Nužudyto apsaugininko tragedija apnuogino grėsmes

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Teko matyti kaip apsauginis priėjo prie žinomo slampinėjančio "pirkėjo" ir paprašė parodyti ar iš viso turi pinigų.Palydėjo prie jo alaus "Cento", akimis iki kasos ir jokio konflikto. Dabar pradėkime rėkti pažeidė pirkėjo teises. Bet jokio konflikto.

Rr

Rr portretas
Kad ir uzmete streliu nafik ta peili trauktis reikejio butu veliau pareiskima parases ir vsio,o nuolatinius vagims reikia uzmest per ausi nes istatymai leidzia jie vogti ir vogti

Ha

Ha portretas
Uzskaitau nes esu isitikines kad pas save nusitempe ji muse tai ir gavo ko nusipelne nes tai ne pirmas atvejis kai apsauginiai pirma sumusa paskui tik mentus kviecia.

Savigyna yra savigyna.

Savigyna yra savigyna. portretas
Vaikysteje ir as buvau uzpultas ir svarbiausia ne viena karta. Einant i nugara spyre, paskui rankomis trenke i pilva. Nei vieno nepazystu, bet akivaizdziai mano rajone gyvena. Ka as vienas padarysiu pries 3, o gi nieko. Paverkiau gryzes namo ir viskas. Va tada ir as nusprendziau pasiimti peili savigynai. Galima sakyti pasiseke kazkuriam. Jei butu pasikartoje, garantuotai neziureciau kur kas. Nejaucia ribu, vadinasi reikia gintis.

Dirbantis

Dirbantis portretas
Bet jaunas 29 metų vyras,nedirbantis,kiek žinau daugiausia nusikaltimų ir padaro neturėdami veiklos.Kas nori darbo,tas randa,jei netingi dirbt.Pažystu serganti,visai negirdinti su klausos aparatu pusamžį vyrą,ir ką,ir dirba sunkų fizinį darbą,o ką sako,rankas ,kojas turiu ir dirbu.Klaipėdoj tikrai yra darbų,ne kaimas koks.Kad ir pačiam akropoly skelbimų mačiau,ten dirbančios merginos,net prekes iš fūros susineša,pačios ir krovikės,ir pardavėjos ir virtuvėj dirba sunkų svorį susinešusios,o kur vyrai,kiaušius sirpina po mamytės sparneliu.Užsidirbtų tikrai tiem mandarinam,jei netingėtų.O dabar mamytė savo lepunėliui sūneliui advokatą pasamdė,taip ir toliau mano sūneli,geruti,gal greit vėl išeisi iš kaliūzės šiurpint žmones.Bet lazda turi du galus,viskas gryžta bumerangu,pats dievas nubaus!!!

sofkinis

sofkinis portretas
Paskaičiuoji komentarus ir supranti, kiek daug pas mus specialistų-apsauginių.... Eikit pieno išgerti :)

Salia gyvenantis

 Salia gyvenantis portretas
Amerikoje zmones bijo vienas kita,stengiasi sypsotis,neizeisti,nes nezinai kas pas ji kiseneje,koks pistoletas.Klausiausi per interneta,vienas ruselis pasakojo,apie pazystama,amerikoje.Priejo du zmones nakti,tas paeme ir nusove juos.Buvo teismas,paaiskino,kad gynesi,liudininku nebuvo ir ji isteisino...Taip turi buti.Jeigu ta bachureli Maksimoje muse,jis turejo teise gintis...Kai esi afekto busenoje,su peiliu duri kur pakliuvo.Teisingai padare.Nesuprantu ta apsauga,Ju daiktus voge? Dirbi uz minima,tai ir snausk prie monitoriaus.O jeigu ant taves savininkas uzkrauna atsakomybe uz prekes,jokiu budu nereikia eiti i toki darba,be buto paliksi....Reikejo surasyti popiergali ir paleisti.Sekanti syki vel surasyti popiergali...Toks ju darbas, popieriai.Is neturejimo ka veikti ir muse.

As

As portretas
Zmogaus nuzudima pateisinti neimanoma. Bet dazniausiai ivikusiame konflikte kaltos abi puses. O dar dazniausiai kad vienos puses nusikalstoma veikla sukelia toki pati atoveiksmi. Daugeliui zmoniu zinoma, kaip apsaugos darbuotojai ne tik tyciojasi bet ir fiziskai smurtauja pries sulaikytus, kai tam nera jokio reikalo ir butinumo, o vien del to kad zino - ju niekas nebaus. Dar karta sakau - jokiu budu nepateisinu zmogzudistes, bet gal tai buvo tik atoveiksmis ir tuo atveju i teismo suola reiketu sodinti ne tik ji bet ir lincio teismo salininkus - apsauginius ?

to to klp

to to klp portretas
Nesusilaikė dėl ko? Kas tokio įvyko kad vaikinas nesusilaikė? Kur video pačio įvykio? Kodėl jis slepiamas?

TO KLP

TO KLP portretas
Nemyžk į batą.....apsauginiai šuo atveju nesukėlė jokio pavojingo atvejo lankytojams - pirkėjams......Nereikėjo tam vaikinui mostelėti peiliu kamaroje.........Jei esi nekaltas, žinai kad nekaltas - nedaryk jokių ekscentriškų, iššaukiančių veiksmų ir poelgių, elkis ramiai, oriai....deja, vaikinas nesusilaikę - ko pasėkoje sės.....každomu svojo...

STRATOKASTORIUS

STRATOKASTORIUS portretas
Kas pirmas pakelia kardą (peilį), tas nuo kardo(peilio) miršta.......senovės graikų išmintis....

KLP

KLP portretas
Aišku, kad tai psichiškai nestabilaus žmogaus reakcija į galbūt neteisėtą apsaugos darbuotojo elgesį. Atsakingas visų pirma prekybos centras, kuris galbūt taupydamas samdo neprofesionalią apsaugos tarnybą ir sukėlė mižinišką grėsmę visiems pardotuvės lankytojams

Tam nu jo

Tam nu jo portretas
Tas Jūsų "vėlai vakare" buvo 19 val. Ir ne Jums aiškinti kas kada gali parduotuvėje lankytis. ta prasme Jūs bandote perteikti kad žmogus planavo pirkti mandarinus, po to sumokėti už juos kaip už svog9ūnus, taip atlikti vagystę už 1,20€, o jeigu jį pagaus tai nužudyti žmogų? Ne tiesiog pabėgti, o nueiti į apsaugos postą ir ten nužudyti? O po to dar ir pats prisiduoti policijai? Nu ką dar papasakosi?

Nu jo

Nu jo portretas
Tegu Klaipėdos prekybos centras tvarka daro.Neileidžia jokių valkatų,narkomanų,bomžų.Jau jų ten irštva yra,nuolatiniai pastoviai valkiojas,nepirkt ateina,o ką nugvelbt,suižulėję eina kaip į darbą jau.Žudikas gyveno netoli akropolio,nuolatinai ten lankės,bedarbis,pinigų neturėjo,trugdė pardavėjų darbą sukčiaudamas.Ir ko bedarbis nėjo dieną kai šviesu,o vėlai vakare,jei bijojo,apsisaugojimui peilį nešiojosi.Darykim išvadas.

A.

A. portretas
Jei žmonės vagia maistą Lietuvoje,tai ne alkani kalti dėl to,o vyriausybė ir seimas,neturi ES žmonės būti alkani,net ir asocialai,JAV net valkatas gatvėse pamaitina,nes jie irgi žmonės.

Lauriui

Lauriui portretas
Nea. Neturi. Tokia teisė pas juos atsiranda tik jeigu įtariamas vagis priešinasi, kelia grėsmę. Tas žudikas nesipriešino gi jis su apsaugos darbuotojais sutiko eiti į jų kambarėlį. Tai kodėl tas žudikas pradėjo priešintis?

Lauris

Lauris portretas
Apsauga turi teisę dėti antrankius jei kas ką pavogti.

linkėjimui

linkėjimui portretas
Na antrankius kažkam dėti gali nebent pareigūnai, o jau apie žmonių žalojimą tai ir kalbos negali būti. Apsaugos darbuotojas yra eilinis darbuotojas, niekuo negeresnis už kitus, tokius kaip kasininkė, valytoja ar ten koks sandėlininkas. Tai yra aptarnaujantis personalas. Aš irgi nesileisčiau ir nesilaidžiu kad kažkokie tai piliečiai mane kažkur vestusi nuo liudininkų akių. Kelis kartus tokiems kaubojams kilo ir dėl manęs įtarimų kad aš neva apsivogiau. Žinote nemalonus jausmas kai prie pirkėjų ir tavo draugų prieina kažkoks veikėjas ir aiškina kad aš kažką pavogiau ir turiu su juo eiti. VIsais atvejais pasiūliau arba apžiūrėti mano kišenių turinį prie kitų pirkėjų, kad ir jie įsitikintų, kad aš ne vagis arba kviesti policiją. Jei būtų bandymai mane kur nors vestis, naudoti antrankius, lazdas, dujų balionėlius, aš tikrai duočiau rimtą fizinį atkirtį, nes tai elementarus užpuolimas. Po to aišku iškviesčiau policiją ir privataus kaltinimo tvarka kreipčiaus į teismą dėl žalų atlyginimo.

linkėjimai

linkėjimai portretas
Visi,kurie ginate žmogžudį,teisinate jį,esate nuolatiniai vagys iš parduotuvių ir pykstate ant apsaugos darbuotojų,kurie atlieka savo darbą.Nei vienas doras ir sąžiningas žmogus nevagia,todėl ir neteisina sukčiaus,vagies ir žmogžudžio.Visiems žmogžudžio gynėjams linkiu atsidurti to nužudyto vaikino vietoje....

Ilka

Ilka portretas
Kažkas neaiškaus ,bet geras advokatas ištrauks teisybę į paviršių. Kiek kartu mačiau ir senuoles įsiveda ,tie apdaugininkai ,kiek gidėjau ne pirmas kartad ,kad jie muša sulaikytus ,reikalinga iškviesti policija ,o nedaryti savo teismą.Į tokį darbą eina niekam tike žmonės ,silpni ir tik tokiame darbe jie vaidina styprūs .

komentarai

komentarai portretas
tai silpnapročiu svaičiojimai.Gal ant bambalio pinigų pritrūko ar pampersų nepakeičia,kad tokie "protingi"

nuomonė

nuomonė portretas
Jei man už 1,20 euro klaidos koks pasipūtęs suskis dar bandytų dėti antrankius, gal irgi nudėčiau vietoje.

regina

regina portretas
Ar parduotuv4s apsaugininkai turi teises deti antrankius?3.

Jonui

Jonui portretas
Šis advokatas yra pikts ant policininkų. Kodėl ? paieškojus rasit laibai daug įdomaus :)

Jonas

Jonas portretas
Kaltinamojo advokatas yra Galminas, o jo viresnysis brolis prokuroras, nu įdomiai.

Tam O

Tam O portretas
o ką prisidirbę amerikiečiai, šveicarai ar suomiai ir kiti kad pistoletus nešiojasi?

O

O portretas
Kaskaip as dirbu uzsieni ir nesugalvociau uz1,20 vokt mandarinu .kaskaip net i galva nesauna nesiotis stsatybini peily nes nesu nieko prisidirbus ,kad bijot kazko ir su ginklu vaiksciot.masmaip yra lt zinomas nusikaltelis vagisius ,kaip imanoma jei lietuvoj tik svecias .geras zmogus dirbantis uzsieni nupirktu dar jam kilograma mandarinu ir desros nes vokt nereikia

...

... portretas
KOL advokatai nebus pradėti teist kartu su jų ginamaisiais už bendradarbiavimą, nusikaltimo slėpimą ir trukdymą teisingumui apie sąžiningą teismą mums nėra ko kalbėt... nes ten - ta pati 'šaika'.

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
O iš kur jūs ištraukėt, kad apsauginiai jį mušė? Patikėjot žmogžudžio parodymais? Yra video įrašai, jie ir parodys teisybę. Dabar tikėti "gerosios motulės", "Laikinos bedarbystės" ir gerosios širdies advokatu yra nesąmonė ir visi kurie rėkia, kad apsauga sau per daug leidžia - matyt išėję iš savęs šakojotės ir gavot, ko nusipelnėt. Policija per teismo posėdį pasakė žurnalistams - atsargiau su šituo. Manau viskas aišku, kai žmonės, kurie dirba, kiekvieną dieną su nusikaltėliais, šiaip sau neperspėja...

tadas

tadas portretas
itariamasis pastaruoju gyveno olandijoje, bet nebuvo narkomanas ir nebuvo emigrantas. o gyvendamas olandijoje jis niekada niekada nieko negirdejo apie narkotikus. o ir peili nesiojosi tik piestukams padrozti ir dantis pasikrapstyt.

Vile

Vile portretas
Teisesauga pasilengvino sau darba,kai panaikino administracinio aresto bausme (tiksliau seimas panaikino). Ir kam nuo to lengviau? Del kazkokiu menku pinigu - 1,20 euro, zuvo jaunas zmogus, kuris tik bande atlikti savo darba. Nejaugi gyvybe tik tiek verta? Tegul seimunai, priiminedami panasius istatymus, pagalvoja apie tai. Kodel daroma paslauga vagims ir narkomanams,o kenteti turi dirbantys apsaugininko darba jaunuoliai? Ka jie ten seime, visai isprotejo?

Nk

Nk portretas
Už sumokėtus mandarinus-- svogūnus antrankiai ,stumdymasis ??? Na nesueina čia galai nors ką besakytumet. Kad tik tie įrašai stebuklingai nedigtu ,kas pas mus būdinga.

reginai

reginai portretas
Nepainiokite. Ne gina žmogžudį, o piktinasi smurtaujančiais apsaugos darbuotojais.

Regina

Regina portretas
Paskaičiau komentarus ir baisu darosi.Vos ne dauguma žmogžudžio pusėj.Apsaugininkai mat kalti. Vien pasižiūrėjus iš žmogiškosios pusės, šitam išgamai ( kitaip jo nepavadinsi) negali būti pateisinimo.Kas jam davė teisę švaistytis peiliu, davė į kailį, eik į policiją, skųskis.O atimt žmogui gyvybę, nevalia niekam.Nuo penktadienio nerandu sau vietos, kai pagalvoju, kaip turi jaustis nužudytojo jauno vaikino artimieji, ypač mama.Kas jai padės išgyventi beprasmišką sūnaus mirtį?Nuoširdi užuojauta Rosvaldo namiškiams.,Tikiuosi kad šitas padugnė, atėmęs gyvybę, supūs kalėjime.Ir nėra jam jokio pateisinimo.

kada

kada portretas
baigsis ta demokratizacija libertacija narkomanas lietuvoje traktuojamas kaip ligonis o ne nusikaltelis bausti tiek parduodancius tiek vartojancius narkomanas laisvei tai nusikaltelis tik laiko klausimas kada ka papjaus

Advokatė

Advokatė portretas
Tai gerai,kad tas jaunuolis iš geros šeimos nesumaišė b...io su pirštu. tai iš baimės pas apsauginius būt b...į vietaoj piršto pradėjęs čiulpti,žinot,kaip geri vaikai ,kad daro kada išsigąsta.O jeigu rimtai,tai statybiniu peiliu žmogus gynėsi nuo apsauginiu.Ne policijai pareiškimus rašo,bet papjauna ir bėga,o advokatas išteisina.Na ,ką galiu pasakyti kuo toliau tuo gražiau.

lansbergis

lansbergis portretas
lansbergu BANDITU GAUJAI sukurus VAGIU GAUJA maxsima , 1 euras TOLYGU lansbergo CARO RUMAMS PALANGOJE , pohuj tas apsauginis, svarbu lansbergu sukurta VAGIU maxsima , o lansbergams ORGAZMA vienu maziau lietuvoje !!!!!

komedija

komedija portretas
Dieve mano! Net 1,2 euro! Nukentėjo keli žmonės, o vienas mirė...Vienas prekybos centras 76 mln. neteisėtai susigrąžino, tačiau jokia policija nieko neieškojo...

to manau

to manau portretas
O kaip kitaip gali būti? Kas jiems moka algą - jūs ar parduotuvė? Kam jie dirba - jums ar parduotuvei? Kvailas kažkoks jūsų pastebėjimas..

Anonimas

Anonimas portretas
Galiu pasakyti tai kad tie apsaugininkai patys kalti jie patys provokuoja nemoka elgtis otik uzsidejio juodus rubus tampa erelis is kurbezdelio , apsaugininkas turi buti padorus ir komunikobilus dirbau zinau. As dabar jeis nepasitikeciau tik polycija.

geras sakinys

geras sakinys portretas
Policijos automobiliai stojo prie nakvynės namų, buvusių bendrabučių, kuriuose yra landynių, rodė turimas nuotraukas vagims ir narkomanams. :DDDDD žino visus vagis narkomanus bet laisvėj jie p'x :D

Andriui

Andriui portretas
Joks vagis eidamas vogti 1 EURO vertės daiktą nesiruošia nieko žudyti.

manau

manau portretas
Labai gaila nužudytojo, bet, kad apsaugos darbuotojai peržengia savo įgaliojimus, faktas. Dažnai girdime, kaip dėl menkniekio ar tiesiog nepatvirtino įtarimo, yra žalojami pirkėjai. Kas jiems suteikia teisę mušti žmogų, dėti antrankius, stumti iš parduotuvės senolius. Beje, apvagiamų pirkėjų nuo kišenvagių jie negina, jie saugo tik parduotuvės turtą. Jei kišenvagis paims svogūną, tai jam uždės antrankius ir duos į skūrą, jei kišenvagis iš pirkėjo nugvelbs piniginę, jie pirkėjui negelbės niekuo, sakys kreipkis į policiją ir ieškok pats.

Andrius

Andrius portretas
Iškart pasakysiu, apsaugos darbuotojas turi teisę panaudot ir antrankius ir fizinė prievarta ir net ginklą jei situacija reikalauja tu priemonių. Kitas dalykas jei žmogus eina daryt nusikaltimą ir su savim nešasi peilį vadinas jis yra ji pasiruošęs panaudot išvengiant sulaikymo, o bėgant iš įvykio vietos įrankio atsikratys tik patvirtina mano žodžius... O visa tai ką sako įtariamasis ir jo advokatas tai yra tik noras sumažint bausmė nuo žmogžudystės gal būt iki nužudymas iš neatsargumo arba išvis tik viršijant savigyna.... Tai pati didžiausia nesąmonė, dirbu apsaugoje daug metų ir visko yra tekę patirt, net tokių aosurdisku situacijų kai neblaivus žmonės sukelia muštynes tu su laikai kaltuosius nors jie tose muštynės patys ir nukenčia, kaip normalus apsaugos darbuotojas juos perduodi policijos ekipažui o tie nuvežti į nuovada jau rašo pareiškimus kad neva apsauga juos sumušė be priežasties...... Tad apsaugos darbuotojų darbas yra ne tik fiziškai bet ir psichologiškai pavojingas.....

To Aš

To Aš portretas
Juk straipsny parasyta "Vagiu tiek daug, kad ju visu gaudymas bergzdzias. Daznas apsaugininkas nemato kitos iseities kaip tik ikresti i kaili"

vot teip

vot teip portretas
vyksta teismo procesas,teisejas klausia itariamojo zmogzudyste - jus tvirtinate,kad tuo metu,kai i kambari kur jus buvote iejo pilietis P.,jus peiliu pjaustete apelsina?- taip teisejau.- Ir pilietis P. nuvirto tiesiai ant jusu peilio tuo metu,kai jus pjaustete apelsina? -taip.Ir taip pilietis P.padare 27 kartus? - taip.

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Istaisykit klaidą - Jis išklausė sprendimą, kuriuo leista 23 metų apsaugos darbuotoją Rosvaldą P., kaip įtariama, mirtinai sužeidusį 29-erių klaipėdietį Maksimą O. suimti trims mėnesiams.

Aš portretas
Užjaučiu artimus žmones. ..tik vieno nesuprantu ..kodėl apsauginiai mušė ..juk nučiupo. tai yra policija ir tegu veža. ..

patarims

patarims portretas
jei sulaiko apsauga parduotuvėj -žinot kad jūs ne prie ko-nekalbėkit su jais o kvieskit patys policaj-aišku jei normaliai kalba tada nereik

parduotuves

parduotuves portretas
kartais tycia brangesnes prekes pastumia po pigesniu uzrasu ir taip stengiasi apgavystes budu prastumti brangesnes.Kelis kartus turejau aiskintis prie kasos butent IKI.

Nesupratau

Nesupratau portretas
Tai tas apsauginis nieko nedarė, nemušė, tik nuėjo atnešti antrankių? Kam tie antrankiai? Ar apsaugininkai turi teisę naudoti antrankius? Ir kaip galima po to tikėti, kad jie vaikino nemušė? Mano nuomone, tai kamerų įrašai bus iškarpyti, neliks tų vietų, kur mušė. Iš viso turėtų situaciją išsiaiškinti salėje, o ne vestis į kažkokį kambariuką.

Klausimelis virsaiciams

Klausimelis virsaiciams portretas
Tai rasytoja turejo pazymeti, kiek uzdirba apsaugos darbuotojai...kodel nutylejo. Tai labai pavojingas darbas, kalbant ne tik apie parduotuvese stovincius. O tie, kurie bankuose, ivairiose kituose objektuose?. Virsininkai sedi siltuose kabinetuose, vazineja brangiausiomis masinomis ir jokios atsakomybes- nei fizines nei kitokios. Pagaliau ar apmokyti tie apsauginiai? Klausimu daug, laikas susivokti. Gaila, kad jaunas zmogus zuvo.

Pirkėja

Pirkėja portretas
Reikėtų pagalvoti...Grįžusi namo apsižiūrėjau kad pasirinkau gerokai brangesnių obuolių kainą,kažkodėl neužkliuvo kasininkei...

Anonimas

Anonimas portretas
hmm...Motina pardavėja,pasiturinti šeima,taigi tos šeimos vertybės kaip ir aiškios.Dar tarybiniais laikais pardavėjos pasižymėjo sukčiavimu ir vagiliavimu.O apsaugininkai tai irgi pernelyg uolūs;visus įtarinėja,net nemalonu apsipirkinėti...Šiuo atveju patys ir išprovokavo žmogžudystę.

vot teip

vot teip portretas
Apsauginio darbas sulaikius vagį yra iškviest policiją ir surašyt reikiamus popieriukus,auklėt vagis ne apsauginių reikalas,jei dirbantis apsaugoje nesupranta,kad veltis į muštynes su vagišiais yra ne jų darbas,tai galite suprast,kad skirtumas tarp nusikaltėlių ir savo darbo įpatumų nesuprantančių apsauginių,ne toks ir didelis

Dalius

Dalius portretas
Dirbo olandijoi tuom viskas ir pasakyta legalizuokim žolyte.

Kazys suvalkietis

Kazys suvalkietis portretas
"...teiginiai apie narkomanus yra išlaužti iš piršto, nes vagia ir paprasti žmonės alkoholio ir naktotikų prasme" - sako A_A. Niekaip nesupratau, ką, gerbiamasis, norėjai tuo pasakyti? Ar tai reiškia, kad narkomanai nevagia, jiems kitaip užsidirba pinigų savo kasdieninei dozei, tik paprasti biedni žmonės vagia

(^-^)

(^-^) portretas
Kam tos savitarnos kasos? Nereikia jų, alkanoje visuomenėje gyvename, todėl žmonės vagia. Ir manau, kad teiginiai apie narkomanus yra išlaužti iš piršto, nes vagia ir paprasti žmonės alkoholio ir naktotikų prasme

tiesa

tiesa portretas
o policijoj ir toliau parnavas vykdo reforma ir policijos gatvese tik mazeja ypac nakti aistelese jaunimas po vidurnakcio ruko tikiuosi zole nes tokiu laiku kiti miega

nuomone

nuomone portretas
Sodinti sita ereli i CYPKE iki gyvos galvos nes jis jau nesiojosi peili tikslu bet kokiu momentu galimybe nuzudyti.Vien pasakymas nesiojosi peili man per kuna pereina siurpas.Mano nuomone tai ne eilinis erelis.

Dainius san-ciai

Dainius san-ciai portretas
Ziauru. Kada politikai atsisuks i paprastus zmogucius, kada nustos rietis tarpusavyje ir dirbs, juk uz darba turetu pinigus gauti?

apsauga

apsauga portretas
Visškai niekinis autoriaus strapsnis. Diletantiškas požiūris į problemą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių