Teismas: prieš NATO ir eurą agitavę vyrai nuteisti pagrįstai

darius

darius portretas
gal pats sajudis buvo kgb projektas, kad inkorporuoti i nauja valdzia savo zmones?, negi tankai galejo issigasti rekiancio tatos ir kitu barzdociu, kazkaip labai nuolankiai tarybine armija paliko lietuva ir dar tie paleckio kaltinimai tatai....

Niekada nepatikėsiu

Niekada nepatikėsiu portretas
kad Razminas prieš Lietuvą.

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Sugriuvus TSRS, kolaborantai perėmė buvusio rėžimo ištisą teisinę sistemą, todėl ir teisia Tautos patriotus.Teisėjų diplomai tai sovietiniai ir jų smegenų niekas neperplovė. Maskvos centre, pažįstamo vaikas lanko Baltrušaičio vidurinę m-lą, kurioje neignoruojama ir Lietuvių kalba.

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Prieš Nato ir eurą agitavę vyrai nuteisti NEpagrįstai. Patys valstybės pareigūnai pažeidinėja Lietuvos Konstituciją. Yra teisėjų akivaizdžiai dirbančių nusikalstamai. Klaipėdoje pvz. Violeta Olcvikienė (Jakštienė). Mano tel. 8 662 33770. Prašom teiskite mane. Bijote, kad išaiškės visas nusikalstamas "teisinis" klanas.

Zelemunčikui

Zelemunčikui portretas
eik geriau pasimelsk Liandzbergo kaklaraisčiui kur neseniai Kaune aukcione už 480Eu nusipirkai.Iškart pajusi dvigubą palaimos antplūdį ir telepatijos gabumus.Galėsi dar daugiau pamatyti aplink raudonų žvaigždžių, kolradkių, visokiu hujų ir pjautuvų

taigi

taigi portretas
Tipiškas sovietmečio dvokas - persekiojimas už pažiūras ir nuomonę. Visi turi kriuksėti pagal vyraujančią politinę - biurokratinę konjunktūrą- šlykštu.

Pasisakysiu trumpai

Pasisakysiu trumpai portretas
jei ne NATO, šis veikėjas nenešiotų beretės su tokia kokarda. Kas būtų, jei ne NATO jam: 1. Po velėna būtų. 2. Sibire, ar kitur kalinamas, fašistu vadinamas. 3. Turėtų atsiversti ir nešioti beretėje kitą kokardą, priimtiną priešingai NATO pusei.

Jonas

Jonas portretas
Prieš Nato ir eurą nusistatę. Keista pozicija.Labai panašūs į adventistus. Tik vienų ginklas malda , o kitų visuomenės kiršinimas , kuris baigiasi riaušėmis , pogromais ir savaime suprantama žmonių aukomis .

Mykolas

Mykolas portretas
Neįtikėtina, - ir tuos vyrus rimtai nuteisė? Už ką? - tik todėl , kad jie kitaip mano, turi kitokią šalies vistimosi viziją? Tai mūsų šalyje uždrausta?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Iš kur tau jooo žinot,jeigu tada pas tave atlape lenino be ausų galva buvo prikabinta,o akys raudonu skuduru užrištos,prie proto kaktoje raudona žvaigždė privirinta,o rankos piautuvu ir kūju užimtos,užtat dabar tau žinomiausia koloradkės istorija.

jooo..

jooo.. portretas
Rėkia ,,tauta tnusprendė" o nė referendumo nebuvo ne kas žinojo kad stojam i NATO..:DDD)

to Tokių brudų...

to Tokių brudų... portretas
Razminas su šustausku tą skulptūrą Tatos įsakymu sprogdino.Kaip ir Bražuolės upelį.Razminas viešai atsiprašė.O ar atsiprašė Tautos jūsų tvartelio dievas?NE.Razminas ir pradėjo prieštaraut sistemai kai pamatė kas dedasi, kad tie patys kurie kilo prieš rusą, dabar nusilenkė kitam okupantui(ir pinigui) ir susidoroja su laisvu žodžiu, laisva mintim ir kitaip manančiais.Ne už tą Sąjūdis kažkada kovojo.

pritariu

pritariu portretas
2 Tam Carnex Atsiprašau, o kada "lietuvių tauta" sprėndė dėl stojimo į NATO? Ar buvo referendumas kaip to reikalauja Konstitucija? Kas dėl referendumo dėl stojimo į ES, tai balsavau už, bet tai ,kaip jis vyko su skalbimo miltelių ir alaus dalijimu balsavusiems bei pratesimu ir taip toliau labai menkina referendumo rezultatus, civilizuotoje - teisinėje valstybėje jie būtų anuliuoti.

2 Tam Carnex

2 Tam Carnex portretas
Atsibusk tundra :)) ka tu nusprendei :)) Nieko jus nesprendziat, iliuzija bandai.. Nato aisku gerai visais atzvelgiais.

...

... portretas
Ach kaip konservuoti sovietikai iš kailio nerias bebandydami sugrąžint sovietinę tvarką: "Viena konservų partija, viena tiesa, JOKIŲ kitokių nuomonių, į teismą kitaip kalbėt drįstančius!"

Dėl „dauguma rašančių..." Vitaliaus nuomonė.

Dėl „dauguma rašančių..." Vitaliaus nuomonė. portretas
Čia dauguma rašančių už gimtą kraštą, už Lietuvą, TSRS mylėtojų - mažuma, bet jie daug tiražuoja už 30 Judo rublių. Tai kolonistų, stribų, sovietų saugumiečių, idėjinių komunistų vaikai ir anūkai. Poetas, dainius Maironis rašė:„Nebeužtvenksi upės bėgimo, / Norint sau eitų ji pamažu, / Nebsulaikysi naujo kilimo, / Nors jį pasveikint tau ir baisu." / ... Neatsuksi istorijos atgal.

klp

klp portretas
na ir zinoma kaipgi be titovo (paskutine eile)

Tam Carnex

Tam Carnex portretas
Žmogelis nesupranta, kad NATO yra Lietuvos bendra transatlantinė organizacija, kuri gina Tėvynę nuo draugiškų Kremliaus tankų. Kupiškėnas. Stojimą į NATO nusprendė lietuvių tauta, o ne koks deržavos pakalikas.

Tokių brudų,"patriotų"visuomenėje neturėtų būti.

Tokių brudų,"patriotų"visuomenėje neturėtų būti. portretas
O kodėl tas Razminas su visokiais šustauskais neteisiamas už Kryžkalnio"Motinos" paminklo susprogdinimą?Autorius tą gražų,didingą paminklą pastatė,visų laikų,Lietuvos žuvusių karių motinoms.O mūsų "patriotai"dundukai už du šimtus dolerių(taip laidoje aiškino Razminas) susprogdino,kaip neva tarybinių karių,žuvusių kare motinoms.Lyg tai yra skirtumas.Bet,kaip pats sprogdintojas aiškino,kad ir tų dviejų šimtų negavo,buvo apgauti.

taigi

taigi portretas
Lietuva labai demokratinė valstybė, Konstitucija garantuoja žodžio ir pažiūrų laisvę, tik žodžiai ir pažiūros privalo atitikti vyraujančią politinę - biurokratinę konjunktūrą. ŪRA TOVARIŠČI.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Manau fiureri,kad tavo galva ne vien nešioti kepurei.

fiureris

fiureris portretas
Sie ,,tautiniai vatnykai,, kelia tik juoka-tautine ideologija,kova pries univermagus ir turcius,socialistine revoliucija ir pan.idejomis remesi nacionalsocialistai ir komunistai,o is abieju rezimu gavosi neisivaizduojamos kancios,milijonai auku,sukeltas ww2 ir galop zlugimas.Pridurkai ,gime sovietmeciu ir vel norintys sugrizti i raudonaji roju.

neantanas

neantanas portretas
Kaip caro Tatos laikais... Kas viešai reiškia valdžiai nepatogią savo nuomonę – tas tegul šokinėja, arba – į cypę! Kad kitų avių negadintu. Fiktyvi demokratija – slidus produktas.

Carnex

Carnex portretas
NATO = Nazi American Terrorist Organization

manau,kad

manau,kad portretas
vatnikams pasisekė,atsirado gera proga paloti ant Lietuvos.Tik,kad jūsų komentarai nieko nebeverti,jūsų laikas jau baigėsi.

tomas

tomas portretas
Ne 9 mėn, o 9 metams nelaisvės, ir be jokių atidėliojimų. Ar neužtenka ,,Sputniko" trolių skleidžiamo brudo? Dar ir saviškiai pila vandenį ant teroristų vandens malūno. Gėda!!!

na

na portretas
o dar vaidina, kad pas mus demokratija ir žodžio laisvė....

Mazai nubaude

Mazai nubaude  portretas
Dauguma ca rasanciu TSSR myletojai. Geriau jau NATO, negu pilna Lietuva rusu kareiviu kaip sunu. Buvo baisu Aciu Dievui nebe te laikai. Te vadinami kovotojai tegul nekursto zmoniu . ir sedi tyliai arba tegul vazuoja i mylima Rusija.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Pajudintas bolševikinis pūlinys,todėl homosovietikumai užspringdami putojasi apie buvusias okupantų ,,demokratines laisves''.

...

... portretas
Kadangi buvę sovietikai pas mus valdžią perėmė, tai ir sovietiniai metodai išliko: JOKIOS nuomonės laisvės.

uffo

uffo portretas
gal ir pagristai bet kad pas mus nera jokios diskusijos jokiu klausimu. ziniasklaidoj yra tik viena linija arba atseit kazkas biski paoponuoja lengvai taip tik del akiu.

Ex jūs

Ex jūs portretas
tuščios pasmirde konsrvės su visa 'teisinga' teisėsauga..Tikrus idealistus ir laisvus dūšios žmones teisiat.Ir dar Sąjūdyje buvot kartu su jais.Ar labai gerai mums dabar euras?Ar labai pasijutot laimingi apvogę žmones(keitėte tai kokiu kursu o kaip kainos ,,nepakilo")

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
BNS bobučių rašinėlis. Suvelta, jokio konkretumo. Pvz., jei kaltinti pagal BK 170 str. 1 d. ("atvirai tyčiojosi, niekino ir kurstė diskriminuoti žmonių grupę dėl socialinės padėties, įsitikinimų ir pažiūrų"), tai būtina buvo paaiškinti, kokią žmonių grupę kaltinamieji taip labai nuskriaudė. Kitaip gali pagalvoti, kad ta grupė - tai valdžia, kad žmonės nubausti už valdžios veiksmų kritiką. Elfai, paaiškink.

/demokratinis/

/demokratinis/ portretas
sadizmas tai apie kokia dar /laisva/ nuomone gali buti kalba o euro ivedimo butkevic musu neklause nes briuselis isake nes to norejo u. spec. t. taip kad teismus reikia bausti nes nesilaiko konstitucijos kad ir nato ? zmoniu neatsiklause o 1000000 isvijo susigrobe zemes kol.p. suneliai ir kt. socdemonai genseko ir kt prichvatizatoriai sukirsine tauta ir paverte ubagais.......

pritariu

pritariu portretas
>idiotai. Taip ,taip visi sovietmečio disidentai ir pokario rezistentai tokie, tik tu amžinas komsomolcas.

Sandokan

Sandokan portretas
Kas čia? USSR?

Idiotai

Idiotai portretas
su iniciatyva :)

,,,

,,, portretas
Zelemunčikai savo pasakas sek vaikų darželyje :)

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Pritariu nejuokin.Tuo labiau,kad tie rusų tankai,kurių buvo prišpiguota Lietuva ir išvažiavę toli nebuvo.Jeigu ne NATO,tai Lietuvoje dabar visose mokyklose būtų mokoma rusiškai,o lietuviškai tik sekmadieninėse.

komentatorius

komentatorius portretas
kokia prezidente toks ir teismas...nieko naujo,nors kiekvienas žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.

Gerhard

Gerhard portretas
Nuteisti reikia si straipsni rasiusi zurnalista, nes antraste meluoja. Nuteisti ne pries Nato ar eura agitave zmones.

nejuokin

nejuokin portretas
jeigu ne nato tai jau rusu tankai jau vazinetus kaip ukrainoje,gruzijoje ir t,t,negi ant tiek esate buki kad nemastot kokie kaimynai pasoneje stauge,,

tam --suknistam berasciuj ,,manau, beRt nemAstau,,,,

tam --suknistam berasciuj ,,manau, beRt nemAstau,,,, portretas
pakerksnute lyberastpatrijotine......niekas nepriestarauja prie Lietuvos kariuomenes ruosima , jos apginklavima ir stipria kariuomenes karine parengty ir drausme ...... bet PRIESTARAUJA pries Lietuvos kolonizacija --nauju okupantu yveisima , ,,auksiniu saukstu,,, nurasytu ,,,boxeriu,,, ir kitos surudyjusios texnikos pirkima , milijardu svaistyma , ir jankiams 2% mokejima uz tuos pinigus kurie per 30 metu istaskyti vejais galima buvo apginkluot lietuvos kariuomene naujausia texnika ir texnolpgijom ....neieskant ,,,priesu,,, ir nebaudziant , tu kurie yvardino tuos faktus,.... ar supratai ubage dvasios ????

Želemunčikui

Želemunčikui portretas
Manau tu persirges mėningitu, arba slidi palangė vaikystėi)

Elfas

Elfas portretas
Dar vienas įrodymas: Tik vienas žingsnis nuo lietuviškų nacionaldarbininkų iki kremliaus rublinių partijos.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Visdėlto,kiek dar tebeturime gyvų sovietinių atliekų ir jų priveistų palikuonių Klaipėdoje ir Vilniuje.Gaila,kad negalima viešai pakart vieną kartą užbaigiant komunistines beprotybes.Pats su malonumu ištraukčiau taburetę išpo kojų.

manau, bert nemąstau - sako nebrendyla

manau, bert nemąstau - sako nebrendyla portretas
Kokie jie patriotai, jei daro blogai Lietuvai? Jei kepurę su Vyčiu užsidėjo ar Gedimino stulpus nusipiešė - tai jau patriotas!? Nesubrenduasio vaikelio svaičiojimas! Patriotas tas, kuris myli savo tėvynę darbais, kuris vykdo karinę tarnybą, kuris stengiasi stiprinti krašto gynybą, kuris neliežuvauja prieš karinės technikos pirkimą gynybai, kuris gerbia mūsų sąjungininkus, saugan2ius valstybės sienas. O tie, kurie tą visą neigia, eina už deržavą, jie nori, kad atžliugsėtų draugiški tankai, kaip buvo Gruzijoje ir Ukrainoje.

Tautvilio nuomonė

Tautvilio nuomonė portretas
Čia tas parašęs ilgiausią neapykantos prasivardžiavimą yra toks pat socialistas „nacionaldarbininkas", kuriam kaip ir tiems Lietuvos išdavikams rūpi sugniaužti kumščiai, liepsnojantys fakelai, fašistiniai bei stalinistiniai šūkiai. Tiems konstituciniams pažeidėjams ir čia rašinėtojui tam nesubrendusiam reikia rykštės per pliką sėdynę.

Zilionagurskas

Zilionagurskas portretas
Akivaizdu kaip prie sovietu taspats. Jokios laisves nuomonei.

tie -Elfai -- tai konservatlyberastiniu KGBesniku

tie -Elfai -- tai konservatlyberastiniu KGBesniku portretas
palikuonys komsomolcai , kuriu tevai ,seneliai apsidraude 75 metams nuo KGBistinio ju nusikaltimu isviesinimo , ir jurie dabar teisia ta Razmina --jie be NATO kaip be savo galvu ...nebus NATO jiems pipiec ta pacia diena ateis.

Kvepia

Kvepia portretas
Stalino laikais. Kitaip-light Soviet Union. Nu rimtai, nėjau žmogus negali reikšti nuomonės dėl pinigų ir militarizmo?

Anonimas

Anonimas portretas
Ale tie ELFAI gryn sovietiniai komsomolcai.

tam --Elfas --stai kada tave teisim pederasteli

tam --Elfas --stai kada tave teisim pederasteli  portretas
butinai sodinsim y cype ilgiems metams ......

manau

manau portretas
Nuteisti tikri patriotai ir nuteisti už tiesos sakymą ir režimui nupalankią nuomonę - už lango gūdus sovietmetis.

tam -Rapolas --

tam -Rapolas -- portretas
nieks nekalba apie tai ar buvo butinas stojimas y NATO ar NE --Kalbama apie tai ,kad y NATO ystojo valdziagyviai net neatsiklausia tautos be referendumo ir priestaraujant konstitucijai.......

Elfas

Elfas portretas
Nepagrįstai.Nes bausmė neadekvati nusikaltimui.Būtų nuteisę realia laisvės atėmimo bausme,būtų pamoka ne tik šiems veikėjams,bet ir kitiems tituškoms.

Heras

Heras portretas
Kaip galima nuteisti už teisybę,parsidavusiu valdžia kankina nekaltus žmonės ,jeigu jie greičiau tie NATO tai kodėl jie su ginklais mano šaly,kodėl skatinama propaganda apie tai kodėl nėra mes Nemylimi jankiu mes ne už parduotą Lietuva laisvės kovojom

Rapolas

Rapolas portretas
Euro ivesti nereikejo, tai afera. Na, o i NATO stojimas buvo butinas.

faktas kaip blynas

faktas kaip blynas portretas
Referendumas uz istojima i ES vyko pazeidziant Konstitucija, t.y. vyko dvi dienas uz balsavima atsiskaitant alumi ir skalbimo milteliais. Del stojimo i NATO ir del euro ivedimo taip pat buvo reikalingas referendumas. Reziumuojant tauta buvo apgauta, o tie kurie sake tiesa, nuteisti. Kaip gudziais TSRS laikais.

na bet gerbiamieji.manyciau .. tas Razminas

na bet gerbiamieji.manyciau .. tas Razminas  portretas
juk sako tiesa ir tai faktas ---manau cia yra teismu susidorojimas su zmogum --savo salies patrijotu .... referendumas del stojimo y ES - buvo -tai faktas , bet kad per pirma balsavima tesurinko 12% balsu tai taip pat faktas [apie tai net Airiai issake savo nuomone -kad lietuva nereikia priimt y ES nes to nenori lietuviai] antru --balsavimu tesurinko [[su kruopu pagalba] 24% balsu nuo visos dar tuo metu neissilaksciusios tautos--tai taip pat faktas , Y NATO --ystojo valdziagyviai jau be referendumo ir priestaraujant lietuvos KONSTITUCIJAI --tai taip pat faktas ...............galbut pribrendo laikas teist tuos a lia ,,,teisejus,,,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių