Nepilnametę keleivę mušusiam vairuotojui – byla

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kaip greit dauguma puola kaltint vairuotoją.O nuo ko viskas prasidėjo?Prasidėjo nuo blogo panelės elgesio ir tuo viskas pasakyta.Motinėlei gėda ,užauginus tokią dukrą,oi dar verks nuo savo dukrelės. Kažkada ir aš drausminau tokias snargles del kojų užkėlimo ant sėdynių,tad jokios pastabos nepadėjo,tiktai kitom dienom, vėl susitikus autobuse, man teko kęsti užgauliojimus.Gaila,kad dauguma keleivių sėdi nuleidę galvas,matydami blogai besielgentį jaunimą,tada jie visagaliai.Matyt ir vairuotojui trūko kantrybė.Būtų labai gaila,jeigu jis nukentėjo,nes kitą kartą matydamas žmogų mušamą ar pjaunamą,nesikiš.

diedukui

diedukui portretas
nepilnameciu pareigos baudziamajame kodekse neaprasytos...... o stai komentoriams pritaikyti kodeksa.....galima visiems

aa

aa portretas
ogo kiek piktu lietuviu prisirinko.....surinkti jumis i viena vieta.....ir paziureti kaip jus pesates.....ir auklejat....nestabili pscihika.....matosi is karto...

Diedukas

Diedukas portretas
Ko jus visi nešnekat apie nepilnametes pareigas. ???? Tik vien apie merginos teises!

r

r portretas
Kitas pavizdys , kai susnus parejes pasiskunde , kad atsistojant is vietos autobuse , vairuotojas staigiai pajudejo ir kirto per stabdzius. To pasekoje smegenu sukretimas ir gera melyne. Skambinam i keleivini transporta , pasakom laika , marsruto numeri ir dar pridedam , kad jei patys nesiaiskins teks kreiptis i policija. Aisku sunum irgi 100 proc negali tiketi , tad pirma aiskinames viduje. Ka manot , jau kita diena skambina is keleivinio transporto kazkoks ir aukstesni posta uzimanciu ir atsipraso uz vairuotoja. Nebuvo jokiu prizasciu pajudeti ir stabdyti staigiai. Kliuties pries autobusa kameros nerodo. Sunus visa keliones laika buvo tik ilindes i telefona. Ketino svarstyti del vairuotojo atleidimo is darbo. Atleidziam tam vairuotojui, bet taip ir nesulaukiam jo zodinio atsiprasymo. Tad ne visi sventi. O emocijas liekime dauzydami bokso kriausia, o ne zmones.

r

r portretas
Jooo. Paskaitai komentarus , siurpas ima. Jaunimelis auga toks , koki pavyzdi patys duodam. Pasiskaitykit komentarus . Cia jusu pavyzdys ? Po to skundziates jaunimo leksikonu ar agresija. Sakysit , kad jie prisiklauso visko is kitu. Ne brangieji , sito gerio jie mielai pasisemia is aplinkos , tame tarpe ir is jusu komentaru. Gal panele ir netinkamai elegesi , bet musimas yra netoleruotinas. Ir nesvarbu kokio amziaus zmogaus. Toliau pavizdys is musu viesojo transporto. Ilipo i autobusa gatavas vyriskis su cigarete rankose. Nuejau , perspejau vairuotoja. Pasake , kad jei nepatinka kas , kviesciau policija. Nu ok, einu pats tvarka daryt. kadangi nesu svelnaus budo su tokiom asabom , zmona su vaikais jau ziuri skersai. Prisedau salia jo . Suprantu , kad nesiorentuoja. Draugiskai pasakau , kad nebe lauke besiranda , ir kad zmonems nera malonu dumais kvepuot. Cigarete vyrukas uzgesina ir pasako , kad sorry pergeriau. Gal reikejo musti ji?

Nepatinka komentarai, o nieko kad panelei 17m. ir nesupranta

Nepatinka komentarai, o nieko kad panelei 17m. ir nesupranta portretas
Tikai aa, da

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Pati esu nė vienam pasakius,kad nukeltu kojas nuo sėdynių,buvo ir bjaurių kalbų man,jaunimas siaubingas.

Tika

Tika portretas
paskaičius komentarus susidaro įspūdis, kad kiek mieste vaikšto asmenų su pažeista psichika. Todėl žmonės yra pikti, agresyvūs, viskuo nepatenkinti.

aa

aa portretas
piemuo malalietka....kas jums dave teise izeidineti??? ismesti uz ausu?isspardyti subine? cia auklejimas? vairuotojai dabar psichiskai nestabilus ..o gal jus visi psichiskai nestabilus? bent is komentaru taip atrodo.. geda skaityti....

da

da portretas
kvailas staipsnis....su dar kvailesniais komentatoriais....ismesi matai uz ausu....susimokek uz viska reikia.....tada galesi metyti visus ir aukleti.... baudziamoji byla vienintelis budas jumis visus aukleti..... geras sprendimas...ir vairuotojui....ir visiems komentatoriams aukletojams..... gaila kad jus irgi nesate isaukleti... o gazdinimai visi jusu baigtusi....gavus kvietima atvykti apklausai.....

Birutė

Birutė portretas
Manau,reikėjo sustot ir kviesti pareigūnus,kad išlaipintų tokią "damą". Dabar,ko gero, už nevalos sudrausminimą vairuotojas liks kaltas. Baisu!

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Grįžta sūnus iš mokyklos ir giriasi tėvui. Teti, - aš grįžtant iš mokyklos apmyžau žmogų. Tėvas atsako: - sūneli ten buvo ne žmogus, o kelmas. Kitą dieną grįžta sūnus su sukruvinta nosimi ir sako tėvui: - teti aš apmyžau kelmą. Tėvas atsako: - ne sūneli ten buvo ne kelmas, o žmogus. Dabar žinosi kaip elgtis.

Anonimas

Anonimas portretas
Tokius keleivius reik filmuoti ir perduoti pareigunams . Kitu atveju išlaipinti panaudojant jėgą

Anonimas

Anonimas portretas
Sitai jaunai KURVAI butinai reikejo isspardyti subine ir ismasti is autobuso. Autobusas viesa vieta ir kiekviena siuksle NETURI teises savo elgesiu tyciotis is kitu keleiviu. NETOLERUOJAM chamu nors ir boba.

Kikis

Kikis portretas
Bet kokiu atveju, vairuotojas virsijo leistinas normas, uz ka ir atsakys.

www

www portretas
Atspėkite,is kokios šalies tokie ipročiai?

Juana

Juana portretas
Panele negerai elgesi,bet vairuotojas yra autobuso seimininkas ir spardyti keleiviu negalima.Jeigu nesivaldo,tegul eina gatviu sluot,nors ir gatvej baisu toki sutikt...

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
"Maximos" (Vaivos) parduotuvėje berniukas kokių 5-6 metų kaip įmanydamas draskė vartelius. Pabandžiau kultūringai sudrausminti tai atsakė: "Eik nakui - noriu ir laužau". Ir nuėjau, tik ne ten kur siuntė. Manau būtina paviešinti, kas tokią "panelę" pagimdė ir auklėjo.

Policininkas

Policininkas portretas
Nagla mergse, dar skundziasi! Uz toki elgesi galima uz ausu ismesti is autobuso chamke.

Vi

Vi portretas
Abi pusės neteisios. Smurtauti negalima - jei tavęs nepuola, tu neturi teisės mušti kito. Jei vairuotojas tikrai spyrė, stipriai nukentės. O merginos atvejis yra puikus pavyzdys kaip yra gerbiamas svetimas turtas. Tebūnie ši situacija puikus pavyzdys visiems.

gal kitos pradės galvoti

gal kitos pradės galvoti portretas
Laukinės,iš vis neauklėjamos mergos,be jokių elgesio normų,ant vienos sėdynės pačios išsidrėbia,ant kitos jos tašė ar kuprinė,snukis telefone ir pamėgink tokiai ką pasakyti.Seni žmonės ar neįgalūs stovi.O jei jau kalba telefonu,tai rėkauja,kad visas autobusas girdi,ką ji kokiam bernui pasakė,kaip baliavojo ir t.t..Mergos šių laikų baisesnės už bernus.

Neringa

Neringa portretas
Tokiai įžūliai panelei reikėjo ne į kojas spirti ,bet į užpakalį. Jeigu tėvai neišauklėjo ,tai tą darbą turi atlikti kiti.Ne ta vieta, kur galima rodyti savo neišprūsimo. Vasarą važiavau į koncertą ir matyt po tokios nevalyvos panelės pasėdėjimo -turėjau grįžti atgal persirengti,nes skubėjau ir nepastebėjau,kad autobuso sėdynė visa išpurvinta.Taip kad visiškai suprantu to vairuotojo elgesį.

keleivė

keleivė portretas
Matyt ir motina nelabai skiriasi nuo dukters, Jai ne gėda kreiptis i policiją, šitaip išauklėjus dukrą, Jau už metų bus pilnametė , tai kada įgaus supratimo apie mandagų elgesį viešoje vietoje ir pagarbą aplinkiniams.

cha

cha portretas
idomu,ar vairuotojas pries kokius paaugusius pacukus bandytu rodyt jega?vargu,pabijotu gaut atgal ar plyta i autobuso langa,drasus vairuotojas pries negalincius apsigint..

KLB

KLB portretas
O kas sumokes uz valykla zmonems susitepusiems rubus?Aisku pretenzijos bus reiskiamos vairuotojams,kad nesvaru autobuse.Kojos,kramtoma guma ant sedyniu,jaunuoliu spjaudymasis ant grindu-tai kasdienybe.Ir nereikia smeizt kaimo,miestieciai daug izulesni ir mandresni.

Anonimui

Anonimui portretas
Turbūt esate draugas ar giminaitis merginos. Sakote, kad ji atsiprašė? Ar panašu, kad sulaukdamas 17 metų ir nesuvokiantis, kad taip elgtis niekam neleistina, žmogus moka atsiprašinėti? Netikiu!!!! Vairuotojo gaila, reikėjo susitvardyti. Kadangi tokio jaunimėlio turime per akis, patarimas kitiems...tiesiog sustokite ir niekur nebevažiuokite. Pasakykite per garsiakalbį kame problema ir keleivei patys padarys taip kad tas žmogus nustotu kiauliškai elgtis.

Daznai vazinejantis

Daznai vazinejantis portretas
Pasakysiu visa tiesa, nes daznai vazineju. Jaunimas neturi visiskos kulturos viesame transporte. Manyciau privaletu mokyklose pamokinti. Kojos sukeltos, braunasi su atsikisusiom kuprinem, merginos issikrauna tases ant abieju sedimu vietu, o jau kalbeles... dieve, dieve, ka juos ten mokina. Siuo atveju vairuotojas visiskai teisus, jis autobuso seimininkas ir turi palaikyti svara ir tvarka . O jeigu si panele neturi tiek supratimo, tai ir krepstelejo....galejo ismesti i gatve, jeigu nemoka padoraus elgesio....o keleiviai niekada nesikisa.Saunuolis, si veikeja ilgai prisimins ir savo vaikus pamokins. O galejo paviesinti is kokios mokyklos ar mokymo istaigos si persona, prasom parasyti, visuomene laukia: kokioje seimoje auga si nesubrendele, kokioje mokymo istaigoje .Laukiame.Svetimi turi aukleti siandien.....

Na

Na portretas
Kas tuos mūsų vaikus auklėja-vairuotojai tokiu prisižiūri per dieną, todėl ir nelaiko nervai. Tėvai, auklėjime savo vaikus

vat taip

vat taip portretas
mes, suaugusieji, äuklejam" jaunima - "duok, paklausyk kad gyvas, dar duok"... Ir ko paskui is to jaunimo tikimes? Supratingumo?

piktas

piktas portretas
mazai dar gavo supista piemenke,atvaziuoja muzikes is kaimu kur autiku ir truliku nemate tai nezino kaip reikia elgtis...

Jo

Jo portretas
Kad vairuotojai dabar psichiskai nestabilus tai pastebeta senai...taloneli jei galetu ant zemes numestu,paklausti net nebandyk,geriausiu atveju neatsakys..suprantu-sunkus darbas,mazos algos..O kam dabar lengva????

marija

marija portretas
Važinėju viešuoju transportu 40 metų.tai teko visko matyti .Deja kas tiesa tai tai tiesa. labai daug drausmes davė autobusuose kameros .bet ir lig šiol jaunimas kojas kelia ant sėdynių.Ir merginos,ir vaikinai.beje apie vaikinus.labai retai vaikinas normaliai.Vaikinas ar jau vyras sėdi labai plačiai t.y.išsižergę beveik užimdami abi sėdynes o priešais dar pasidėdami kuprinę.Kodėl toks kvailas įprotis ar mada.kai pasižiūri į tokį tai gana juokingos mintys aplanko. Gal jie taip vėdinasi kad nešustu.....

Anonimas

Anonimas portretas
Vairuotojas neteisingai pasielge viska maciau. Taip negalima elgtis pries mergina. Taip suprantu negalima keltis koju bet jis neturi ir teises musti nepilnamete. Manau visi turetumet susipastyti jei jusu vaikui taip padarytu butumet uz vairuotoja ypac tuo metu kai vairuotojas priejo saukdamas pasake: " nukelk kojas" mergina nukele ir toliau snekejosi su drauge jis buvo inirses ir spyre tikrai nesvelniai.. Kameros viska uzfiksavo nes virs merginu buvo jos ir viska manau su vaizdine medziaga policija issiaiskins. O jus zmones pamastykit apie savo elgesi ko linkite siai merginai. Nes nemanau kad uztotumet vairuotoja jei jos vietoj butu jusu vaikai :)

Anonimas

Anonimas portretas
Tikras siaubas komentarai. Mergina nebu agresivi autobuse. Kojas laikė ne ant kedės o ant kedės rėmo. Kai vairuotojas įspėjo ji kojas patraukė ir dar atsiprašė. Po to vairuotojas spyrė jai taip patenkindamas savo gyvulišką agresiją. Taip kad tiek mergina kuri laikė kojas ne ten kur reikia elgėsi neteisingai, bet ji pasitaisė kojas nukėlė ir atsiprašė, tiek vairuotojas kuris išreiškė tiek psichologinį tiek fizinį smurta prieš nepilnametę. Ir nusikaltimą padarė ne pilnametė o vairuotojas. Agresija nėra pateisinama, kad ir koks būtų sunkus darbas. Jei žmogus agresyvus tai gal negali dirbti su žmonėnis kol neišpręs savo psichologinių problemų.

Gaila vairuotojo

Gaila vairuotojo portretas
Tokiai ne į koją reikėjo spirt, o į galvą, kad galvoje viskas į vietą atsistotu. Kokiai dundukei reikia būti kad taip elgtis autobuse?

Anonimas keleivis

Anonimas keleivis portretas
Buvau tame autobuse. Viska maciau savo akimis. Tuoj jus visi ereliai uztilsit. Autobuso vairuotojas nei vienos pastabos nesake. Atejes i gala pradejo saukt ant paneles, kuri sedejo su drauge, kai uzsauke nei zodzio neistarus nuleido kojas ir ramiai snekejosi su drauge toliau. Tada vairuotojas mates ziauriai stipriai spyre i koja.. gal net is visu jegu.. buciau atsistojes roves viena jam. Gaila senis buvo , nepadoru ranka kelt. O juo labiau pries mergina vaikinui nepadoru nei ranku nei koju kelt. Lai varo i psihuske asilas.

Lina

Lina portretas
man teko matyti vieną merginą, kuri tikrai visam autobusui siaubą kėlė. pilnas autobusas žmonių ir visi bijojom ką ir sakyti. Vienas vaikinukas bandė ją tramdyti tai buvo apspjautas ir nusimovusi batą jam prie veido kišo. Su tuo batu dar keliom moterėlėm kliuvo. Vaikinukas prie vėtrungės išlipo, tai ir ji palikusi drauges, paskui jį iššoko. Panelė buvo kokių 16 m., kai ji išlipo moterys kalbėjo, kad ji lyg iš globos namų

Anonimas

Anonimas portretas
Teisingai padare ner ko koju det ant sediniu ne namie radasi išvis suzverejo tos maleltkos

Kampas

Kampas portretas
Koju deti ant sedyniu nereikia, bet spardytis tuo labiau. Reiktu patikrinti vairuotojo psichine bukle. Gal toks negali vezioti keleiviu?

Al

Al portretas
Šakalienė patenkinta!

Vikšras

Vikšras portretas
Joks ne siaubas. Ji ne namuose, o viešoje erdvėje ir turi žinoti kas galima, o kas ne. Kiekvieną dieną važinėju viešuoju transportu ir matau kaip elgiasi jaunimas (aišku ne visi) - sėdi vienoje sėdynėje, ant kitos - rankinė (kuprinė), nors autobusas pilnas žmonių, o jei padarai pastabą, kad taip nederėtų elgtis, oho kokių išgirsti epitetų. Netikiu, kad vairuotojas prieš tai nepilnametės neperspėjo, kad taip elgtis nedera, bet jeigu ji nesuprato žmogiškos kalbos arba nežino elementariausių elgesio taisyklių, tuomet aš vairuotoją pilnai suprantu.

tvarka

tvarka portretas
mest iš autobuso tokius piemenis ,kad visi vairuotojai tokie pareigingi būtų.

Sigitas

Sigitas portretas
Pilnai tikėtina kad ne viena pastaba dėl netinkamo elgesio tos piemenkės adresu buvo reikšta. Jau vien tai keista darosi kai piemenis užėmę visas sėdimas vietas palėgusiams ir senyvo amžiaus keleiviams tenka stovėti. Patys esame kalti kad tokius piemenius užauginome. Jeigu autobuse yra video kameros, tai bus aišku kieno pusėj yra tiesa.

Sankaba

Sankaba portretas
Siaubas kazkoks.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių