Užkliuvo už kablio ir susilaužė nosį

To LZukui Ivanovičiui

To LZukui Ivanovičiui portretas
Prie Nepriklausomos Lietuvos be ruselio valdovo apsiėjom ir toliau BŪTUMĖM išgyvenę, bet... čia atėjo išvaduotojas-vadovas, načialnikas-komandyrius, t.y. žmonės be TĖVYNĖS. Kitatautis iš rusyno važiavo geresnio gyvenimo ieškodamas, o ne iš didelio noro padėti. Ir be ruselio načialnyko jūrų žvejyba būtų apsiėjus, nepamainomų NĖRA.

LZ

LZ portretas
Na, pagal minčių dėstymą, tai ne aš, o tamsta, bukas. Jei gyvenot su kokiu "frontoviku", tai dar - ne visi rusai. Taip apie lietuvius-policajus irgi galima prirašyti visokio š...Iki revoliucijos ir Lietuvoj visi pas ponus dirbo...O kad Klaipėdoje daug kitataučių buvo, tai jiems tik didelis ačiū: Klaipėda buvo nuniokota, kas ją atstatytų, lietuviai? Tai ir privažiavo savanoriu. Jie ne ne kažkokiom gerom sąlygom čia gyveno. Na, ir jūrų žvejybą pradėjo vystyti. O ką, gal lietuviai būtų dirbę tokiame dideliame laivyne? Matau, koks dabar "didelis" tas Lietuvo laivynas.

Ok

Ok portretas
Uzdraust kilpas.

i LZ makaule

i LZ makaule portretas
Tikriausiai ir serialuose kuriuos tematai-paprasti ,tai tikrai geri rusai,turbut neteko vaikystej virtuve tevams dalintis su ruseliu frontoviku,su medaliu,,isvaduotojas,-del ju ismokome rusiskai nuo 2-3 metuku amziaus,daugiau kaip puse kaimynu -rusai,-jureiviai ir kareiviai,.. neskaitei kad Rusijoj ik pat revoliucijos dar baudziava egzistavo,-uz maista dirbdavo ponui,o po- ir dirbant badu dvasino.ne vienoj valstybej tiek neiszudyta savu,kaip Rusijoj,-varnele tu buka,slepkis..

LZ

LZ portretas
Lietuviai nuo seno džiaugiasi, kai dega kaimynų namas...Rusai, eiliniai žmonės, tikrai yra geresni, nei lietuviai. Kokią nesąmonę rašot, kad "lietuviams genuose nuo rusų laikų " likę-kad kitam skaudėtų. Jau net nebejuokinga, kai visose žemiškose blogybėse kaltinami rusai. Nuo savęs pradėkite !!!

buves turguje

buves turguje portretas
normalus (toliau nuo gimtines) ar labiau issivyste negu tie (Klaipedoj) ileidzia kabli i mazyte sferine duobute,ir nei nepastebi,tik kad renkasi kiek sanasu,ar vandens/purvo,bet naudojantiems nera vargo...Lietuviams genuose liko nuo rusu laiku---kad tik kitam skaudetu,--ir juoko atsiranda...

Netvarka

Netvarka portretas
Taip, apsnigus nesimato, bet ir rudeni teko paragauti siu kabliu, nes nesitiki, kad atsikise tiek...bile kaip viskas.

A. V

A. V portretas
Vot tokie seni pradžiai ir valdo Klaipėdą. Sovietinis mentalitetas. Taip ir bus skylėje Klaipėda, kol nepasikeis žmonės.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Žmonės į darbą eina ir 6 ir 7 ir 7.30, kai dar būna tamsu ir tų velnio kilpų nesimato. Aš pats ėjau į darbą 5.15 ryte, kai šiemet pirmą kartą pasnigo ir nei kaspinuočių nei dažų nebuvo ir taip anksti direktoriaus chebra sniego nešluoja, užkliuvau ir kritau ant kelių, o dirbu tai fiziškai, prastai buvo.Pats direktorus su šviesa ateina ir su šviesa išeina, tai ir nežino tikrovės, nes tose vietose apšvietimas irgi prastas. Geriau būtų ne medines būdkeles kalėdoms darę,o skubėję baigt statybą.

Ert

Ert portretas
Subjektyviai. Kliūtis gali būti sunkiai pastebima, pažymėta pernelyg nežymiai. Tai palaikyčiau nukentėjusiąją šiuo atveju. Manau per mažai pastangų įdėta ryškiai pažymėti kliūtis šaligatvyje.

Irma

Irma portretas
Reiskia zmonems su negalia nevalia lankytis sitam turgui? Tik i teisma issiaiskinimui!!!

Karma novas to Klaipėdskui

Karma novas to Klaipėdskui portretas
Negi nesupranti, kad aš atsirašinėju.

Klaipėdskas

Klaipėdskas portretas
Tas Karmanovas tai kiauras. Ne imtasi naikinti kliūtis, o nudažė... Aš manau, kad jam reikėtu tarnybinę nuobauda už aplaidumą darbe skirti, o gal net už tyčinį sveikatos sutrikdymą. ? . Ką teisininkai į tai ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių