Mergaitės ir ją pagrobusios motinos ieškoma ir Klaipėdoje

Anonimas

Anonimas portretas
Teisingai pasielge ,kad pasieme savo vaika,o ne pagrobe.Kiek teko skaityti atiduoda norvegai vaikus ir asocialiem asmenim globoti.Vaikui geriau su mama.

tautieciai

tautieciai portretas
Idomu , kaip mergaite atsirado Nioderlanduose? Kas pasirase ir palaimino tai?

as

as portretas
Jai ir zinociau neuzka nepasakyciau... vaikai turi augti su tevais... butu tai mamai nereikalingas tas vaikas neuzka taip nerizikuotu...

Algis

Algis portretas
Nera ko rypuoti nezinant vaiko tevo kuris aiskiai afrikietis, nezinant kodel mergaite buvo pas globejus ir kas ten per motina lietuve kad vaikas pas globejus gyveno.

Irena

Irena portretas
Ir as padeciau mamytei jai galeciau.Man nesvarbu kas buvo anksciau ir kodel!

Aris

Aris portretas
Va dabar ir pamatysime ko verta užsienio reikalų ministerija, diplomatinės atstovybės, vaikų teisių tarnybos ir visokio plauko šaraškino kontoros. Pagaliau išmušė ir jų valanda parodyti kaip rūpinasi savo Lietuvos piliečiais. O jeigu nė velnio negali ir nesugeba apart leisti pinigus į muilą veltėdžius, bent tiek naudos bus.

as

as portretas
spyga olandam mergaite musu salies piliete kada musu vaiku teises ir valdzios institucijos prades ginti savo salies piliecius maziau pataikaukit briuseliui ir labiau rupinkites savo salies zmonemis isrinktieji

Anonimas

Anonimas portretas
Motina susigrazino Olandu pedofilu idukrinta jos mergaite. Pilieciai, NEPADEKIT policijai kuri nori ATIMTI is motinos jos vaika. Padedi policijai - REMI PEDOFILUS.

Iš nuotraukos matyti,kad mergytė turi ne vien lietuviško kr

 Iš nuotraukos matyti,kad mergytė turi ne vien lietuviško kr portretas
Pardon! Mergyte(is foto) tai- mulate(balta, maisyta, su juoda spalva) Gal, tevas ir buvo juodas musulmonas??Bet,kas idomu! Jegu mergaites pavarde-Deimantė Žąsytytė !! Tai kas buvo mergaites tevas?? Iskur pas ja atsirado .. toke pavarde??

skaitytojai

skaitytojai portretas
Užuot demonstravusi savo mažaraštystę, eikit knygų skaityti.

skaitytoja

skaitytoja portretas
nustokite pliotkinti juk visiškai neaiškios aplinkybės kodėl vaikas buvo pas globėjus o jau teisiate arba kiti teisina motiną pirma sužinokite aplinkybes o paskui teiskite gėriau pasižiūrėkite apie save ar savo artimuosius

Nesamonė

Nesamonė portretas
Pasiėmė , o nepagrobė. Jos vaikas , ji gimdė , ji ir pasiėmė savo vaiką.Nereik atiminėt iš motinų vaikų ir atiduot augint neaišku kam , gal lezbėm , ar gėjam. Jei nebuvo rimtų priežaščių atimt iš motinos vaiką tai tik sveikinu ir linkiu kad pasisektų mamai , kad jos vaikas liktų su ja.

Nojus

Nojus portretas
Būtina kuo greičiau priimti įstatymą, kad ir kur begyventų vaikai- Lietuvos piliečiai, negalėtų būti įvaikinami ar kaip kitai atimami iš biologinių tėvų, paliekant juos svečiose šalyse. Jie, išsiaiškinus nederamai tėvų elgiantis, turi būti perduoti tik Lietuvos vaikų teises ginančioms institucijoms, idant barnevernetai negalėtų siautėti ir be rimtos priežasties atiminėt vaikų ir palikt juos užsieniuose. Tegul patys gaminasi juos. Tai mūsų turtas.

Tai stankunaite irgi grobe savo vaika

Tai stankunaite irgi grobe savo vaika portretas
Tai ir ji gera mama? Jaigu is jos babajus prisiteise vaika tai vaikas turi but pas babaju

Jeigu

Jeigu portretas
dar taip kovoja ir rizikuoja tikra motina,vadinasi ji dar nepraradus visiškai sąžinės. Neaišku kodėl vaikas pateko pas globėjus. Iš nuotraukos matyti,kad mergytė turi ne vien lietuviško kraujo. O jei tėvas musulmonas,tai tik pagirti reikia mamą ir suteikt visas įmanomas sąlygas,kad daugiau nereiktų bėgt su savu vaiku. Visokių būna variantų, nebutinai blogų kada atima vaiką. Gal konfliktai,skundai su tikruoju tėvu ar jo giminės norais.

Niekad nepranesčiau

Niekad nepranesčiau portretas
o netgi padėčiau slėptis.Žinau tik vieną motiną kuriai jokiu būdu negalima buvo atiduoti vaiko(,,ačiū" korumpuotai vaiko teisiu gynėjai Žiobei) tai Garliavos Stankė

val

val portretas
Mama PAGROBĖ?

...

... portretas
LAIKAS pagaliau lietuviškoms kalėms suprast kad ne ta Motina kuri pagimdo...

Dovilè

Dovilè portretas
Pagarba motinai.Nera reikalo laukti kol pasielgs kaip norvegai su Gabrieliumi

as

as portretas
Mama yra mama ir matyt,kad pati nori auginti savo dukryte jei nebijojo rizikuoti.Tai jos teisė,aišku ,jeigu augina normaliai.

Agnė

Agnė portretas
Tai gal ne visai bloga ta biologinė mama,jeigu pati bando susigrąžinti mergytę.Juk niekas daugiau jos nemylės,kaip tikra mama.Taip ,kad aš tik už tikrą mamą.Užtenka tuos vaikus tampyti po užsienius.

Nuomone

Nuomone portretas
Jei ji ieskojo, kovojo uz savo vaika, sugebejo ji pasiimti, vadinasi, jai labai jo reikia, ir Lietuva turi saugoti ir globoti savo vaikus, padeti moteriai ir jokiu budu neatiduoti vaiko uzsienieciams, jis yra lietuvis, ir ji reikia saugoti. Galima vaiku teisems ji priziureti, bet geriausdiai vaikui augti su savais. Va cia ir pamatysim, kaip musu valdzia rupinasi savo zmonemis. Saunuole mama, jei ji taip sugebejo padaryti, man taip tikriausiai neiseitu.

nice

nice portretas
tik pas mus leis vaikui gyvent su motina, nors ji paskutine latre ir sliundra. Ir nesvarbu , kad per savaite 4 dienas vaikas neaisku kur ir kam paliktas, svarbu mociai linksma. Nueina i teisma, paverkia uztinusiom akim ir vel tokiom atiduoda, o tos pasalpas sustvarkiusios toliau lebauja.

Rena

Rena portretas
Vaikus turi auginti mamos, didvyrė motina, lietuviai turit padėti, o neišduoti savo tautietės. Valstybė negina,tai patys turim apsiginti

miestietė

miestietė portretas
Niekada nepraneščiau,o dar ir padėčiau,mamos niekas vaikui neatstos,jokia globėja,o kai dar vis skaitome kokie užsienyje tie globėjai.Turbūt Lietuva vienintelė pasaulyje valstybė,kuri negina savo piliečių,leidžia kitoms valstybėms grobti lietuvių vaikus.Na aišku politikams tik rūpi intrigos,pinigai ir aukšti postai,tai nėra kada rūpintis.

to mamoms

to mamoms portretas
O kur ta "mama" anksčiau buvo kodėl jos vaikas įvaikintas ?

Mama

Mama portretas
Motinos prigimtinė teisė auginti ir rūpintis savo vaiku. Lietuva yra ne tik paskutinė pagonybę ilgiausiai saugojusi valstybė, bet ir išlaikusi pagarbą matriarchaliniams santykiams, kai svarbiausias žmogus šeimoje yra dukra, žmona, motina, močiutė. Mūsuose yra geras posakis, jog vaikas netekęs tėvo yra tik pusiau našlaitis, o netekęs motinos, - tikras našlaitis. Jei mergytė su savo mama, jis laiminga ir viskas yra gerai. Nieko gaudyti nereikia ir skųsti tuo labiau.

Arne

Arne portretas
Pasiėmė savo atimtą vaiką. Šaunuolė. Ir aš taip pasielgčiau. O Lietuva turėtų ginti mamos ir vaiko teisę gyventi su mama. Bet Lietuvai nereikia lietuvių. Todėl mamos gina savo vaikus pačios.

Hmmm

Hmmm portretas
Tai mama kuri atsiėmė savo vaiką yra kaltinama, ji mama ir kovoje už savo vaiką ,o ne taip kaip kiaulasnukis prieš tauta
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių