastetui portretas
Jei esi toks didvyris, padek geriau marozus narkomanus gaudyti!!!

Nū portretas
Jaunas o jus kas gero kas ant jūsų sąžinės gero milicijos išgamos?

Tudis

Tudis portretas
Milicinikai šliužai kaip užkekta ten žmoniu nepapuola(

kastetas

kastetas portretas
asmeniskai pagauciau ta gaiduka tai realiai susimastytu o baudos jam nepades

dievas

dievas portretas
pilni kiausai spermos visiem kurva BYBIU NAHUi geru geru BYBIU ir pyzdos sulteliu

emi

emi portretas
Galiu viena pasakyt žodį-tauta be ateities!

Kauniokas

Kauniokas portretas
Nuo gyvuliu laukiniu reik sprukti ! Savisauga!

Primityvios

Primityvios portretas
provincijos naujienos...:D, jau kad įvykis, vaje vaje..

VE info

VE info portretas
... po to, kai dėl dviejų žmonių gyvybių pareikalavusios avarijos, kurią sukėlė girtas Trakų policininkas, atsistatydino šalies generalinis policijos komisaras, atsakė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

VE info

VE info portretas
Pirmadienį visą Lietuvą sukrėtė žinia apie sekmadienį maždaug 19 val. kelyje Kaunas-Zapyškis-Šakiai, kaip įtariama, policijos komisariato Patrulių būrio vado Vytauto Demeniaus partrenktą dviračiu važiavusį 14 m. Lukšių kaimo gyventoją Joną Š. Paauglio gyvybė pirmadienio popietę užgeso. Kaltininkas net nepriėjęs prie savo aukos iš eismo įvykio paspruko.

...

... portretas
Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį apie 20 val. 40 min. Vilniuje, Liepkalnio-Geležinkelio-Aušros Vartų-Drujos gatvių sankryžoje, nuosavas automobilis „Ford Galaxy“, vairuojamas ne tarnybos metu neuniformuoto neblaivaus (2,03 prom.) Vilniaus apskrities VPK Patrulių rinktinės vyriausiojo patrulio V. P. (gim. 1981 m.), persirikiuodamas iš pirmos eismo juostos į antrą, kliudė sustojusį automobilį „Mercedes Benz“, kurį vairavo vyras (gim. 1988 m.). Skaitykite daugiau: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/kriminalai/2017/10/24/news/girtas-vilniaus-policininkas-sukele-avarija-3224811/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

Jo

Jo portretas
Birželio 13 d. 18.46 val. Kėdainių rajono Dotnuvos miestelio Tilto gatvėje susidūrė automobiliai „Opel Corsa“ ir „Audi A5“. 24-erių metų „Opel Corsa“ vairuotoja dėl patirtų sužalojimų buvo pristatyta į gydymo įstaigą, „Audi A5“ vairavęs asmuo pasišalino iš įvykio vietos. Paaiškėjo, jog automobilį vairavo pareigūnas, o ne jo tėvas, kaip manyta anksčiau.

Apie Klaipėdos pareigūnus

Apie Klaipėdos pareigūnus portretas
Nustatyta, kad tuo metu, kai sulaikytasis sėdėjo ant suoliuko ir nesipriešino pareigūnams, vienas jų antrankiais surakino šio rankas už nugaros ir ant antrankių užrišo virvę. Tada vienas pareigūnas, laikydamas atidarytas kameros duris, ėmė sulaikytojo rankas virve tempti į viršų, kol galop virvę permetė per duris ir šias uždarė, o virvės galą patempęs į apačią užfiksavo už kameros durų rankenos. „Taip antrankiais už nugaros surakintomis ir į viršų pakeltomis rankomis sulaikytasis išbuvo 57 minutes“, – teigiama policijos tarnybinio patikrinimo išvadoje. Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/law/trys-pries-viena-po-egzekucijos-policijos-arestineje-netiketas-posukis.d?id=76820985

dievas

dievas portretas
pyzdinkit jus visi NAAAHUUUJ ir pareigunai ir nepareigunai ir zurnalistai ir vairuotojai, tiesiog pyyyzdinkit pyderai jus cia nepise protochykuley bastardai kurva bybi nahui i aki

Buves pareigūnas

Buves pareigūnas portretas
Atsakau apie asmenius, nesu, teko girdėti apie asmenys. Kur dirbau manau ne tamstos reikalas, Jūs tikiuosi, ten tikrai netarnausit, skirtingas mūsų požiūris (Jūs dirbat, aš tarnavau) be to į napažystamą asmenį reiktu kreiptis Jūs. Ant pareigūnų negalima būt nepatenkintu, galima būt nepatenkintu pareigūnais, bet nesu nepatenkintas pareigūnais, sakau, kad nuotraukose matosi kai kurių jų neprofesionalumas, tik tiek. Girtuoklių kelyje netoleruoju, deja patirtis rodo, kad ir tarp pareigūnų jų pasitaiko. Dėl kelyje, papuvusio požiūrio, tai yra kriminalinių elemenų žargonas, jei esate pareigūnas, turėtumėt net žinot ką tai reiškia. O šiaip sudidaro įspudis, kad tamsta ir dabar ne visai blaiviai viską vertinat. Tikiuosi nesat pareigūnas, priešingu atveju vsiems ir buvusiems ie esamiems dėl Jūsų gėda. Tai tiek.

>...

>... portretas
Nepulkit apdirbto mundiuro valyti. Viešoje vietoje privatumas lygiai taip pat ginamas įstatymu. O dėl lygių teisių, tai jos susijusios ir su pareigų atlikimu. Žurnalistams bėgioti po važiuojamą dalį negalima kaip ir bet kuriam kitam asmeniui. O atliekant dokumentų tikrinimą dar yra ir būtina užtikrinti asmens duomenų apsaugą. O išgėrus nėr ko prie vairo sėsti, kaip ir uniformą užsidėjus pasipūsti ir aukščiau įsttymo pasijusti. Labai skiriasi pareigūnų elgesys. Vieni nusipelno tik pagarbos ir pagirimo, kiti dėje tik sukelia tik pasišlikštėjimą. O tamsta save prie kurių priskiriat?

buvusiam pareigūnui

buvusiam pareigūnui portretas
turbūt girdėjes nesi apie kelyje dirbančius asmenius, idomu kur pats dirbai ir kaip išėjai kad toks nepatenkintas ant pareigūnų, gal ir pats toleruoji girtuolius kelyje, su tokiu savo papuvusiu požiūriu.

Buves pareigūnas

Buves pareigūnas portretas
Vadovams reiktu pradėti bent keletą tarnybinių patikrinimų. Pareigūnai po važiuojamą dalį šlaistosi, lyg patys būtu neblaivus (akivaizdu nuotraukose),o jei siekiant reklamos toleruojamas ir civiliokų, tegu ir žurnalistų šlaisymasis, policija darosi panaši į viešųjų ryšių besivaikantčius liurbius. Iš solidžios priemonės padarė pasiputimo ir tuštybės demonstraciją.

...

... portretas
Viešoje vietoje privatumo nelieka, viešumoje esi viešas asmuo ir esi pavaldus visiems privalomoms normoms.

prasipūtė klaipėdiečiai

prasipūtė klaipėdiečiai portretas
Gerai! nė čia ko tokiems važinėtis, gerai kad viešinama

Klausimas

Klausimas portretas
Ar teisėta viešinti nuotraukas asmenų, kurie nieko nepažeidė, o tik buvo sustabdyti. Ir ar teisėtas tokių fotografų šlaistymasis važiuojamoje dalyje. Šlikšti šalis darosi, visur tik prievarta ir asmeninės erdvės pažeidimai. Pažeidei, gali būti ir paviešintas, visais kitais atvėjais, reikia gerbti asmens privatumą. O pareigūnai tai turėt užtikrinti, o neskatinti landžiojimo tarp automobilių važuojamoje dalyje.

daina

daina portretas
ne veltui mano draugai užsieniečiai jau antrą dieną sakė pastebėję, jog Lietuvoje labai arogantiškas ir įžūlus jaunimas.

Pigus zurnalistai pas mus ant vitaminu neuzdirba

Pigus zurnalistai pas mus ant vitaminu neuzdirba portretas
Net nesugeba parasyka ka moteris vairavo o kavyras
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių