Lietuvio kelionę nutraukė imigrantų smūgiai

"Esmė ta, kad visa Europa tokius įvykius slepia, tačiau tai jau tampa nebejuokinga. Mano kolega buvo patekęs į tokią pat situaciją, kaip ir Kęstutis, tik jam geriau baigėsi. Kolega nesivijo vagies, tad nenukentėjo taip smarkiai. Bet šiaip vairuotojai labai dažnai nukenčia. Iš pradžių pasitaikydavo tik vagysčių iš puspriekabių, dabar pabėgėliai puldinėja vairuotojus. Ir išpuolių vis daugėja", – tvirtino Gabrielius.

Imigrantų teisės aukščiau visko

Vairuotojus stebina tas faktas, jog smurtas ir išpuoliai prieš vairuotojus yra nutylimi.

"Viešai apie tai niekas nenori kalbėti. Žmonės liudija tik socialiniuose tinkluose, tačiau užsienio žiniasklaida tyli. Dažnam yra tekę susidurti su vagyste. Tai telefonus pavagia, tai kompiuterius, tai degalus išpumpuoja. Tačiau pikta, jog imigrantų teisės yra aukščiau už Europos gyventojų. Dar liksi kaltas, jei bandysi gintis", – tikino vyras.

Įvairiausiose kompanijose dirbantys lietuviai vairuotojai teigia, jog apsiginti nuo imigrantų tampa nebeįmanoma.

Ginklo ar kitų savigynai skirtų priemonių vyrai neturi teisės vežiotis. Net metalinis strypas vairuotojo kabinoje policijos pareigūnui gali sukelti klausimų.

"O ką mums daryti? Jie labai daug teisių turi. Jei užvožtum tokiam, kiltų skandalas. Europa labai pasikeitė po šios imigrantų krizės. Belgija, Prancūzija, kitos šalys jau tampa nebesaugios. Keliai, vedantys į Prancūzijos Kalė uostą, kuris yra imigrantų tikslas, tapo labai pavojingi", – tikino vairuotojas.

Tikslas – Anglija

Daugybė transporto kompanijų darbuotojų net vilkikų kabinas ženklina lentelėmis su užrašais "No England".

"Jų tikslas – Anglija. Jūs galvojate, pabėgėliai veržiasi į Europą ieškoti darbo? Juokaujate! Jie dešimtmečiais kariavo, plėšė, jie darys tą patį ir čia. O į Angliją veržiasi dėl išmokų. Jie tikrai nenori dirbti, nes jų vyrai temoka šaudyti, bet nemoka dirbti. Gal tik 20 procentų šių imigrantų turi specialybę ar amatą", – nuomonę išsakė lietuvis.

O dabar imigrantų pilna visur. Tai yra juodasis Europos maras.

Itin dažnai pabėgėliai slapčia įsigudrina prasmukti į puspriekabes, tačiau pasitaiko atvejų, kai į transporto priemonę įsiveržia prievarta, grasindami.

"Ir vyrai sutinka. Geriausia, aišku, nieko neimti. Bet jei taip nutiko, važiuoji iki sienos ir poste sakai, kad yra "keleivių". Juos išlaipina, o po to jie jau vėl prasimano, kaip kur įlįsti", – pasakojo lietuvis.

Prieš keletą metų imigrantai per Europą plūsdavo vairuotojams gerai žinomais keliais, o šiuo metu jie pasklinda net ir tais maršrutais, kurių niekas nesitikėjo.

"Vengdavome tam tikrų kelių. O dabar imigrantų pilna visur. Tai yra juodasis Europos maras. Ir mus visus jie labai baugina", – nuomonę išsakė lietuvis.NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
Iš lietuviškųjų kalių, tekančių už 'nesipraususių', IŠKART pilietybę atimt!

ALGIS

ALGIS portretas
Tik Merkel kalta , kad Europai užtraukė juodąjį marą , ir dėl ''brexito''ji kalta, nes dėl imigrantų , pareikalavo , kad britai papildomai sumokėtų virš 200milijonų eurų , tai britai ir parodė jai iš kur kojos dygsta .ir dabar visi kaltina britus , O NE MERKEL

Palmira

Palmira portretas
Kažkas rašo, kad lietuvių rasistų pokalbis. taip, daugelis komentarų ne iš švelniųjų, bet. neapsmieskim, kaip sako liaudis, "šlangom". Visiems blaiviai mąstantiems aišku, kad Merkel prisidirbo, ir kad apie tai REIKIA kalbėti, kol nevėlu. Kai mūsų anūkes priverstinai apvilks burkomis- bus per vėlu. Ačiū Dievui, kad ir tolerantiškieji europiečiai pradeda palengva tai suvokti ,tik bijau, jog jau gali būti kiek pavėluotas jų "išsipagiriojimas" :) Džiaugiuosi, kad bent Lietuvoje kol kas apie tai galima kalbėti ir rašyti. Kol kas.
VISI KOMENTARAI 49
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių