Kelių policininkus nustebino pažeidėjos paaiškinimas

keista

keista portretas
Keista,kad pareigūnai nežino,kad Tiltų gt.gyventojai turi teisę važiuoti...

tikrai

tikrai portretas
nezinojau kad pareigunai saugo senamiescio namus nuo vibracijos,... senamiestis ir taip tuscias, kad kelios masinos pravaziuoja tam nebutina skirti buri policininku...kameras tegu suremontuoja ir to pakaks. ar jau visi nusikaltimai isaiskinti, nejau nera tikrai problematisku vietu mieste, kaip tik si? panasu kad miestieciu saugumas paciu reikalas, nes namai svarbiau ...

Ne rusas

Ne rusas portretas
Atsiprašau visiems rusams už įžeidimus! Tai geriausia mokykla ir geriausi žmonės!

o

o portretas
oj-joj-joj kaip dirbo net dvi valandas, ir dar per tokius šalčius ! o štai Sausio 15 g. prie Rumpiškės g. pėsčiųjų perėjos jau visą žiema stovi mikroautobusas, nors čia net sustoti draudžiama, ir niekam nekliuva, kita mašina žiemoja Rumpiškės ir Sausio gatvių sankryžoje, taip pat niekam nekliuva. Argi taip sunku įvesti tvarką bent magistralinėse gatvėse.

Klaipediete

Klaipediete portretas
Nu briedas, autobusai važinėja tai nieko ,nėra vibracijos? Kas čia per issigalvojimai, kad negalima važinėti o ypač gyventojams

Ne rusas

Ne rusas portretas
palikit jus ta gorkio mokykla ramybėj ji net pavadinta ruso garbei, ir nuo to kas rusiška reikia laikytis kuo toliau, patys matoks kad jie okupantai, -Gruzija, ukraina ir t.t O tiltu gatvėje reikia pastoviai budėt, nes važiuoja ten visokie klevalapiai su savo BMW

Anonimas

Anonimas portretas
atimti teises tokiai su perlaikimu ! gal teises padovanojo ddddddddddddd

Inga

Inga portretas
Pritariu Hansui, prie Gorkio mokyklos įžūliai nepaisoma ženklo "Sustoti draudžiama" - ne tai, kad vaikus išleidžia, bet kažkodėl ramiai palikę mašinas, palydi juos iki klasės ir dar būtinai kuprinę nuneša! O prie Naujosios Uosto ir Gegužės gatvių sankryžos tai baisu, kas darosi... Sukantys į kairę nepraleidžia važiuojančių tiesiai link centro, ir iš Naujosios Uosto nuolat sukama į kairę, nors neseniai net tai draudžiantį ženklą paryškino. Policijos ten niekad nematau, net piko laiku.

Hansas

Hansas portretas
Tikrai, kad policininkai nerimtai atlieka savo pareigas, nes yra kur kas problematiškesnių vietų. Ypač prie Gorkio mokyklos, iš Uosto gatvės sukant į Daukanto daug kas nepaiso ženklo, draudžiančio toje vietoje, įvažiavus į Daukanto g., sukti kairėn ir t.t.

M

M portretas
Būrys policininkų vykdė reidą, kad pagautų per tuščią apgriuvusį senamiestį pravažiavusias kelias mašinas.. Mjo, net trūksta žodžių. O prie Gorkio mokyklos nenorit apsilankyti? Ten yra absoliutus ignoravimas kelio ženklų ir apskritai saugaus eismo principų. Pvz vakar viena supermamytė stovėjo tiesiog ant perėjos su įjungtu avariniu ir laukė savo moksleivio. Bet turbūt svarbiau sutrūnijęs senamiestis.

Blabla

 Blabla portretas
Ne kelia saugo.Ponu ramybe. Kurwa!

K

K portretas
Neveikia tos kameros. Kai apgadino mano automobilį niekas nieko net nebandė aiškintis naudodami tų kamerų įrašus. Gavau iš šalia esančios parduotuvės vaizdo įrašą. Nelabai aiškiai buvo matyti numeriai pažeidėjo automobilio (nors tokių automobilių gal 5 tik lietuvoj registruoti). Suradau gyvai tą auto, nufotografavau, perdaviu visą medžiagą policijai, nes vaizdo įrašo ekspertizę pats iniciajavau per valstybines institucijas. Rezultatas-byla nutraukta, nes su kaltininku nepavyko susisiekti... čia labai sutrumpinta istorija.

Kažkas neatlieka savo darbo

Kažkas neatlieka savo darbo portretas
Moterėlė važinėja nuolat Tiltų gatve, tai kokia tada tų kamerų paskirtis? Dėl grožio?

ss

ss portretas
kaip tai negalima vaziuoti tiltu gatve?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių