Per parą įkliuvo 25 girti vairuotojai | kl.lt

Per parą įkliuvo 25 girti vairuotojai

Vidutiniškai 1 procentas patikrinamų vairuotojų yra neblaivūs, kas šimtasis vairuotojas sėda prie vairo vartojęs alkoholio, tačiau tikrinimo metu leistina alkoholio norma neviršijama.

Šiuos duomenimis Lietuvos kelių policijos tarnyba pateikė ketvirtadienį, apibendrinusi specialios respublikinės prevencinės priemonės „Vairuotojų blaivumas“ rezultatus. Priemonė vyko šios savaitės pradžioje visoje šalyje.

Vien per praėjusią parą policija nustatė 25 neblaivius vairuotojus, 16 iš jų buvo nustatytas didesnis, nei 1,5 promilės girtumas.

Trečiadienio vakarą 18.43 val. Kaune, Vokiečių gatve nuo Miglovaros gatvės važiavęs automobilis „Audi A4“ lenkdamas atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį ir sukusį į kairę automobilį „Volvo S40“. Eismo įvykio metu buvo sužeistas pastarojo automobilio 23 metų. Vairuotojas ir kartu važiavusi 23 metų keleivė. Jie dėl įvairių sužalojimų sužeistieji nuvežti į Kauno klinikas.

Palikęs automobilį „Audi A4“, eismo įvykį sukėlęs vairuotojas pabėgo iš eismo įvykio vietos, tačiau naktį pats atvyko į policiją. 38 metų vyrui buvo nustatytas 1,32 promilės girtumas, skelbia policija.

Trečiadienio naktį, 1.21 val., Vilniuje, Tūkstantmečio gatvėje, 36 metų vyras, būdamas neblaivus, vairavo automobilį „Audi 80“. Jis nesuvaldė transporto priemonės ir atsitrenkė į priekyje, ta pačia kryptimi važiavusį krovininį mikroautobusą „Iveco 35C13V“, kurį vairavo Baltarusijos pilietis. Nuo smūgio „Iveco“ nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.

„Audi 80“ vairuotojui, sukėlusiam eismo įvykį, nustatytas vidutinis, 2,06 promilės girtumas.

Anksti ryte, 4.35 val., Kėdainių rajone, kelyje Jonava-Kėdainiai–Šeduva, pareigūnai sustabdė automobilį “Saab 9-3”, kurį vairavo neblaivus, teisės vairuoti neturintis 31 metų vyras. Vairuotojui nustatytas 2,07 promilės girtumas.

11.07 val., Raseiniuose, Vaižganto g. policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Audi 80“, kurį vairavo neblaivus 57 m. vyras, jam nustatytas 1,90 prom. girtumas.

13 val. Vilniuje, A. Strazdelio gatvėje 56 metų vyras, būdamas visiškai girtas, (nustatytas 2,90 prom. girtumas), vairuodamas automobilį „Audi 100“, bandė išvažiuoti iš namo kiemo. To padaryti jis nesugebėjo ir atsitrenkė į automobilį „VV Golf“.

16.54 val. Kauno rajone, Ringaudų kaime, gavus piliečių pranešimą, pareigūnai sulaikė automobilį „Mercedes-Benz“, kurį vairavo neblaivus 68 metų vyras. Vairuotojui nustatytas sunkus 2,78 prom. girtumas.

18.45 val., Vilniuje, Pilaitės prospekte, 56 metų moteris vairavo automobilį „Toyota Avensis“ neblaivi, jai buvo nustatytas 2,12 prom. girtumas, moteris buvo uždaryta į policijos areštinę.

19.58 val. Raseinių rajone, Ariogaloje, 37 metų vyras vairavo automobilį „Opel Zafira“, būdamas neblaivus. Pareigūnai vairuotojui nustatė sunkų, 2,83 prom. girtumą, vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę.

21.05 val. Jonavos rajone, kelyje Kaunas–Žeimiai–Šėta, Martiniškių kaimo ribose, pareigūnai stabdė įtartinai važiavusį automobilį „Peugeot 206“. Vairuotojas nepakluso reikalavimams sustoti ir nuvažiavo link Kulvos kaimo. Automobilis buvo sustabdytas miško masyve prie Preišiogalėlės kaimo. Paaiškėjo, kad 23 metų vairuotojas yra neblaivus, jam nustatytas 1,85 promilės girtumas. Jaunuolis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, 3.21 val., Klaipėdos rajone, Kretingalės seniūnijoje, automobilį „Mercedes-Benz“ vairavęs neblaivus 45 metų vyras, nesuvaldė automobilio, atsitrenkė į kelio ženklą ir bandė išvažiuoti iš įvykio vietos. Pareigūnai sulaikytam vairuotojui nustatė 2,27 promilės girtumą, vyras uždarytas į policijos areštinę.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių