A. Valinskas: galvojame įsivaikinti mergaitę

 • Teksto dydis:

„Tai, ką dabar sakau viešai, yra apgalvota. Mūsų su Inga dar laukia pokalbis apie tai, bet mes rimtai galvojame, kad mūsų šeimoje dar gali atsirasti mergaitė. Namie tęsiu pokalbį su šeima, kad galėtume priimti dar vieną vaiką. Norėčiau įsivaikinti mergaitę“, – šį ketvirtadienio vakarą pokalbių laidoje visus nustebins televizijos laidų prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.

Garsus vyras viešai ne kartą yra prisipažinęs, kad turėti dukrą – sena jo svajonė, tai jis patvirtins dar kartą. „Kai gimė sūnus Šarūnas, Inga tikėjosi mergaitės, ir pirmas jos klausimas buvo: „O kur mergaitė?““, – pasakoja A.Valinskas. Tiesa, Arūnas bus atviras – jis visada buvo itin griežtas tėvas dviem savo sūnums, o auklėdamas sykį buvo net pakėlęs ranką, ir dėl to iki šiol labai gailisi.

Diskusijoje netrūks jautrių, ašarą spaudžiančių istorijų. Kaunietis Andrius Klementavičius pasakos apie tai, kaip šeimoje atsiradus sūnui, likimas iš jo atėmė žmoną. Žmonai mirus nuo vėžio Andrius liko vienas su iš vaikų globos namų paimtu ir globojamu berniuku, kuriam privalo atstoti ir tėtį, ir mamą.

Kitas laidoje dalyvavęs tėtis Vytautas Čepėnas papasakos apie devynis savo vaikus, kurie gimė šeimos namuose, o juos priėmė ne gydytojas, ar pribuvėja, o jis pats.

Studijoje susirinkę svečiai sunkiai tramdys ašaras išgirdę dviejų vaikų tėvo, muzikinio projekto „Mes – vieno kraujo“ dalyvio Egidijaus Bučnio istoriją. Kai sūnui sukako mėnuo, Egidijaus žmona išgirdo diagnozę – 4 stadijos skrandžio vėžys. Kai sūnui sukako keturi mėnesiai, jo žmona mirė. Egidijus, padedamas savo ir žmonos seserų, vienas augina sūnų Nojų. „Tai buvo paskutinė mano žmonos dovana man...“, – šiandien sako Egidijus, svajojantis apie dainininko karjerą.

Aktorė, laidų vedėja ir režisierė Violeta Mičiulienė neslėps, kad būtent tėtis jai tapo didžiausia atrama tuomet, kai neteko mamos, o vėliau išsiskyrė su sutuoktiniu. „Mamos netekau, kai man tebuvo 20 metų. Labai pykau, kodėl mane paliko ne laiku, per stojamuosius egzaminus į konservatoriją. Tėtis tapo svarbiausiu vyru mano gyvenime. Būtent jis padėjo auklėti du mano sūnus. Jiems iki šiol sakau – turite būti tokiais vyrais, kaip senelis, o ne tėtis. Nes būtent jis – tikro vyro pavyzdys. O tokio gyvenime daugiau nesu sutikusi...“, – sakys Violeta.

„Tėtis mane išmokė dviejų dalykų: „Durniui visada reikia duot kelią, ir kad šeima – svarbiausia“, – pasakos maestro Vytauto Kernagio dukra, Eglė Kernagytė – Dambrauskė.

„Kai Lietuva švenčia mamų dieną, visi žino! Nuo ankstyvo ryto socialiniai tinklai pražysta gėlėmis, mamų fotografijomis, ir vaikų piešiniais, televizijos transliuoja koncertus, o garsenybės dėkoja mamoms už dovanotą gyvybę ir meilę. Po kelių dienų – minėsime tėvo dieną, o kaip ją švęsite jūs? Nors laidoje dalyvaujanti psichologė teigia, kad Lietuvoje tėvo vaidmuo sutryptas ir geras tėvas mums labiau stebuklas, šį vakarą mes išgirsime tikrai nuostabių istorijų”, – laidą skirtą tėvo dienai pristatys laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šio ketvirtadienio vakarą 20 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

jonas

jonas portretas
galima daryti išvadą.seimas,tai kaip černobilio reaktorius priartėjus priu židinio ir užtrukus buvo gauta per didelė radiacijos dozė. pabuvus seimo piriniku kap prie reaktoriaus žuvo spermatozoidai nebuvo užšaldyti ko pasekoje teks bandyti kitą vaiantą imti iš prieglados o kokios rūršies ,kokie genai neaišku žmonės matot koks sunkus ,pavojingas darbas seime jūs negailestingi per rinkimus renkat ir siunčet tiesei į reaktorių teks atsakyti prei Dieva už savo žiarumus už Roką už kitus pražudytus laudi valdyti ant trumpo pavadėlio tai nejuokelius per tvy.krėsti Valinskui pasisekė tik nupliko ir keušinius pametė Meiželytė nors toliau buvo nuo sprogimo židinio bet vistiek kaip ant elektrinės stogo gavo didelę dozę solidarei nutarė išsikastruoti

O

O portretas
kur tautos prisikėlimo partija? Čia naujas piaras? Įsivaikinkit nors ir 20, niekam jūs neįdomūs.

Anonimas

Anonimas portretas
Valinskai,per ilgai galvoji.
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių