Klaipėdoje baseine mirė vyras

 • Teksto dydis:

Klaipėdoje, sporto klubo „Impuls“ baseine netikėtai mirė 60-metis vyras.

Kaip skelbia naujienų portalas lrytas.lt, remdamasis Klaipėdos policijos atstovais, nelaimė įvyko apie 8 val., Liepų gatvėje esančiame sporto klube. Atvykę medikai vyrui, gimusiam 1958 metais, konstatavo mirtį – pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

LNK žinios teigia, kad vyras buvo vieno plaukimo klubo narys, antradienį ryte plaukdamas vienu takeliu ir atsispyręs nuo sienelės jis paniro po vandeniu ir nebeiškilo – jį ištraukti padėjo baseino lankytojai, tačiau nei baseino gelbėtojui, nei atvykusiems medikams nepavyko klaipėdiečio atgaivinti.

Impuls atstovai antradienio vakarą išplatintame komentare nurodo, kad 60-metis klientas, reguliariai baseiną lankydavęs su bičiuliais, antradienį plaukiojo apie 20 minučių, tuomet susmukęs paniro po vandeniu.

Pasak klubo atstovų, vyras buvo patyręs plaukikas, plaukiojo apie 40 metų. Turimais duomenimis, klientas galėjo mirti dėl rimtų širdies problemų, t.y. jam buvo atlikta širdies operacija.

Klaipėdos sveikatingumo klubo „Impuls“ vadovės Eglės Vaupšaitės komentaras:

Mūsų duomenimis, su bičiulių kompanija baseiną reguliariai lankydavęs 60-metis klientas antradienio rytą baseine plaukiojo apie 20 minučių. Tada priplaukęs prie baseino krašto atsistojo, staiga susmukęs panėrė po vandeniu. Kiti šalia buvę žmonės – jo bičiulis (medikas-chirurgas) ir baseino prižiūrėtoja – nedelsiant sureagavo, ištraukė jį iš vandens ir pradėjo gaivinti. Vyras buvo nuolat gaivinamas iki tol, kol atvyko greitoji.

Greitoji pagalba buvo pakviesta iš karto – ji atvyko per maždaug 10 minučių. Atvykę medikai gaivino dar apie 40 min. ir apie 8 val. konstatavo mirties faktą. Reiškiame nuoširdžią užuojautą mirusio vyro šeimai dėl netekties.

Pirminiais duomenimis, atsitikimą galėjo lemti kliento sveikatos problemos. Pagal mūsų turimą informaciją, jis turėjo rimtų širdies problemų jau anksčiau, buvo patyręs širdies operaciją. Šią informaciją mums patvirtino ir atvykę šeimos nariai.

Jis buvo ilgametis plaukikas, plaukiojo apie 40 metų. Sveikatos problemų neturintis suaugęs žmogus tokio gylio baseine paskęsti negalėtų, nes gylis jame tik 1,42 m, o kliento ūgis siekė apie 1,90 m.

Primename, kad turint rimtų sveikatos sutrikimų, visuomet labai svarbu atsakingai įvertinti savo galimybes ir pasitarti su medikais bei sveikatingumo klubų specialistais.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Metai po tragedijos sporto klube: tyrimas jau buvo nutrauktas, laukiama naujo sprendimo (65) Skaitykite daugiau: w.lrytas.lt/lietuvosdiena/nelaimes/2018/09/05/news/metai-po-tragedijos-tyrimas-jau-buvo-nutrauktas-laukiama-naujo-sprendimo-

kur impulsas- ten mirtis

kur impulsas- ten mirtis portretas
Prieš metus nuskendo 7-metis Lyg tyčia trečiadienį sukanka lygiai metai nuo kitos Lietuvą sukrėtusios tragedijos sporto klubo „Impuls“ baseine. 2017 m. rugsėjo 5 d. sporto klubo baseine nuskendo 7 metų berniukas. Kaip tąkart skelbė lrytas.lt, iš vandens ištrauktą vaiką atvykę medikai ilgai gaivino, tačiau jo išgelbėti nepavyko. Pirminiais duomenimis, nelaimė nutiko po plaukimo treniruotės. Tąkart po nelaimės „Impuls“ išplatintame pranešime buvo teigiama, kad sporto klubas bendradarbiauja su policija ir yra pasiruošęs suteikti visą reikalingą informaciją teisėsaugai. Po nelaimės Klaipėdoje antradienį, lrytas.lt pasidomėjo prieš metus įvykusia tragedija ir paaiškėjo, kad ikiteisminis tyrimas tebevyksta, joks sprendimas jame nėra priimtas. Per metus šis tyrimas jau buvo nutrauktas, tačiau gavus skundą, jis vėl buvo atnaujintas ir tebesitęsia iki šiol.

nežiniukas

nežiniukas portretas
ar nežiniukas apie save rašo?
VISI KOMENTARAI 27
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių