A. Butkevičius: LSDP turi didesnį dėmesį skirti komunikacijai

 • Teksto dydis:

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininko postą netrukus paliksiantis ekspremjeras Algirdas Butkevičius sako, kad nauja partijos vadovybė didelį dėmesį turėtų skirti komunikacijai su rinkėjais.

„Naujajai vadovybei reikės dar didesnį dėmesį skirti tam, kad LSDP informacinis srautas maksimaliai pasklistų visuomenėje, pasiektų didžiumą jos narių. Suprantu, kaip tai nelengva padaryti, kai viešoji erdvė yra veikiama komercinių interesų veikiamos žiniasklaidos, kai vykdomos užsakomosios viešųjų ryšių kampanijos, kai nutekinamos pažymos ir jų arba informacijos apie jas pagrindu formuojama visuomenės nuomonė ir daromi politiniai sprendimai. Tokiomis sąlygomis prasimušti prie konkretaus žmogaus yra labai nelengva“, - partijos tarybos posėdyje Seime penktadienio vakarą kalbėjo A.Butkevičius.

Savo patarimus A.Butkevičius penktadienio vakarą dėstė partijos tarybos posėdyje Seime. Į posėdį socialdemokratai susirinko negausiai - jų atvyko kiek per šimtą, tai yra mažiau, nei reikia kvorumui (iš viso taryboje yra 250 narių).

„Negalime būti bebalsiai šioje besiformuojančioje įtarumo ir baimės aplinkoje“, - apie būtinybę komunikuoti su rinkėjais kalbėjo A.Butkevičius.

Po aštuonerių metų partijos pirmininko poste, kurį gegužės pradžioje vyksiančiame partijos suvažiavime jis užleis naujam vadovui, A.Butkevičius taip pat pabrėžė dalykinių diskusijų partijos viduje svarbą.

„Čia įmanomi patys įvairiausi formatai, ypač įvertinant tai, kad LSDP išgyvena kartų kaitą – svarbiausia, kad visa tai vestų ne prie konfrontacijos bei nesveikos konkurencijos, o prie stipresnės motyvacijos dalyvauti partinėje veikloje“, - sakė politikas.

Naujasis LSDP pirmininkas darbą pradės gegužės 6 dieną per partijos suvažiavimą. Šiuo metu vyksta tiesioginių partijos pirmininko rinkimų antrasis turas, jame varžosi Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas ir ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

A.Butkevičius sprendimą nesiekti perrinkimo aiškino partijos nesėkme rudenį vykusiuose Seimo rinkimuose. LSDP per šiuos rinkimus gavo 17 mandatų iš 141 ir liko treti.NAUJAUSI KOMENTARAI

LANDSBERGIŲ GIMINĖ YRA GERIAUSIA KAS GALĖJO NUTIKTI LIETUVAI

LANDSBERGIŲ GIMINĖ YRA GERIAUSIA KAS GALĖJO NUTIKTI LIETUVAI portretas
Algirdai, Jūs per savo vyriausybės valdymą, tiek prisikomunikavote, kad gal geriau nereikia. Gavote kelias vieteles Seime, turite urėdų ir kitų "bebrų" užnugarį, tai ir darykite ką seniau- siurbkite valdiškus pinigus

ką jūs moliai

ką jūs moliai portretas
dabar padarysit jei iš esmės esate dundukai-tinginiai žiūrintys kaip be pastangų per gyvenimą eiti.Nesitikiu iš jūsų nieko gero.Kiek valstybės turto pražudėt bespoksodami žuvies akimis kas aplink dedasi, kiek nuostolių lietuviams konslibai ir tarptautiniai aperiugos jums panosėj susuko!Paėmė iš jūsų Lietuvos laivininkystę už grašius, o savi vagai į ragą nuvaldė Lietuvos geležinkelius..Ką čia vardinti..Žaidžiat savo beverčius žaidimėlius lygtai jie galėtu kažką iš esmės pakeisti.Trūnykit toliau

Anonimas

Anonimas portretas
o ka as sakiau pries daug metu , tau Butkeviciau kai socdemaus atvedei y valdzia ir tauta uz jus prabalsavo , turejot 86 % balsu, lyberastai su konservais liko 5-6 vietoj , skelbk apkalta grybauskaitei , reikalauk valstybinio audito -konservatlyberastiniams nusikaltimams isviesinti , neardyk koolicijos ---nieko nepadarei --sakiau ,kad konservatlyberastai su grybauskaite -sues darbo partija , sues socdemus ,o tave sues paskutiny ..... viskas taip ir atsitiko 100%dabar sie buve aplyberasteje komjaunuoliai nulines vertes politikoj --tiek vienas tiek kitas ---jus jau praeitis kaip ir konservatlyberastine gauja.su grybauskaitem ir lansbirkiais.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių