Poilsio parke – smurto protrūkis

Kretingos g.

Kretingos g. portretas
Jei policija nedirba arba dirba prastai, nėra tvarkos, nėra saugumo. Neabejingi žmones turi susirinkti i grupe ir pradėti patruliavimą parke. Su policijos žinia aišku. Ir tikrai sumažės degradu nes žinos kad kažkas ten dirba, gali sugauti ir priduoti. O kaip kitaip??? Juk vaiku sveikata tiek fizine tiek psichine turi mums visiems rupėti. O valkatos nesirenka ten kur tvarka yra.

nuomonė

nuomonė portretas
Žiebei vienai snarglei į nosį, po to kitai į žiaunas - ir klausimai išspręsti. Greitai ir efektyviai. Nereikia jokios policijos.

KUVALDA

KUVALDA portretas
Viskas paprasta ,turi budėti pareigūnas.

...

... portretas
FE-minizmas vis labiau plinta.

..Žmogui nereikėtų prisiminti trijų numerių ir skambinti a..

..Žmogui nereikėtų prisiminti trijų numerių ir skambinti a.. portretas
Ar sunku buvo. senais laikas, zmogui "prisiminti triju numeriu"-01,02,03 ir 04(dujos avarine)??:))

qqq

qqq portretas
Nu,bet ir prirašyta...visas romanas.Nusibosta skaityti,tas pats per tą patį.

Tam RK

Tam RK portretas
BPC darbuotojai gali būti kokie nori profesionalai, bet jie nėra įvykio vietoje ir nežino situacijos. Maža to sužinoję situaciją jie nevisuomet ją gali perduoti konkrečiai tarnybai. Kiek anksčiau skambinau į BPC, tai mane išklausinėdavo, o po to vistiek sujungdavo su greitaja, kur viską tekdavo pakartoti. Maža to vieną kartą vietoje policijos atvažiavo gaisrinė, policija ir greitoji :)

Tam RK

Tam RK portretas
Mūsų kompetencija neleidžia spręsti apie BPC darbuotojų profesionalumą, bet leidžia spręsti ar vykdomas funkcijas tenkina mūsų lūkesčius. Jeigu BPC turi intrukcijas, kurios neatitinka į nelaime papuolusio žmogaus lūkesčių, tuomet reikia žiūrėti kas negerai su sistema.

Kas zinot duokit info

Kas zinot duokit info portretas
Verda kraujas kai skaitau kad kazkas sokinejo ant mamos su kudikiu, pamatyciau padlas sunesiociau taip kad gyvenime nei uodo ant rankos nebeliestu

RK.

RK. portretas
2016 metais BPC atsiliepė į 2 484 958 skambučius. Vienas darbuotojas per 12 valandų vidutiniškai atsiliepia į 140 skambučių. Tikrai manote, kad jūsų kompetencija leidžia spręsti apie tų darbuotojų profesionalumą? Diletantai užkniso, kiekvienas šleivakojis įsivaizduoja save šokio žvaigžde, o kiekvienas mokantis staugti "Ant kalno mūrai" - Pavaročiu.

tam RK

tam RK portretas
Žmonės galvoja (ir turi tam teisę) apie savo saugumą, kurį įsipareigojo užtikrinti valstybė per specialias institucijas(specialistus). Karti patirtis rodo, kad neretai tie specialistai yra visiški "profanai". Todėl žmonių nepasitikėjimas "profesionalais" yra visiškai pagrįstas. Nereikėtų tikėtis pasitikėjimo avansu.

112

112 portretas
Va kur lansbergu BANDITAI DIRBA 112 pastoviai taip visa para klausineja KOSMOSO , o tuo tarpu zmones Lansbergu GAUJOS BANDITAI pjauna o 112 zmogiena lansbergams pristato !!!!

RK.

RK. portretas
Straipsnyje atvaizduotas chrestomatinis pavyzdys kodėl BPC klausinėja apie dviratį ir užpuolikių batus - kol policija atvyko visi incidento dalyviai išsiskirstė. Ko ieškot? Įsivaizduokime, kad dviratį būtų atėmę - koks jis, kokios spalvos, o gal griebti visus, kurie Poilsio parke su dviračiais? Merginos buvo dvi, kiekviena patraukė į priešingą pusę - ko ieškot? Poilsio parke einančios vienišos merginos - čiupti ir apklausti? BPC klausimai nėra pertekliniai, jie labai svarbūs ir žmonės neturėtų galvoti, kad jie yra protingesni už profesionalus.

Valdui ir Hasui

Valdui ir Hasui portretas
Po policijos darbo optimizavimo nebeliko kam dirbti- turintys patirtį pareigūnai dešimtimis išėjo į pensiją, o į jų vietą naujų neatėjo.

M

M portretas
Eilinis pavyzdys kad policija Klaipėdoje nedirba. Dienos metas, vieša vieta o tokie dalykai vyksta.

to

to portretas
Pritariu to Valdui, ne tik iš mašinų ,bet ir iš kabinetų, juk toks policijos optimizavimo planas buvo numatytas. Tai kur tie žadėti rezultatai.

Valdas

Valdas portretas
Pritariu visu 100% ,kad kuo greičiau policijos VADOVYBĖ "ištrauktų" savo darbuotojus iš mašinų ir įpareigotų patruliuoti pėsčiomis. Užtenka jiems sėdėti ir svorį auginti mašinose. Policijos darbuotojai privalo patruliuoti gatvėse ,parkuose ,tada ir nusikaltėliai jausis nesaugūs o dabar visokie degradai puikiai žino,kad su mašina neužsuks į tą parką ir jaučiasi kaip namuose.

Hasas

Hasas portretas
Daugiau patruliuojanciu policininku gatvese. Aplink narkomanai, vagys, degradai... Gatvese nesaugu, nekalbant jau apie parka...

Anonimas

Anonimas portretas
naikinti 112 už debiliškus klausimus, tai laiko gaišinimas

Viskas gerai

Viskas gerai portretas
kol ko nors neužmuš, tol policija nevažiuos...

Anonimas

Anonimas portretas
o aš šiandien žadėjau eiti ten pasivaikščioti vadinasi iš savo kiemo negali nosies iškišti nes esi nesaugus

Anonimas

Anonimas portretas
bet gyventojai žiūrėjo pro langą ir sekė įvykį kai mergina susmuko tada reikėjo kviesti pagalbą ir nebūtų įvykę kitų dalykų jei būtų laiku kreiptasi pagalbos užtat ir paspruko nusikaltėliai

geras

geras portretas
Klaipedoj silta,visur zalioja,sprendziant is foto

baisu

baisu portretas
Viskas aišku - niekas mūsų neapgins ,tik mes patys .Jeigu visi supranta ,kad ta apklausos procedūra netinka,tai kam aklai ja naudotis,juk kai žmogų užpuola- brangios ne tik minutės,bet ir sekundės o čia ,vietoje to,kad imtūsi ir kuo greičiau išsiūstų pagalbą -jos pateikia klausimyną. Jau skaitant iš pasiutimo verda kraujas, dėl tokio neveiksnumo o tai koks jausmas apima tą žmogų kuris skambina į pagalbos telefoną ir tikisi ,kad kuo skubiau bus reaguota. O čia še tau-klausimynas! Taigi viskas aišku,kodėl policija nesugebėjo sulaikyti tų mergšių,kurios vos ant kojų besilaikė.

Daiva

Daiva portretas
Taigi jau nebepirmas straipsnis apie tai,kad negeri dalykai vyksta mūsų poilsio parke -kokių veiksmų ėmėsi policija ? Jeigu ten mėtosi švirkštai -vadinasi yra potencialūs lankytojai. Tai kodėl ten iki šiol niekas nepatruliuoja .Ar laukia kol įvyks dar žiauresnis įvykis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių