Emigrantas papasakojo apie darbą, dėl kurio buvo išvadintas didžiausiu šalies priešu

Anonimas

Anonimas portretas
tai ir tautiečių patyčias iškęsim, blogiau tikrai nebus. Turėsim kur gyventi, tai maistui gal užsidirbsim vis tiek. ten prieš tai buvusiame komentare įvėliau klaidą, tyrimų rezultatai parodė, kad Airiai atlieka tą patį darbą dešimt kartų lėčiau nei užsieniečiai ir renkasi lengvesnius darbus, viską kas sunkiausia suversdami užsieniečiams. Bus tokių lietuvių, kurie sakys, kad neteisybė yra, kad airiai labai malonūs užsieniečiams, bet tokie lietuviai arba susidūrė su labai gerais airiais, arba paprasčiausiai gyvena iliuzijomis ir nemato, kad kai kurios šypsenos yra dirbtinės ir nenuoširdžios, airiams gerai, kad yra kas juos išlaiko...tai ir šypsosi mums už tai.

Anonimas

Anonimas portretas
o išvykti į užsienį tokiam sunkiam darbui, šalin kur žmonės prieš emigrantus labai neigiamai nusistatę, reikia tikros drąsos, ryžto ir pasitikėjimo savimi. Neprasigerti su draugais Airijoje irgi didelis žygdarbis, nes išgyventi pažeminimai sukelia nemažai dvasios kančių, kurias daugelis skandina alkoholyje, nenorėdami apie tai galvoti. Prieš porą savaičių Airijos radijas paskelbė mokslinių tyrimų rezultatus, kur paaiškėjo, kad užsieniečiai tą patį darbą atlieka dešimt kartų greičiau nei Airiai ir yra linkę rinktis daug lengvesnius darbus, o užsieniečiams palikti pačius sunkiausius. Taip, kad Povilai, Tu esi Šaunuolis, kaip ir daugelis kitų lietuvių dirbančių Airijoje, sunkiai, bet su tikslu grįžti į Lietuvą, kai turės ten kur gyventi. Bet čia tik tie, kurie nori viską pasidaryti savo rankomis, o ne tie kurie laukia kol Lietuvoj valdžia sukurs tinkamas sąlygas emigrantams sugrįžti. Patys sugrįžę jas ir susikursim, savo rankomis. Jei iškentėm užsieniečių pažeminimą ir patyčias

Anonimas

Anonimas portretas
Povilai, nekreipk dėmesio į kritiką, žmonės tai daro iš pavydo, arba neturėjimo ką veikti. Aš taip pat dirbu Airijoje, ir žinau ką reiškia sunkiai dirbti. Taip pat žinau, kad vietiniai tikrai sunkiausius darbus palieka užsieniečiams, jų nenori dirbti ir suverčia kitiems. Bet kaip Tu sakai, už tokį sunkų darbą bent jau algą gauname žmonišką. Tie, kurie viską kas parašyta straipsnyje vertina už gryną pinigą, paprasčiausiai niekada su žurnalistais nebuvo susidūrę ir nežino kaip yra apmaudu, kai Tavo žodžiai yra iškraipomi. Kelis kartus ir aš esu davusi interviu, bet jei žurnalistas nėra Tavo pažįstamų pažįstamas, tai parašys ką tik nori, bet ne tą ką sakei. Čia irgi tokia savotiška pamoka ateičiai, aš pirmą interviu duodama irgi labai džiaugiausi, bet tik iki tol, kol paskaičiau patį straipsnį, o komentarai mane taip pat labai nuliūdino. Žmonės Lietuvoje labai pavydūs ir piktdžiugiški, patys iš savo kiemo kojos neiškėlę tik skųstis valdžia nori, o išvykti

Povilas

Povilas portretas
Keista skaityt tokį komentarą, kai nepažįsti manęs, straipsnį spalvos patirštintos, kaip ir minėjau dirbu nuo mažumės, nes kaime augau, taip kad nesėdžiu rankų šiknoj susikišęs ir telefono nemaigau, galiu garantuot,kad dirbau sunkesnių darbų nei tu ir dar nuo anksčiau!!! Bėje apie skaitliukus, taip nieks pro prievartą ir nedėjo, todėl iš miesto išvažiavom nepadarę net pusė darbo, apie tai nerašoma, ir kaip sakai nieks tokiem dundukam net ir neleistų dėti skaitliukų, parašyk man asmeniškai atsiųsiu visus sertifikatus kursų kuriuos lankiau,kad galėčiau dėt skaitliukus, tik parodai koks esi nuostabus Lietuvis!!!

Tas

Tas portretas
Tu jauti ką šneki ar nelabai?

va va stai sitiems naujos litchujanijos

va va stai sitiems naujos litchujanijos portretas
priperetiems lanbirkio anukams ,emigracijoj ir prasideda didieji stresai... dirbt nixrena nieko nemoka ,dirbt tingi , pasikabine ant ausies telefona su viena ranka sikna krapsto su kita galva.... ...vandens mokesty yvede---ir atsauke , niekas per prievarta skaitikliu niekam nestate , o ir statyt juos tokiems dundukams niekas nebutu leide... visa ka sitie lyberastiniai -komjaunuoliai gali tai statybose betona minkyt , ir armatura nesiot......prie rimtesniu darbu ju niekas nebeprileidzia...veliau prasom ..kada dirbt ka nors ismoksit..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių