Teisme – apsaugininko nužudymo byla

Tipiškas

Tipiškas portretas
burliokas, putlerjungenas.

Wtf

Wtf portretas
Gera fotke!

Bla bla

Bla bla portretas
Kur vaizdo medziaga?!

KL.

KL. portretas
nieko nuostabaus, nes LT jau daug metų pirmauja Europoje pagal žmogžudystes. "Su dideliu atotrūkiu nuo kitų šalių" - kaip pastebi 2018 m. vasario mėn paskelbta Eurostato statistika. Neaišku tik, kodėl nei Lietuvoje, nei Klaipėdoje apie tai nekalbama? Juk, kaip sakė pažįstami užsieniečiai - "niekada neinvestuotume į šalį su daugybe smurtinių nusikaltimų".

Akopolis

Akopolis portretas
Kaip tas GYVULIS elgesi po nusikaltima-tai be zodziu. Iki gyvos galvos i kaleima kartu su advokatu.

Visos

Visos portretas
Moterys naudoja virtuvėj peilį. Mielos moterys nešiokimės... paistalai

2Kęstas

2Kęstas portretas
Matai, ikiteisminio tyrimo medžiaga, tame tarpe vaizdo įrašai, ne kiekvienam Kauno g. rajono apsimyžėliui prieinami. Gal dar norėtum, kad monitorius prie Akropolio taromato, kur taviškių primyžtakelnių štabas, stovėtų. Pasikelk savo treningines kelnes iki pažastų.

vot teip

vot teip portretas
gaila bet ši liūdna istorija nieko nepamokys,vagys toliau vogs,apsauginiai tuos vagis ir toliau daužys,apsaugos firmų vadukai su prekybcentrių savininkais žvengs iš paprastų mužikų kokteilius kur begerdami Karibų salose,o eiliniai tautiečiai stebėsis netvarka šalyje

Kestas

Kestas portretas
Niekas ten nieko nepjautu uz mandarinus, rodikit filmuota kambariuko medziaga, bet maximele bus viska pratrynusi kad tik neislystu visa tiesa faktas kaip blynas, nekarta akropoli apsauga naudoja jega.

Narkomano aimana

Narkomano aimana portretas
Tą narkomaną advokatas blogai primokė, ką reikia sakyti. Sunkiai įsivaizduoju, kaip toks peilis tiktų elektros intaliacijai tvarkyti, bet kad tokiu peiliu krapštėsi tarpdančius ir savo gėjišką užpakalį, tai skambėtų daug įtikinamiau.

juokinga

juokinga portretas
Demokratijos KOVOTOJAS pasirašo "anonimas" :) toks tu ir "kovotojas" :)

Anonimas

Anonimas portretas
Demokratijos KOVOTOJAS BYBI deda ant jusu muzikai.

Ar

Ar portretas
Kitokios nuotraukos negalėjote įdėti?Gaila tėvų ir artimųjų dėl jauno žmogaus netekimo, nuoširdžiai užjaučiu.

Klausimas

Klausimas portretas
Zudikas sako vienaip, o apsauginis kitaip. Tai kur vaizdo medziaga is kambarelio?

koks nekulturingas

koks nekulturingas portretas
rusakalbis......faką rodo Lietuvai, teisėsaugai.....

marė

marė portretas
Yra tikras,kad jo nenuteis,nes tokį išgamą motina išpirks,todėl ir elgiasi taip teisme...

atsakymas "vot teip"

atsakymas "vot teip" portretas
Apsaugos firmos gali konkuruoti savo kainomis iki pažaliavimo. Tačiau, renkasi užsakovas - šiuo atveju konkretaus prekybos centro vadovai, atstovai ar sąvininkai. Tai jiems rūpi vien tik kaina. Manau, kad apsaugos firmos gali pasiūlyti ir geras paslaugas. Tačiau, laikas būtų suprasti, kad pigus daiktas labai retai būna geras.

vot teip

vot teip portretas
tarpusavį bekonkuruojančios apsaugos firmos,kad pasiūlyt pigesnę paslaugos kainą klientams yra priverstos priimti į darbą bele ką,svarbu,kad žmogus neturėtų teistumo ir sutiktu dirbt vos ne už minimumą,tai ir gaunasi tokia situacija,rimtus objektus saugo rimti savo darbą žinantys asmenys už sąlyginai padorią algą,o visokius prekybcentrius siunčiami žmonės dėl vaizdo,kuriems net grupėje,kaip išeina suprasti iš straipsnio,net trims neina susitvarkyt su kokiu vienu rimtesniu pažeidėju

ah

ah portretas
mirties bausmė užmėtant akmenim kaip daro arabai

Žurnalistei

Žurnalistei portretas
Gerbiama žurnaliste, kokią žinutę siunčiate, afišuodama šia nuotrauką? Kad žudikas elgiasi šaltakraujiškai juk parašėte. Žurnalistinė etika - pasiklydusi.

teroristas

teroristas portretas
Dešimtmetį dirbantis apsaugos darbuotojas.... Sulaikymo kambaryje buvo TRYS apsaugos darbuotojai ir VIENAS pažeidėjas "ginkluotas" statybiniu peiliuku....... Prduotuvei padaryta žala tik pora eurų, už kurią negręsia baudžiamoji atsakomybė..... Vienas apsaugos darbuotojas nužudytas, vienas sužeistas, vienas pabėgo...... Žudikas pabėgo...... - Tai viešai skelbti faktai, kurie kelia klausimus : Ko vertas minėtos parduotuvės apsaugos darbuotojų parengimas ? Kada minėti apsaugos darbuotojai ir kaip dažnai dalyvavo praktiniuose mokymuose ? Ar tokie sulaikymai įeina į minėtų apsaugos darbuotojų pareigas, jeigu jie nėra tam ruošiami ? Šis skaudus įvykis atsitiko spontaniškai ir apsaugos darbuotojai sureagavo taip, kaip galėjo ir mokėjo. O jeigu pora "zekų" pabandytų suplanuoti ir surengti išpuolį tame prekybos centre ?! Kokia būtų reakcija ir pasekmės? Tuo labiau, kad apie terorizmo grėsmes "spygaujama" jau senokai.

Cha

Cha portretas
Uzuojauta artimiesiems, o vagui ir zudykui ne vieta visuomeneje, Kas i PC eina su peiliu? Apsaugininkai virsyjo igaliojimus? O ka jiems daryt? Mandagiai prasyt palaukt policijos? O vagis apsiverkia ir sako, gerai gerai, pasedesiu kamputyje? :) Siaip, pagautas zmogus pradeda pats pulti, elgtis issokanciai. Apsauga saugodami kitus pirkejus - turi imtis veiksmu. Ne vienam is musu nera duotos teises kazkam atimti gyvybes ( nesneku apie nelaimingus atsitikimus). Atemei - atsakyk!

ivav

ivav portretas
iki gyvos galvos sia padla-zemliaka....

Ekspertas

Ekspertas portretas
Ten ir yra kameros, bet šioje byloje jos kažkodėl nekonfiguruoja, nes byla būtų perkvalifikuota į saviginą

Tika

Tika portretas
neteisinu vagies, tačiau apsaugininkų kambarėliuose turėtų būti kameros, nes teko ne kartą girdėti, kad jie mėgsta viršyti savo įgaliojimus, pirmieji paleidžia į darbą savo kumščius ir tik po to kviečiama policija

vot teip

vot teip portretas
vienas nemokėjo vogti ,kiti nežinojo savo darbo instrukcijų,tai kas dabar kaltas?vagis - žudikas ar konfliktą išprovokavęs apsauginis?tikiuosi teisėjas nebus aklas ir teisingai įvertins įvykį peržiūrėjęs vaizdo įrašą

jei tiesa

jei tiesa portretas
kam reikejo must?

Ona

Ona portretas
Iki gyvos galvos .gyvuli.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių