Po konflikto Klaipėdos parduotuvėje į areštinę uždaryta neblaivi kariuomenės seržantė

$ Rimiui 111

$ Rimiui 111 portretas
Tamsta esate toks žioplas,kad neskiriate statutinės seržantės nuo civilių asmenų,tokių,kaip siuvėja ar pardavėja.Statutinių asmenų atsakomybė yra visai kitokia,griežtesnė.Statutiniais gali būti tik dori,pareigingi ir savo emocijas valdantys asmenys,o ne girtuokliaujančios moteriškės.

Aida

Aida portretas
Maziau tegu neblaivi rodosi nebucoau maciusi savo akim tokio neadekvataus elgesio patyleciau. Visiskai be gedos ta senyvo amziau pardaveja jei niek oblogo nesake. Isvis slykstu kai tokie zmones su tokiom pareigom toki pavyzdi rodos tikiuos atleis tokia.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Tu,parše,savo nuvalkiotas blevyzgas skirk rašeivai.Nebūtina rašyti,kur ir ką ir kuom dirba jauna moteris,pavargusi ir susinervinusi ji gi ne geležinė.Pats tarnavau ir žinau tą jos duoną.Šis ar ši rašeiva,matyt labai jau nepatenkintas savimi,todėl ir stengiasi kuo daugiau kitam pamazgų užpilti.paminėdamas kuo ką ir kur moteris dirba.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Dėl nanęs nepergyvenk.Pergyvenk dėl seržantės,kad automatą nebuvo pasėmusi.

to Zelemunčikas

to Zelemunčikas portretas
Idomu,,kada sanitarai(psihuskej) atims is taves kompa?... :))

Nu ir

Nu ir portretas
Nu ir ate ate seržante pasakyk kariuomenei

Smūgis

Smūgis portretas
Ir čia Lietuvos kariuomene !!!! Bezdelniku prisišauke ir dabar pradėjo karo su pardavėjais !' Gėda!!'!! ir ko baigsis nieko,apdovanos seržantė didžiosios kryžių ir baigsis tyliai ir ramiai karas su civiliai !!

to Majoras

to Majoras portretas
Suprantu, turbut" pats tai serzantei snapso pripilei iki 1.53 prom!" IBet, ji tau tai "nedave ko nori" Todel , turbut ir esi toks ir piktas kaip tas ziurkenas Keksas, is reklamos ?:)))

Mm

Mm portretas
Na ir kaip normalus zmogus gali noreti tarnauti kariuomeneje kai tokie serzantai? Jau ne pirmas straipsnis kur kariuomenes atstovai prisidirba.

Majoras

Majoras portretas
Išlindo vatnikai beraščiai loti iš visų pakampių

to Rimis 111

to Rimis 111 portretas
Bus daug idomiai, kai ta girta serzante(tariamoji ne tarnybos metu neblaivi (1,53 prom.) Lietuvos kariuomenės motorizuotos pėstininkų brigados Žemaitija seržantė paculps krumose 5-kems "nepilnamecems vaikams"(17-18 metuku) kAS TADA KALTAS BUS?? "SERZANTE" ar "vaikuciai"??

...

... portretas
Boba, ir dar kariškai apmokyta - smurtų smurtas.

motas

motas portretas
Siulau didynti musu sauniajai armijai 20%!

L

L portretas
Kokiame PC įvyko įvykis? Jei incidentas įvyko ne „Maximos“, o kitame PC, tai dienraštis neturi teisės naudoti Maxima atvaizdo. Tai galima traktuoti kaip įvaizdžio žąlą.

Heras

Heras portretas
Amerikietiškas smurtas jankiu dermokratijos pasekmės,NATO okupantų būsimieji palikuonys,tokia sliundra prie sienos ,arba nors vyt lauk tokių sargų tautai nereikia,ji gi maitinama mokesčių mokėtojų kišenės

Ramus

Ramus portretas
Tikejau, kad moteris nesimusa....

Sigitas

Sigitas portretas
Likus 15 min. iki kad negalima prekiauti alkoholiu, tai matomai pardavėja ankščiau laiko ir nutraukė alkoholio prekybą. Aišku seržantė suprasdama kad dar yra laiko alkoholio pirkimui, bet negalėdama nusipirkti ir supyko ant pardavėjos duodama jai niuksus.

Rimis 111

Rimis 111 portretas
Kuom kariuomenės seržantė, skiriasi nuo virėjos, siuvėjos ar pardavėjos ? Kam akcentuoti "Kariuomenės seržantė", ar ji iš kito molio nudrėbta ?

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Kadangi kariuomenėje tokiai seržantei per sunku, o laisvalaikiu pastaroji girta muša pardavėjas, savo sugebėjimus ir kompetencijas galės pademonstruoti darbo rinkoje. Kariuomenės atstovas spaudai galėtų pakomentuoti plačiau.

hm

hm portretas
lt kariuomene sliundros hrones ir auksiniai saukstai

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Policininkai nepagalvojo,kad pakenkė Lietuvos saugumui.Kol ši seržantė-vadas areštinėje,būrys be šnapso.Pagalvokit,kas būtų jeigu pultų rusai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių