Klaipėdos „Akropolyje“ mirtinai nudurtas apsaugos darbuotojas, įtariamasis sulaikytas

jomajo

jomajo portretas
Ziauru

apsauga

apsauga portretas
Įvykis neeilinis, bet deja - nepaskutinis. Apsaugos darbuotojų kvalifikacija - "žemiau plintuso". Nelaimė atsitiko darbo metu, darbo vietoje ir ne spontaniškai. Galima buvo paruošti apsaugos darbuotojus tokioms situacijoms ir jų išvengti. Su pažeidėju dirbo trys apsaugos darbuotojai, nusikaltėlis buvo uždaroje tarnybinėje patalpoje. Darbuotojai arba nežinojo, kaip saugiai elgtis tokioje situacijoje, arba dirbo "atsipalaidavę". Abiem atvejais akivaizdžios spragos apsaugos darbuotojų paruošime. Juk, kad ir kaip bebūtų skaudu, bet vaikinai DIRBO apsaugos darbuotojo darbą ( ne valytojo, ne pardavėjo....) Rezultatas - dirbo blogai ir netinkamai. Užuojauta žuvusiojo artimiesiems. Prieš juos atskomybę turėtų jausti vaikino darbdaviai ( ir ne tik moralinę)

K.p.

K.p. portretas
Tie apsaugininkai per daug sau leidzia buvo rodyta per televizoriu kaip senole nutempe nuo laiptu kaip vyriski muse nusivede i kabineta tai kaip cia iseina dirba kazkokie sizofrenikai aisku gaila bet musti zmones paskui tik pasirodo kad apsiriko nieko zmogus nepavoge gal apsauginiai isivaizduoja kad po parduotuves vaiksto bokso kriauses

asmeninis

asmeninis portretas
Teisininkas !!! Tu turbut mazai dar istatymu zinai arba dar tik pradziamokslis.... Nes kokiu tikslu visu pirma saltasis ginklas reikalingas einant i prekybos centra. Beto einant vokti i ta pati pc, kai esant zinomas. taciau kilus itarimui pc apsaugos darbuotuojai gali patikrinti jusu turimas prekes su cekiu , kilus neaiskumams del Prekes kainos kvieciasi vyr. Kasininke arba vadove kad patikrintu realias kainas. O neigu jis nesileido tikrinanamas ir jam nesvarbu kiek ju buvo nes turejo salta ginkla ir juom pasinaudojo jam buvo turbut dzin svarbu bandyti pabegti ir nebuti sulaikytam nei apsaugos nei kazkieno kito

Tokios profesijos

Tokios profesijos portretas
negina niekas.Juos pasamdę darbdaviai irgi elgiasi su jais kaip nori.Galima pasidomėti pvz. kaip dirba ir kiek gauna kazino krupje kur šeimininkai ir ,,pitbuliai"atima visus arbatpinigius iki cento.Ir palieka tik algą netoli minimumo.Nežiūrint kad darbas pavojingas ir kas antrą parą.Kodėl nei profsajuzai nei darbo inspekcija/jei tokia yra nes negirdėjau ka ką darytu/nesiima priemonių?Ir šie apsauginiai turėdami toki darbą kažin ar uždirba pora štukių.Turbūt kap pardavėjų-miiiinimumas..Neužmirškit dar pasakyti kad pas mus labai daug laisvų darbo vietų tik nieks nenor dirbti-loooodariai ant Lietuvos:DDD)

teisininkas

teisininkas portretas
Gėda už Lietuvos piliečius... kas jūs per tauta... Ar matėt, ar stovėjot šalia... kokią teisę turite teisti kažką.... kokią teisę turite žmogų vadinti narkomanu, jei nėra jokių dar įrodymų... pasižiūrėkit visi visų pirma į savo šeimas, į savo artimuosius... toks jausmas, kas visi šventi rašo... Įvyko tragedija, kurios metu mirė žmogus... ir tai faktas... o aplinkybės yra miglotos... tai, kad žmogus gynėsi, tikimybė yra labai didelė, nes apsaugos darbuotojai dažnai piknaudžiauja ir panaudoja jėga prieš sulaikytus asmenis ...

Elzbieta

Elzbieta portretas
Pirmiausia, užuojauta žuvusiojo apsauginio artimiesiems, jį pažįnojusiems. Pagarba visiems apsauginiams, policijos darbuotojams. O ką mato greitosios pagalbos ekipažai, medikai, sutikę tokius neadvokačius - narkomanus? Atgaivini ir žiūrėk, kad negautum į skurą vietoj "ačiū". Kur nusiridenom, niekur nebesaugu...Beprasmė jaunuolio žūtis. Užuojauta.

Anonimas

Anonimas portretas
Liberastams - narkuska brangiausias draugas.

sargai

sargai portretas
geriau vaziuokit braskiu skynti tai patare pensinykas

Tam Seniui,kur rase-vperiod litovci

Tam Seniui,kur rase-vperiod litovci portretas
Dabar sakyk vperiod nasi,nes pasirodo Maksimas,mes lietuviai vaikams tokiu vardu krikstydami neduodame.

siūlyčiau

siūlyčiau portretas
visus, kurie gina šiukšlę narkomaną--įdarbint apsauginiais, ir tada jūs, idijotai, pabūkit "humanistais", kai koks, geriausiu atveju, sifilitikas--steroidas, apsivogęs, straksi prieš tave, ir aiškina, kas man dabar, arba rytoj, bus...Na, tautiečiai, pabūkit liberastais, paglostykit narkošai galvelę, sumokėkit už prekes iš savo "išmaldos", o kai jus papjaus--šiukšlė advokatėlis pradės žviegti: savygina.

To Kaunas

To Kaunas portretas
Esi visiskas kaimas :) neisivaizduoji net kaip kas vyksta. Niekas jau senai nebemusa jokiu vagiu. Taigi siais laikais visi zino savo teises. O jai ir pasitaiko tokiu debilu, tai jie nukencia smarkiai. Be to toki kaip tave reiktu sodint o ne apsauginius kurie dirba savo darba ir dar uz minimuma saugo ne tik prekes oarduotuvdj bet ir tokiu debilu kaip tu sveikata. Taip kad tikiuos tavo urodo galva ka da tai suvoks sita varianta jog turetum but dekingas ir laizyt padus ne tik policijai bet ir apsauginiam. Dvasios ubagas esi :)

Kaunas

Kaunas portretas
Musa zmones apsauginiai,ir ipac tuos kurie daznai lankosi vagia, galvoja primus neateis,o juk narkotos ligoniai sunkus,neprognuozuojami.Apie juos visi zino bet visi nusisuke.O kad vagia is tu centru net babules,nepragyvena zmones ir aplinkybes prispire nusikalsti.Apsauginiu reiktu daugiau sodint, tik ismeta is darbo ir vazuoja kaimo japai atgal y PROVINCIJA

Cikas

Cikas portretas
Vagims reikia rankas kapot, o narkomanams-žudikams galvas.

Durniu laivas

Durniu laivas portretas
Policininkas pavartoja ginkla pries ginkluota. Ir tai paskui ta menta po teismus užtampo. O ka gali apsauginis ???? Nieko nepapeši, taip Briuselis pasake

Antiapsauginis

Antiapsauginis portretas
Gaila jauno žmogaus. Gyvenimas nutrūko tik prasidėjes. Užuojauta artimiesiems. Skaudūs įvykiai verčia daryti išvadas. Paskaičius Apsauginio komentarus, kyla įtarimas, kad toje srityje ne viskas gerai. Komentatorius akivaizdžiai pervargęs ir psichinė jo būsena nestabili. Iki ašarų galėdamas savęs, plėšo ant krūtinės marškinius : "Pažiūrėkit....! , Pagailėkit.....!, Kaip man sunku....!" Suprasčiau, jeigu taip guostūsi privalomos karinės tarnybos karys, nes jis PRIVALO tarnauti. Ar PRIVALO apsaugos darbuotojas dirbti sunkų, nemėgiamą ir mažai apmokamą darbą ? Jeigu kas nors atliktų tyrimą, kiek dirbančių apsaugos darbuotojų lanko sporto sales, rezultatai tikrai nustebintų. O dar labiau nustebintų tokių verkšlenančių "Apsauginių" pasiteisinimai kodėl jie to nedaro.

Apsauginis

Apsauginis portretas
Vaikinas atliko saziningai darba o ji papjove .o cia matau yra speliojanciu gal jis ginesi nuo apsaugos kazka pavoges . Tikri tautieciai arba silpnaprociai .blogietis uz 400. Dirba .o gerietis apsivoges gindamasis papjove blogiedi.uzuojauta artimiems .....

Apsauginis

Apsauginis portretas
As pats dirbu apsaugoje .ir galiu pasakiti .kad nei vienas apsauginis nemus be reikalo nebent ginantis .o apie zmones galiu pasakiti kad baisus darbas .nes tu negali nieko nes busi neteisus .o kai jau gali buna per velu tada esi nekaltas bet saltas ....jug sakoma kad visur pasitaiko negeru zmoniu .bet uz tai nezudoma .ir saugodami .butus .parduotuves .bankus .garazus .gamyklas.sodus.i barus ir losimo namus .vazinejam naktim tamsoje dazniausiai po viena ekipaze ir buna mintis kad gali buti paskutinis budejimas .

Čia kuris su peiliu vaikšto po parduotuves ?

Čia kuris su peiliu vaikšto po parduotuves ? portretas
Asmenys su peiliais po parduotuves ar mieste vaikšto ne dėl mados o su tikslu vienokiu ar kitokiu.

Samsara

Samsara portretas
Tikiu, kad būta smurto prieš tą vagiuką. Nėra jokio tikslo ar prasmės eiti su peiliu pas akropolio apsauginius, kad ir narkomanas būtum. Apsauginiai pagavę ne kažką tokiam padaryti gali, o juk nusibosta tokie įžūlūs vagiai, kaip nors atgrasinti stengiasi tose savo patalpose. Galimai perlenkė ir tas prieš tria griebėsi to ką galėjo ir turėjo.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Gal zinote pavarde varda mirusiojo?

Arturui

Arturui portretas
Aha. Peilį nešiojosi matyt todėl, kad jau iš namų išėjo afekto būsenos... Koks adekvatus žmogus nešiojasi mieste peilį kišenėje?

Anarhistas

Anarhistas portretas
Na va Albinukas sulaike šlovė jam gerai, kad motina pridave savo emigranta o tai but vejai laukuos.

KOKIA GEDA gimdytojai

KOKIA GEDA gimdytojai portretas
Rado zudika atejusi PAS Mama ..Skausmas... Kalte ???

Lt tai rimtai debilai konkretus

Lt tai rimtai debilai konkretus portretas
Kokioje dar afekto busenoje ir isvis apie ka cia kalbet kad apsauginiai 3, o ji ta asocialu valkata gailet. Nesvarbu kokia situacija buvo, faktas vienas is kur pas ta valkata buvo peilis, kokiais tikslais jis ji nesiojasi? Manau pamateme kokiais tikslais, gaila apsauginio, o ta atchoda i kalejima iskart

Dedas

Dedas portretas
kokie dar 400 euru is kur jus idiotai traukiat tokias algas, ne Lenkijoi gi gyvenam. Apsauginio alga i rankas 250 euro. Dar litais gaudavo po 800. As nesuprantu kam zmones lt dirba uz tokius pinigus jeigu yra iseitis emigruoti.

Policijos radijo klausytojas

Policijos radijo klausytojas portretas
Jau sulaikė

Galbūt tai buvo niekšas

Galbūt tai buvo niekšas portretas
Prieš metus Rimi mačiau kaip apsauginis dubasino savo malonumui nekaltą bomželį už tai, kad prašė išmaldos prie durų.

Artura

Artura portretas
Tu debilas

Arturas

Arturas portretas
nemanau kad jis užpuole apsaugyni be priežasties. visai gali buti kad apsauginis ji stipriai muše be priežasties ir stipriai. o tas vargšelis gindamas affekto busenoi reže.

Nenuostabu kai

Nenuostabu kai portretas
uz minimuma apsaugoj dirba diedukai ar mociutes bei studentukai vejo perpuciami

jop

jop portretas
Kur plentvolis po plentvolius narmokmanus

nemąsto

nemąsto portretas
apsauga turi kiekvienu atveju naudot antrankius, o net ir už vagystes reik sodint keliems metams, už nužudymą iki gyvos galvos. Vsio. Net toks kiauras būdamas pagalvosi ar verta sėst iki gyvos galvos. O pas mus net policija su baime pistoletų nenaudoja, iš tazerių apgailėtinų bando kažką išspaust.

Rimas

Rimas portretas
Gal koks pabegelis?

Anonimas

Anonimas portretas
Užuojauta, o tie kurie lieja visokia bjaurastį, mano panieka jums

killer

killer portretas
Labai panašus į narkomaną, kuris mėgino užpulti laiptinėj prieš gerą mėnesį. Policija atvyko po 11 min. nuo skambučio pradžios su 112 dispečere, kuriai kyla klausimas: iš kur ašinau, kad tai narkomanas. To "veikėjo" draugelis gulėjo "kominis" laiptinėje, o užpuolikas šoko ir niniavo kažkokią melodiją. Deje, kol atvyko pareigūnai, dėl sistemos didžiulių problemų, narkomanas ramiai išėjo iš laiptinės, po to kai išdaužė laiptinės langą tarp pirmo ir antro aukštų, ir pradingo tarp daugiabučių.

jo

jo portretas
Apranga tai konkrečiai slaviška iš ten...

Tikis

Tikis portretas
Ne musu zmogus, is karto matosi. Apranga atvykelio...

Cha

Cha portretas
Gal kas paaiškins tiems apsauginiams,kad rizikuot savo gyvybę konfliktuojant su narkošom už 400 evrų atlyginimą yra daugiau negu kvaila?

Gugis

Gugis portretas
Uzaugo tolerastu karta. Kada tvarka bus?

Siaubelis

Siaubelis portretas
Kas daros!!!!Jei narkomanas pasidarbavo,tai visus narkomanus sugaudyt ir uždaryt į vieną narvą,tegu vienas kitą pjauna.Užteks niekuo dėtus žmones žudyt ir gazdint.Visai suižulėjo,net prekybos centruose daro ką nori.

ggg

ggg portretas
Tai pagavo žudiką ar ne?

jau

jau portretas
/ateiviai/ taip suizulejo kad drista dar ciniskai komentuoti tai kgb asocialas kuriam /more po kolena/......

Anonimas

Anonimas portretas
Narkomanai nepakaltinami. Nežinau kodėl bet manau kad šitaip galėtų pasielgti žmogus neadekvatus.

Senis

Senis portretas
Litovci vpiriod.

Užuojauta

Užuojauta portretas
baisu gatvėse ypač tamsiuoju paros metu, o dabar net parduotuvėse nesaugu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių