Pase – JAV, o širdyje – Lietuvos pilietė

...

... portretas
Yra RAŠTU patvirtinta priesaika svetimiems, ir - keista, kad širdis netrukdė tokį IŠDAVYSTĖS aktą atlikt.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Labai grazus pavizdys musu isvykusiems Tautiesiams i Anglija ir kitur... Mano draugu vaikai jau nemoka Lietuviu kalbos. Geda. Sekmes Alinai ir Jos seimai!

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
JAI ŽMOGUS TURĖDAMAS ŽALIĄ KORTĄ GALI DIRBTI,TAI DIRBDAMAS GALI NEĮSIŽADĖTI IR LIETUVOS PILIETYBĖS.BET TAI VIS PINIGAI....ŽALI PINIGAI,O TĖVYNĖ PASKUI.

?

? portretas
sužinotu kokia čia korupcija ir kiek su sunkia proto negalia vadovauja šaliai ta amerikose išprotėtu

Aš tai

Aš tai portretas
širdyje anglė o pase lietuvė:D).Nes tokio nebaudžiamo bardako darbo, socialinėse ir teisėtvarkos srityse tikriausiai nėra nei vienoje padoresnėje pasaulio valstybėje. Lietuva sparčiai žengia atgal į viduramžius.(plūstantys tvanu į ES perbėgėliai padės..).Ir užsienio lietuvių virsmas pilnateisiais LR piliečiais yra tik dar vienas gigasukčių manevras, stengiantis išspausti sau naudos

Vytautui

Vytautui portretas
Tai tamstos moteris melavo nes kaip tada ji darbinosi Amerikoje neturedama pilietybes? Ka ir pensijos jai nereikejo? Keno vardu jos gyvenama vieta? Gal islaikytine tada buvo o ne Lietuvos patriote. Pabandyk pats budamas Amerikos pilieciu gyvent ir dirbt Lietuvoj? Nesamone tamsta rasineji ir klaidini zmones. Jei norit atbaidyt tautiecius tai atiminekit is ju pilietybes ir duokit pilietybes slavams, musulmonams ir pan. Tik vieningos tautos isgyvena , kaip kad zydai, o jei nekenciat vieni kitu tai neilgai jau trauksit nes Lietuvoj gal 2 su virsune milijonu teliko.

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
SKAIČIAU APIE LIETUVĘ,KRI IŠVYKO Į JANKYNĄ sMETONOS LAIKU,O PILIETYBĘ IKI ŠIOL TURI LIETUVOS,NORS AMERIKOS GALĖJO SENIAI TURĖTI.RAŠĖ,KAD PASAS DAR TŲ LAIKŲ.ŠTAI ČIA LIETUVOS PILIETĖ,O KITI TIK PAVADINIMAS.

to anonimas.

to anonimas. portretas
Tu esi idiotas. Daugumai lietuviu, kurie liko Lietuvoje ir cia gera. Kam netiko - tie isvaziavo. Beje JAV pieno ir medaus upes neplaukia. Paziurek koks nusikalstamumas, virs milijono benamiu. JAV skurdas aki rezia tikrai ne maziau nei Lietuvoje.

Anonimas

Anonimas portretas
Gyvenkit Amerikos lietuviai Lietuvoje ir suprasit koks bardakas vyksta.Ir nereikes apgailet.Sedit viskuo aprupinti Amerikoj.

Anonimui

Anonimui portretas
Is tamstos komentaru susidaro ispudis kad arba tamsta esi labai tur I gas, pavydus ir neprotingas lietuvis ar greiciausiai esi nelietuvis ir agituoji nemylet savo tautos.

anonimas

anonimas portretas
Pasaulio piliečiais save laiko tik žydai

...

... portretas
Nustokit vienąkart Tautybę su pilietybe maišyt!

Elona

Elona portretas
Kaip smagu, kad yra tokiu zmoniu, kurie turi tiek meiles Lietuvai kaip Alina ir Jos proteviai Bei seima. Labai dziaugiuosi, kad Alina dalinasi savo talentu su lietuviais Amerikoje ir puoseleja lietuvybe Savo seimoje ir lietuviu bendruomeneje. Ji ismokus is savo tetes nuostabiai marginti Velykinius margucius it to moko kitus lietuvius! Pasaulis platus, siuo metu mes visi esame pasaulio pilieciai, gyvenantys ivairiose salyse, savo sirdyse laikantys meile savo proteviu saliai. Alina, Aciu, kad pasidalinai tuo, Kas yra tavo sirdyje!

Anonimas

Anonimas portretas
Prie PASU KONTROLES ziuri i pasa o ne i tavo ,,sirdi,,. Susikisk tu ja i uzpakali.

Vladas

Vladas portretas
Tai kalbos prieš referendumą.Nereikia mums tokių dviveidžių ,,tautiečių. "Eikit velniop su savo,,patriotiškumu". O balsuoti turėtu tik likę Lietuvoje.Tai mes turėtume spręsti,ar išdavikams suteikti malonės prašymą.

debiliski

debiliski portretas
kom o trumpai tai popierinis /patriotizmas/ kur daugiau ten ir geriau tai kam ta veidmainyste ir kam save ir kitus apgaudineti del tu supi..... nostalgisku paprociu kurie tik mokina buti dviveidziu kas iauga i visuomrnes pasamone ir laikoma kaip norma ....

...

... portretas
Prisiekus svetimiems pliurpimas apie kažkokią 'meilę' Lietuvai ereiškia kad širdy be Melo daugiau NIEKO nėra (o mokesčiu KAM moki?) - juk ŽAVU atvykus į 'aborigenų' kraštą jį vadint savu ir REIKALAUT pagalbos kaip 'NUSIPELNIUSIAI amerikonkai'. Taip kad - LAIKAS mums nusimest tuos baudžiauninko pančius ir nustot garbint mus pametusius, bet dabar TIK mūsų gero užsigeidusius.

Lukaa

Lukaa portretas
Bet tai jau veik 20 metų kai galėjo grįžti čia ant lietuviškų algų ir mylėti teisiogiai. ar dabar pasipils krūvos tokių straipsnių iki referendumo?

Bvb

Bvb portretas
Jooo...gyvenu svetur bet lietuvos kazkodel nemyliu, nes ji nemyli manes. Bet labai daug tautieciu tenka sutikti kurie tokie patriotiski, tik gyventi ir dirbti tevyneje net neplanuoja...myleti labai lengva kai nereikia patirti tevynes nemeiles savo pilieciams kurie gyvena cia...

patrijokas

patrijokas portretas
Aš taip myliu pindosiją, gyvenu Lietuvoje, duokite man USA pilietybę.

ajajai...

ajajai... portretas
Taip visi gyvenantys svetur myli lietuvą, nu taip ją myli... Tik čia gyventi nei vienas nesikrausto, kažkodėl...

Anonimas

Anonimas portretas
Jo as irgi ten gyvenciau tai buciau Lietuvos mylėtojas, o dabar esu kaip ir dauguma lietuvos varguoliu!

kaunietis

kaunietis portretas
Kaip smagu , kad į valstybės šimtmečio dainų fiestą atvyko tiek daug tautiečių iš užsienio ir jie mato didžiulę pažangą Lietuvoje. Čia blogai tik ...komentuojantems troliams iš Rusijos didmiesčio melo fabriko, bei kai kuriems , viskuo nepatenkintiems, tautiečiams. Pagrinde tai kokie nors tinginiai ar vagys [žulikai].

tam--,,,as rasau,,,

tam--,,,as rasau,,, portretas
nebutum voges ,pleses, prichvatizaves --nebutu buve tu ekonominiu emigrantu , Lietuva --siuo metu blizgetu .....eik pas savo patriarcha vedly kuris pradzia vagystems sukure nufifines norvegu tautos paaukota lietuvai --milijona....

nuomone

nuomone portretas
koks lietuvis ,kuris gyvena ne Lietuvoje ir dar gimes ten ,nu kam cia tos pasakos,tegul ateina ir cia nors metus pagyvena su musu pinigais,va tada bus tikra lietuve nes su mumis valgys musu rupia duona

AS rasau

AS rasau portretas
Ir rasau,kad nebalsuosiu uz ekonominius pabegelius,o ne begusius nuo karo baisumu.

Nuomone. .Nebalsuosiu uz dviguba pilietybe .

Nuomone. .Nebalsuosiu uz dviguba pilietybe . portretas
Jei tas milijonas gryztu i Lietuva tai ir apyvarta pdidetu .Ir baige mosklus ,protingi stotu prie Lietuvos valdzios vairo ir padetu tevynei islikti,kilti dvasiskai ir ekonomiskai.O dabar tik atvyke pasidziaugti,pakritikuoti,papekti tai tu ne lietuvis,o kaip tas isvestas invazinis augalas parazitas.

Pastaba

Pastaba portretas
Skaitykit kas parašyta, o ne tai, ką norit matyt! Ji gimė ne Lietuvoje. Jos mama taip pat gimė ne Lietuvoje. Ji - JAV pilietė, JAV - jos gimtinė, o Lietuva - jos senelių žemė. Yra tauru/gražu/patriotiška, kad savyje moteris išlaikius tiek lietuvybės! Maža to, to pat moko vaikus. Mažiau kvarksėkit, komentatoriai, paklauskite geriau savęs, kiek patys esate lietuviais?!?

AStaip manau.

AStaip manau. portretas
Pateisinu tuos kurie begonuo karo baisumu.Bet nepateisinu tu kurie isbego po nepriklausomybes ir liko visam laikui.Vaikai auga ,atvyke i Lietuva aplankyti seneliu nesusisneka.Nemoa lietuviskai.Pagyvenai uzsidirbai ir gryzk ,kurk gyvenima Lietuvoj.O jei rupi tik pinigai lik.Tikrai nebalsuosiu iuz dviguba pilietybe ekonominiamlLietuvos pabegeliam.Jie tokie pat kaip afrikieciai ant sukurto svetimo gero.

tam -anonimas .....

tam -anonimas ..... portretas
as kuriau ,dirbau ir gyvenau lietuvoj ,-tu isvogei ,apiplesei, sugriovei ,tautiecius isvijai ubagaut po pasauly ....dabar vel kvieti eit dirbt atstatinet ,kurt ...iki sekancio karto ,kad turetum ka vogt ..ar ne taip ?

tam -sovietzmogiuj ....

tam -sovietzmogiuj .... portretas
asile ismok rasyt be klaidu ..skaityt slykstu

To Anonimas

To Anonimas portretas
tikra tiesa paraset. Taip myli Lietuva, bet sedi ten. Ko pabego? Ko nevargo ir nevargsta LT?Atsirado mat lietuviai

SOWIETZMOGIS

SOWIETZMOGIS portretas
Santvarka pakeitem per nakti zmoniu samonei reike pakeisti 3 kartu po 25 merus.Lietuva keiciaei - mazeja blatas ,girtuoklevimas noretusi kad tai vyktu greiciau.Tai mums padeda milijonas lietuviu kurie uz Atlanto .SU VALSTYBES SVENTE SVEIKINU VISUS.

Anonimas

Anonimas portretas
Kai Lietuva buvo pavojuje,tai bėgo iš jos.Mylintieji savo tėvynę jos neišdavė.Ir nereikia čia rypuoti apie meilę Lietuvai.

Jonas

Jonas portretas
taip myli Lietuva tai kodel negryzo cia gyventi? Juk cia toks ,,geras,, gyvenimas. Nenori gryzti? Aisku, uz jokius pinigus nenores gryzt i ubagu krasta

REEMIGRANTAS is JAV

REEMIGRANTAS is JAV portretas
Pragyvenau virs 10 (desim metu) kasdiena galvodamas apie LIETUVA ir nusprendziau gryzti namo.Kauno nepazinai- islipau savanoliu prospekte ir apsiverkiau...NEAPSIRIKAU,tegul nesupranta mano gimines man LIETUVOJE G E R A ,cia visi S A V I .

klausimas

klausimas portretas
gera mylet kai esi uz vandenyno ir gyveni normalu gyvenima tegu kelis metus pabuna cia baudziauninku idomu ar bus likusi didi meile

tam-,,rojaus iesko,,,

tam-,,rojaus iesko,,, portretas
na gyvent kazkaip tai reikia ,gyvas y zeme nelysi ---bet dabar nuo amerikonisko gyvenimo lyst y lietuviska ,tai tas pats kas nuo tilto sokt y fekaliju duobe stacia galva

Rojaus ieško.....

Rojaus ieško..... portretas
Kodėl gyvenate JAV.......gyvenkite Lietuvoje..........nereiks širdies klausti...

na....gaila zinoma

na....gaila zinoma portretas
bet deje to lietuviskumo beliko tik pasas........nei vaikai nei anukai jau niekados nebus tais lietuviais
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių