Po skaudžios nelaimės – pamokos

Pajuris

Pajuris portretas
Ivaziuoti is autostrados i Klaipeda isvis geda. Kelias kaip kaime o salikele dar nuo SSSR laiku surudijusi.

SSS

SSS portretas
Juk Klaipedos merijai tik renginiai rupi. Viskas gerai.

Vėtra

Vėtra portretas
Geras pastebėjimas dėl Biržos tilto . Kiekvieną kart brisdama per košę pagalvoju :" miesto centras blyn, turime valdžią ar ne ?" Nesikeikti jau neina :) Už kiemų valymą mokame kiekvieną mėnesį . Paskutinį kartą šlavė lapus , kai gavo velnių.

auksinis

auksinis portretas
Gazas dugnas nespejus ilipt , isgamos kitaip nepavadinsi.

Pipirė

Pipirė portretas
Kodėl prie autobuso stotelės nenuvalytas šaligatvis, kodėl nepabarstyta? Net šiandien mačiau, kad centre šaligatviai kraštai palei gatvę nevalyti, Biržos tiltu per košę amžinai reikia klampoti. Gal teiktųsi valdžia pėsčiomis prasieiti? Kas atsakingas už tvarką mieste? dar neatsistatydino?

Bet

Bet portretas
Kodel autobuso vairuotojai pajuda is sustojimo taip kad net laiko isiskibt nera. Jie juk neziuri kas kur eina ar pan. Tiesiog is patirties galiu paskyt, kad vairuotojas mato kad ateini i stotele ir lieka 10 metru bet vistiek nelaukia arba kai ilipi i autobusa tai gazas dugnas. Tai nenormalu ir reiktu kaskokios kulturos ir pagarbos keleiviam

as

as portretas
kada pagaliau zmones supras autobuso reikia laukt ilipt per prekines duris on juos vaikytis

klausimai KKT

klausimai KKT portretas
Geras Vėtros pastebėjimas - ar tikrai autobusų stotelės įrengtos kur priklauso ir kaip priklauso. Ar stotelėje turi augti ir įlipimui trukdyti medžiai?

Vėtra

Vėtra portretas
Reikia išlipti iš autobuso - durys tiesiai į apledėjusį sniego kalną . Kur dingti ? Rizikuoti gyvybe ? Ar važiuoti iki sekančios stotelės , gal ten durys atsidurs ties nuvalytu šaligatvio lopinėliu.

Vitautas

Vitautas portretas
Ir Dar reikia pravažiuoti autobusui arčiau šaligatvio kai reikia keleiviams išlipti ar įlipti o ne už puse metro nuo šaligatvio

Bella

Bella portretas
Tikrai ?o autobusas nelaukia nebeganciu, taip man viena karta pasake vairuotojas

As

As portretas
Nesuprantu, kur tie pensininkai skuba? I kapines? Atrodo, kad kitas autobusas neatvaziuos.Prie BIG, Taikos ir Smilteles sankryzos pereja - irgi ju lakstymo trasa net ir degant raudonam sviesoforui. O jeigu dar pamato atvaziuojanti autobusa, tai is vis lekia lyg akis isdege.

I.P.

I.P. portretas
Visas žiemas visas dėmesys tik į gatves- ar jos nuvalytos, ar pabarstyta druska,o apie šaligatvius, pėsčiuosius niekam neįdomu. Visi, kurie atsakingi už šaligatvių valymą, važinėjasi prabangiais automobiliais ir realios situacijos nemato. Prie stotelių tik mažas lopinėlis šaligatvio apvalytas,autobusai, kaip specialiai sustoja prie sniego krūvos, tiek įlipant, tiek išlipant kapstykis, kaip nori. O kas dar tokias autobusų stotelių pavėsines sustatė tiek arti gatvės, vos galima praeiti nenuvirtus į gatvę. Kiemų valymas - ta pati tragedija. Mokame už kiemų valymą nemažus pinigus, pavalo prie namo, o kad dar iki namo reikia ateiti, niekam neįdomu, net neaišku, kas turi valyti. Baigsis sniegas, tai ta pati tragedija su šiukšlių valymu, šaligatviai nevalomi, purvini, kada baigsis šis neūkiškumas, jei nemoka atsakingi asmenys susitvarkyti, tai reikėtų ieškoti naujų, ūkiškesnių.

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Emocinis klimatas parke labai prastas. Direktorius prisamde į administracija savų vaikistes draugų. Stebėtojų pirmininkas p. Vaišvila savo drauge. Kompetencija 0. Sudaužyti du nauji autobusai,be KASKO,. Nuostolis didžiulis.

to hm

to hm portretas
tiklsliai. toje vietoje, kur gaisrininkai plauna, jokio sniego nėra. Ant ko ten paslysti?

hm

hm portretas
Pažiūrėkit į nuotrauką iš avarijos vietos - šaligatviai nuvalyti idealiai. Tik prie medžių likę sniego kauburiai. Nei normaliai vaikščioti šaligatviu, nei įlipti į autobusą nėra jokių kliūčių. Skubėjimas ir neatsargumas buvo nelaimės priežastimi.

Valdžios pasiteisinimas

Valdžios pasiteisinimas portretas
bus,kad turime saugotis-žiemos metas,įlipti ir išlipti tam skirtose vietose stotelėje turi patys saugotis.Bus paskaičiuota kiek druskos išnaudojo valymui,kiek kuro traktoriukui.Juos viskas tenkina ir viską daro.Gaila,kad meluoja į akis.Valytojai dirba atmestinai,nes maži atlyginimai.O anksčiau bobulytės tokį darbą ,,saugojo'',viskas budavo su kastuvais nukasta,su rogutėm smėlis išvežiotas išbarstytas.Anksti ryte jau viskas budavo nuvalyta,o jei atlidys,tai eidavo ir visas ,,košes'' valyti,kad šaligatviai būtų švarūs.Darbuodavosi ištisą dieną.Ačiū dirbusiem tais laikais šaligatvių valytojams:)Dabar ,ruduo ateina,nebėra kam lapų tvarkyti,ateina žiema nėra kam sniego valyti.TRAKTORIUKAI ,tik technika,kuri greičiau ,,prasieina'',bet darbo kokybė tragiška.Perėjų praėjimai nenuvalomi,šaligatvių nuolydžiai užverčiami,nevisada ir barsto,nors akivaizdžiai to reikia.Tada jau pasirenki ėjimą geriau per sniegą nenuvalytą,negu eiti per nuplikintą sniegą-ledą,kuris smėlio nematęs.DIDESNĖS KONTROLĖS.

KLB

KLB portretas
Stotelese mazai nuvalytos vietos,o dar jei ir ant pacio kelio,prie saligatvio,guruliu juosta,autobusas neprivaziuoja arti,tenka zengti didziuli zingsni,isikibti nera kur,zmogus taikosi vienaip taikosi kitaip jaunas dar isoka,o vyresnis-nebe.Maciau,kaip ir jaunuolis griuvo,bet jis staiga pasoko ir tiek,o vyresnis lieka guleti.Ilipimas nuvalytas 1autobusui,o sustoja keli,tai ir kopi kaip i koki Elbrusa.Vairuotojas ziuri kaip jam isvaziuo,zvilgteli i duris nieko nera ir pirmyn.Uzuojauta zuvusiosios artimiesiems,stiprybes vairuotojui.

deinis

deinis portretas
Taip ir norisi sušukti prie tarybų buvo geriau ,jie sniegą išveždavo o dabar prie autobusų sustojimų kalnai ,vot jums ir pasekmės ,užuojauta giminems.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas vairuoja bet kokia transportą, tas supras, kad turėdamas dvi akis, vienu metu viską neaprėpsi. Užuojauta žuvusiosios šeimai, Stiprybės vairuotojui

p.s.

p.s. portretas
straipsnyje rasoma kzkokia moteris bande griebti uz rankos?

kodel griebe?

kodel griebe? portretas
uz rankos, negerai, galejo visas tas griebimas itakoti paslydima?

Vot teip

Vot teip portretas
Visos bėdos per tą skubėjimą,netik mirtys,yra ir atvirkštinių variantų,pvz.vienas neatsargus staigus judesys ir tu jau tėvas

Edvardas Šalkauskas

Edvardas Šalkauskas portretas
Tai ne pirmas kartas, kai keleiviai žiemos metu, autobusų stotelėse įlipant į autobusą, slysta po transporto ratais. Kada gi Klaipėdos miesto valdžia imsis reikiamų priemonių komunalininkus pažaboti? Ar miesto meras V. Grubliauskas tik dūdas pūsti moka? Šalin tokius veikėjus, kurie savo veiksmais sėja tik mirtį!

Skaudi pamoka

Skaudi pamoka portretas
gal sujudins valytojus žiemos metu.nuvalomos tik dvi vietos-įlipimo ir išlipimo.Čia ir jaunas turi saugotis kol prieini iki įlipimo,nes traktoriukai pravažiuoja,taką nušluoja,palieka sumintas sniegas dažniausiau,o dar ne visur barstoma yra,tai tie sniego kauburiai kaupiasi,tirsta šąla,o niekas nebevalo kol vėl nepasninga.Autobusų privažiuoja keli ir visi atidaro duris-šok kur nori-visur suledėję sniego kauburiai,kur ten tikrai nebarstyta,nevalyta.Vairuotojai skuba,lenkia vienas kitą ir žmogus puoli bet kaip.Lipa ir mamos su kūdikiais,žmonės su ramentais,lazdelėmis,vaikai -visiem yra nesaugu.Yra tik keli sustojimai,kur gali saugiai įlipti išlipti.Visas miestas arba pliurėje sniego arba sušąlusioje pliurėje.Kur valytojai,kurie valytų atitirpusius sniegus? Laukia lietaus,kad nulis????

santechnikas

santechnikas portretas
prisimenate per potvyni naujakiemio ar debreceno gatveje nuskendusia mociute igriuvoje prie konteineriu ? Liberatu valdymas ,aplaidumas ,netvarka - zudo zmones ! argi ne ?

Sniego valytuvas

Sniego valytuvas portretas
Jus geriau atkreipkit demesi i ta sniego kuburi ties medziu - moteris turbut paslydo ant jo ir nuciuoze po ratu.

Kristina

Kristina portretas
Aišku gaila žuvusiosios ,bet gaila ir vairuotojo.Nes tokie įvykiai išlieka visam gyvenimui.Tačiau turėčiau ir paakinti ,kai kuriuos vairuotojus,kurie akivaizdžiai mato,kad žmogus skuba į autobusą,bet prie pat panosės uždaro duris ir nuvažiuoja.

Anonimas

Anonimas portretas
Nesuprantu kur lėkt senjorams? Į kapines skuba? Sodra dėkoja autobuso vairuotojui.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių