Klaipėdoje STT sulaikė teismo medicinos tarnybos ekspertą (atnaujinta 14:55 val.)

gerbėja

gerbėja portretas
Žavus vyras

zenonas.

zenonas. portretas
Atsiprašau, pamiršau sąžiningą ekspertą Barauską, paskutiniu metu dirbusį Kaune.

zenonas.

zenonas. portretas
su teismo med. ekspertais bendravau nuo 1972 m.,buvo Segalis, vadindavo, kad už 100gr blusą nuvarys 20 km. Pats sąžiningiausias buvo Benjaminas. Iš šilutės perkeltas ekspertas konstatavo keleta mėlynių, su a.a. įpatingų bylų tardytoju a.a A.B, darėme ekszumaciją, pasirodė, sužalojimų apie 80. Ne vieni metai, kai jie vienas kitą dengia. Turėjau patirtį, kai, neminėsiu pavardės, paaiškino, kad atsiimant a/a palaikus pirmoje eilėje reikia krieptis pas nabašnikų išvežiotojus, o šiaip šis ekspertas jau turėjo iš kalėjimo būti paleistas, tik dabar jį ruošiasi sodinti. Benjajaminas buvęs ilgametis sąžiningas ekspertas, bijo į banditų-ekspertų kompaniją net žodį pasakyti. šitas ekspertas" senai nusikaltėlis, gal aš klystu, jeigu -Žmogui sulaužyti kaulai, sveikata sutrikdyta keliems mėnesiams, rašo "sutrikimas be sveikatos sutrikimo" neva lengvas.

val

val portretas
paklausinėkit kolegų, dar ne tai išgirsite

xx

xx portretas
Ne men.ekspertus reikia sekti, o yra daug kitų mln. pritraukianciu asmenu, va cia reikia STT pagalbos ir tai visi puikiai zino. Ir kas bedirbs toki sh.. darba, jei tokius medikus arestuosit.

LT

LT portretas
Gerb.ekspertui linkiu išlikti savimi ir stiprybės. Esu be galo dėkinga ekspertui už nuoširdžią ir išsamią pagalbą tiriant mano velionio brolio mirties priežastį.

Piliete

Piliete portretas
Gerb.V.Armonas sąžiningas ir be galo kruopštus, atsakingas med.ekspertas. Apskritai Lietuvoje tokių žmonių vienetai. Net neabejoju, kad jį sulaikė už tai, kad yra sąžiningas, tiesą sakantis žmogus, mūsų šalyje tokių nevertina, vadinasi - jį reikia nušalinti.

student

student portretas
"Jo patirtis yra didžiulė, o kur dar dėstytojo darbas aukštojoje mokykloje" Destytojas... koks jisai destytojas, paklauskit studentu ko ismoke.. iskrypelis..

STEBEJOSI !

STEBEJOSI ! portretas
STEBEJOSI KAIP CIA SULAIKE...UZ KA...NU TAI UZ TA PATI....

Jan

Jan portretas
gal patys esame kalti -reikia "skųsti", bet vėl -kaip paskui eisi pas tuos pačius medikus kuriuos apskundei - jei Tau pilvas suskaudės, ar kokios operacijos reikės. O dėl lavoninės darbuotojų turėtų rimčiau kažkas pagalvoti - kiekvienas pasakys "tokio darbo negalėčiau dirbti", tai kodėl nepagalvojama apie visų ten dirbančiųjų atlyginimus? Bet reikalauti pinigų, tai tikrai negalima.Tegul ten dirbantys susivienija ir reikalauja jies pakelti atlyginimus.

šaunuoliai

šaunuoliai portretas
purtykit ir purtikit, puse medikų reikia purtytiti be gailesčio, ir STT gerai žino visus be išimtie kurie prievartauja vargšus žmones, tik kakodėl dirba STT neskubėdama

Anonimas

Anonimas portretas
Jau senai eme ir ims uz ATA Broli mokejom 500lt jau 3 metao praejo. Skundemes nieks nepadejo teko moket. Ir dar jie nepasako suma uzraso parodo o ta lapeli supleso ir tau neduoda...

Babyte

Babyte portretas
O kiek dar liko ,,nesugautu",kurie ima,ima ir ima,sedi siltai ,,kedej",tik popieriuka paspausdina ir dedas dievais valstybej!

seniai

seniai portretas
Seniai laiaks buvo. Ne tik is giminaiciu, bet ir studentu reikalaudavo kysiu

kitas dienraštis rašo

kitas dienraštis rašo portretas
apie tai, jog V.Armonas galėjo imti iš mirusiųjų giminaičių pinigus, kolegos kalbėjo jau seniai. „Aplinkiniai tai žinojo. Žinoma, jis pats neimdavo, pinigai buvo perduodami per sanitarus”, – teigė šaltinis. V.Armonas eksperto priesaiką davė 2003-iaisiais. Jau po poros metų į viešąją erdvę pateko informacija apie skandalą Klaipėdos morge. Be kitų buvo minima ir V. Armono pavardė. Klaipėdos rajono gyventoja Janina Gilienė su dukra buvo atvykusi pasiimti žuvusio sūnaus kūno. Vos atvykus, ekspertas – vėliau paaiškėjo, kad tai buvo V. Armonas – pristatė moterį, kuri esą sutvarkys kūną. Už tai, kaip teigė J. Gilienė, iš jos buvo paimta 350 litų. Tuo metu netekties priblokšta moteris pinigus esą be ginčų sumokėjusi. Tačiau vėliau, šiai istorijai iškilus aikštėn, paaiškėjo, kad mokėti reikia, bet tokių sumų nėra. Morgo darbuotoja galų gale surado J. Gilienei išrašytą čekį, tačiau jame buvo įrašyta 70 litų suma. Beje, nors už mirusiojo kūno sutvarkymą mokama, bet pinigai mokami banke,

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
N.P.: negaliu patikėti savo akimis - STT Klaipėdos valdyba sulaikė galimą kyšininką iš Klaipėdos miesto? Po tiek metų nieko neveikimo, tiksliau po tiek metų liberalcentristų korupcijos dangstymo Klaipėdos mieste? Tai rekordas - per visą savo istoriją šis padalinys sulaikė net antrą kyšininką, kai kitos valdybos, pvz. Panevėžio, Šiaulių tokiu sėmė dešimtimis ir tai darydamos nekreipė dėmesio į partiškumą - visus sodino ir pasodino po temų sprendimų, kai Klaipėdos STT neteisėtai dangstė liberalcentristus ir sekė, persekiojo, tardė išimtinai tik libcentristų konkurentus.

Kitas dienraštis

Kitas dienraštis portretas
Šiandien, spalio 8 d., Specialiųjų tyrimų tarnybos (toliau – STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo ir piktnaudžiavimo tarnyba, sulaikė Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Klaipėdos skyriaus vyresnįjį teismo medicinos ekspertą Vidmantą Armoną.

ivanas molokovas-molotvkovas

ivanas molokovas-molotvkovas portretas
nenustebsiu jei is vis LT teismo medecinos ekspertai aplamai rasidavo ekspertizese visai ne ta tikrove kokia yra --- su visom tuom iseinanciom pasekmem ......
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių