Debreceno gatvėje partrenkė moterį

r

r portretas
Tokiu oru kaip siryt reikia buti atsargiems tiek vairuotojams , tiek pestiesiems. Vaziuodamas per lietu visad sumazinu greiti prie pesciuju pereju ,bet pastebejau , kad pestieji visiskai nesaugo saves. Zmogau , sustok , isitikink , kad automobilis sustojo taves praleisti. Bet ne , mauna i pereja net galvos nepasuke. Kai kurie net perejos nedaieina , kerta kampa ir varo tiesiai po ratais (tokia smagi vieta yra prie Akropolio autobusu stoteles vaziuojant link pietines dalies). Tie pora metru kartais buna kritiniai stabdant per lietu.

aš portretas
ir pėstieji ir vairuotojai turi laikytis esimo taisyklių. Neleistinoje vietoje eiti negalima, kaip ir važiuoti ant žmogaus (pėrėjoje ar ne perėjoje). Labai gaila abiejų pusių, tačiau kaltininkė bus pripažinta pėsčioji.

Tai

Tai portretas
Bl*d,pora metru I vieta butu ejusi,tai butu matoma?nenoriu but niekieno pusei,bet nesuprantu kaip zmogu per pereja mato,o be perejos ne......

Visi

Visi portretas
Tik vairuotojus kaltina,deja. O pėstieji gali kaip šventos karvės po savo ganyklą vaikštinėt? Nesakau,kad čia taip ir buvo. Bet pėstieji taip pat galėtų būt atsargesni ir bent apsidairyt prieš žengdami į gatvę. Arba stovi ir laukia kol mašina prie pat privažiuoja,o tada jau pirmyn. Ir žinok tu sėdintis už vairo,ką jis galvoja.

Ooo

Ooo portretas
Kas pas jus per komentarai boba uzvairo lavonau ant kelio ir taip visokiu durnu prirasita komentaru prirasita yra nežinot kaip jums gali būti mate nemate nu nutiko nelaimingas atsitikimas uzjauskite tiek vairuotoja nukentejusiaja o nepeikit nežinot kaip gali lazda kitu galu atsisukti I jus piktadarius

...

... portretas
Nieko naujo: "Boba už vairo, lavonai ant kelio".

Kame dalykas

Kame dalykas portretas
Aišku kad reik eit per perėja ir būt atsargiem.Taip ir baudą galima užsidirbt bet kur lakstant.Bet kiekvienas žinom kaip gražiai partrenkia ir net nutrenkia žmones einančius ir per pėščiujų perėja,nesvarbu ar mokinys ar pencininkas.Mano dukrą mokinę vos nepartrenkė einant per pėščiujų perėją blondinė vairuotoja šviesiu dienos metu.Bet svarbiausiai sustojo praleist ir staigiai tuoj pradėjo važiuot net nepraleidus.Ir ką tas reiškia?

M

M portretas
Ne kart pastebėjau, kad moterys vairuotojos sąmoningai ignoruoja pėsčiuosius. Jau net einant perėja, paspaus kad prašokt vos ant kojų neužvažiuojant, kad tik nesustot. Jau nekalbant apie tai, kad praktiškai visos vairuoja laikydamos telfonus rankoje.

Moterys apskritai

Moterys apskritai portretas
pačios pikčiausios vairuotojos....

J

J portretas
"moteris gatvę kirto neleistinoje vietoje – vos už poros metrų buvo pėsčiųjų perėja." Ką reiškią vos už poro metrai? Aš tai jei matau žmogų einanti ne per ''zebra",o už poro metrų arčiau,ar tuoliau-tai vistiek praleidu,o ne važiuoju ant žmogaus

As

As portretas
Tai kas ji per vairuotoja, kad nemato, kad eina zmogus ir vaziuoja ant zmogaus.

Na,

Na, portretas
įdomu, koks kelio plotas aplink perėją įstatymiškai yra laikomas perėja. Kažkaip netikiu, kad nulipai koja nuo zebro ir jau neleistina eiti vieta.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Pėstiesiems irgi tas ženklas galioja!

Senelis

Senelis portretas
Taigi parasyta kad kirto kelia neleistinoi vietoi, ir tegul dairos kai eina per gatve. O ne "as tokia ryski, kad manes neimanoma nepastebeti".

Gaila

Gaila portretas
Vairuotojas iš tolo jau privalo matyti PESČIŲJŲ PERĖJOS ŽENKLĄ, tai jau turi ypatingai sekti ar perėjoje NĖRA PESČIOJO. Būna, kad pėstysis apsirengęs tamsiais rūbais, tai matomumas pablogėja, bet iš tolo TAVE JAU PERSPĖJA KELIO ŽENKLAS ! Toks įspūdis kad nematė ženklo pradžioje...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių