Žiaurus nužudymas Palangoje: sulaikyti trys įtariamieji

......?

......? portretas
Kažin ar kuris vaikystėje svajojom ir norėjom tapti alkocholiku benamiu..?

Anonimas

Anonimas portretas
kas cia varo ant lietuvio,patikrinkite bus esas ir broleliu, nereikia viska kabinti ant musu o kai isaiskeja ir pasirodo kitatauciai grazuoliai,oi kaip jus norit mus juodinti,kiekvienas zmogus atsako uz save pilnai,tik ligoniai ir nepilnameciais valdzia rupinai,baikit juodinti valstybe,daugiau dirbkit maziau gerkitir problemu nebus ,pasibaige tinginiu islaikytiniu era ,dirbti ir mastyti,tamesi zmgum sutvertas,tokia jau tavo misija,

benamis

benamis portretas
Kodėl jūs visi taip pikti ir ant visko, taip negali būti, vieni mes norime dirbti ir užsidirbti, kiti nenorime dirbti, norime gyventi iš pašalpų, čia yra mūsų pasirinkimas, aišku gyvenime visada yra ir bus problemų, bet kodėl mes vis kaltiname valdžią kitus kas negerai ,bet tik ne save.Mano galva yra problemų ir jų nemažės, bet pradėkime nuo savęs ,ką tu pats padarei ne taip, kadtaip dabar yra, gal nustok vartoti gėrimus ar kitas narkotines medžiagas ir įsitrauk į realų gyvenimą, jeigu dar įmanoma, o netik kaltink visus ir rekalauk ,kad tau padėtų, jeigu to nesi vertas.

Ruonė

Ruonė portretas
Nieko sau-būstas Palangoje,vaikai išmėtyti,sugyventinis užsienietis.Doros mamos socialinių būstų negauna.Kodėl tai valkatėlei tokia dosni dalia?

Blinda

Blinda portretas
Tokius degradus reikia tiesiai i kartuves. Kazkas dar svaigsta, kad kalejimas peraukleja... :D

sekame Brunonu?

sekame Brunonu? portretas
gal kažkoks ypatingo žiaurumo genas mumyse tūno? Vaikščiojom po Romą, stebėjom jaunimą. Jis kaip ir visur pasaulyje triukšmingas, linksmas, klegantis, bet...kitokios jų veidų išraiškos. Tokios nenuožmios, geranoriškos. O pažiūrėkit pas mus - daugelis nesimpatiški, kažkoks užslėptas pyktis ir nuožmumas veiduose

tam Oziui

tam Oziui portretas
Tai Landsbergis ir nužudė tą jaunuolį, kaip ir kolchozų šiferį pavogė jis.

varguolis

varguolis portretas
iš kur pastatyti valdziazmogiu rumai, sukrauti milijonai, o zmones gyvena krumuose

Ozys

Ozys portretas
Landsbergis per tv uz viska kaltina Karbauski, siulo skelbti šiuos metus jo metais

lietuvis

lietuvis portretas
Nesuprantu vieno, kam reikalingi šitokie padugnės? Jau sėdėjęs už žmogžudystę, tuo labiau brolio. Dabar vėl kažkiek pasodins ir vėl paleis. Dar kokią amnestiją Pijušas sugalvos. Vėl bus paleistas, kad būtų grėsmė normaliems žmonėms. Manau, kad tokie banditai turėtų būti utilizuojami. Jokio gailesčio tokiems. Jei kas priima tokius įstatymus, kad jie vėl gali grįžę vėl žudyti, tai tegul pasiima pas savę į namus ir tegul kartu ir gyvena su tokiais.

pagarba anonimui

pagarba anonimui portretas
nuzmogejo valdzia, suzverejo zmones

Anonimas

Anonimas portretas
Tai valdžios nužmogėjimas,jie visi kalti kad yra benamių.Daktariukai,mongoliukai,anstoliai, valstybės mokesčiai atima viską,neklausia kur tu gyvensi,svarbu kad jie krausis turtus.Iš kur tie pas visus milijonai.Iš sąžiningo darbo.Alina visus ir nežino iš kur atsiranda žiaurumas.Darbdaviai kaip elgiasi,jiems vis mažai,numeta grašius ir gyvenk kaip nori. Nematau gero iš valdžios, jų makaulėse tik valdžios troškimas,turtų krovimas.Ant mūsų visų nusispjauti.Štai tau ir laisva Lietuva.

kas darosi su lietuviais?

kas darosi su lietuviais? portretas
neseniai dėjome skelbimą į laikraštį, ieškojome žmogaus, galinčio už pinigus patvarkyti sodą. Neatsirado NEI VIENO norinčio užsidirbti. Sovietiniais metais tokius valkatas priverstinai įdarbindavo ir tai buvo labai gerai. O kas dėl žmogžudysčių, tai jų reitingas (skaičius tenkantis 1000 gyventojų) nepaliauja stebinti Europą. Sorry, bet, panašu, esame kažkokia sužvėrėjusi tauta.

NU JO

NU JO portretas
Kazkaip keistai atrodo, benamiai,o atvezt turejo su kuo.Ikurt benamiams geta,pastatyt barakus,koki cecha,kad galetu dirbt ir uzsidirbt savo islaikymui.Tiesiog,kaip bausme uz valkatavima.O tai greitai tokiu benamiu bus daugiau nei padoriu zmoniu.Ju kontingentas vis jauneja.

Būkim teisingi

Būkim teisingi portretas
negi valstybė kalta, kad jis jaunas ir benamis? Jis pats už save atsakingas, negi neaišku?

FIFOCapitals@gmail.com

FIFOCapitals@gmail.com portretas
Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com Please Fill the Application Form Below: - Complete Name: - Loan Amount Needed: - Loan Duration: - Purpose Of Loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com,,,

Elfas-kirviui

Elfas-kirviui portretas
Geriau darbščiam pabėgėliui padėti,nei savam nepataisomam tinginiui.

Kirvis

Kirvis portretas
23 metu benamis? Kas darosi valstybeje?! Juodasikniui 600 euru, o savam, guolis miske?!!!

R

R portretas
Vargšelis... :(
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių