Patėvio smurtą patyrusi R. Šakalytė-Jakovleva: būdavo ir labai stiprių smūgių

 • Teksto dydis:

Lietuvą sukrėtusi smurto prieš vaikus banga privertė ne vieną Lietuvos garsenybę prabilti ir prisipažinti apie skaudžius savo išgyvenimus bei paskatinti ir kitus netylėti. Viena iš jų – TV3 televizijos laidų ir įvairių projektų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.

Vaikystėje ir paauglystėje iškentusi žiaurų patėvio smurtą garsi moteris neslėps, kad galėjo būti viena tų vaikų, kurie neiškentę fizinio ir psichologinio smurto, nusižudo.

„Būdavo ir labai stiprių smūgių. Ir į galvą, ir kažkur kitur... Buvo visokių minčių. Tu užsidarai į vidinį kiautą, nes būdamas vaikas tu įvertini, kad tos jėgos yra nelygios, kad tau nėra prasmės priešgyniauti“, – skaudžius išgyvenimus, kai kentėdavo nuo patėvio smurto TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ prisimins R. Šakalytė-Jakovleva.

Žinoma moteris pasakos, kad jos gyvenimas aukštyn kojomis apvirto tada, kai jos mama ištekėjo antrą kartą. Patėvis keldavo ranką ne tik prieš žmoną, ją, bet ir prieš tikrąją savo dukrą. Po žiaurių išgyvenimų atsitiesusi ir pati dvi dukras auginanti Renata šiandien visus skatina nelikti abejingais, apsidairyti aplinkui, galbūt kažkam yra reikalinga jūsų pagalba.

Būdavo ir labai stiprių smūgių. Ir į galvą, ir kažkur kitur... Buvo visokių minčių. Tu užsidarai į vidinį kiautą, nes būdamas vaikas tu įvertini, kad tos jėgos yra nelygios.

„Jei mums atrodo, kad mes nieko negalime pakeisti, kad mes nieko nepadarysime, po velnių, tikrai padarysime! Ir aš visą laiką, kai išgirstu tokias žinias, kad kažkur kažkas išėjo, galvoju: na, kodėl manęs nenusiuntė ten pabūti kažkur šalia...“, – nesulaikydama ašarų atvirame interviu kalbės žinoma moteris.

R. Šakalytė-Jakovleva savo istoriją atvirai pasakoja todėl, kad tai galėtų tapti kažkam pavyzdžiu, jog galima iš viso to išbristi: „Man nereikia jokio gailesčio, užuojautos. Aš visą tą etapą praėjau, su tuo jau yra susitaikyta. Aš kalbu apie tai, kad galėčiau parodyti, kokia yra beprasmybė moterims gyventi smurte, kentėti, kad yra nesąmonė bandyti išsaugoti vaikams tėtį, kuris daužo tiek mamas, tiek pačius vaikus“.

Antrosios laidos istorijos herojė – praeityje garsi dainininkė Edilija Nikartaitė-Geltona. Prieš dešimt metų iš viešumos pasitraukusi dainininkė tik gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ atvėrė savo namų duris ir papasakojo apie užgriuvusią šlovę, su kuria jai nepavyko susidoroti. Tačiau moteris prisipažins šiandien tyliai pasvajojanti apie grįžimą į eterį, tačiau niekaip nesulaukianti kvietimų dirbti televizijoje.

Iš kur R. Šakalytė-Jakovleva semiasi stiprybės? Kas televizijos laidų vedėjai padėjo išgyventi žiaurų patėvio psichologinį ir fizinį smurtą? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį 18 val. per TV3!

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

čiairdabar

čiairdabar portretas
Mieloji, pasistenk ištrinti visas praeities nuoskaudas, tiesiog padaryk delete ir užmiršk. Yra toks užtikrintas ir lengvas pratimukas. Pasidomėk. Būk protinga.

As manau

As manau portretas
Nu viena syki pasakei ir gana.Nepulk i kfrasgtugtinumus.Kas buvo porazuvo.Su b roliu augome su pateviu.Tevas mire man buvo4m.-broliui 2m.buvo visko.Bet kad dabar sitaip sneketi ir sneketi manau sumenkino TV pagalba Sakalyte.

Renata

Renata portretas
patiko tol kol skaitė infarmacines laidas. Nusileido iki minimumo dalyvaudama TVpagalboje. Šiaip tai moteriška, graži vedėja. Nemanau, kad prisidės jai pliusas pasiviešinus praeitį. Buvo tai buvo, ėjo ir praėjo. Turi vyrą, dukrytes reikia į priekį žvelgt, o ne atgal.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių