Naktinis gyventojų siaubas – „britvos“

Anarchija tęsiasi toliau. Valdžiai dzinn.

Anarchija tęsiasi toliau. Valdžiai dzinn. portretas
7val Kada ta betvarkė,ir anarchija baigsis, kuri prasideda po 22 23 val. kiekvieną H.Manto g. Jau rašiau, skambinau, kad nėra kas užsiima Klaipedoje elementarios tvarkos įvedimu.Priimtas triukšmo prevencijos įstatymas, bet matyt jis "galioja" tik remontuojantiems butus Liepos 25 d. tas vadinamasis britvininkas vos neužlėkė ant vaiko Tomo gatvėje (staigiai didžiuliu greičiu įlėkės ant galinio rato iš Turgaus g. Vyrai spėjo nufilmuot šį veikėją. Skambinom 112 policijai, laukėm daugiau nei valandą kol atvyks... Taip ir nesulaukėm. ..O per tą laiką veikėjas nuėjo čia pat esantį barą...Ar valdininkai tik tada sureaguos, kai juos pačius ar jų vaikus tai palies. Ką veika visuomenės sveikatos centras.gal tiek ir tesuvokia atsakingieji, kad sveikata tai "pritūpkės" gryname ore...Matosi,kad jums valdininkai gyventojų interesas-turėti ramybės ir poilsio laiką bent nuo 23 iki 7 val. yra didelis DZINNN. H.Manto g. turi būti uždraustas eismas motociklams visaiškai arba nuo 23 iki

klaipėdietis

klaipėdietis portretas
Kalčiausia policija, kad nestabdo tokių , atsiprašant, sadistų britvininkų ir neuždeda jiems didelio "štrafo" O gal Klaipedai nereikia pinigų?

Budulių saviraiška

Budulių saviraiška portretas
Tik Lietuvos buduliai- narcizai išsimontuoja duslintuvus, kad į juos visi atkreiptų dėmesį... Bepročiai mužikai, atkreipkite dėmesį kaip elgantiškai, tyliai puikiais motociklais važiuoja užsieniečiai.

To Anonimas

To Anonimas portretas
skundžiasi tie, kas yra normalūs žmonės - su teise į ramų poilsį pagal įstatymus po 22 val. ribojant triukšmo lygį......

Anonimas

Anonimas portretas
Skundžiasi tie kurie neturi motociklo ir pavydas...

Com

Com portretas
Ir vėl neišsprendžiama problema :) Baudžiami, gaudomi normalūs vairuotojai visokiomis "nulinėmis" akcijomis, o čia keleto chuliganų nesugebama sudrausminti. Juk net sustojus šalia britvos, reikia užsidaryti automobilio langą, kad neapkurstum. O ką kalbėti apie naktinį jų siautėjimą. Gerbiamieji policininkai---siūlyčiau surengti naktinius reidus. Pastabdysit... ir išsispęs net triukšmautojų atpažinimų problema.

PORĄ ŽĄSINŲ REIKIA IŠGLIAUDYTI

PORĄ ŽĄSINŲ REIKIA IŠGLIAUDYTI portretas
TUOS MALALETKAS TVARKOM TAIP-PER KELIĄ IŠTEMPIAM VIELĄ-VIENĄ GALĄ PRIRIŠAM PRIE STULPO, KITĄ GALĄ DUKART APVYNIOIJAM APLINK KITĄ STULPĄ IR PADAROM FIKSATORIŲ- MOTOCIKLUI VAŽIUOJANT STAIGIAI ĮTEMPIAMA VIELA IR FIKSUOJAMA. O MENTAI YRA PYYYDEEERAAAI NEDIRBA SAVO DARBO, NES GALI JUOS SEMTI IR VEŽTI Į TECHNINĘ APŽIŪRA-YRA NORMOS AUTOTRANSPORTO PRIEMONIŲ KELIAMAM TRIUKŠMUI.

Andrius

Andrius portretas
Nesuprantu,taigi nusipirko naujut naujutėlių mašinų,anksčiau- motociklų ir vistiek neturi galimybių.Bet juk ne visuomet reikia vytis užtenka tik užverti kelią tinkamoje vietoje.Bet tvarka mieste turi būti.

Coste

Coste portretas
O tie chromuoti, plerpentys unitazai, tai jau geris, jie tris kart ilgiau vaziuoja ir tris kart daugiau triuksmo sukelia, nepatinka miesto garsai, kraustykis i kaima, o negyvenk riporte ant Minijos gatves!

Robis

Robis portretas
Juos reikia naikinti

jau

jau portretas
geriau britva po langais nei kaimynai balkone su cigaretem...

Eikit eikit..

Eikit eikit.. portretas
siaubai jūs.Kiek čia tos vasaros , kiek čia tų britvų.Tik nepersileiskit besiskūsdami

Anonimas

Anonimas portretas
isardzius duslintuva padideja kazkiek galia visiems 4T varikliams..Sumazeja galia tik 2T varikliams.

Nusibodo

Nusibodo portretas
Tikra tiesa.Kai lekia kasnakt Taikos prospektu,tai dreba Minijos ir Silutes plento langai nuo to garso.Tai vyksta kiekviena nakti,laikas nuo 23.00 iki 3.00val.Tai kaip negalima sugauti?Manau garsas sklinda ir iki policijos komisariato,tik matyt naktimis ten niekas nedirba ir negirdi.

As

As portretas
Niekas nieko nesakytu,jai nakti vaziuotu protingai,o ne gazas dugnas,arba prie sviesoforo butinai reikia atlenkti rankena iki ribotuvo,ir atkreipti demesi i save-"va koks as kausas" jaigu jau neina su jais graziuoju,galetu tada kelininkai kalniuku prilipdyti skersai gatves,kad nebutu kur jiems isibegeti

Britvos

Britvos portretas
Kam prireiks vidaus organu-tai Donorai ant motocilku pristatis......

Anonimas

Anonimas portretas
UZKNISO tos naktines britvos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

netikiu

netikiu portretas
netikiu, kad policija negali sugauti tokių triukšmadarių. Užtektų pvz. "padižūruoti" kokį savaitgalio vidurnaktį pvz. Kretingos gatvėje, oje kiek pinigų miestui susirinktų. Gyvenu ne prie pat, bet netoli Kretingos gatvės, tai girdžiu kokiu garsu šitie chuliganai (odar ir sadistai?) važinėja. Baisu. Užjaučiu gyvenančius prie pat gatvės. Jų gyvenimą šitie šūdvabaliai kaip reikiant sutrumpina.

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
A tai ka nebegalima su motociklu naktį važiuot? Greit nebebus ką uždraust...:)

Algis

Algis portretas
Vilniuj tas pats. Keista, kad policininkai bejegiai. Juk zinoma kur jie dazniausiai vazineja (Vilniuj viena ju reisa galiu pasakyt- prie Pedagoginio ziedo- Narbuto gatve i Karoliniskes ar Pilaite ir atgal), tai stovek ir stabdyk uz triuksmo virsyjima tuo metu. Nakti juk ribotas triuksmas- yra istatymas..

patyriau savo kailiu "Bikerniekų" žiede Rygoje

patyriau savo kailiu "Bikerniekų" žiede Rygoje portretas
Tie vaikai nežino, kad išardžius duslintuvą ir padarius išmetimą laisvą, variklis praranda galingumą.

Monika

Monika portretas
Gerbiu tuos motociklininkus, kurie važinėja su originaliais duslintuvais ir negaliu pakęsti tų, kurie tech. apžiūrą praėję užsideda kriokiantį, siaubingu garsu duslintuvą, drebiną miestą. Kviečiu visus, užsirašyti numerius, tokių drebintojų ir siusti į policiją. Tikiu jie bus sudrausminti.

Petras

Petras portretas
Teko pažinoti tokį vieną britvininką, tai visa esmė garsas. Jie tiesiog nori, kad visi girdėtų, tą "nerealų" britvos" GARSĄ ir dar biški greitis veža. Kai tokie užauga, o taip būna sukūrus šeimą, auginant vaikus, užauga kita karta
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių